1ο Volos Αλυκές by Night 2020

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
23 Aug 2020 08:00
1ο Volos Αλυκές by Night 2020 - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2020

 

Τα αποτελέσματα
Σκουλαρίκης Γρηγόρης (RunningNews.gr, Ζωγράφου) 11.18, Μολίκο Στέλιος (Trias Κατερίνη) 11.45, Σκοτίδης Κώστας (ΣΔΥ Βόλου) 12.03, Καραπιπέρης Μίλτος (ΣΔΥ Βόλου) 12.14, Γεωργούλας Πέτρος (ΣΔΥ Βόλου) 12.27, Καλλιγάς Αντώνης-Ιωάννης (ΣΔΥ Βόλου) 13.06, Ρέππος Κώστας (ΣΔΥ Βόλου) 13.07, Κουτσουμπές Απόστολος (ΣΔΥ Βόλου) 13.22, Παπαδόπουλος Γιάννης (ΣΔΥ Βόλου) 13.22, Τσινίκου Δήμητρα (ΣΜΝ Λάρισας) 14.02, Μήλιου Ελένη-Νίκη (ΓΣ Νίκη Βόλου) 14.11, Τσεκερίδης Κώστας (ΣΔΥ Βόλου) 14.14, Ταμπόσης Ιωάννης (Δρομείς Τυρνάβου) 14.25, Μυλωνά Εύη (ΣΔΥ Βόλου) 14.41, Μόσιος Νίκος (ΣΔΥ Βόλου) 14.45, Αμπατζίδης Νίκος (ΣΔΥ Βόλου) 14.45, Σαραφόπουλος Κοσμάς (Βέροια) 14.54, Καραμανλής Τρύφωνας (ΣΔΥ Βόλου) 15.07, Τζούνης Αντώνης (Βόλος) 15.14, Τσαμασιώτης Σεραφείμ (ΣΔΥ Βόλου) 15.21, Καλλιγάς Γρηγόρης (ΣΔΥ Βόλου) 15.22, Τζίντζιος Τάσος (ΣΔΥ Βόλου) 15.45, Τσιούρη Γεωργία (ΓΣ Νίκη Βόλου) 15.51, Καραμούστος Ευάγγελος (Λέσχη Ειδικών Δυνάμεων Ν. Μαγνησίας) 16.00, Στάμος Φώτης (Βόλος) 16.05, Καραδημητρίου Στάθης (ΣΔΥ Βόλου) 16.08, Κυρτσούδης Χρήστος (Βόλος) 16.25, Μαλιαχόβας Θωμάς (ΣΔΥ Βόλου) 16.29, Καρακώστα Κλεοπάτρα (ΣΔΥ Βόλου) 16.30, Putz Κατερίνα (ΣΔΥ Βόλου) 16.42, Μπέκας Κώστας (ΣΔΥ Βόλου) 17.07, Μπιντάκας Δημήτρης (ΣΔΥ Βόλου) 17.14, Κοτρίδη Ανδρομάχη (ΓΣ Νίκη Βόλου) 17.15, Χρυσοστομίδου Ευλαμπία (Δράμα) 17.25, Πατσιαούρα Άννα (Δρομείς Τυρνάβου) 17.30, Παπαχρήστος Λεωνίδας (ΣΔΥ Βόλου) 17.40, Παπαχρήστου Ευαγγελία (ΣΔΥ Βόλου) 17.40, Αντωνίου Αγγέλα (ΣΔΥ Βόλου) 17.40, Κολλυμένου Βασιλική (ΓΣ Νίκη Βόλου), Ξένος Κωνσταντίνος (Καρδίτσα) 18.57, Τασιά Έλλη (ΣΔΥ Βόλου) 19.08, Ιωάννου Τζώρτζια (ΣΔΥ Βόλου) 19.18, Γιαταγάνα Δήμητρα (Βόλος) 19.33, Νταοπούλου Καλλιόπη (Τελμησσός Νέας Μάκρης) 19.41, Άκερμαν Μιχάλης (ΣΔΥ Βόλου) 20.15, Σάμιος Παντελής (ΣΔΥ Βόλου) 20.15, Στόρτος Θεόδωρος (ΣΔΥ Βόλου) 20.15, Κωστή Δήμητρα (ΣΔΥ Βόλου) 20.56, Μπιντάκας Θανάσης (ΣΔΥ Βόλου) 20.44, Παπακυριαζή Λίνα (ΣΔΥ Βόλου) 21.16, Γιαταγάνα Όλγα (Βόλος) 21.21, Καλογήρου Βασιλική (Βόλος) 21.33, Μπαντίδος Θεοδόσης (ΣΔΥ Βόλου) 22.15, Χαμπέρη Δάφνη (Βόλος) 22.16, Σακαβάρα Χρυσούλα (ΣΔΥ Βόλου) 22.17, Μαρκέλος Αναστάσιος (Βόλος) 22.19, Μέρμηγκα Χρύσα (Βόλος) 22.19, Μακεδόνα Βούλα (ΣΔΥ Βόλου) 23.04, Φυτιλή Γιούλη (Yioulis Running Team Λαμία) 23.04, Κολλημένου Κατερίνα (ΑΟ Μαγνησίας) 23.58, Κωτσιαρίδη Φωτεινή (Ζωγράφου) 24.30, Σαμουηλίδη Έλλη (Βόλος) 24.37, Κυριακούλη Γεωργία (Δάφνη) 25.15, Κωνσταντέλλου Άννα (Βόλος) 25.24, Γάτος Κωνσταντίνος (Βόλος) 28.10, Χρυσοβελίδης Αλέξανδρος (ΣΔΥ Βόλου) 28.11, Γάτου Ελένη (Βόλος) 28.12.

 
 
 

All Dates

  • 23 Aug 2020 08:00

Feed Display-τεστ

Feed not found.

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr