Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Salomon Mountain Cup 2020 Πάρνηθα

Category
07. Αποτελέσματα: Αγώνες Βουνού
Date
02 Feb 2020 08:00
Salomon Mountain Cup 2020 Πάρνηθα - Αποτελέσματα Αγώνες Βουνού 2020

ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 00:46:28 M2 1 Male 1 SALOMON HELLAS 00:46:28
2 2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 00:48:30 M2 2 Male 2 L-CREW 00:48:30
3 6 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 00:48:30 M3 1 Male 3 RUNNERS PROJECT 00:48:30
4 10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 00:49:24 M1 1 Male 4 LASPORTIVATEAMGREECE 00:49:24
5 3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:49:42 M1 2 Male 5 My athlete-chozen team 00:49:42
6 11 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 00:51:05 M3 2 Male 6 My athlete-chozen team 00:51:05
7 7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 00:51:13 M2 3 Male 7 MAD GOATS 00:51:13
8 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 00:51:58 M1 3 Male 8 My athlete-chozen team 00:51:58
9 470 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ 00:52:57 M1 4 Male 9 RUNNERS PROJECT 00:52:57
10 5 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 00:53:24 M4 1 Male 10 LA SPORTIVA TEAM GREECE 00:53:24
11 279 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 00:54:08 M2 4 Male 11 Α.Ο. ΣΤΥΜΦΑΛΙΣ 00:54:08
12 9 ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ 00:54:38 M1 5 Male 12 THE RUNNERS PROJECT 00:54:38
13 12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 00:54:52 M4 2 Male 13 RUNNERS PROJECT 00:54:52
14 17 PETER CAMPBELL 00:55:12 M3 3 Male 14 00:55:12
15 196 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΗΣ 00:55:48 M3 4 Male 15 TSIAS.COM 00:55:48
16 243 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 00:55:52 M4 3 Male 16 00:55:52
17 112 ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 00:56:11 M3 5 Male 17 NO RUNNERS 00:56:11
18 355 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 00:56:33 M2 5 Male 18 MAD GOATS 00:56:33
19 222 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 00:57:13 M2 6 Male 19 MY ATHLETE-CHOZEN TEAM/ DELITAS 00:57:13
20 380 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΒΑΣ 00:57:29 M2 7 Male 20 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:57:29
21 499 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΔΗΣ 00:57:43 M1 6 Male 21 HAPPY RUNNERS 00:57:43
22 457 LEVI BLYTHE 00:57:47 M1 7 Male 22 My athlete-chozen team 00:57:47
23 378 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΟΥΜΗΣ 00:57:49 M3 6 Male 23 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:57:49
24 799 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:58:02 M3 7 Male 24 Arkalos Trt Alex Edurnace 00:58:02
25 471 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 00:58:10 M3 8 Male 25 00:58:10
26 353 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 00:58:22 M2 8 Male 26 MAD GOATS 00:58:22
27 401 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ 00:58:34 M4 4 Male 27 RUNNERS PROJECT 00:58:34
28 445 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ 00:58:42 M3 9 Male 28 00:58:42
29 479 ΦΑΝΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 00:58:44 M2 9 Male 29 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 00:58:44
30 66 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΡΒΗΣ 00:59:17 M2 10 Male 30 SPARTAN CROSS 00:59:17
31 57 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 00:59:18 M4 5 Male 31 SHOP AND TRADE 00:59:18
32 207 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ 00:59:18 M4 6 Male 32 00:59:18
33 455 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 00:59:19 M2 11 Male 33 BYRON'S RYNNERS 00:59:19
34 15 SOSIPATROS BIRNTACHAS 00:59:29 M2 12 Male 34 00:59:29
35 44 ΧΡΗΣΤΟΣ. ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ. 00:59:36 M4 7 Male 35 AEGEAN RUNNING TEAM. 00:59:36
36 21 BRUNO PASQUIERS 00:59:52 M4 8 Male 36 COURIR A ATHENES 00:59:52
37 392 ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 00:59:59 M2 13 Male 37 SANTA RUNNING TEAM 00:59:59
38 226 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ 01:00:04 M4 9 Male 38 - 01:00:04
39 13 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 01:00:27 F1 1 Female 1 SALOMON HELLAS 01:00:27
40 379 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΚΕΡΗΣ 01:00:32 M2 14 Male 39 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:00:32
41 90 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 01:00:33 M2 15 Male 40 My athlete-chozen team 01:00:33
42 393 ΣΙΦΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ 01:00:37 M4 10 Male 41 SANTA RUNNING TEAM 01:00:37
43 139 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ 01:00:42 M1 8 Male 42 01:00:42
44 384 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ 01:00:49 M2 16 Male 43 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:00:49
45 481 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ 01:00:57 M3 10 Male 44 Orange Mountain Team 01:00:57
46 473 ΖΩΗ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 01:01:01 F1 2 Female 2 DYNAFIT 01:01:01
47 400 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ 01:01:30 M4 11 Male 45 RUNNERS PROJECT 01:01:30
48 34 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 01:01:31 M2 17 Male 46 AGIOMAVRITIS RUNNING TEAM 01:01:31
49 19 JON LINDQVIST 01:01:42 M3 11 Male 47 WEFIT.GR 01:01:42
50 185 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΝΑΚΑΚΗΣ 01:01:46 M2 18 Male 48 SPARTAN CROSS 01:01:46
51 404 VOLKMANN NILS 01:02:07 M2 19 Male 49 DSA - Running Team 01:02:07
52 480 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 01:02:09 M3 12 Male 50 Orange Mountain Team 01:02:09
53 485 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 01:02:13 M3 13 Male 51 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 01:02:13
54 312 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ 01:02:14 M3 14 Male 52 01:02:14
55 289 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ 01:02:41 M3 15 Male 53 Ανεξάρτητος 01:02:41
56 254 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 01:02:52 M4 12 Male 54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 01:02:52
57 154 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ 01:02:56 M3 16 Male 55 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ-ΑΔΜΗΤΟΣ 01:02:56
58 69 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΟΥΡΑΚΗΣ 01:02:58 M3 17 Male 56 ΑΡΚΑΛΟΣ/ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 01:02:58
59 387 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 01:03:11 M1 9 Male 57 HAPPY RUNNERS 01:03:11
60 232 ΣΤΕΦΑΝΙ ΠΙΣΣΗ 01:03:12 F2 1 Female 3 01:03:12
61 474 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 01:03:19 M4 13 Male 58 01:03:19
62 396 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 01:03:23 M3 18 Male 59 SANTA RUNNING TEAM 01:03:23
63 146 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΚΗΣ 01:03:52 M2 20 Male 60 01:03:52
64 354 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 01:04:05 F1 3 Female 4 MAD GOATS 01:04:05
65 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΒΟΛΟΣ 01:04:26 M2 21 Male 61 THE FIGHT CORNER 01:04:26
66 295 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΛΟΦΥΤΗΣ 01:04:27 M3 19 Male 62 01:04:27
67 41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 01:04:32 M3 20 Male 63 01:04:32
68 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣ 01:04:44 M4 14 Male 64 ΔΡΙΣΚΟΣ 01:04:44
69 251 ΤΑΣΟΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ 01:04:54 M3 21 Male 65 My athlete-chozen team 01:04:54
70 375 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΝΑΣ 01:04:56 M3 22 Male 66 PEPSICO RUNNING TEAM 01:04:56
71 199 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΙΛΗΣ 01:05:10 M1 10 Male 67 01:05:10
72 85 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΥΛΛΗΣ 01:05:15 M4 15 Male 68 TIHIORACETEAM 01:05:15
73 195 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΣΛΗΣ 01:05:15 M3 23 Male 69 01:05:15
74 75 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:05:25 M3 24 Male 70 OLYMPIA RUNNERS/TELMISSOS 01:05:25
75 497 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 01:06:08 M2 22 Male 71 Karakatsoulas 01:06:08
76 275 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 01:06:10 M3 25 Male 72 01:06:10
77 87 ΗΛΙΑΣ ΓΟΥΣΙΟΣ 01:06:22 M2 23 Male 73 01:06:22
78 266 ΝΑΤΑΣΑ ΣΠΑΝΟΥ 01:06:25 F1 4 Female 5 01:06:25
79 144 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 01:06:30 M3 26 Male 74 ΣΔΥΑ 01:06:30
80 52 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:06:37 M3 27 Male 75 Verori Running Team 01:06:37
81 397 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΜΜΗΣ 01:06:48 M2 24 Male 76 SANTA RUNNING TEAM 01:06:48
82 257 ΜΑΡΚΟΣ ΣΕΡΛΕΜΕΣ 01:07:05 M1 11 Male 77 01:07:05
83 484 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 01:07:08 M3 28 Male 78 01:07:08
84 186 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 01:07:19 F2 2 Female 6 ΤΡΑΧΙΝΑ 01:07:19
85 465 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:08:11 M3 29 Male 79 01:08:11
86 212 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 01:08:11 M3 30 Male 80 L CREW 01:08:11
87 231 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΗΓΙΑΚΗΣ 01:08:18 M3 31 Male 81 01:08:18
88 16 MAREK BODZIONY 01:08:20 M4 16 Male 82 Apollona 01:08:20
89 88 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ 01:08:23 M2 25 Male 83 Ορειβατικός Σύλλογος Σπάτων 01:08:23
90 138 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΗΣ 01:08:24 M3 32 Male 84 Σπαρτιάτες δρομείς 01:08:24
91 791 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 01:08:25 M3 33 Male 85 01:08:25
92 211 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 01:08:30 F2 3 Female 7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 01:08:30
93 250 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΑΝΤΗΣ 01:08:31 M2 26 Male 86 01:08:31
94 328 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 01:08:36 M3 34 Male 87 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:08:36
95 492 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΛΥΤΣΗΣ 01:08:41 M3 35 Male 88 01:08:41
96 59 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 01:08:42 M3 36 Male 89 01:08:42
97 386 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ 01:08:50 M2 27 Male 90 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:08:50
98 304 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 01:08:54 M2 28 Male 91 COMPACT SERVICE 01:08:54
99 339 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΓΚΟΣ 01:09:38 M3 37 Male 92 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:09:38
100 117 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΣΑΡΗΣ 01:10:06 M2 29 Male 93 VIP BOX ELITE FITNESS 01:10:06
101 498 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:10:14 M3 38 Male 94 PILABOX 01:10:14
102 129 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 01:10:24 F2 4 Female 8 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 01:10:24
103 274 ΜΑΙΡΗ ΣΥΛΙΒΑΝΗ 01:10:24 F1 5 Female 9 01:10:24
104 209 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 01:10:33 M2 30 Male 95 AGAP 01:10:33
105 278 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΤΣΙΟΣ 01:10:36 M3 39 Male 96 01:10:36
106 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 01:10:37 M4 17 Male 97 Sunvalue Solar 01:10:37
107 184 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΤΑΣ 01:10:38 M1 12 Male 98 Venum-Under Armour 01:10:38
108 224 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ 01:10:39 M2 31 Male 99 01:10:39
109 448 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ 01:10:42 M3 40 Male 100 My athlete-chozen team 01:10:42
110 423 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:10:42 M4 18 Male 101 01:10:42
111 163 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 01:10:45 M2 32 Male 102 01:10:45
112 142 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 01:10:53 M3 41 Male 103 01:10:53
113 160 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 01:10:56 M3 42 Male 104 STEEL RUNNING METAL 01:10:56
114 321 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ 01:11:01 M3 43 Male 105 Cgs triathlon club 01:11:01
115 444 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 01:11:07 M2 33 Male 106 01:11:07
116 76 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΡΑΦΑΣ 01:11:08 M3 44 Male 107 01:11:08
117 72 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 01:11:13 M3 45 Male 108 01:11:13
118 249 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΩΛΗΣ 01:11:16 M3 46 Male 109 01:11:16
119 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ 01:11:16 M3 47 Male 110 01:11:16
120 198 ΤΑΣΟΣ ΜΠΙΘΑΣ 01:11:20 M2 34 Male 111 BITHAKIA 01:11:20
121 148 ΖΩΗ ΚΟΤΖΙΑ 01:11:24 F1 6 Female 10 MYPROTEIN 01:11:24
122 74 ARISH ΓΑΖΗΣ 01:11:46 M3 48 Male 112 MARATHON CLUB 01:11:46
123 417 ΧΑΡΗΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ 01:11:52 M4 19 Male 113 01:11:52
124 175 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 01:11:54 M4 20 Male 114 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:11:54
125 268 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 01:12:13 M2 35 Male 115 Verori Running Team 01:12:13
126 182 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 01:12:16 M4 21 Male 116 LIDA APARTMENTS KALAMATA - ΣΔΥΜ 01:12:16
127 317 ΕΥΤΥΧΗΣ ΨΑΡΑΚΗΣ 01:12:20 M2 36 Male 117 ΑΡΚΑΛΟΣ 01:12:20
128 239 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ 01:12:21 M3 49 Male 118 01:12:21
129 458 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 01:12:32 M4 22 Male 119 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 01:12:32
130 121 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 01:12:33 M3 50 Male 120 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 01:12:33
131 127 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:12:39 M4 23 Male 121 MARATHON CLUB 01:12:39
132 245 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 01:12:43 M3 51 Male 122 Cgs triathlon club 01:12:43
133 63 ΛΕΝΑ ΒΛΑΣΤΑΡΑ 01:12:45 F1 7 Female 11 CAPTAINBOOK 01:12:45
134 352 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΛΙΣΙΑΔΗΣ 01:12:46 M3 52 Male 123 KINISIS RUNNING TEAM 01:12:46
135 242 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΡΑΤΣΗΣ 01:12:47 M3 53 Male 124 01:12:47
136 255 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΕΛΕΚΟΣ 01:12:52 M2 37 Male 125 01:12:52
137 167 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΕΚΚΑΣ 01:12:52 M2 38 Male 126 01:12:52
138 235 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΛΙΑΤΣΚΑΣ 01:12:55 M2 39 Male 127 01:12:55
139 113 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ 01:13:02 M3 54 Male 128 01:13:02
140 797 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:13:11 M2 40 Male 129 01:13:11
141 311 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΣΑΚΟΣ 01:13:11 M2 41 Male 130 ROYAL CROSSFIT 01:13:11
142 46 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ 01:13:17 M3 55 Male 131 L CREW 01:13:17
143 416 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΣΚΑΣ 01:13:23 M3 56 Male 132 01:13:23
144 372 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 01:13:30 M3 57 Male 133 PEPSICO RUNNING TEAM 01:13:30
145 45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 01:13:37 M3 58 Male 134 01:13:37
146 331 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 01:13:37 M2 42 Male 135 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:13:37
147 496 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ 01:13:49 M3 59 Male 136 01:13:49
148 451 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 01:13:57 M3 60 Male 137 01:13:57
149 381 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ 01:13:58 M3 61 Male 138 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:13:58
150 449 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 01:13:59 M2 43 Male 139 01:13:5
151 134 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 01:14:00 M1 13 Male 140 South Corfu Runners 01:14:00
152 236 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 01:14:01 M3 62 Male 141 Ανεξάρτητος 01:14:01
153 169 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:14:01 M4 24 Male 142 01:14:01
154 252 ΝΙΚΗ ΣΑΡΑΝΤΗ 01:14:05 F1 8 Female 12 01:14:05
155 124 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 01:14:10 M2 44 Male 143 01:14:10
156 125 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΕΡΑΝΤΕΣ 01:14:18 M3 63 Male 144 01:14:18
157 65 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 01:14:18 M2 45 Male 145 01:14:18
158 92 ΗΛΙΑΣ ΔΕΡΜΑΤΑΣ 01:14:18 M2 46 Male 146 Allterainrunners 01:14:18
159 281 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ 01:14:21 M3 64 Male 147 01:14:21
160 351 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΙΒΟΥΡΕΑΣ 01:14:27 M3 65 Male 148 KINISIS RUNNING TEAM 01:14:27
161 466 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 01:14:31 M2 47 Male 149 NO RUNNERS 01:14:31
162 237 ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 01:14:31 M3 66 Male 150 01:14:31
163 238 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:14:31 M3 67 Male 151 GBRAKES FUNSPORTS SURFMARKET 01:14:31
164 428 ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 01:14:31 M2 48 Male 152 YOLTRON LIONS 01:14:31
165 344 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ 01:14:33 M2 49 Male 153 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:14:33
166 135 ΝΑΣΟΣ ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ 01:14:40 M3 68 Male 154 01:14:40
167 383 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΗΔΟΝΗΣ 01:14:41 M4 25 Male 155 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 01:14:41
168 35 ΙΑΣΩΝ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ 01:14:41 M3 69 Male 156 01:14:41
169 283 ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥΝΑΣ 01:14:42 M1 14 Male 157 01:14:42
170 462 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 01:15:00 M3 70 Male 158 Irun 01:15:00
171 276 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ 01:15:01 M3 71 Male 159 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 01:15:01
172 183 ΗΛΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:15:03 M3 72 Male 160 Καντζα 01:15:03
173 426 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΛΛΟΣ 01:15:04 M3 73 Male 161 MY ATHLETE 01:15:04
174 468 CAROLINE GIRARD 01:15:05 F1 9 Female 13 01:15:05
175 201 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 01:15:05 M3 74 Male 162 BYRON'S RUNNERS 01:15:05
176 345 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 01:15:06 M4 26 Male 163 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:15:06
177 40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 01:15:06 M3 75 Male 164 ALL TERRAIN RUNNERS 01:15:06
178 98 ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΚΑΤΟΥ 01:15:06 F2 5 Female 14 TIHIORACETEAM 01:15:06
179 411 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:15:10 M4 27 Male 165 01:15:10
180 189 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΟΣ 01:15:17 M2 50 Male 166 Deloitte 01:15:17
181 187 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:15:18 M2 51 Male 167 MYPROTEIN 01:15:18
182 790 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:15:32 M3 76 Male 168 01:15:32
183 488 ΣΠΥΡΟΣ ΠΗΛΟΣ 01:15:35 M3 77 Male 169 01:15:35
184 143 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 01:15:39 M3 78 Male 170 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 01:15:39
185 314 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:15:41 M3 79 Male 171 01:15:41
186 128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ 01:15:49 M3 80 Male 172 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:15:49
187 336 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 01:15:50 M4 28 Male 173 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 01:15:50
188 402 ANNA MARIA CANELLOS 01:15:53 F2 6 Female 15 01:15:53
189 273 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:16:04 M2 52 Male 174 01:16:04
190 442 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΙΚΑΚΗΣ 01:16:07 M3 81 Male 175 01:16:07
191 191 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΡΑΒΣΚΑ 01:16:07 F2 7 Female 16 01:16:07
192 425 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 01:16:14 M4 29 Male 176 PATH RUNNERS 01:16:14
193 91 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 01:16:21 M3 82 Male 177 OROPOS RUNNING TEAM 01:16:21
194 33 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 01:16:35 M3 83 Male 178 01:16:35
195 80 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:16:38 M4 30 Male 179 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:16:38
196 233 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 01:16:42 M2 53 Male 180 PERIKLISTRAINING 01:16:42
197 371 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:16:43 M2 54 Male 181 PEPSICO RUNNING TEAM 01:16:43
198 227 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 01:16:46 M2 55 Male 182 01:16:46
199 202 ΠΑΡΗΣ ΜΠΟΥΛΕΣ 01:16:54 M4 31 Male 183 01:16:54
200 388 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ 01:16:58 F1 10 Female 17 HAPPY RUNNERS 01:16:58
>> περισσότερα εδώ 

 
 

All Dates

  • 02 Feb 2020 08:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr