Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
5
Date : 05 Oct 2019
6
Date : 06 Oct 2019
7
8
9
13
Date : 13 Oct 2019
14
15
16
17
19
Date : 19 Oct 2019
20
Date : 20 Oct 2019
21
22
23
24
25
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Wave running 2019 στην παραλία Κεραμωτής – Αβδήρων

Category
09. Αποτελέσματα: Λοιπές Κατηγορίες
Date
27 Jul 2019 20:00
Wave running 2019 στην παραλία Κεραμωτής – Αβδήρων - Αποτελέσματα Λοιπές Κατηγορίες 2019

1 1 253 ΤΖΕΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α1 -20 ΝΕΣΤΟΣ 00:19:53.324 00:00:01:207 00:19:52:117 00:00:00:000
2 1 264 KASAPIDIS GEORGIOS Α Α2 21-39 00:19:56.909 00:00:01:467 00:19:55:442 00:00:00:000
3 1 256 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 RODOPI RUNNE 00:20:57.098 00:00:04:191 00:20:52:907 00:00:00:000
4 2 254 OCAKOGLU ORCUN Α Α2 21-39 ISTANBUL MET 00:21:31.491 00:00:01:468 00:21:30:023 00:00:00:000
5 1 255 ΚΑΤΣΙΜΕΡΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ Α Α4 50+ ΔΡΟΜΕΙ 00:21:34.860 00:00:03:406 00:21:31:454 00:00:00:000
6 3 280 ΙΣΤΑΦΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α2 21-39 00:21:47.513 00:00:03:607 00:21:43:906 00:00:00:000
7 4 262 PAPAIOANNOU XRISTOS Α Α2 21-39 FOTIADIS 00:22:34.923 00:22:34:923 00:00:00:000 00:00:00:000
8 2 279 CHUKAΖOV FILIP Α Α1 -20 00:23:24.774 00:00:01:169 00:23:23:605 00:00:00:000
9 5 268 ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α2 21-39 00:23:29.159 00:00:04:072 00:23:25:087 00:00:00:000
10 6 265 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α2 21-39 00:24:08.619 00:00:04:131 00:24:04:488 00:00:00:000
11 7 257 ELEFTHERIOS KASAPIDIS Α Α2 21-39 ΣΥΝΔΕΣ 00:24:39.690 00:00:01:528 00:24:38:162 00:00:00:000
12 1 283 ΣΤΑΘΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Γ Γ3 40-49 00:24:46.848 00:00:03:009 00:24:43:839 00:00:00:000
13 8 242 ΓΚΑΓΚΟΣ ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ Α Α2 21-39 00:25:14.494 00:00:04:429 00:25:10:065 00:00:00:000
14 9 232 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α2 21-39 00:25:15.931 00:00:04:067 00:25:11:864 00:00:00:000
15 3 216 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Α Α1 -20 00:25:34.175 00:00:02:845 00:25:31:330 00:00:00:000
16 2 201 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ Α Α4 50+ ΜΑΡΑΘΩ 00:25:50.976 00:00:03:670 00:25:47:306 00:00:00:000
17 4 288 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α Α1 -20 00:26:04.097 00:00:05:309 00:25:58:788 00:00:00:000
18 5 203 ΑΣΤΑΡΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Α Α1 -20 ΑΓΡΙΟΚ 00:26:14.958 00:00:01:088 00:26:13:870 00:00:00:000
19 1 209 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΝΑΝΣΥ Γ Γ2 21-39 00:26:15.622 00:00:03:567 00:26:12:055 00:00:00:000
20 3 278 CHUKAΖOV FILIP Α Α4 50+ 00:26:22.655 00:00:02:537 00:26:20:118 00:00:00:000
21 6 244 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α1 -20 00:26:34.183 00:00:03:411 00:26:30:772 00:00:00:000
22 7 243 ΓΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α Α1 -20 00:26:34.381 00:00:01:466 00:26:32:915 00:00:00:000
23 2 205 ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ Γ3 40-49 XANTHI RUNNE 00:26:47.642 00:00:01:430 00:26:46:212 00:00:00:000
24 2 248 DJERAHOVA ELI Γ Γ2 21-39 BRANDABOUT D 00:26:48.595 00:00:06:746 00:26:41:849 00:00:00:000
25 3 206 ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ Γ3 40-49 ΜΑΡΑΘΩ 00:26:55.021 00:00:04:562 00:26:50:459 00:00:00:000
26 2 247 DJERAHOV HRISTIAN Α Α3 40-49 BRANDABOUT D 00:27:08.535 00:00:08:447 00:27:00:088 00:00:00:000
27 3 221 ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α Α3 40-49 ΦΊΛΟΙ � 00:27:09.291 00:00:03:808 00:27:05:483 00:00:00:000
28 4 251 ΖΑΡΑΝΗ ΚΕΛΛΥ Γ Γ3 40-49 FREE RUNNERS 00:27:15.262 00:00:04:870 00:27:10:392 00:00:00:000
29 1 227 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ Γ4 50+ ΣΕΒΑΣ � 00:27:44.784 00:00:01:167 00:27:43:617 00:00:00:000
30 10 231 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α2 21-39 00:27:45.107 00:00:03:809 00:27:41:298 00:00:00:000
31 11 241 KASAPIDIS PAVLOS Α Α2 21-39 00:28:17.784 00:00:04:465 00:28:13:319 00:00:00:000
32 1 228 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΩΝΗ Γ Γ1 -20 RODOPI RUNNE 00:28:24.279 00:00:02:396 00:28:21:883 00:00:00:000
33 8 286 ΜΠΕΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α1 -20 00:28:24.478 00:00:02:183 00:28:22:295 00:00:00:000
34 4 225 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α3 40-49 RODOPI RUNNE 00:28:24.972 00:00:03:667 00:28:21:305 00:00:00:000
35 5 207 ΜΑΝΑΒΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α3 40-49 00:29:07.335 00:29:07:335 00:00:00:000 00:00:00:000
36 12 299 WOLFGANG MAYER Α Α2 21-39 00:29:08.409 00:00:05:249 00:29:03:160 00:00:00:000
37 3 300 ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΝΑ Γ Γ2 21-39 00:29:08.711 00:00:04:693 00:29:04:018 00:00:00:000
38 13 233 ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α2 21-39 00:29:10.299 00:00:05:366 00:29:04:933 00:00:00:000
39 6 274 ΣΑΜΟΥΙΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α Α3 40-49 00:29:36.806 00:00:06:110 00:29:30:696 00:00:00:000
40 14 210 ΓΚΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 21-39 00:29:48.412 00:00:08:532 00:29:39:880 00:00:00:000
41 4 281 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α4 50+ 00:30:17.674 00:00:04:967 00:30:12:707 00:00:00:000
42 2 273 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ Γ1 -20 00:30:18.767 00:00:07:094 00:30:11:673 00:00:00:000
43 2 270 ZLATANI HARA Γ Γ4 50+ 00:30:25.775 00:00:04:462 00:30:21:313 00:00:00:000
44 5 259 VODENICHAROVA DESISLAVA Γ Γ3 40-49 00:30:27.694 00:00:07:311 00:30:20:383 00:00:00:000
45 3 298 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ Γ4 50+ 00:30:28.504 00:00:02:317 00:30:26:187 00:00:00:000
46 6 208 ΑΡΣΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Γ3 40-49 00:31:10.107 00:00:06:227 00:31:03:880 00:00:00:000
47 7 252 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α3 40-49 00:31:21.791 00:00:06:527 00:31:15:264 00:00:00:000
48 8 219 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΡΑΟΥΛ Α Α3 40-49 ΦΊΛΟΙ � 00:31:57.973 00:00:01:345 00:31:56:628 00:00:00:000
49 4 269 TIRMAKI ELENI Γ Γ2 21-39 00:32:22.055 00:00:04:070 00:32:17:985 00:00:00:000
50 5 302 ΜΠΛΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ2 21-39 00:32:51.405 00:04:57:095 00:27:54:310 00:00:00:000
51 15 308 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Α Α2 21-39 00:32:53.264 00:04:58:558 00:27:54:706 00:00:00:000
52 9 277 ΣΙΑΚΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α Α1 -20 00:33:01.047 00:00:10:110 00:32:50:937 00:00:00:000
53 16 276 ΚΥΒΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α Α2 21-39 00:33:12.108 00:00:09:524 00:33:02:584 00:00:00:000
54 6 112 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ Γ2 21-39 RODOPI RUNNE 00:33:20.476 00:00:03:987 00:33:16:489 00:00:00:000
55 7 215 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ Γ2 21-39 00:33:49.106 00:00:04:133 00:33:44:973 00:00:00:000
56 9 212 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α3 40-49 00:33:50.861 00:00:05:306 00:33:45:555 00:00:00:000
57 8 211 ΚΑΜΤΣΙΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ2 21-39 00:34:33.810 00:00:07:501 00:34:26:309 00:00:00:000
58 7 271 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΛΛΗ Γ Γ3 40-49 00:34:41.089 00:00:07:878 00:34:33:211 00:00:00:000
59 17 220 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α2 21-39 ΦΊΛΟΙ � 00:35:05.673 00:00:01:345 00:35:04:328 00:00:00:000
60 10 284 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α3 40-49 00:35:12.530 00:00:06:196 00:35:06:334 00:00:00:000
61 4 246 ZARAFIADOU MARIE LUISE Γ Γ4 50+ AQUA AEROBIC 00:35:16.465 00:00:06:430 00:35:10:035 00:00:00:000
62 18 234 ΚΑΡΑΠΑΝΤΖΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α Α2 21-39 00:35:27.394 00:00:04:872 00:35:22:522 00:00:00:000
63 9 282 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ Γ2 21-39 00:35:53.408 00:00:05:460 00:35:47:948 00:00:00:000
64 8 214 ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ Γ Γ3 40-49 00:36:18.817 00:00:06:111 00:36:12:706 00:00:00:000
65 9 275 ΜΠΑΣΜΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γ3 40-49 00:36:23.230 00:36:23:230 00:00:00:000 00:00:00:000
66 19 258 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α2 21-39 ORESTIADA ST 00:37:04.241 00:00:01:168 00:37:03:073 00:00:00:000
67 20 285 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α Α2 21-39 00:37:18.971 00:00:09:991 00:37:08:980 00:00:00:000
68 10 213 ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ Γ Γ3 40-49 00:37:34.213 00:00:05:777 00:37:28:436 00:00:00:000
69 3 289 ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ Γ1 -20 00:38:17.466 00:00:05:807 00:38:11:659 00:00:00:000
70 5 287 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΤΡΑ Γ Γ4 50+ 00:39:05.421 00:00:04:871 00:39:00:550 00:00:00:000
71 5 297 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α4 50+ 00:39:50.601 00:00:08:189 00:39:42:412 00:00:00:000
72 11 263 ΠΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΣ Α Α3 40-49 00:40:29.852 00:00:06:029 00:40:23:823 00:00:00:000
73 11 301 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ Γ3 40-49 00:40:46.488 00:00:06:229 00:40:40:259 00:00:00:000
74 12 236 ΑΡΕΤΑΚΗ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ Γ Γ3 40-49 ΚΆΝΕΙΣ 00:40:46.888 00:00:06:227 00:40:40:661 00:00:00:000
75 10 202 ΚΕΜΑΝΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α1 -20 00:41:22.039 00:00:04:989 00:41:17:050 00:00:00:000
76 12 204 ΑΣΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Α3 40-49 ΑΓΡΙΟΚ 00:41:22.177 00:00:10:408 00:41:11:769 00:00:00:000
77 6 266 ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α4 50+ 00:41:53.821 00:00:04:988 00:41:48:833 00:00:00:000
78 6 245 MOMTSOU NATASSA Γ Γ4 50+ AQUA AEROBIC 00:42:19.081 00:00:05:509 00:42:13:572 00:00:00:000
79 21 238 MANOLOPOULOS ANTONIOS Α Α2 21-39 00:43:06.715 00:15:45:649 00:27:21:066 00:00:00:000
80 10 260 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ Γ2 21-39 00:43:09.836 00:00:05:448 00:43:04:388 00:00:00:000
81 4 218 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ Γ1 -20 00:43:11.875 00:00:04:190 00:43:07:685 00:00:00:000
82 22 217 ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Α2 21-39 00:43:12.365 00:00:04:565 00:43:07:800 00:00:00:000
83 13 250 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Γ Γ3 40-49 ΔΕΣΦΑ 00:43:42.522 00:00:05:947 00:43:36:575 00:00:00:000
84 7 229 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α Α4 50+ 00:44:32.205 00:00:09:050 00:44:23:155 00:00:00:000
85 11 224 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ Γ2 21-39 00:44:33.553 00:00:11:084 00:44:22:469 00:00:00:000
86 12 240 CVETKOVSKA ANGELA Γ Γ2 21-39 KARPA 00:46:32.261 00:00:09:210 00:46:23:051 00:00:00:000
87 23 239 NAKA NIKO Α Α2 21-39 KARPA 00:46:33.127 00:00:08:668 00:46:24:459 00:00:00:000
88 13 296 ΤΟΦΕΑ ΧΡΥΣΑΝΦΗ Γ Γ2 21-39 00:55:13.299 00:00:08:286 00:55:05:013 00:00:00:000
89 14 237 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ Γ2 21-39 00:55:15.625 00:00:08:268 00:55:07:357 00:00:00:000
90 24 222 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α2 21-39 00:56:50.053 00:15:45:707 00:41:04:346 00:00:00:000
91 25 223 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α Α2 21-39 00:57:00.760 00:15:47:079 00:41:13:681 00:00:00:000
92 0 226 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Α Α2 21-39 ΣΧΟΚ 00:00:00.000 00:00:00:000 00:00:00:000 00:00:00:000
93 0 230 ΚΥΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α Α3 40-49 ECO LIFT Ο� 00:00:00.000 00:00:00:000 00:00:00:000 00:00:00:000
94 0 235 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α4 50+ TRIMORE M.T. 00:00:00.000 00:00:00:000 00:00:00:000 00:00:00:000
95 0 249 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α Α4 50+ ENFOS ENGINE 00:00:00.000 00:00:00:000 00:00:00:000 00:00:00:000
96 0 261 ΝΟΝΑΜΕ ΝΟΝΑΜΕ Α - 00:00:00.000 00:00:00:000 00:00:00:000 00:00:00:000
97 0 267 ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α Α2 21-39 00:00:00.000 00:00:00:000 00:00:00:000 00:00:00:000
98 0 272 ΜΠΛΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ Γ2 21-39 00:00:00.000 00:00:00:000 00:00:00:000 00:00:00:000

 
 

All Dates

  • 27 Jul 2019 20:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
5
Date : 05 Oct 2019
6
Date : 06 Oct 2019
7
8
9
13
Date : 13 Oct 2019
14
15
16
17
19
Date : 19 Oct 2019
20
Date : 20 Oct 2019
21
22
23
24
25
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr