12ος Πανελλήνιος Αγώνας Δρόμου ΔΕΗ Μνήμες Λιγνίτη LIVE

Category
1. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
12 Sep 2021 07:59
12ος Πανελλήνιος Αγώνας Δρόμου ΔΕΗ Μνήμες Λιγνίτη LIVE - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου

Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Country Name YOB Club Finish 10KM
1 1 1 10KM Male 95 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΑΚΑΔΗΜΗΙΑ ΑΙΑΝΗ 0:35:25.327
2 2 2 10KM Male 54 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ 1983 ΣΔΟΕ 0:37:27.804
3 3 3 10KM Male 9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΥΡΛΙΟΣ 1988 ΣΔΟΕ 0:38:00.547
4 4 4 10KM Male 76 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ 1982   0:39:42.904
5 5 5 10KM Male 20 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1973 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:42:46.387
6 6 6 10KM Male 53 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ 1979 ΣΔΟΕ 0:42:52.307
7 7 7 10KM Male 121 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΟΛΑΚΗΣ 1973 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:43:37.594
8 8 8 10KM Male 116 ΣΑΒΒΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΟΕ 0:43:44.504
9 9 9 10KM Male 47 ΘΩΜΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ 1990   0:44:26.094
10 10 10 10KM Male 78 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΔΙΤΣΚΟΣ 1972 ΑΜΥΝΤΑΣ 0:44:34.027
11 11 11 10KM Male 105 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΓΙΟΣ 1971 ΣΔΟΕ 0:45:01.510
12 12 12 10KM Male 38 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ 1985   0:45:31.314
13 13 13 10KM Male 40 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ 1973 ΣΔΟΕ 0:46:00.634
14 14 14 10KM Male 125 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΣΔΥΚ 0:46:02.167
15 15 15 10KM Male 92 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΤΣΑΣ 1957 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0:46:17.390
16 16 16 10KM Male 103 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ 1964 ΣΔΥΚ 0:46:30.204
17 17 17 10KM Male 19 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 1969 ΣΔΟΕ 0:46:31.184
18 18 18 10KM Male 147 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ 1970 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:47:08.667
19 19 19 10KM Male 113 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΝΑΖΙΔΗΣ 1978   0:47:16.790
20 1 20 10KM Female 41 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΡΑΜΠΙΚΑ 1994 ΑΙΟΛΟΣ 0:47:23.797
21 2 21 10KM Female 17 ΑΣΠΑ ΓΚΟΓΚΟΥ 1973 ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:47:29.837
22 20 22 10KM Male 25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 1953   0:47:41.814
23 21 23 10KM Male 48 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΟΤΖΑΙΤΣΗΣ 1966 ΣΔΟΕ 0:47:50.574
24 22 24 10KM Male 26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΥΝΤΑΚΗΣ 1955 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:48:18.280
25 23 25 10KM Male 156 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΥΔΑΚΑΣ -   0:48:19.934
26 24 26 10KM Male 52 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ 1989 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0:48:20.044
27 3 27 10KM Female 24 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΡΟΥΔΑΚΗ 1981   0:48:20.044
28 25 28 10KM Male 50 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΤΣΙΔΗΣ 1970   0:49:04.610
29 26 29 10KM Male 63 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΙΓΕΡΙΔΗΣ 1966   0:49:24.087
30 27 30 10KM Male 96 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1958   0:49:41.877
31 28 31 10KM Male 43 ΗΛΙΑΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ 1976   0:49:52.280
32 29 32 10KM Male 18 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ 1959 ΣΔΥΚ 0:50:13.967
33 30 33 10KM Male 46 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΕΜΤΖΙΔΗΣ 1976 ΣΔΥΚ 0:50:14.094
34 31 34 10KM Male 4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1967 ΣΔΥΚ 0:50:14.770
35 32 35 10KM Male 145 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ 1962 ΣΔΟΕ 0:50:22.450
36 33 36 10KM Male 144 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ 1977   0:50:25.427
37 34 37 10KM Male 28 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΣΔΥΚ 0:50:32.867
38 35 38 10KM Male 60 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1975 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – ΣΔΟΕ 0:50:59.724
39 36 39 10KM Male 58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1977   0:51:01.724
40 37 40 10KM Male 97 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1973   0:51:10.814
41 38 41 10KM Male 128 ΘΩΜΑΣ ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ 1970 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:51:16.390
42 39 42 10KM Male 55 ΧΡΥΣΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ 1972 ΣΔΟΕ 0:51:46.707
43 40 43 10KM Male 56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ 1964 ΣΔΟΕ 0:51:46.820
44 41 44 10KM Male 126 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΤΑΜΟΣ 1970 THE CANNIBALS 0:51:56.044
45 42 45 10KM Male 99 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1976   0:52:14.984
46 43 46 10KM Male 39 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ 1975 ΣΔΟΕ 0:52:31.604
47 44 47 10KM Male 82 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΙΓΓΑΣ 1964 ΣΔΟΕ 0:52:42.174
48 45 48 10KM Male 11 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ 1967 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:53:12.600
49 46 49 10KM Male 45 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΙΛΗΣ 1957   0:53:39.714
50 4 50 10KM Female 10 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΚΗ 1994 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:53:40.584
51 47 51 10KM Male 44 ΦΩΤΙΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1955   0:53:45.544
52 48 52 10KM Male 22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ 1959   0:53:45.670
53 49 53 10KM Male 33 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1959 ΣΔΥΚ 0:53:46.107
54 50 54 10KM Male 23 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1965 ΣΔΟΕ 0:54:05.530
55 51 55 10KM Male 83 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΙΛΙΟΥΣΗΣ 1976 ΣΔΟΕ 0:54:06.344
56 52 56 10KM Male 139 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΛΙΜΕΝΗΣ 1970 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:54:13.867
57 53 57 10KM Male 151 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1968 ΣΔΟΕ 0:54:17.804
58 54 58 10KM Male 79 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΣΑΡΑΣ 1974   0:54:23.284
59 55 59 10KM Male 150 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 1981   0:54:27.034
60 56 60 10KM Male 146 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1957   0:54:30.214
61 57 61 10KM Male 70 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ 1986 ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 0:54:36.997
62 58 62 10KM Male 27 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΓΡΕΣ 1979   0:54:40.510
63 59 63 10KM Male 141 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ 1955 ΣΔΟΕ 0:54:58.934
64 60 64 10KM Male 69 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΓΓΟΥ 1957 ΣΔΟΕ 0:55:05.857
65 61 65 10KM Male 118 ΠΕΤΡΟΣ ΣΙΣΚΟΣ 1967   0:55:15.320
66 5 66 10KM Female 131 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΗΚΑΣ 1962 ΣΔΥΚ 0:55:24.410
67 62 67 10KM Male 148 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΤΣΚΑΣ - ΣΔΥΚ 0:56:10.640
68 6 68 10KM Female 98 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΟΓΙΑΝΙΔΟΥ -   0:56:22.464
69 63 69 10KM Male 68 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΒΗΣ 1961 ΣΔΟΕ 0:56:32.004
70 64 70 10KM Male 2 ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1994   0:56:41.964
71 7 71 10KM Female 84 ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΠΙΛΛΙΜΗ 1967 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 0:56:43.834
72 65 72 10KM Male 143 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΙΤΑΣ 1959 ΣΔΟΕ 0:56:56.194
73 66 73 10KM Male 65 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ 1956 ΣΔΟΕ 0:56:56.847
74 67 74 10KM Male 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ -   0:58:06.014
75 68 75 10KM Male 124 ΜΗΝΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΣΔΥΚ 0:58:23.474
76 69 76 10KM Male 91 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1972   0:58:30.814
77 70 77 10KM Male 104 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ 1968 ΣΔΟΕ 0:58:58.064
78 71 78 10KM Male 127 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 1967 ΣΔΙ 0:59:00.704
79 72 79 10KM Male 67 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΓΟΥΡΑΣ 1963 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:59:10.680
80 8 80 10KM Female 71 ΝΙΚΗ ΜΑΝΑΔΗ 1969   0:59:36.830
81 73 81 10KM Male 120 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΟΒΙΣΛΗΣ 1970 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:00:11.877
82 74 82 10KM Male 114 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ 1970 ΣΔΟΕ 1:00:12.880
83 75 83 10KM Male 80 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΟΥΣΕΝΑΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:00:53.144
84 76 84 10KM Male 108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΣΚΙΛΙΔΗΣ 1979   1:01:31.764
85 77 85 10KM Male 12 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1977   1:01:47.300
86 78 86 10KM Male 134 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ 1959 ΣΔΥΚ 1:01:51.244
87 79 87 10KM Male 111 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΛΙΑΚΟΥ 1967 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:02:20.397
88 80 88 10KM Male 7 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΗΤΤΑΣ 1972   1:02:24.350
89 81 89 10KM Male 32 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΙΔΗΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:02:58.754
90 82 90 10KM Male 16 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΕΡΤΣΗΣ 1973   1:03:10.260
91 83 91 10KM Male 123 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ 1968   1:03:10.260
92 84 92 10KM Male 133 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1948 ΣΔΥΚ 1:04:18.110
93 85 93 10KM Male 140 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΟΥΜΗΤΑΣ 1959 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:04:28.727
94 86 94 10KM Male 64 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΟΥΣΑΣ 1969 RUNNERS EDESSA 1:05:53.284
95 87 95 10KM Male 35 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 1948 ΟΛΕ 1:06:35.087
96 9 96 10KM Female 31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ 1969   1:07:59.437
97 88 97 10KM Male 119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ 1971   1:08:00.117
98 89 98 10KM Male 75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ 1989   1:10:09.760
99 90 99 10KM Male 21 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 1956   1:10:26.534
100 91 100 10KM Male 51 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΙΤΜΤΖΙΔΗΣ 1958   1:10:27.844
101 92 101 10KM Male 57 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 1960   1:10:28.624
102 93 102 10KM Male 1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 1963   1:10:44.604
103 94 103 10KM Male 77 ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1963 RUNNERS EDESSA 1:12:42.450

 
 

All Dates

  • 12 Sep 2021 07:59

Feed Display-τεστ

Feed not found.

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
Date : 03 Oct 2021
9
Date : 09 Oct 2021
10
Date : 10 Oct 2021
17
Date : 17 Oct 2021

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr