Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
Date : 03 Aug 2019
4
Date : 04 Aug 2019
5
8
9
11
Date : 11 Aug 2019
12
14
15
16
19
20
21
22
23
27
28
29
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Evrotathlon 2019 στη Λακωνία

Category
09. Αποτελέσματα: Λοιπές Κατηγορίες
Date
14 Jul 2019 16:00
Evrotathlon 2019 στη Λακωνία - Αποτελέσματα Λοιπές Κατηγορίες 2019

Sprint Triathlon
Female Finishers
Place Name Bib Number AGE SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 5 28 12:02.0 0:30.2 36:39.6 0:21.4 22:06.6 1:11:40.0 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 3 31 15:36.5 1:27.0 39:24.7 1:23.6 27:43.0 1:25:35.0 Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3 CHRISTINE RIGHTWEISER 1 38 17:48.4 1:57.7 38:49.6 0:58.2 27:41.0 1:27:15.0 SNAILS TRI
4 ΚΑΝΝΕΛΑ ΦΡΑΓΚΗ 6 35 19:43.9 1:53.7 44:06.2 0:39.4 27:26.4 1:33:49.8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
5 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 4 36 28:29.9 6:02.4 52:44.1 2:29.8 35:01.0 2:04:47.4 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
6 ANNA ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ 2 37 32:53.4 2:04.2 56:08.0 0:28.3 35:52.7 2:07:26.7 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ

Male Finishers
Place Name Bib Number AGE SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 ΝΙΚΟΣ ΛΥΜΠΕΡΑΙΟΣ 22 28 13:59.4 0:48.9 32:08.1 0:49.8 22:03.9 1:09:50.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 30 34 15:23.5 0:59.9 33:53.2 0:32.4 20:15.8 1:11:05.0 ΣΔΥΜ
3 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 29 38 14:43.7 1:07.5 36:31.0 0:37.0 23:01.7 1:16:01.0 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / THE RUNNERS PROJECT
4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 32 33 14:39.4 1:17.1 37:00.3 0:42.7 23:55.6 1:17:35.2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 12 44 15:23.9 1:12.8 35:18.0 1:09.0 24:49.1 1:17:53.0 SNAILS TRI
6 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 24 55 16:53.2 0:36.7 35:38.0 0:42.1 24:21.8 1:18:12.0 ΣΑΛΑΜΙΝΑ
7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΒΑΡΗΣ 36 39 15:22.3 0:34.7 35:14.3 0:28.3 27:10.2 1:18:50.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 21 34 14:43.6 1:11.0 36:29.9 0:37.1 26:40.2 1:19:42.1
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 11 37 17:36.6 1:11.6 34:17.2 0:43.4 26:52.9 1:20:42.0 ΑΝΕΜΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 15 62 17:46.2 1:25.1 37:03.2 0:55.4 24:26.5 1:21:36.5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 31 50 17:18.1 1:03.1 39:02.7 1:08.3 28:03.4 1:26:35.8 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΝΤΖΕΣ 16 54 19:02.1 1:41.0 37:40.3 1:29.3 28:07.2 1:27:00.0 ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ
13 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 17 39 16:10.0 2:01.5 41:39.8 0:29.4 27:53.4 1:28:14.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14 ΤΑΣΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ 26 44 16:43.4 1:18.7 43:10.1 0:47.7 26:47.6 1:28:47.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 18 48 16:40.5 1:28.8 39:42.4 1:11.6 33:00.5 1:32:03.9 LOS VATHROS
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 27 37 19:13.8 1:49.1 38:05.9 1:05.2 32:07.8 1:32:22.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 8 55 24:38.0 2:16.4 36:45.1 2:03.9 27:41.4 1:33:25.0 DIMOPOULOS COACHING
18 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 33 58 19:39.2 1:32.3 42:57.6 0:42.3 29:20.4 1:34:12.0 ATHENS
19 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 35 52 21:23.6 3:05.8 40:44.7 1:33.6 34:05.6 1:40:53.5 SNAILS TRI
20 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ 20 38 24:46.7 1:58.6 42:24.5 1:08.8 35:21.0 1:45:39.8 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
21 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 63 21:52.8 2:54.6 50:05.9 0:54.7 35:20.2 1:51:08.4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 14 34 31:01.0 2:30.0 46:15.0 1:33.3 34:36.4 1:55:55.9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΤΣΑΚΟΣ 10 37 Α.Σ ΝΗΡΗΙΔΑ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ 13 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 19 26 RED STAR TRIATHLON
DNS ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 23 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 25 34 Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
DNS ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 34 50 SNAILS TRI
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΔΑΝΗΣ 37 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 9 42 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 7 53 KYRIAZOPOULOSTEAM

Aquathlon
Female Finishers
Place Name Bib Number AGE SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 38 42 33:03.1 1:31.2 31:55.7 1:06:30.0 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ

Male Finishers
Place Name Bib Number AGE SWIM Time T1 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 44 21 12:04.7 0:29.7 20:35.5 33:10.0 NS COACHING
2 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 42 32 22:00.8 1:32.1 32:36.9 56:10.0
3 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ 41 20 30:43.0 1:40.3 31:06.6 1:03:30.0 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 40 17 24:16.8 1:46.4 38:16.7 1:04:20.0 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
DNF ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 39 55 26:44.1 2:03.7 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 43 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

Sprint Relay Triathlon
Place Αθλητής 1 Αθλητής 2 Αθλητής 3 Bib Number SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΝΕΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ 50 17:48.5 0:29.2 28:47.2 0:31.0 23:27.1 1:11:03.3 SPARTAN CROSS 3
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 52 16:13.6 0:32.3 30:18.1 0:34.6 23:24.6 1:11:03.3 SPARTAN CROSS 5
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 47 14:03.2 0:29.5 35:45.4 0:29.8 22:45.7 1:13:33.8 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
4 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΜΠΙΟΤΑΚΟΣ 53 16:15.6 0:43.5 34:02.4 0:27.9 22:59.4 1:14:29.0 SPARTAN CROSS 6
5 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ 48 13:06.7 0:27.7 32:15.6 0:45.9 30:03.7 1:16:39.8 SPARTAN CROSS 1
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 51 19:00.0 0:29.7 33:22.3 0:24.7 25:48.0 1:19:05.0 SPARTAN CROSS 4
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΡΑΜΗΣ 49 24:32.3 0:33.6 33:42.8 0:35.6 22:57.7 1:22:22.1 SPARTAN CROSS 2
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΠΠΑΣ 46 17:35.9 0:28.7 39:20.2 0:38.1 31:21.3 1:29:24.5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 ΟΛΓΑ ΜΠΑΛΑΦΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ 45 17:46.1 0:47.7 45:23.3 0:52.4 25:44.4 1:30:34.1
10 ΜΑΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΚΟΣ 54 19:46.7 0:32.1 37:00.3 0:28.3 35:49.4 1:33:37.0 MINISTRY

Age Group Results Sprint Triathlon

Female 29 and Under
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 5 28 12:02.0 0:30.2 36:39.6 0:21.4 22:06.6 1:11:40.0 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 12 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 3 31 15:36.5 1:27.0 39:24.7 1:23.6 27:43.0 1:25:35.0 Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2 15 CHRISTINE RIGHTWEISER 1 38 17:48.4 1:57.7 38:49.6 0:58.2 27:41.0 1:27:15.0 SNAILS TRI
3 21 ΚΑΝΝΕΛΑ ΦΡΑΓΚΗ 6 35 19:43.9 1:53.7 44:06.2 0:39.4 27:26.4 1:33:49.8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
4 27 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 4 36 28:29.9 6:02.4 52:44.1 2:29.8 35:01.0 2:04:47.4 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
5 28 ANNA ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ 2 37 32:53.4 2:04.2 56:08.0 0:28.3 35:52.7 2:07:26.7 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 

Male 29 and Under
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 1 ΝΙΚΟΣ ΛΥΜΠΕΡΑΙΟΣ 22 28 13:59.4 0:48.9 32:08.1 0:49.8 22:03.9 1:09:50.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 19 26 RED STAR TRIATHLON
DNS DNS ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 23 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 30 34 15:23.5 0:59.9 33:53.2 0:32.4 20:15.8 1:11:05.0 ΣΔΥΜ
2 4 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 29 38 14:43.7 1:07.5 36:31.0 0:37.0 23:01.7 1:16:01.0 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / THE RUNNERS PROJECT
3 5 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 32 33 14:39.4 1:17.1 37:00.3 0:42.7 23:55.6 1:17:35.2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΒΑΡΗΣ 36 39 15:22.3 0:34.7 35:14.3 0:28.3 27:10.2 1:18:50.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 9 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 21 34 14:43.6 1:11.0 36:29.9 0:37.1 26:40.2 1:19:42.1
6 10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 11 37 17:36.6 1:11.6 34:17.2 0:43.4 26:52.9 1:20:42.0 ΑΝΕΜΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
7 16 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 17 39 16:10.0 2:01.5 41:39.8 0:29.4 27:53.4 1:28:14.3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 27 37 19:13.8 1:49.1 38:05.9 1:05.2 32:07.8 1:32:22.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 24 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ 20 38 24:46.7 1:58.6 42:24.5 1:08.8 35:21.0 1:45:39.8 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
10 26 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 14 34 31:01.0 2:30.0 46:15.0 1:33.3 34:36.4 1:55:55.9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΤΣΑΚΟΣ 10 37 Α.Σ ΝΗΡΗΙΔΑ
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ 13 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 25 34 Α.Σ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
DNS DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΔΑΝΗΣ 37 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

 

Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 12 44 15:23.9 1:12.8 35:18.0 1:09.0 24:49.1 1:17:53.0 SNAILS TRI
2 17 ΤΑΣΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ 26 44 16:43.4 1:18.7 43:10.1 0:47.7 26:47.6 1:28:47.7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 18 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 18 48 16:40.5 1:28.8 39:42.4 1:11.6 33:00.5 1:32:03.9 LOS VATHRO

Male 50 and Over
Place Overall Plc Name Bib Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time Club/Team
1 7 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 24 55 16:53.2 0:36.7 35:38.0 0:42.1 24:21.8 1:18:12.0 ΣΑΛΑΜΙΝΑ
2 11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 15 62 17:46.2 1:25.1 37:03.2 0:55.4 24:26.5 1:21:36.5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 31 50 17:18.1 1:03.1 39:02.7 1:08.3 28:03.4 1:26:35.8 ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
4 14 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΝΤΖΕΣ 16 54 19:02.1 1:41.0 37:40.3 1:29.3 28:07.2 1:27:00.0 ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ
5 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 8 55 24:38.0 2:16.4 36:45.1 2:03.9 27:41.4 1:33:25.0 DIMOPOULOS COACHING
6 22 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 33 58 19:39.2 1:32.3 42:57.6 0:42.3 29:20.4 1:34:12.0 ATHENS
7 23 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 35 52 21:23.6 3:05.8 40:44.7 1:33.6 34:05.6 1:40:53.5 SNAILS TRI
8 25 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 63 21:52.8 2:54.6 50:05.9 0:54.7 35:20.2 1:51:08.4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DNS DNS ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 34 50 SNAILS TRI

 
 

All Dates

  • 14 Jul 2019 16:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
Date : 03 Aug 2019
4
Date : 04 Aug 2019
5
8
9
11
Date : 11 Aug 2019
12
14
15
16
19
20
21
22
23
27
28
29
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr