Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

7ο Cycle Trail Run 2020 στη Θεσ/κη

Category
09. Αποτελέσματα: Λοιπές Κατηγορίες
Date
16 Feb 2020 08:00
7ο Cycle Trail Run 2020 στη Θεσ/κη - Αποτελέσματα Λοιπές Κατηγορίες 2020

Αποτελέσματα "εδώ"

 


1
1
1
MEN 18+ 11K Male 149

ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1996 0:54:30.086
2
2
2
MEN 18+ 11K Male 102

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1990 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:57:30.196
3
3
3
MEN 18+ 11K Male 122

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 1984 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 0:59:08.996
4
4
4
MEN 18+ 11K Male 246

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΑΪΛΗΣ 1984 URSA TEAM 1:00:53.286
5
5
5
MEN 18+ 11K Male 42

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:01:02.310
6
6
6
MEN 18+ 11K Male 93

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 1996 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:01:42.616
7
7
7
MEN 18+ 11K Male 101

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΟΣ 1977 URSA TEAM 1:02:11.793
8
8
8
MEN 18+ 11K Male 32

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:02:13.070
9
9
9
MEN 18+ 11K Male 55

ΝΙΚΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 1979 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:02:26.300
10
10
10
MEN 18+ 11K Male 153

ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ 1985 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:02:56.113
11
11
11
MEN 18+ 11K Male 76

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΕΚΑΣ 1982 STOIKOS RUNNING TEAM 1:03:07.493
12
12
1
MEN 50-59 11K Male 216

ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 1969 PANORAMA RUNNING TEAM 1:03:15.256
13
13
2
MEN 50-59 11K Male 176

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΦΑΣ 1966 URSA TEAM 1:03:49.706
14
14
12
MEN 18+ 11K Male 250

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:04:25.666
15
15
3
MEN 50-59 11K Male 188

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:04:35.270
16
16
13
MEN 18+ 11K Male 150

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1973 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:04:55.146
17
17
14
MEN 18+ 11K Male 73

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΖΩΦ 1974 CREDO S VICTORIA-ΣΔΥΘ 1:05:17.653
18
18
15
MEN 18+ 11K Male 133

ΝΙΚΟΣ ΣΦΙΤΗΣ 1980 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:05:26.066
19
19
16
MEN 18+ 11K Male 26

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΣΑΜΟΣ 1985 1:05:49.323
20
20
17
MEN 18+ 11K Male 72

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ 1982 PANORAMA RUNNING TEAM 1:06:09.620
21
21
18
MEN 18+ 11K Male 350

- - - 1:06:59.083
22
22
19
MEN 18+ 11K Male 89

ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΑΛΛΗΣ 1998 1:07:12.390
23
23
20
MEN 18+ 11K Male 33

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΡΑΧΑΣ 1985 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:07:20.483
24
24
21
MEN 18+ 11K Male 139

ΗΛΙΑΣ ΤΡΕΝΤΟΣ 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:07:25.403
25
25
22
MEN 18+ 11K Male 29

ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1972 VITA4YOU 1:07:33.296
26
26
23
MEN 18+ 11K Male 4

DIMITRIS BOGATSIOTIS 1984 1:07:52.796
27
27
4
MEN 50-59 11K Male 180

ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1969 1:08:12.436
28
1
1
WOMEN 18+ 11K Female 312

ΝΤΕΠΗ ΣΗΜΑΝΤΡΑΚΟΥ 1992 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:08:16.780
29
28
24
MEN 18+ 11K Male 17

ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΟΣ 1974 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:08:39.093
30
29
25
MEN 18+ 11K Male 65

ΦΩΤΗΣ ΚΙΟΣΕ 2001 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:08:44.033
31
2
2
WOMEN 18+ 11K Female 307

ΜΑΡΙΑ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ ΛΟΥΓΚΕΡ 1981 SWIM OR DIE 1:08:49.726
32
30
1
MEN 60+ 11K Male 251

ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1958 XANTHI RUNNERS 1:08:53.353
33
31
26
MEN 18+ 11K Male 90

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΖΙΟΣ 1979 1:09:14.060
34
32
2
MEN 60+ 11K Male 237

ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΥΤΑΣ 1960 Σ.Δ.Υ.Θ 1:09:54.923
35
33
5
MEN 50-59 11K Male 185

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ 1965 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP / ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 1:10:14.490
36
34
27
MEN 18+ 11K Male 75

ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ 1973 ΑΔΜΗΤΟΣ-Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 1:10:22.043
37
35
3
MEN 60+ 11K Male 232

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1960 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:10:25.093
38
36
28
MEN 18+ 11K Male 127

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ 1975 1:10:29.036
39
37
29
MEN 18+ 11K Male 79

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΪΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥ 1983 1:10:48.460
40
3
1
WOMEN 40-49 11K Female 329

ΝΤΙΝΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 1972 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:10:52.670
41
38
30
MEN 18+ 11K Male 113

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1995 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:11:13.000
42
39
31
MEN 18+ 11K Male 50

ΦΩΤΗΣ ΖΙΧΝΑΛΗΣ 1971 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:11:27.823
43
40
32
MEN 18+ 11K Male 12

GEORGIOS SALMATAS 1974 CONNECTING DOTS 1:12:20.013
44
41
33
MEN 18+ 11K Male 136

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1991 1:12:26.833
45
42
34
MEN 18+ 11K Male 92

ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΠΟΤΟΣΙΑΔΗΣ 1983 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:12:42.823
46
4
1
WOMEN 50+ 11K Female 345

ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1963 ΣΔΥ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:12:45.536
47
43
35
MEN 18+ 11K Male 131

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:13:03.313
48
44
36
MEN 18+ 11K Male 86

ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΑΣ 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP-RUNHIKE.GR 1:13:37.930
49
5
3
WOMEN 18+ 11K Female 309

ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ 1981 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP-ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:13:53.893
50
45
37
MEN 18+ 11K Male 238

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΝΟΣ 1977 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 1:13:56.446
51
46
38
MEN 18+ 11K Male 16

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ 1976 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:14:02.670
52
47
39
MEN 18+ 11K Male 14

PRODROMOS STERGIOU 1993 BALIOTIS NATURE TRAIL 1:14:07.333
53
48
6
MEN 50-59 11K Male 201

ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 1966 PANORAMA RUNNING TEAM 1:14:30.946
54
49
40
MEN 18+ 11K Male 97

ΚΩΣΤΑΣ ΝΑΤΟΥΔΗΣ 1973 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:14:44.416
55
50
7
MEN 50-59 11K Male 215

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ 1970 ΠΡΟΤΥΠΟΣ ΑΓΣ - UFCTHESSALONIKI 1:14:49.140
56
51
41
MEN 18+ 11K Male 56

ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 1978 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:15:02.393
57
52
42
MEN 18+ 11K Male 95

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΤΙΚΙΩΤΗΣ 1971 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:15:08.350
58
53
43
MEN 18+ 11K Male 146

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ 1993 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:15:22.596
59
54
8
MEN 50-59 11K Male 208

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΜΟΣ 1970 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:15:38.910
60
55
44
MEN 18+ 11K Male 94

ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΥΡΙΟΦΥΤΟΥ 1972 ΤΡΕΧΑΝΤHΡΙΑ RUNNING TEAM 1:15:48.190
61
56
45
MEN 18+ 11K Male 53

ΙΩΣΗΦ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 1987 ΣΔΥΘ 1:16:02.093
62
57
9
MEN 50-59 11K Male 181

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1968 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:16:04.610
63
58
46
MEN 18+ 11K Male 21

ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 1975 SWIM OR DIE 1:16:09.963
64
59
47
MEN 18+ 11K Male 61

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 1983 1:17:04.800
65
60
10
MEN 50-59 11K Male 210

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΗΣ 1970 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:17:13.553
66
6
4
WOMEN 18+ 11K Female 301

ELENA XYLA 1986 ΒΕΡΓΙΝΑ 1:17:17.276
67
61
48
MEN 18+ 11K Male 77

ΣΕΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:17:19.433
68
62
49
MEN 18+ 11K Male 242

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 2006 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 1:17:27.773
69
63
50
MEN 18+ 11K Male 60

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:17:44.656
70
64
11
MEN 50-59 11K Male 204

ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 1967 GREDO S VICTORIA 1:17:55.793
71
65
12
MEN 50-59 11K Male 170

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ 1963 1:18:03.246
72
66
51
MEN 18+ 11K Male 116

ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΡΔΙΟΣ 1985 MAKEMUESLI 1:18:13.166
73
7
2
WOMEN 40-49 11K Female 328

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΤΕΛΛΑ 1976 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:18:22.200
74
67
52
MEN 18+ 11K Male 47

ΒΑΓΙΑΣ ΖΑΓΚΑΣ 1972 URSA TEAM 1:18:28.200
75
68
53
MEN 18+ 11K Male 63

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1980 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:18:31.230
76
69
54
MEN 18+ 11K Male 118

ΛΙΟΝΤΑΡΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:18:35.340
77
70
55
MEN 18+ 11K Male 119

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΙΝΤΖΗΣ 1977 1:19:03.223
78
71
56
MEN 18+ 11K Male 240

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΒΟΓΛΟΥ 1999 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 1:19:36.480
79
72
57
MEN 18+ 11K Male 18

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗΣ 1976 PANORAMA RUNNING TEAM 1:19:55.526
80
73
58
MEN 18+ 11K Male 241

ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1984 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 1:20:15.523
81
74
13
MEN 50-59 11K Male 163

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1969 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:20:25.920
82
75
59
MEN 18+ 11K Male 22

ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1975 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:20:33.483
83
76
60
MEN 18+ 11K Male 70

ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ 1975 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:20:44.176
84
77
61
MEN 18+ 11K Male 151

ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:20:51.513
85
78
14
MEN 50-59 11K Male 316

ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1970 1:20:52.393
86
79
62
MEN 18+ 11K Male 58

ΘΑΝΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1978 1:20:58.980
87
80
4
MEN 60+ 11K Male 224

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ 1949 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ 1:21:00.970
88
81
15
MEN 50-59 11K Male 186

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΝΤΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1:21:10.236
89
8
5
WOMEN 18+ 11K Female 308

ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΡΗ 1982 FORMA VERA 1:21:16.313
90
82
63
MEN 18+ 11K Male 35

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΖΗΣ 1991 1:21:19.376
91
83
64
MEN 18+ 11K Male 111

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:21:20.283
92
84
65
MEN 18+ 11K Male 37

ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΤΣΟΣ 1980 ΣΔΥΘ 1:21:32.250
93
85
66
MEN 18+ 11K Male 124

ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΙΑΚΚΑΣ 1976 1:21:34.606
94
86
67
MEN 18+ 11K Male 243

ΝΙΚΟΣ ΔΡΙΒΑΣ 2006 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 1:21:38.366
95
87
16
MEN 50-59 11K Male 205

ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΒΑΝΟΓΛΟΥ 1964 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:21:58.796
96
88
68
MEN 18+ 11K Male 10

KWSTAS MPEZARIS 1990 1:22:01.376
97
9
3
WOMEN 40-49 11K Female 317

ANDRONIKI ILIADOU 1975 1:22:03.023
98
89
5
MEN 60+ 11K Male 160

- - - 1:22:08.206
99
90
69
MEN 18+ 11K Male 140

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΙΑΚΛΑΓΚΑΝΟΣ 1999 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:22:22.156
100
91
70
MEN 18+ 11K Male 148

ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 1973 1:22:39.106
101
92
17
MEN 50-59 11K Male 167

ΔΗΜΙΤΡΙΟΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1962 1:22:42.090
102
93
71
MEN 18+ 11K Male 143

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1974 PANORAMA RUNNING TEAM 1:22:44.060
103
94
18
MEN 50-59 11K Male 212

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1965 ΣΔΥΚ 1:23:09.120
104
95
72
MEN 18+ 11K Male 85

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1974 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 1:23:09.276
105
96
73
MEN 18+ 11K Male 24

ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ 1974 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:23:23.666
106
97
74
MEN 18+ 11K Male 27

ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1981 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:23:29.810
107
98
75
MEN 18+ 11K Male 68

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΕΣΗΣ 1974 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:23:34.786
108
99
19
MEN 50-59 11K Male 179

ΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1969 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:23:45.576
109
100
20
MEN 50-59 11K Male 221

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 1968 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:23:52.250
110
101
76
MEN 18+ 11K Male 19

ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ 1971 Σ.Δ.Υ. ΚΙΛΚΙΣ 1:23:59.843
111
102
6
MEN 60+ 11K Male 225

ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ 1959 ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:24:15.133
112
103
77
MEN 18+ 11K Male 49

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 1996 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:24:16.986
113
104
78
MEN 18+ 11K Male 128

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ 1972 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:24:48.230
114
10
4
WOMEN 40-49 11K Female 319

ELISAVET SIDIRA 1976 1:25:09.543
115
105
79
MEN 18+ 11K Male 82

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1975 ΣΑΦΑΝΣ 1:25:21.596
116
106
80
MEN 18+ 11K Male 125

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1989 ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΙ RUNNING TEAM 1:25:27.776
117
107
21
MEN 50-59 11K Male 172

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΡΕΝΔΑΣ 1962 1:25:30.080
118
108
22
MEN 50-59 11K Male 218

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ 1968 ΣΔΥΘ 1:25:35.886
119
109
81
MEN 18+ 11K Male 69

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ 1979 KKVAGS/ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:25:40.300
120
11
5
WOMEN 40-49 11K Female 333

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΡΝΑΛΗ 1978 ΞΑΝΘΗ 1:25:56.010
121
110
23
MEN 50-59 11K Male 197

ΝΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ 1967 1:26:04.630
122
111
7
MEN 60+ 11K Male 23

- - - 1:26:21.633
123
112
82
MEN 18+ 11K Male 252

ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1989 STOIKOS RUNNING TEAM 1:26:23.743
124
113
8
MEN 60+ 11K Male 157

- - - 1:26:24.476
125
114
83
MEN 18+ 11K Male 80

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΥΦΑΚΗΣ 1991 PANORAMA RUNNING TEAM 1:26:27.066
126
115
9
MEN 60+ 11K Male 231

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΣΔΥΘ 1:26:47.626
127
116
84
MEN 18+ 11K Male 351

- - - 1:26:55.860
128
117
24
MEN 50-59 11K Male 183

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΝΤΑΡΑΣ 1961 Σ.Δ.Υ.Θ 1:27:08.336
129
12
6
WOMEN 18+ 11K Female 306

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ 1999 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:27:08.443
130
118
85
MEN 18+ 11K Male 3

KONSTANTINOS ANASTASILAKIS 1972 THESSALONIKI 1:27:10.850
131
119
86
MEN 18+ 11K Male 107

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1973 VITA4YOU 1:27:11.963
132
120
10
MEN 60+ 11K Male 262

NONAME_1921 ΩΩ__TRAIL RUN 11K_31 - 1:27:14.353
133
121
87
MEN 18+ 11K Male 108

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1971 1:27:25.880
134
122
88
MEN 18+ 11K Male 51

ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1981 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:27:37.373
135
123
89
MEN 18+ 11K Male 20

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΟΥΡΔΑΣ 1978 HELLENIC POLICE 1:27:42.360
136
124
90
MEN 18+ 11K Male 34

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1975 ΕΥΟΣΜΟΣ 1:27:42.413
137
125
91
MEN 18+ 11K Male 38

ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΚΙΤΣΙΔΗΣ 1979 SWIM OR DIE 1:27:45.010
138
126
92
MEN 18+ 11K Male 39

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:27:57.430
139
127
11
MEN 60+ 11K Male 226

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΡΟΥΝΗΣ 1959 PANORAMA RUNNING TEAM 1:28:26.810
140
13
7
WOMEN 18+ 11K Female 302

ΖΩΗ ΓΚΑΡΑΝΕ 1998 AUTH SPORT CENTER RUNNING TEAM 1:28:33.490
141
128
12
MEN 60+ 11K Male 228

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΝΛΗΣ 1959 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:29:08.663
142
129
93
MEN 18+ 11K Male 28

ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1980 SWIM OR DIE 1:29:16.823
143
130
25
MEN 50-59 11K Male 190

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ 1970 SWIM OR DIE 1:29:18.766
144
14
8
WOMEN 18+ 11K Female 311

ΑΝΝΑ ΠΕΓΙΑ 1988 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΥ ΖΗΝ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1:29:32.626
145
131
94
MEN 18+ 11K Male 74

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΣΙΔΗΣ 1991 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:29:51.696
146
132
13
MEN 60+ 11K Male 234

ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΞΑΡΗΣ 1955 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:29:53.880
147
133
95
MEN 18+ 11K Male 41

ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΑΪΛΙΑΝΗΣ 1987 1:30:02.413
148
134
96
MEN 18+ 11K Male 152

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΕΛΑΣ 1985 ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΙ RUNNING TEAM 1:30:18.543
149
135
97
MEN 18+ 11K Male 258

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 1973 ENERGYM RUNNING TEAM 1:30:34.946
150
15
6
WOMEN 40-49 11K Female 325

ΖΩΗ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ 1977 XANTHI RUUNERS 1:30:45.770
151
136
98
MEN 18+ 11K Male 36

ΚΩΣΤΑΣ ΓΑΡΓΑΝΗΣ 1975 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:30:55.040
152
137
26
MEN 50-59 11K Male 203

ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΠΠΗΣ 1968 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:31:01.710
153
138
99
MEN 18+ 11K Male 59

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ 1976 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:31:29.136
154
139
100
MEN 18+ 11K Male 1

XRISTOS AFROUDAS 1991 1:31:32.306
155
140
27
MEN 50-59 11K Male 200

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1970 1:31:55.146
156
141
101
MEN 18+ 11K Male 83

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ 1994 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:32:09.736
157
16
7
WOMEN 40-49 11K Female 321

ΑΝΤΖΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 1972 FORMA VERA 1:32:10.620
158
17
9
WOMEN 18+ 11K Female 310

ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ 1993 DOPPLER FITNESS TEAM 1:32:11.850
159
142
102
MEN 18+ 11K Male 78

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΑΖΟΥΔΗΣ 1976 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:32:13.486
160
143
103
MEN 18+ 11K Male 104

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1992 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 1:32:13.850
161
144
28
MEN 50-59 11K Male 211

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1970 ΕΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:32:26.066
162
145
104
MEN 18+ 11K Male 141

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:32:36.430
163
146
105
MEN 18+ 11K Male 144

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ 1976 1:32:48.550
164
147
106
MEN 18+ 11K Male 96

ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΩΡΗΣ 2002 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:32:52.940
165
148
107
MEN 18+ 11K Male 132

ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ 1972 1:33:15.303
166
149
29
MEN 50-59 11K Male 178

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1966 1:34:00.923
167
150
30
MEN 50-59 11K Male 162

VASILEIOS CHYTAS 1969 1:34:19.860
168
151
108
MEN 18+ 11K Male 45

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 1:34:40.316
169
152
31
MEN 50-59 11K Male 173

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1969 ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1:34:46.480
170
153
32
MEN 50-59 11K Male 164

ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:34:57.660
171
154
109
MEN 18+ 11K Male 15

IOANNIS TOMAKTSIDIS 1988 1:35:32.420
172
18
8
WOMEN 40-49 11K Female 320

ΣΤΕΛΛΑ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ 1973 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1:35:32.873
173
155
33
MEN 50-59 11K Male 175

ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΙΑΚΗΣ 1965 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ TEAM 1:35:46.580
174
156
110
MEN 18+ 11K Male 87

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975 IRENA'S TRAINING TEAM 1:36:05.400
175
157
34
MEN 50-59 11K Male 191

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΖΗΣ 1967 ALEXANDRIA 1:36:06.540
176
19
9
WOMEN 40-49 11K Female 324

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1972 SWIM OR DIE 1:36:38.050
177
158
111
MEN 18+ 11K Male 67

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΓΙΑΣ 1981 1:36:38.716
178
159
112
MEN 18+ 11K Male 155

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΝΔΡΟΣ 1992 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:36:41.990
179
160
113
MEN 18+ 11K Male 88

ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ 1996 URSA TEAM 1:36:54.043
180
161
35
MEN 50-59 11K Male 189

ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΠΙΔΗΣ 1970 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:36:54.283
181
162
36
MEN 50-59 11K Male 174

ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 1966 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:36:54.390
182
20
10
WOMEN 40-49 11K Female 318

KATERINA ILIADOU 1977 1:37:15.850
183
163
37
MEN 50-59 11K Male 219

ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΜΟΥΖΗΣ 1970 ΣΕΒΑΣΘ 1:37:40.543
184
21
11
WOMEN 40-49 11K Female 327

ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ 1977 1:37:49.253
185
164
38
MEN 50-59 11K Male 209

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΤΑΣ 1966 ΟΜΒΡΙΟΝΟΣ ΠΕΤΡΟΚΕΡΑΣΩΝ 1:37:55.813
186
22
12
WOMEN 40-49 11K Female 326

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΡΡΑ 1971 ELITE RESCUE TEAM 1:38:38.310
187
165
114
MEN 18+ 11K Male 81

ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 1987 URSA TEAM 1:39:21.546
188
166
115
MEN 18+ 11K Male 8

STERGIOS KRAIAS 1984 1:39:39.240
189
167
116
MEN 18+ 11K Male 121

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΩΜΝΑΚΗΣ 1985 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:39:48.613
190
168
117
MEN 18+ 11K Male 103

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1971 BALIOTIS NATURE TRAIL 1:40:12.463
191
169
39
MEN 50-59 11K Male 161

ANTONIS SPYRATOS 1969 1:40:13.793
192
170
14
MEN 60+ 11K Male 261

NONAME_1921 ΩΩ__TRAIL RUN 11K_30 - 1:40:15.206
193
171
15
MEN 60+ 11K Male 223

DIMITRIOS PREVEZIANOS 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:28.213
194
23
2
WOMEN 50+ 11K Female 346

ΚΑΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 1968 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:40:46.680
195
172
40
MEN 50-59 11K Male 193

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ 1965 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:41:01.703
196
24
10
WOMEN 18+ 11K Female 255

ΝΑΤΑΣΑ ΜΙΧΑΗΛ 1988 1:41:11.343
197
25
13
WOMEN 40-49 11K Female 331

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ 1971 1:41:28.236
198
173
41
MEN 50-59 11K Male 192

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 1967 1:41:51.566
199
174
118
MEN 18+ 11K Male 43

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΛΙΟΣ 1983 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΥ ΖΗΝ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1:41:52.816
200
26
3
WOMEN 50+ 11K Female 339

JETA HARIZAJ 1968 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:25.166
201
175
119
MEN 18+ 11K Male 9

CHARISIS MALLIARIS 1979 1:43:16.866
202
27
4
WOMEN 50+ 11K Female 342

ΑΛΕΞΙΑ ΓΚΑΝΤΣΟΥ 1967 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:44:11.550
203
176
42
MEN 50-59 11K Male 206

ΝΙΚΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ 1970 1:44:41.410
204
177
43
MEN 50-59 11K Male 259

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΡΑΝΟΣ 1968 ENERGYM RUNNING TEAM 1:44:53.763
205
178
16
MEN 60+ 11K Male 220

- - - 1:45:34.503
206
179
120
MEN 18+ 11K Male 54

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 1980 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 1:45:46.240
207
180
44
MEN 50-59 11K Male 213

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ 1969 PANORAMA RUNNING TEAM 1:45:51.650
208
181
45
MEN 50-59 11K Male 194

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΟΥΔΑΣ 1966 PANORAMA RUNNING TEAM 1:45:52.140
209
182
121
MEN 18+ 11K Male 123

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΡΙΤΖΟΓΛΟΥ 1992 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ 1:45:56.856
210
183
122
MEN 18+ 11K Male 71

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ 1984 A-TEAM 1:45:59.210
211
184
123
MEN 18+ 11K Male 44

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ 1985 A-TEAM 1:46:10.616
212
185
124
MEN 18+ 11K Male 91

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΣΚΟΣ 1971 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 1:46:23.750
213
186
125
MEN 18+ 11K Male 2

ANASTASIOS ALEXANDRIDIS 1973 1:46:38.126
214
187
17
MEN 60+ 11K Male 229

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ 1955 ΚΔ 1:46:49.720
215
188
46
MEN 50-59 11K Male 257

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1969 ENERGYM RUNNING TEAM 1:46:50.920
216
28
14
WOMEN 40-49 11K Female 322

ΕΛΕΑΝΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗ 1973 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:47:10.170
217
189
126
MEN 18+ 11K Male 154

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ 1973 ΑΤΟΜΙΚΗ 1:47:57.603
218
190
127
MEN 18+ 11K Male 135

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΜΠΑΚΟΥΔΗΣ 1972 ΑΤΟΜΙΚΗ 1:47:58.380
219
191
128
MEN 18+ 11K Male 110

ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΟΓΛΟΥ 1993 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:48:06.883
220
29
5
WOMEN 50+ 11K Female 344

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1968 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:48:31.370
221
30
6
WOMEN 50+ 11K Female 348

ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 1962 POWERBAR 1:48:57.223
222
192
129
MEN 18+ 11K Male 100

ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:49:19.513
223
31
7
WOMEN 50+ 11K Female 347

ΒΟΥΛΑ ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ 1946 ΣΔΥΘ 1:50:08.570
224
32
15
WOMEN 40-49 11K Female 247

ΕΛΣΑ ΒΑΓΙΑΝΟΥ 1974 1:50:09.060
225
193
47
MEN 50-59 11K Male 187

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΑΣ 1962 1:50:30.610
226
194
48
MEN 50-59 11K Male 195

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 1964 ΟΜΒΡΙΟΝΟΣ ΠΕΤΡΟΚΕΡΑΣΩΝ 1:51:18.983
227
33
11
WOMEN 18+ 11K Female 315

ΤΑΝΙΑ ΧΡΩΙΔΟΥ-ΦΑΣΟΥΛΑ 1981 THESSALONIKI 1:51:22.260
228
195
130
MEN 18+ 11K Male 134

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ 1980 ΠΡΟΤΥΠΟΣ ΑΓΣ - UFCTHESSALONIKI 1:51:24.690
229
196
49
MEN 50-59 11K Male 256

ΧΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΗΣ 1968 ENERGYM RUNNING TEAM 1:51:25.350
230
197
131
MEN 18+ 11K Male 84

ΘΩΜΑΣ ΜΑΤΑΤΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:51:25.670
231
198
132
MEN 18+ 11K Male 249

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ 1975 1:51:45.360
232
199
18
MEN 60+ 11K Male 236

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ 1959 Σ Δ Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:51:46.303
233
34
16
WOMEN 40-49 11K Female 334

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΒΒΑ 1976 1:52:11.163
234
200
50
MEN 50-59 11K Male 207

ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ 1969 1:52:22.073
235
35
12
WOMEN 18+ 11K Female 254

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΙΤΣΟΥ 1986 1:52:34.393
236
36
17
WOMEN 40-49 11K Female 253

ΣΟΦΙΑ ΜΙΛΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 1:52:36.000
237
201
19
MEN 60+ 11K Male 233

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ 1956 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:52:45.776
238
202
20
MEN 60+ 11K Male 235

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΚΟΣ 1949 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 1:52:48.606
239
203
133
MEN 18+ 11K Male 52

ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:53:00.250
240
204
51
MEN 50-59 11K Male 166

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΤΗΣ 1969 1:53:01.090
241
37
18
WOMEN 40-49 11K Female 338

ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1971 ΣΔΥΘ 1:53:49.460
242
205
134
MEN 18+ 11K Male 48

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΖΑΜΠΕΛΗ 1971 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 1:54:59.110
243
206
135
MEN 18+ 11K Male 248

ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 1971 1:56:05.776
244
207
136
MEN 18+ 11K Male 349

- - - 1:56:29.763
245
38
19
WOMEN 40-49 11K Female 336

ΖΩΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:56:56.536
246
39
20
WOMEN 40-49 11K Female 335

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΟΜΠΑΝΗ 1976 1:58:32.510
247
40
8
WOMEN 50+ 11K Female 341

AGLAIA PARTSALIDOU 1953 1:59:05.123
248
208
137
MEN 18+ 11K Male 64

ΣΑΒΒΑΣ ΚΙΚΙΔΗΣ 1986 2:00:20.336
249
209
138
MEN 18+ 11K Male 120

ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΙΚΟΣ 1986 2:04:01.636
250
210
139
MEN 18+ 11K Male 6

TAMAZI CHKAREULI 1982 ΠΡΟΤΥΠΟΣ ΑΓΣ - UFCTHESSALONIKI 2:05:15.423
251
211
52
MEN 50-59 11K Male 202

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΛΑΚΙΔΑΣ 1965 ATHLETICS MAGAZINE 2:07:56.126
252
41
9
WOMEN 50+ 11K Female 343

ΕΛΕΝΗ ΚΡΟΥΣΙΟΒΑΛΗ 1961 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:08:15.116
253
42
13
WOMEN 18+ 11K Female 305

ΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗ 1984 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:10:03.733
254
43
14
WOMEN 18+ 11K Female 304

ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗ 1981 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:10:09.603
255
212
140
MEN 18+ 11K Male 129

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985 DOPPLER FITNESS TEAM 2:14:37.600
256
213
53
MEN 50-59 11K Male 217

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ 1968 ΣΔΥ.ΚΙΛΚΙΣ 2:15:33.123
257
214
21
MEN 60+ 11K Male 263

NONAME_1921 ΩΩ__TRAIL RUN 11K_32 - 2:21:31.840
258
215
141
MEN 18+ 11K Male 239

ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΠΕΣΣΟΣ 1975 ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ 2:22:18.0

 
 

All Dates

  • 16 Feb 2020 08:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr