Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
23
Date : 23 Feb 2020
24
25
26
27
28
29

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

26ος Ημιμαραθώνιος Αφροδίτης στην Πάφο της Κύπρου

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
24 Nov 2019 08:00
26ος Ημιμαραθώνιος Αφροδίτης στην Πάφο της Κύπρου - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2019

26nd CYPRUS APHRODITE HALF MARATHON 24-11-2019  Organizers Cyprus Health Runners Club

Place Name Div No. Nationality Time Pace
1 IOANNOU CHARALAMBOS M4044 3 CYPRIOT 1:16:55 3:39
2 AVRAAM AVRAAMIS M3039 1 CYPRIOT 1:17:39 3:41
3 ANTONIOU PANAGIOTIS M1629 2 CYPRIOT 1:17:51 3:42
4 SYMEONIDES PAVLOS M4044 14 CYPRIOT 1:20:57 3:51
5 SAYER ROBBIE M1629 112 BRITISH 1:22:21 3:55
6 KEENAN MICHAEL M4549 4 CYPRIOT 1:23:52 3:59
7 KOVALKOV SERGEY M5054 38 RUSSIAN 1:24:32 4:01
8 BARASA DANIEL M1629 177 UGANDA 1:25:30 4:04
9 NEANCHOU MICHALIS M4549 15 CYPRIOT 1:25:45 4:04
10 GELU TIMOFTE M5054 156 ROMANIAN 1:27:17 4:09
11 THEOCHAROUS DEMETRIS M4549 28 CYPRIOT 1:27:21 4:09
12 TOKALOS ANDREAS M4549 183 CYPRIOT 1:27:31 4:09
13 ANTONIADES SOTIRIS M3039 200 CYPRIOT 1:27:52 4:10
14 PATINIOS KOSTAS M4549 7 CYPRIOT 1:28:13 4:11
15 KIPRI OLGA F3039 12 CYPRIOT 1:28:18 4:12
16 PERICLEOUS STAVRI F3039 25 CYPRIOT 1:28:25 4:12
17 TIMURTURKAN ZOZAN F1629 5 CYPRIOT 1:28:48 4:13
18 ANTONIOU CHRYSANTHOS M5054 6 CYPRIOT 1:29:03 4:14
19 BUKLEEV ALEXEY M4044 101 RUSSIAN 1:29:12 4:14
20 KETTENIS THOMAS M4044 131 CYPRIOT 1:30:41 4:18
21 PAPASAVVAS DEMETRES M5054 162 CYPRIOT 1:30:53 4:19
22 PAPALLOS COSTAS M4044 109 CYPRIOT 1:30:57 4:19
23 STEFAN DIETMAR M5054 66 GERMAN 1:31:27 4:21
24 HARAKIS GIORGOS M3039 24 CYPRIOT 1:32:02 4:22
25 KOUNNIDES MAKIS M4549 16 CYPRIOT 1:32:27 4:23
26 RAUGUST SILKE F5054 77 GERMAN 1:32:54 4:25
27 RUTKOWSKI RICHARD M4549 52 BRITISH 1:32:55 4:25
28 OTTO MARKUS M5559 89 GERMAN 1:33:10 4:25
29 WILDERMUTH ULRICH M4549 65 GERMAN 1:33:26 4:26
30 DAVIE KEVIN M4044 37 BRITISH 1:34:13 4:28
31 KLEIN SEBASTIAN M3039 84 GERMAN 1:34:23 4:29
32 PEGKAS GIORGOS M3039 138 CYPRIOT 1:34:28 4:29
33 KYPREOS NICHOLAS M4549 141 CYPRIOT 1:34:29 4:29
34 BARKER RALPH M6064 34 BRITISH 1:34:59 4:31
35 PHILIP FAUNCH M3039 121 BRITISH 1:35:09 4:31
36 MICHAEL ECKE M6064 55 GERMAN 1:35:53 4:33
37 HAMER RICHARD M1629 45 BRITISH 1:36:01 4:34
38 ZINONOS ANTONIS M4549 155 CYPRIOT 1:36:08 4:34
39 KOSON MARCIN M5054 172 POLISH 1:36:55 4:36
40 NIKOLAOU NIKOS M5559 154 CYPRIOT 1:36:56 4:36
41 PAPADAVID DIMOS M3039 21 CYPRIOT 1:36:57 4:36
42 KIKAS MICHALIS M3039 20 CYPRIOT 1:37:07 4:37
43 GOSTOMSKI DIRK M5054 122 GERMAN 1:37:27 4:38
44 DOWD DAVID M7099 27 BRITISH 1:37:53 4:39
45 PANAYI GEORGE M4549 19 CYPRIOT 1:37:54 4:39
46 YIAVASHI MARIA F4044 13 CYPRIOT 1:38:10 4:40
47 MOUGIS DIMITRIS M4549 136 CYPRIOT 1:39:01 4:42
48 ARGYROU ADONIS M4044 206 CYPRIOT 1:39:26 4:43
49 VIOLARIS MICHALIS M3039 140 CYPRIOT 1:39:59 4:45
50 MATSOUKA PATRICIA F3039 11 CYPRIOT 1:40:56 4:48
51 BEKAS GEORGIOS M4549 56 GREEK 1:41:10 4:48
52 ANDREOU ATHOS M3039 58 CYPRIOT 1:41:43 4:50
53 ARISTODEMOU STELIOS M4549 129 CYPRIOT 1:42:12 4:51
54 CHRISTODOULOU OMIROS M3039 105 CYPRIOT 1:43:04 4:54
55 THAPA KAILSH M3039 115 BRITISH 1:43:19 4:54
56 OPPONG EMMANUEL M3039 110 GHANAIAN 1:43:55 4:56
57 GURUNG MANOJ M3039 117 BRITISH 1:44:04 4:56
58 HADJIMITSI EFTICHIA F4044 158 CYPRIOT 1:44:11 4:57
59 STYLIANOU PETROS M3039 182 CYPRIOT 1:44:13 4:57
60 PARASKEVAS VASSOS M4549 147 CYPRIOT 1:44:25 4:57
61 IOANNOU KONSTANTINOS M4549 40 CYPRIOT 1:44:27 4:58
62 KYRIAKIDES ALEXIS M4549 48 CYPRIOT 1:44:30 4:58
63 TSAOUSHIS YIANNAKIS M6569 10 CYPRIOT 1:44:33 4:58
64 HYLLA HEIKO M4549 82 GERMAN 1:44:42 4:58
65 FRANGOUS MARIOS M3039 51 CYPRIOT 1:44:47 4:58
66 ONISIFOROU ONISIFOROS M5054 152 CYPRIOT 1:44:54 4:59
67 PAPADAVID GEORGE M4044 159 CYPRIOT 1:45:17 5:00
68 TURNER SUE F5559 43 BRITISH 1:45:19 5:00
69 TSELEPOS LEANDROS M1629 201 CYPRIOT 1:46:43 5:04
70 THAPA RAMESH M3039 113 NEPALESE 1:46:53 5:04
71 PAPAEFTYCHIOU CHRISTODOULOS M4044 168 CYPRIOT 1:46:57 5:05
72 PERIVOLARI DESPINA F3039 134 GREEK 1:47:17 5:06
73 KAPODISTRIAS APOLLONAS M4549 135 CYPRIOT 1:47:17 5:06
74 ZAFEIRIADES DIAMANDIS M4044 130 CYPRIOT 1:47:35 5:06
75 EFTHYMIOU ANDREAS M6064 178 CYPRIOT 1:47:52 5:07
76 CHRISTOU CHRISTOS M5054 8 CYPRIOT 1:48:01 5:08
77 SHIAMMAS GEORGIOS M5054 146 CYPRIOT 1:48:13 5:08
78 NIKOLENKO ELENA F4044 59 CYPRIOT 1:48:41 5:10
79 DUNN LEE M4549 127 BRITISH 1:49:57 5:13
80 DAY BRIAN M5559 42 BRITISH 1:50:37 5:15
81 CHAMBERS MICHAEL M4549 23 BRITISH 1:50:44 5:15
82 RAI SUDIP M3039 114 BRITISH 1:51:03 5:16
83 LOUCAIDES NICOS M4044 54 CYPRIOT 1:51:46 5:18
84 KOUPPAS GIORGOS M4549 179 CYPRIOT 1:51:55 5:19
85 GEORGIOU NIKOS M3039 199 CYPRIOT 1:51:58 5:19
86 PAPADOPOULOU ATHINA F3039 143 CYPRIOT 1:52:05 5:19
87 KOUIS ANDREAS M4044 176 CYPRIOT 1:53:10 5:22
88 NESHEN SINGH M3039 120 BRITISH 1:53:22 5:23
89 POKORNY PRZEMYSLAW M4044 173 POLISH 1:53:43 5:24
90 LIMBU NAGENDBA M4044 111 BRITISH 1:53:54 5:24
91 COWLING GRAHAM M5559 170 BRITISH 1:54:03 5:25
92 SCHROD HARALD M6064 85 GERMAN 1:54:11 5:25
93 GRASS CHRISTINE F5559 75 GERMAN 1:54:14 5:25
94 GRASS BJORN M5559 76 GERMAN 1:54:15 5:25
95 CHARALAMBOUS FLORENTIA F4549 161 CYPRIOT 1:54:57 5:27
96 ILLINGWORTH DAVID M3039 133 BRITISH 1:55:15 5:28
97 POYIATZIS CHRISTOS M6064 164 CYPRIOT 1:55:36 5:29
98 GUSE THOMAS M5559 67 GERMAN 1:56:08 5:31
99 KRITIKOU CHRYSTALLA F3039 190 CYPRIOT 1:56:10 5:31
100 CHRYSANTHOU ANDREAS M3039 202 CYPRIOT 1:56:55 5:33
101 BLUMTRITT UTE F5559 81 GERMAN 1:56:59 5:33
102 PARAMON JOHNATHON M6569 126 BRITISH 1:57:22 5:34
103 BETKE HEIKO M6064 93 GERMAN 1:57:30 5:35
104 GIAVROPOULOS PANAGIOTIS M3039 192 CYPRIOT 1:57:58 5:36
105 VARNAVIDES CHARALAMBOS M4549 167 CYPRIOT 1:57:59 5:36
106 WILMOT GARETH M5559 41 BRITISH 1:58:15 5:37
107 WILLIAMS TOM M1629 32 BRITISH 1:58:22 5:37
108 GEORGIOU VALANTIS M3039 203 CYPRIOT 1:58:24 5:37
109 THOMPSON CARL M5054 35 BRITISH 1:58:39 5:38
110 KONTEMENIOTIS FIVOS M5054 139 CYPRIOT 1:58:56 5:39
111 IOANNIDES HARIS M4549 79 CYPRIOT 1:58:57 5:39
112 OWUSU OBED M3039 132 BRITISH 1:59:55 5:41
113 PAPAKLEOVOULOU CHARALAMBOS M1629 128 CYPRIOT 2:00:03 5:42
114 DEMETRIOU CHRISTOS M3039 204 CYPRIOT 2:00:25 5:43
115 SCHWENCK CHRISTIAN M4549 33 GERMAN 2:01:12 5:45
116 KOSMAS APOSTOLOS M5054 169 GREEK 2:02:02 5:48
117 GERSONDE SYLVIA F4549 63 GERMAN 2:02:13 5:48
118 LANG MANUELA F4549 78 GERMAN 2:02:15 5:48
119 HENGSTLER CHRISTIAN WOLFGANG M6569 99 GERMAN 2:02:18 5:48
120 KOCH SIEGFRIED M4549 151 GERMAN 2:02:48 5:50
121 RYZHOV VIKTOR M3039 142 UKRAINE 2:03:40 5:52
122 ASHFORD SIMON M4549 57 BRITISH 2:03:45 5:52
123 WALLAT KARSTEN M5054 100 GERMAN 2:04:23 5:54
124 HADJIPANAGI STELLA F3039 181 CYPRIOT 2:04:35 5:55
125 SOTIRIOU ANDREAS M1629 205 CYPRIOT 2:05:20 5:57
126 GEORGIADES PAVLOS M4549 191 CYPRIOT 2:05:28 5:57
127 SEEMAYER ROLAND M6064 62 GERMAN 2:05:56 5:59
128 BANTIN HOLGER M6569 69 GERMAN 2:06:11 5:59
129 DR KEMMLER BERND-HANS M5054 60 GERMAN 2:06:46 6:01
130 KALOGIANNIS KONSTANTINOS M5559 53 GREEK 2:07:43 6:04
131 DIMOPOULOS ARISTEIDIS M4549 145 GREEK 2:08:25 6:06
132 BLAZEJEWSKA IWONA F4044 47 POLISH 2:08:32 6:06
133 GEORGIOU GEORGIOS VENIAMIN M6064 44 CYPRIOT 2:08:40 6:06
134 SHATTAOULA NICOLAS M3039 50 CYPRIOT 2:08:44 6:07
135 WENDT-MAISCH PETRA F5054 95 GERMAN 2:08:52 6:07
136 MAISCH MICHAEL M5559 96 GERMAN 2:08:53 6:07
137 WARDAK JANKOWSKA ANNA F4549 174 POLISH 2:08:54 6:07
138 STYRYLSKI PAWEL M5054 175 POLISH 2:08:55 6:07
139 MALICH CHARLOTTE F5054 71 GERMAN 2:09:00 6:07
140 RUDOLPHI ULRIKE F5559 72 GERMAN 2:09:04 6:08
141 ELIA PHILIPPOS M3039 49 CYPRIOT 2:09:44 6:09
142 TOMASZEK-KOSON BERNADETA F4044 171 POLISH 2:09:57 6:10
143 KOUDOUNIAS MARIOS M4549 195 CYPRIOT 2:10:53 6:13
144 PANKRATZ MONIKA F6569 94 GERMAN 2:10:56 6:13
145 THEODORIDES CHRISTOFOROS M1629 104 CYPRIOT 2:11:08 6:13
146 PRONDZINSKI JAROSLAW M4044 149 POLISH 2:13:48 6:21
147 BOUKHEDCHA JASMINA F5054 64 GERMAN 2:14:22 6:23
148 SEMESA RATU M3039 118 BRITISH 2:14:39 6:23
149 ALBERS NICOLE F3039 92 GERMAN 2:14:51 6:24
150 ARISTIDOU PETROS 186 CYPRIOT 2:14:52 6:24
151 NAZIRES MILTIADES 188 CYPRIOT 2:14:52 6:24
152 IERODIAKONOU ORATIOS 187 CYPRIOT 2:14:53 6:24
153 KOUPATOS ALEXANDROS 184 CYPRIOT 2:14:54 6:24
154 KYRIAKOU KONSTANTINOS 185 CYPRIOT 2:15:47 6:27
155 MENELAOY EVRIPIDES 189 CYPRIOT 2:15:46 6:27
156 DR BAUMGART JOERG-KLAUS M5559 196 GERMAN 2:15:46 6:27
157 PHANI KUMAR MELLACHERUVU M3039 119 BRITISH 2:16:15 6:28
158 RAPF WOLF M5054 61 GERMAN 2:16:27 6:29
159 BLUMTRITT FRANK DIETER M6064 80 GERMAN 2:17:08 6:30
160 SYMONS STEPHEN M5054 124 BRITISH 2:17:14 6:31
161 BRADY DOUG M6064 36 SCOTTICH 2:17:30 6:31
162 KLEPZIG PETER M5559 194 GERMAN 2:19:16 6:37
163 TZIAPOURA POPI F4549 30 CYPRIOT 2:20:57 6:41
164 GEORGIOU GEORGE M4549 31 CYPRIOT 2:20:58 6:41
165 ATASEVER ALI M5559 87 GERMAN 2:24:56 6:53
166 ATASEVER CLAUDIA F5559 88 GERMAN 2:24:57 6:53
167 BLACK SHARON F3039 116 BRITISH 2:25:37 6:55
168 CHARALAMBOUS ALEXIS M3039 150 CYPRIOT 2:28:15 7:02
169 SISOVITI CHRISTINA F4549 193 CYPRIOT 2:28:56 7:04
170 STRAUSS PETRA F6569 97 GERMAN 2:30:29 7:08
171 DEPENHEUER FRANK M5559 98 GERMAN 2:30:29 7:08
172 FARRELL KATE F7099 125 BRITISH 2:45:03 7:50
173 ANTONIOU ELENI F4549 39 CYPRIOT 2:46:53 7:55


 

26nd CYPRUS APHRODITE HALF MARATHON 24-11-2019
Organizers Cyprus Health Runners Club

AWARDS LIST

FEMALE OVERALL RESULTS

 

1 KIPRI OLGA F3039 CYPRUS 1:28:18

2 PERICLEOUS STAVRI F3039 CYPRUS 1:28:25

3 TIMURTURKAN ZOZAN F1629 CYPRUS 1:28:48

Record 1:16:52 by Visneyi Marta in 1995

 

MALE OVERALL RESULTS

 

1 IOANNOU CHARALAMBOS M4044 CYPRUS 1:16:55

2 AVRAAM AVRAAMIS M3039 CYPRUS 1:17:39

3 ANTONIOU PANAGIOTIS M1629 CYPRUS 1:17:51

Record 1:05:15 by Leyman Andrey in 2011

 

MALE AGE GROUP: 16 – 29

 

1 5 SAYER ROBBIE 28 UK 1:22:21

2 8 BARASA DANIEL 20 CYPRUS 1:25:30

3 37 HAMER RICHARD 25 UK 1:36:01

 

MALE AGE GROUP: 30 – 39

 

1 13 ANTONIADES SOTIRIS 32 CYPRUS 1:27:52

2 24 HARAKIS GIORGOS 30 CYPRUS 1:32:02

3 31 KLEIN SEBASTIAN 35 GERMANY 1:34:23

 

MALE AGE GROUP: 40 – 44

 

1 4 SYMEONIDES PAVLOS 40 CYPRUS 1:20:57

2 19 BUKLEEV ALEXEY 43 CYPRUS 1:29:12

3 20 KETTENIS THOMAS 40 CYPRUS 1:30:41

 

MALE AGE GROUP: 45 – 49

 

1 6 KEENAN MICHAEL 45 CYPRUS 1:23:52

2 9 NEANCHOU MICHALIS 45 CYPRUS 1:25:45

3 11 THEOCHAROUS DEMETRIS 45 CYPRUS 1:27:21

 

MALE AGE GROUP: 50 – 54

 

1 7 KOVALKOV SERGEY 50 RUSSIA 1:24:32

2 10 GELU TIMOFTE 51 CYPRUS 1:27:17

3 18 ANTONIOU CHRYSANTHOS 54 CYPRUS 1:29:03

 

MALE AGE GROUP: 55 – 59

 

1 28 OTTO MARKUS 55 GERMANY 1:33:10

2 40 NIKOLAOU NIKOS 57 CYPRUS 1:36:56

3 80 DAY BRIAN 56 UK 1:50:37

 

MALE AGE GROUP: 60 – 64

 

1 34 BARKER RALPH 63 UK 1:34:59

2 36 MICHAEL ECKE 60 GERMANY 1:35:53

3 75 EFTHYMIOU ANDREAS 61 CYPRUS 1:47:52

 

MALE AGE GROUP: 65 – 69

 

1 63 TSAOUSHIS YIANNAKIS 68 CYPRUS 1:44:33

2 102 PARAMON JOHNATHON 68 UK 1:57:22

3 119 HENGSTLER CHRISTIAN WOLFGAN 66 GERMANY 2:02:18

 

MALE AGE GROUP: 70 – 99

 

1 44 DOWD DAVID 71 CYPRUS 1:37:53

 

 

 

FEMALE AGE GROUP: 30 – 39

 

1 50 MATSOUKA PATRICIA 34 CYPRUS 1:40:56

2 72 PERIVOLARI DESPINA 32 CYPRUS 1:47:17

3 86 PAPADOPOULOU ATHINA 39 CYPRUS 1:52:05

 

 

FEMALE AGE GROUP: 40 – 44

 

1 46 YIAVASHI MARIA 44 CYPRUS 1:38:10

2 58 HADJIMITSI EFTICHIA 42 CYPRUS 1:44:11

3 78 NIKOLENKO ELENA 41 CYPRUS 1:48:41

 

FEMALE AGE GROUP: 45 – 49

 

1 95 CHARALAMBOUS FLORENTIA 45 CYPRUS 1:54:57

2 117 GERSONDE SYLVIA 49 GERMANY 2:02:13

3 118 LANG MANUELA 48 GERMANY 2:02:15

 

FEMALE AGE GROUP: 50 – 54

 

1 26 RAUGUST SILKE 50 GERMANY 1:32:54

2 135 WENDT-MAISCH PETRA 54 GERMANY 2:08:52

3 139 MALICH CHARLOTTE 51 GERMANY 2:09:00

 

FEMALE AGE GROUP: 55 – 59

 

1 68 TURNER SUE 55 CYPRUS 1:45:19

2 93 GRASS CHRISTINE 55 GERMANY 1:54:14

3 101 BLUMTRITT UTE 56 GERMANY 1:56:59

 

FEMALE AGE GROUP: 65 – 69

 

1 144 PANKRATZ MONIKA 65 GERMANY 2:10:56

2 170 STRAUSS PETRA 67 GERMANY 2:30:29

 

FEMALE AGE GROUP: 70 – 99

 

1 172 FARRELL KATE 73 UK 2:45:03


 26nd CYPRUS APHRODITE FUN RUN 24-11-2019
Organizers Cyprus Health Runners Club

Place Name Div No. Nationality Time Pace
1 MISARAS ANDREAS M0199 140 CYPRIOT 17:27 3:30
2 AHMED MUNIR M0199 85 SOMALIAN 17:37 3:32
3 PAPADOVASILAKIS MANOLIS M0199 130 CYPRIOT 17:39 3:32
4 LEMONARIS NEOFYTOS M0199 84 CYPRIOT 17:44 3:33
5 ARESTI YIANNAKIS M0199 80 CYPRIOT 18:08 3:38
6 ZIMPILOS GIORGOS M0199 87 CYPRIOT 18:35 3:43
7 SERGIOU MARIOS M0199 86 CYPRIOT 19:14 3:51
8 GORO NIKOLAS M0199 42 CYPRIOT 19:17 3:52
9 GENAKRITIS MARIOS M0199 36 CYPRIOT 19:32 3:55
10 LEONIDOU NAUSIKA F0199 93 CYPRIOT 19:52 3:59
11 CONSTABLE DEAN M0199 120 BRITISH 20:14 4:03
12 GELU ILINCA M0199 49 ROMANIAN 20:27 4:06
13 NEOFYTOU AGGELOS M0199 131 CYPRIOT 20:32 4:07
14 SERGIDE DEMETRA F0199 92 CYPRIOT 20:33 4:07
15 GENZELMAN MARIA F0199 103 UKRANIAN 20:36 4:08
16 LOIZOU PHILIPPOS M0199 137 CYPRIOT 20:38 4:08
17 PAPAGEORGIOU ANDREAS M0199 38 CYPRIOT 21:10 4:14
18 MICHAELIDES MICHALIS M0199 114 CYPRIOT 21:17 4:16
19 PAPADOVASILAKI ANASTASIA F0199 94 CYPRIOT 21:27 4:18
20 LEONIDOU CHRISTOS M0199 65 CYPRIOT 21:28 4:18
21 SOCRATOUS KIRIAKOS M0199 108 CYPRIOT 21:37 4:20
22 MICHELE ROLANDIS M0199 77 CYPRIOT 21:47 4:22
23 DARBY WILLIAM M0199 121 BRITISH 21:53 4:23
24 KYRIAKOU MARIOS M0199 53 CYPRIOT 22:02 4:25
25 ANTONIOU KYRIAKOS M0199 88 CYPRIOT 22:23 4:29
26 DEMETRIADES GEORGE M0199 50 CYPRIOT 22:37 4:32
27 DRAKOS ANTONIS M0199 104 CYPRIOT 22:45 4:33
28 KNEKNA MARIA F0199 76 CYPRIOT 22:57 4:36
29 GARSHINA SVETLANA F0199 10 RUSSIAN 23:01 4:37
30 MENELAOU STEFANOS M0199 90 CYPRIOT 23:02 4:37
31 NIKITINA VALERIYA F0199 16 RUSSIAN 23:10 4:38
32 NEARCHOU KONSTANTINOS M0199 30 CYPRIOT 23:17 4:40
33 VROUNTOS CHRISTOFOROS M0199 17 CYPRIOT 23:21 4:41
34 LYSANDROU LOIZOS M0199 4 CYPRIOT 23:42 4:45
35 PAPAGEORGIOU ANTONIS M0199 39 CYPRIOT 24:01 4:49
36 ACHILLEOS CHRISTOS M0199 37 CYPRIOT 24:01 4:49
37 VONIATIS CHRISTOS M0199 11 CYPRIOT 24:07 4:50
38 KLEANTHOUS AKIS M0199 105 CYPRIOT 24:13 4:51
39 FROST SUZI F0199 118 BRITISH 24:15 4:51
40 ALEXIOU ALEXANDROS M0199 51 CYPRIOT 24:18 4:52
41 CHESARCIUC SOFIA F0199 148 MOLDOVA 24:23 4:53
42 EVGENIOU KYRIAKOS M0199 13 CYPRIOT 24:27 4:54
43 YIORKAS CHARALAMBOS M0199 97 CYPRIOT 24:30 4:54
44 PAVLIDES THOMAS M0199 129 CYPRIOT 25:01 5:01
45 MYLONAS KONSTANTINOS M0199 55 CYPRIOT 25:02 5:01
46 KATSI NIKOLETTA F0199 95 CYPRIOT 25:21 5:05
47 SYMEOU LOUKAS M0199 128 CYPRIOT 25:22 5:05
48 PAVLOS PAVLOU M0199 67 CYPRIOT 25:25 5:05
49 MAVRIDOU DESPOINA F0199 106 CYPRIOT 25:27 5:06
50 SPYROPOULOS KYRIAKOS M0199 132 CYPRIOT 25:40 5:08
51 KOUMOUROU YIOTA F0199 78 CYPRIOT 25:43 5:09
52 AGATHAGGELOU AGGELOS M0199 107 CYPRIOT 26:01 5:13
53 MINIKKIDIS VALENTINOS M0199 2 CYPRIOT 26:16 5:16
54 VASILEIOU GIORGOS M0199 123 CYPRIOT 26:19 5:16
55 TIMURTUKAN ROZERIN F0199 102 CYPRIOT 26:20 5:16
56 BONIN MONIKA F0199 134 GERMAN 26:29 5:18
57 LYSANDROU ANTONIS M0199 3 CYPRIOT 26:33 5:19
58 ADAMOU CHRISTOS M0199 116 CYPRIOT 27:01 5:25
59 TAYLOR TONY M0199 138 BRITISH 27:07 5:26
60 HADJISTEFANOU ANDROS M0199 101 CYPRIOT 27:16 5:28
61 TSAOUSHI MARIA F0199 19 CYPRIOT 27:23 5:29
62 RADCLIFFE NIGEL M0199 79 BRITISH 27:29 5:30
63 KATSONOURI EYFTIXIA F0199 91 CYPRIOT 27:36 5:32
64 KLEIN MICHAEL M0199 27 GERMAN 27:40 5:32
65 VLACHOGIANNIS CHRISTOFOROS M0199 7 GREEK 27:42 5:33
66 KOVALKOVA MARIA F0199 9 RUSSIAN 27:45 5:33
67 CHARALAMBOUS DONNA F0199 64 CYPRIOT 27:58 5:36
68 ANTREOU ANTIGONI F0199 68 CYPRIOT 28:01 5:37
69 DIMOPOULOU TZENI F0199 96 GREEK 28:06 5:38
70 CHRISTODOULOU MARINOS M0199 59 CYPRIOT 28:07 5:38
71 CHRYSOSTOMOU CHRYSOSTOMOS M0199 12 CYPRIOT 28:08 5:38
72 SHIAMMA ATHANASIA F0199 63 CYPRIOT 28:14 5:39
73 KUHRTS HENRIKE F0199 20 GERMAN 28:16 5:40
74 CHARALAMBOUS GIORGOS M0199 124 CYPRIOT 28:21 5:41
75 PAPAKOSTAS NIKOS M0199 125 CYPRIOT 28:22 5:41
76 SCHROD MONIKA ROSA F0199 142 GERMAN 28:27 5:42
77 GABRIEL YIANNAKIS 70 CYPRIOT 28:34 5:43
78 CHARALAMBOUS CHARALAMBOS M0199 46 CYPRIOT 28:40 5:44
79 DAVIDSON ALAN M0199 1 BRITISH 28:42 5:45
80 HYLLA BEATE F0199 145 GERMAN 28:58 5:48
81 WHITING THOMAS M0199 18 BRITISH 29:01 5:49
82 MICHAEL MICHAELINA F0199 33 CYPRIOT 29:07 5:50
83 KUHRTS ECKHARD GERHARD M0199 143 GERMAN 29:09 5:50
84 CHARALAMBOUS SIMOS M0199 112 CYPRIOT 29:12 5:51
85 BERNHARD KREIENBAUM M0199 28 GERMAN 29:16 5:52
86 VATYLIOTIS DEMETRIS M0199 135 CYPRIOT 29:23 5:53
87 IOANNOU ALEXIA F0199 61 CYPRIOT 30:29 6:06
88 SCHLOTT BARBARA F0199 24 GERMAN 30:39 6:08
89 PALAMA LENIA F0199 100 CYPRIOT 31:26 6:18
90 CHARALAMBOUS GIORGOS M0199 47 CYPRIOT 31:29 6:18
91 CHYRANTHOU LIA F0199 146 CYPRIOT 31:45 6:21
92 SCHLOTT BURKHARD M0199 23 GERMAN 32:01 6:25
93 POYIADJI CLEOPATRA F0199 15 CYPRIOT 32:33 6:31
94 NEARCHOU MARIA F0199 31 CYPRIOT 32:48 6:34
95 ANTREOU DIMITRIS M0199 69 CYPRIOT 33:07 6:38
96 ANTREOU FOTINI F0199 82 CYPRIOT 33:14 6:39
97 HALL-SMITH JONATHAN M0199 5 BRITISH 33:24 6:41
98 PAPOUTSAKI MARLISE F0199 32 CYPRIOT 33:26 6:42
99 NEOFYTOU CHRISTOS M0199 127 CYPRIOT 33:29 6:42
100 KONSTANTINOU PANTELITSA F0199 29 CYPRIOT 33:40 6:44
101 NEOFYTOU GIORGOS M0199 126 CYPRIOT 33:42 6:45
102 KONSTANTINOU MARIA F0199 139 CYPRIOT 33:53 6:47
103 MANAKOU MARIA 72 CYPRIOT 33:59 6:48
104 KYRIAKOU GEORGIA F0199 6 CYPRIOT 34:22 6:53
105 MYLONA MARIA F0199 34 CYPRIOT 34:30 6:54
106 PRACHT ROLAND M0199 133 GERMAN 35:04 7:01
107 ACHILLEOS GIORGOS 71 CYPRIOT 35:48 7:10
108 PHINICARIDES KYRIAKOS M0199 56 CYPRIOT 35:51 7:11
109 AZIZ CHRISTOS M0199 57 CYPRIOT 35:52 7:11
110 KUHRTS BIRGITT F0199 144 GERMAN 35:53 7:11
111 ACKERMANN ANKE F0199 149 GERMAN 36:36 7:20
112 KIRILLOV BORIS M0199 60 RUSSIAN 37:08 7:26
113 GORO SAVVAS M0199 43 CYPRIOT 37:21 7:29
114 CHARALAMBOUS NEOFYTOS M0199 45 CYPRIOT 37:22 7:29
115 KOVALKOVA OLGA F0199 8 RUSSIAN 38:00 7:36
116 STAPLETON ALAN M0199 109 NEW ZEALAND 38:59 7:48
117 SHARPLES KENNETH M0199 48 BRITISH 39:58 8:00
118 ZEH ANDREAS M0199 115 GERMAN 40:18 8:04
119 ARGYROPOULOU ELPIDA F0199 40 CYPRIOT 40:41 8:09
120 KAZAKEOU ANNA F0199 41 CYPRIOT 41:01 8:13
121 MODESTOU NAGIA F0199 52 CYPRIOT 41:16 8:16
122 ASHFORD FRED M0199 35 BRITISH 41:49 8:22
123 MEFFERT KURT M0199 26 GERMAN 42:31 8:31
124 HEINE CHRISTIANE F0199 147 GERMAN 43:21 8:41
125 SCHEIBNER MANFRED M0199 25 GERMAN 46:30 9:18
126 BERRAK ROLF GUENTER M0199 21 GERMAN 47:21 9:29
127 BERRAK MUENEVVER F0199 22 GERMAN 47:22 9:29
128 VATYLOTOU MARGARITA F0199 136 CYPRIOT 47:25 9:29
129 MALLOURI NATASA F0199 74 CYPRIOT 52:06 10:26
130 GABRIEL MARIA F0199 81 CYPRIOT 1:00:48 12:10
131 MALLOURI VICKY F0199 75 CYPRIOT 1:00:49 12:10
132 GABRIEL ANTIGONI F0199 73 CYPRIOT 1:00:50 12:10
133 THEOCHARIDOU -THEODOROPOULOU M0199 110 CYPRIOT 1:06:00 13:12
134 THEOCHARIDOU -THEODOROPOULOU F0199 111 CYPRIOT 1:05:59 13:12

 
 

All Dates

  • 24 Nov 2019 08:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
23
Date : 23 Feb 2020
24
25
26
27
28
29

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr