Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
23
Date : 23 Feb 2020
24
25
26
27
28
29

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

5th Nafplio Castle Run - 5ος Παλαμήδειος Άθλος 2019

Category
07. Αποτελέσματα: Αγώνες Βουνού
Date
24 Nov 2019 08:00
5th Nafplio Castle Run - 5ος Παλαμήδειος Άθλος 2019 - Αποτελέσματα Αγώνες Βουνού 2019

Γενική Φύλου Ηλικ.Κατ. BIB Επώνυμο Όνομα Έτος Γέννησης Φύλο Ομάδα Επίσημος Χρόνος 
1 1 1 1088 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1990 Α Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΏΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 00:33:14
2 2 1 1238 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1981 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS - RUNNINGNEWS.GR 00:35:14
3 3 1 1053 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Α Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 00:35:59
4 4 2 1249 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 Α ΑΟ.ΠΕΛΟΨ 00:36:43
5 5 3 1318 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1985 Α AMALIADA 00:37:13
6 6 4 1239 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1996 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:37:35
7 7 5 1025 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1991 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 00:37:50
8 8 6 1307 ΠΕΤΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1999 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:38:02
9 9 7 1032 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1990 Α - 00:38:12
10 10 8 1132 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 Α ΣΔΥΜ 00:38:18
11 11 9 1311 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 1993 Α - 00:38:21
12 12 10 1262 ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1988 Α ACTIVE MONKEYS 00:38:22
13 13 1 1156 ΓΑΒΡΗΗΛ ΓΡΙΒΑΣ 1975 Α ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:38:39
14 14 11 1191 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 Α ΤΡΙΠΟΛΗ 00:38:44
15 15 2 1165 ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 Α ΣΔΥΜ 00:39:00
16 16 3 1100 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Α Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 00:39:14
17 17 2 1216 ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ ΤΑΣΟΣ 1983 Α DIMOPOULOS COACHING 00:39:56
18 18 1 1212 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1970 Α DIMOPOULOS COACHING 00:39:56
19 19 12 1225 ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 Α KALAMATA RUNNING PROJECT 00:40:02
20 20 2 1157 ΑΛΕΞΌΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ 2002 Α KIATO 00:40:07
21 21 2 1332 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1974 Α KORINTHOS 00:40:48
22 22 3 1145 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 1972 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:40:51
23 23 1 1131 ΜΑΝΑΒΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1966 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 00:41:19
24 24 2 1144 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ 00:41:55
25 25 13 1232 KOUSOULAS VASILIS 1985 Α - 00:41:55
26 26 3 1026 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1982 Α - 00:41:59
27 27 14 1325 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 Α - 00:42:02
28 28 4 1324 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 1981 Α ARGOS TRACK AND FIELD ACADEMY 00:42:02
29 29 1 1350 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΝΤΙΝΟΣ 1960 Α 1 ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 00:42:17
30 30 15 1319 ΜΟΡΑΓΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Α - 00:42:22
31 31 5 1140 ΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1980 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 00:42:22
32 32 6 1083 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1982 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 00:42:33
33 33 4 1066 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 Α - 00:42:43
34 34 16 1015 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 1987 Α ΚΟΡΥΔΑΛΛΌΣ 00:42:56
35 35 17 1297 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:42:59
36 36 5 1051 ΚΑΤΣΙΚΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1977 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 00:43:08
37 1 1 1146 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 1969 Γ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 00:43:08
38 37 7 1208 ΚΑΠΠΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 1982 Α DIMOPOULOS COACHING 00:43:10
39 38 3 1312 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1966 Α Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΣΗΝΙΑΣ 00:43:20
40 39 18 1102 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1993 Α ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:43:30
41 40 4 1226 ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1967 Α KALAMATA RUNNING PROJECT 00:43:32
42 41 8 1196 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 1984 Α - 00:43:37
43 42 9 1023 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 Α UNDERGROUND FITNESS 00:43:43
44 43 5 1210 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1967 Α ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 00:43:53
45 44 10 1033 ΤΑΡΤΣΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1981 Α VASKOS TEAM 00:43:56
46 2 1 1136 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1984 Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:43:59
47 45 4 1113 THEODORAKAKIS GIANNIS 1971 Α EFYRAIOI OKIPODES 00:44:15
48 46 19 1308 ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:44:18
49 47 5 1173 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1972 Α - 00:44:43
50 48 6 1334 ΦΛΩΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1970 Α Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ 00:44:56
51 49 20 1265 ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 Α ACTIVE MONKEYS 00:45:01
52 50 7 1093 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1971 Α - 00:45:01
53 51 21 1129 HYKA ILIR 1993 Α RUN FOR PASSION 00:45:07
54 52 22 1081 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 Α ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 00:45:08
55 53 23 1092 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 Α - 00:45:09
56 54 11 1042 TZENERALIS PETROS 1983 Α AO STYMFALIs 00:45:10
57 55 6 1055 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1979 Α STEEL RUNNING TEAM 00:45:10
58 56 8 1085 ΔΕΤΖΑΝΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 1970 Α - 00:45:13
59 57 12 1320 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1983 Α - 00:45:19
60 58 6 1024 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1969 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 00:45:28
61 59 2 1171 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1963 Α ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 00:45:28
62 3 1 1201 ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 Γ ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:45:33
63 60 24 1192 ΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 Α Life4fit 00:45:44
64 61 25 1309 ΚΟΥΛΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 Α - 00:45:47
65 62 7 1158 ΚΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1975 Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ 00:45:50
66 4 1 1030 ΝΙΚΑ ΠΕΓΚΥ 1977 Γ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΜΕΔΕΩΝ 00:45:53
67 63 7 1340 ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1968 Α - 00:45:58
68 64 26 1078 ΛΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 Α - 00:46:00
69 65 13 1263 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1981 Α ACTIVE MONKEYS 00:46:03
70 66 27 1004 ΔΙΓΓΌΛΗΣ ΣΩΚΡΆΤΗΣ 1985 Α ΙΟΝΑΣ 00:46:04
71 67 9 1125 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974 Α - 00:46:06
72 5 2 1122 ΔΗΜΗΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1990 Γ - 00:46:07
73 68 10 1317 ΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1970 Α - 00:46:30
74 69 8 1313 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1969 Α - 00:46:38
75 70 11 1091 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Α ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:46:50
76 71 28 1180 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 Α - 00:46:52
77 72 29 1251 ΞΕΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1987 Α - 00:47:07
78 73 30 1305 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:47:10
79 74 12 1203 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΒΑΣΊΛΗΣ 1974 Α - 00:47:25
80 75 31 1098 ΓΟΥΡΟΥΝΆΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 1988 Α ΝΈΑ ΕΡΥΘΡΑΊΑ 00:47:27
81 76 9 1022 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Α - 00:47:31
82 6 1 1288 ΜΑΚΡΙΔΗ ΕΛΙΝΑ 1972 Γ ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 00:47:44
83 77 32 1242 ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1992 Α ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 00:47:45
84 78 33 1303 ΚΟΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:47:50
85 79 34 1301 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1997 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:47:55
86 80 35 1017 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 1995 Α - 00:47:58
87 7 3 1254 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1994 Γ - 00:48:01
88 81 13 1133 ΤΣΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1970 Α - 00:48:01
89 8 4 1037 XENOU DIMITRA 1989 Γ - 00:48:01
90 82 14 1082 ΤΑΛΛΙΟΣ ΕΝΤΥ 1981 Α ΒΕΛΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 00:48:04
91 83 36 1299 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:48:12
92 84 37 1298 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:48:14
93 9 2 1268 ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 1983 Γ SARONIC TRIATHLON CLUB 00:48:20
94 85 3 1321 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1964 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:48:29
95 86 14 1034 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1974 Α - 00:48:30
96 87 38 1300 ΖΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2000 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:48:31
97 88 15 1229 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1980 Α ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ-DIMOPOULOS COACHING 00:48:36
98 89 8 1260 ΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 Α ACTIVE MONKEYS 00:48:42
99 10 2 1080 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 Γ ADRUNNERS 00:48:48
100 90 39 1101 ΝΤΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1986 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ 00:48:56
101 91 16 1185 ΓΡΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 Α - 00:48:58
102 92 4 1202 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1963 Α - 00:49:01
103 93 40 1314 ΚΥΡΙΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1992 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 00:49:08
104 94 1 1150 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 Α Α.Ο.Δ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 00:49:08
105 11 5 1264 ΜΑΛΑΪ ΜΑΡΙΑ 1989 Γ ACTIVE MONKEYS 00:49:08
106 95 15 1043 ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ 1974 Α ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 00:49:13
107 96 9 1029 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΙΣ ΧΑΡΗΣ 1978 Α - 00:49:14
108 97 41 1266 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 1988 Α ACTIVE MONKEYS 00:49:18
109 98 17 1230 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1981 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:49:20
110 99 10 1124 ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ 1976 Α - 00:49:21
111 100 10 1245 ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1965 Α - 00:49:24
112 101 42 1060 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1996 Α - 00:49:31
113 102 11 1084 ΛΑΓΓΟΥΡΕΤΟΣ ΣΩΤΟΣ 1978 Α - 00:49:37
114 103 11 1330 ΣΜΥΡΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1969 Α ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 00:49:40
115 104 2 1040 SCHOENFELDER FALK 1957 Α GYTHION 00:49:42
116 105 12 1289 ΤΖΙΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 Α ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 00:49:44
117 106 13 1068 ΜΠΟΥΡΟΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1977 Α - 00:49:57
118 107 14 1072 SPILIOTIS BILL 1977 Α - 00:50:07
119 108 15 1071 ΜΠΑΡΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1978 Α - 00:50:12
120 109 16 1027 ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:50:13
121 110 3 1021 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2002 Α - 00:50:25
122 111 17 1067 ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ ΑΡΗΣ 1977 Α - 00:50:33
123 112 1 1058 ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 Α - 00:50:36
124 12 3 1137 ΚΌΛΛΙΑ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 1983 Γ - 00:50:37
125 113 18 1061 TSIKLIS GERASIMOS 1981 Α REBALANCE ATHENS 00:50:42
126 114 16 1215 ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1973 Α - 00:50:43
127 115 43 1112 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 Α - 00:51:00
128 116 4 1247 ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 Α - 00:51:04
129 117 5 1195 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 Α Α.Ο,ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 00:51:12
130 13 3 1244 ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ ΝΑΔΙΑ 1978 Γ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 00:51:22
131 118 19 1261 ΚΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 Α ACTIVE MONKEYS 00:51:27
132 14 1 1267 ΒΛΑΧΟΥ ΒΟΥΛΑ 2001 Γ SARONIC TRIATHLON CLUB 00:51:29
133 15 4 1259 ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1982 Γ ACTIVE MONKEYS 00:51:35
134 16 2 1186 ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 Γ - 00:51:40
135 119 44 1304 ΛΙΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1998 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:51:51
136 120 17 1294 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1972 Α ΣΙΦΟΥΝΕΣ 00:51:54
137 121 18 1349 ΧΑΒΙΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 Α - 00:52:04
138 122 20 1231 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1980 Α MOTOR OIL RUNNING TEAM 00:52:09
139 123 18 1248 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α - 00:52:20
140 124 21 1243 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1982 Α - 00:52:24
141 17 4 1333 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1975 Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΑΥΠΛΙΟ 00:52:26
142 18 5 1062 ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΎΛΑ 1982 Γ POROS 00:52:31
143 125 19 1110 ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1976 Α ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 00:52:34
144 126 45 1339 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 Α - 00:52:40
145 127 46 1338 ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1989 Α - 00:52:42
146 128 20 1105 ΜΥΡΙΚΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1975 Α - 00:52:44
147 129 19 1181 GOVATSOS NIKOS 1972 Α - 00:52:45
148 130 47 1337 ΝΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 Α - 00:52:48
149 19 5 1086 ΚΑΤΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1979 Γ MANIACS 00:52:52
150 131 12 1008 ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΑΚΗΣ 1967 Α - 00:52:54
151 132 48 1346 ΓΑΛΙ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 2000 Α SARONIC TRIATHLON CLUB 00:53:10
152 133 49 1154 ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1989 Α ΝΑΥΠΛΙΟ 00:53:25
153 20 6 1295 ΝΤΑΒΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1977 Γ ΣΙΦΟΥΝΕΣ 00:53:27
154 21 7 1159 ΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1978 Γ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ 00:53:30
155 134 22 1151 KONTOUKAS ODISSEAS 1982 Α - 00:53:39
156 135 50 1302 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1989 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:54:13
157 136 51 1200 ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 Α - 00:54:21
158 137 3 1161 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 Α ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 00:54:31
159 138 13 1240 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1967 Α ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 00:54:40
160 139 20 1044 ΣΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α - 00:54:51
161 140 21 1176 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 Α - 00:54:52
162 22 6 1175 ΚΛΕΩΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982 Γ - 00:54:56
163 23 8 1097 ΡΟΥΜΕΛΙΏΤΗ ΙΩΆΝΝΑ 1979 Γ - 00:55:06
164 141 52 1179 ΘΕΟΔΏΡΟΥ ΣΤΈΦΑΝΟΣ 1993 Α - 00:55:28
165 142 14 1014 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1969 Α - 00:55:29
166 24 6 1141 ΑΡΧΟΝΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΑ 1986 Γ - 00:55:34
167 143 23 1142 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1983 Α - 00:55:34
168 144 22 1095 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1975 Α - 00:55:40
169 145 15 1019 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1969 Α ADIDASRUNNERSATHENS 00:55:46
170 146 21 1293 ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1970 Α ΣΙΦΟΥΝΕΣ 00:55:50
171 25 7 1057 ΔΟΥΜΑΝΗ ΕΛΕΝΑ 1980 Γ - 00:55:59
172 26 9 1069 ΠΛΕΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1977 Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:56:07
173 147 22 1070 ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:56:08
174 148 53 1306 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Α ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 00:56:13
175 149 24 1059 ΜΑΡΙΓΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1980 Α - 00:56:21
176 27 7 1270 ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 Γ SARONIC TRIATHLON CLUB 00:56:27
177 150 25 1016 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1982 Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΜΕΑ 00:56:34
178 28 2 1164 ΜΠΛΑΓΚΟΒΑ ΗΛΙΑΝΑ 1971 Γ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 00:56:37
179 151 23 1193 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 Α Α.Ο,ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 00:56:38
180 152 26 1188 ΚΡΑΜΠΟΥΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1983 Α - 00:56:38
181 153 24 1048 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974 Α - 00:56:42
182 154 27 1167 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 Α - 00:56:50
183 155 28 1166 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 Α - 00:56:51
184 156 25 1114 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1972 Α - 00:56:52
185 157 26 1036 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1970 Α ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 00:56:57
186 158 54 1241 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1989 Α - 00:56:59
187 159 6 1128 WENSKY ARMIN 1962 Α - 00:57:10
188 160 29 1310 DIAMANTIS KONSTANTINOS 1981 Α - 00:57:25
189 161 55 1011 ΗΛΊΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1990 Α - 00:57:32
190 29 8 1126 ΚΑΛΚΟΥΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 Γ - 00:57:33
191 30 2 1153 ΠΙΠΙΝΗ ΓΙΩΤΑ 1968 Γ - 00:57:36
192 162 27 1252 ΜΠΕΚΥΡΆΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1972 Α - 00:57:41
193 163 56 1005 ΓΚΟΎΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1985 Α ΙΟΝΑΣ 00:57:41
194 164 57 1002 ΚΟΡΟΜΗΛΆΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 1985 Α ΙΟΝΑΣ 00:57:41
195 165 28 1013 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1973 Α - 00:57:45
196 31 9 1223 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1985 Γ - 00:57:45
197 32 10 1090 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1988 Γ - 00:57:49
198 166 58 1012 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 Α ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 00:57:52
199 167 59 1233 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1993 Α ACLUB 00:57:54
200 33 11 1234 ΚΟΤΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 1995 Γ ACLUB 00:57:54
201 34 8 1056 ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1980 Γ - 00:57:58
202 168 23 1272 ΡΟΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1977 Α SARONIC TRIATHLON CLUB 00:58:01
203 35 10 1271 ΡΟΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1975 Γ SARONIC TRIATHLON CLUB 00:58:01
204 169 60 1038 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1991 Α - 00:58:04
205 36 12 1106 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 1988 Γ - 00:58:05
206 170 29 1228 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 00:58:16
207 171 4 1237 ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1958 Α - 00:58:22
208 37 3 1170 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1974 Γ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 00:58:22
209 38 13 1054 TSOURO AIDA 1987 Γ - 00:58:25
210 39 14 1250 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1987 Γ ΑΘΉΝΑ 00:58:39
211 40 15 1256 ΣΙΔΕΡΑ ΜΑΡΙΑ 1987 Γ - 00:58:39
212 172 16 1143 ΜΑΝΤΖΙΏΡΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 1969 Α - 00:58:49
213 41 16 1111 ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΜΑΡΊΑ 1995 Γ - 00:58:53
214 173 24 1177 ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1979 Α - 00:58:53
215 174 30 1323 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 Α - 00:58:54
216 175 25 1322 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 Α - 00:58:54
217 42 17 1331 ΦΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 Γ - 00:58:55
218 176 7 1220 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΤΑΣΟΣ 1963 Α Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΗΝΝΙΑΣ 00:59:16
219 43 18 1214 ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1987 Γ - 00:59:28
220 44 19 1050 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 1993 Γ - 00:59:36
221 45 9 1087 ΒΈΡΡΑ ΜΑΡΙΛΊΝΑ 1980 Γ - 00:59:40
222 177 31 1218 METHENITIS DIMITRIS 1972 Α - 00:59:51
223 178 32 1096 ΝΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1973 Α ΑΡΓΟΣ 00:59:52
224 179 26 1169 ΚΟΜΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 Α LOUTRAKI 00:59:57
225 46 11 1168 ΣΑΚΕΛΛΛΑΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 1975 Γ - 00:59:57
226 180 27 1109 PETRAKOS KYRIAKOS 1979 Α ATHENS 01:00:31
227 181 17 1246 ΖΗΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1966 Α - 01:00:53
228 182 28 1197 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1975 Α - 01:01:29
229 183 33 1099 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ 1973 Α - 01:01:29
230 47 3 1217 ΣΦΑΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1969 Γ - 01:01:34
231 184 61 1253 ΜΙΣΕΛ ΠΑΡΙΣ 1992 Α - 01:01:46
232 48 4 1155 ΓΚΙΟΚΑ ΕΛΕΝΗ 1969 Γ - 01:01:58
233 49 20 1219 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1994 Γ FITSPOT 01:02:01
234 50 12 1207 ΠΕΤΡΙΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 1977 Γ - 01:02:02
235 185 62 1347 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1993 Α ΟΜΑΔΑ ERGO 01:02:06
236 186 8 1348 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1964 Α - 01:02:06
237 187 30 1345 ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1983 Α ΟΜΑΔΑ ERGO 01:02:06
238 51 13 1035 ΣΕΛΙΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1975 Γ - 01:02:10
239 52 14 1139 ΒΑΛΙΆΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 1976 Γ - 01:02:16
240 53 4 1329 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ 1970 Γ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 01:02:18
241 54 10 1190 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1980 Γ - 01:02:33
242 188 29 1130 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1976 Α - 01:02:42
243 55 3 1134 ΑΛΕΞΑΝΔΡΉ ΆΡΤΕΜΙΣ 2001 Γ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 01:02:44
244 189 1 1341 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1950 Α - 01:02:50
245 56 1 1174 ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1943 Γ - 01:02:51
246 190 18 1075 ΒΟΥΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1969 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 01:02:54
247 191 1 1074 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1947 Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ 01:02:54
248 192 63 1001 ΚΎΤΤΑΡΗΣ ΝΊΚΟΣ 1985 Α ΙΟΝΑΣ 01:03:00
249 193 31 1031 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1980 Α - 01:03:52
250 57 5 1296 ΠΑΠΑΪ ΑΡΑΜΠΕΛΑ 1971 Γ ΣΙΦΟΥΝΕΣ 01:04:07
251 58 21 1189 ΛΙΤΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1995 Γ - 01:04:13
252 59 22 1187 ΒΑΡΔΊΚΟΥ ΜΑΡΊΑ 1997 Γ ΠΈΡΑΜΑ 01:04:13
253 60 23 1107 ΜΑΝΙΝΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1985 Γ - 01:04:19
254 194 19 1291 ΚΟΤΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1967 Α ΣΙΦΟΥΝΕΣ 01:04:35
255 195 34 1335 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1974 Α ΑΡΓΟΣ TRACK AND FIELD ACADEMY 01:04:57
256 61 6 1336 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1974 Γ ΑΡΓΟΣ TRACK AND FIELD ACADEMY 01:04:57
257 62 11 1258 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1982 Γ ACTIVE MONKEYS 01:05:12
258 196 35 1287 ΣΟΦΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1971 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:15
259 63 5 1284 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ 1969 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:15
260 64 6 1280 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ 1967 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:16
261 65 15 1279 ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1979 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:16
262 66 24 1275 ΔΕΔΕΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1989 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:17
263 67 12 1278 ΚΑΠΕΛΕΡΗ ΕΛΕΝΗ 1980 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:17
264 197 20 1282 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:17
265 198 21 1276 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:17
266 199 36 1285 ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1972 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:17
267 200 22 1028 ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1968 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:17
268 68 1 1277 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΑΝΙΑ 2004 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:17
269 201 30 1274 ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1975 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:18
270 69 16 1283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 1979 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:05:19
271 202 23 1127 ΤΟΥΡΛΟΥΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1969 Α - 01:05:27
272 70 25 1039 FYTA PENNY 1991 Γ - 01:05:29
273 71 26 1194 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 Γ - 01:05:42
274 72 13 1316 ΓΚΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1981 Γ - 01:06:05
275 203 31 1315 ΜΠΑΛΩΜΈΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1977 Α - 01:06:08
276 204 64 1198 ΣΤΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2000 Α - 01:06:08
277 205 24 1018 PAPAVASILEIOU GEORGIOS 1969 Α - 01:06:46
278 206 5 1342 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 01:07:09
279 207 25 1328 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 Α - 01:07:51
280 73 1 1077 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 1954 Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ 01:07:52
281 74 27 1163 ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΟΦΙΑ 1985 Γ - 01:08:17
282 208 6 1138 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1957 Α ΦΑΕΘΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 01:08:17
283 75 7 1255 ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 1966 Γ - 01:08:18
284 76 8 1076 ΝΤΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1969 Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 01:08:33
285 209 26 1115 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 Α - 01:09:41
286 77 28 1148 ΖΟΥΠΑ ΑΝΝΑ 1994 Γ - 01:09:41
287 210 65 1149 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 Α - 01:09:42
288 78 4 1269 ΜΑΝΙΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 Γ SARONIC TRIATHLON CLUB 01:10:11
289 211 7 1224 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 1955 Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 01:11:15
290 212 37 1119 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1971 Α MOTOR OIL RUNNING TEAM 01:11:16
291 213 66 1227 ΠΑΛΑΙΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 Α ΑΘΗΝΑ 01:11:25
292 79 29 1123 ΑΝΩΜΕΡΙΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 1988 Γ SLOWRUNNERS 01:12:23
293 80 30 1257 ΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 Γ SLOWRUNNERS 01:12:24
294 214 32 1117 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1975 Α MANIACS 01:12:28
295 81 7 1118 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΝΤΑ 1973 Γ MANIACS 01:12:28
296 82 8 1343 ΣΤΕΙΣΙ ΓΚΡΕΙΣΙ 1970 Γ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 01:12:34
297 83 9 1344 ΜΑΡΘΑ ΓΚΡΕΙΣΙ 1970 Γ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 01:12:35
298 84 31 1162 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1988 Γ - 01:16:50
299 85 5 1135 ΑΦΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 Γ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 01:17:06
300 86 10 1121 ΣΠΑΝΟυ ΓΙΩΤΑ 1973 Γ - 01:17:15
301 215 33 1094 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 Α - 01:17:16
302 216 38 1172 ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1972 Α - 01:18:32
303 87 1 1045 ΒΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ 1957 Γ - 01:20:15
304 88 2 1046 ΒΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1955 Γ - 01:20:16
305 89 9 1120 ΚΑΖΑΚΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ 1967 Γ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 01:21:04
306 90 32 1236 ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1994 Γ ACLUB 01:26:23
307 217 67 1235 ΚΑΙΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΙΚ 1994 Α ACLUB 01:26:24
308 91 3 1281 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1955 Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:33:48

 
 

All Dates

  • 24 Nov 2019 08:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
23
Date : 23 Feb 2020
24
25
26
27
28
29

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr