Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Date : 01 Dec 2019
2
3
4
5
6
8
Date : 08 Dec 2019
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

2ος Δρόμος της Νίκης

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
20 Oct 2019 08:00
2ος Δρόμος της Νίκης - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2019

 Rank Gen-Sex--Cat Category Gender BIB Country Name YOB Club START 21KM FINISH 21KM

1 , 1 ,1 M19-39 Male 1 ATHANASIOS BARMPAGIANNIS - Fifth Element Running Team/DRC 0:00:00.063 (00:00:00) 1:13:34.287 (01:13:34)

2 , 2 , 2 M19-39 Male 23 IOANNIS TSIAMPOULAS - sportifs.gr 0:00:00.500 (00:00:00) 1:21:09.617 (01:21:09)

3 , 3 , 3 M19-39 Male 10 ALEXANDROS TZOUMAKAS - Fifth Element Running Team 0:00:00.063 (00:00:00) 1:22:24.733 (01:22:24)

4 , 4 , 4 M19-39 Male 4 ANASTASIOS ARIDAS - 0:00:00.940 (00:00:00) 1:25:28.090 (01:25:27)

5 , 5 , 1 M40-49 Male 88 ALEXADROS LOUKAS - Silogos dromeon Ioannina 0:00:02.033 (00:00:00) 1:26:11.923 (01:26:09)

6 , 6 , 2 M40-49 Male 5

EYAGGELOS BALATSOS - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:00.393 (00:00:00) 1:27:30.477 (01:27:30)
7 , 7 , 1
M50-59 Male 2

ILIAS NATSIAS - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:00.797 (00:00:00) 1:28:34.547 (01:28:33)
8 , 8 , 3 M40-49 Male 76

CHRISTOS NATSIS - Fifth Element 0:00:00.627 (00:00:00) 1:29:25.760 (01:29:25)
9 , 1 ,1
W40-49 Female 3

DIMITRA TSALOKOSTA - 0:00:01.000 (00:00:00) 1:30:00.877 (01:29:59)
10 , 9 , 4 M40-49 Male 28

CHRISTOS GIOTAKIS - Σύλλογος δρομέων Ιωαννινων 0:00:02.407 (00:00:00) 1:30:08.293 (01:30:05)
11 , 10 , 2 M50-59 Male 48

KONSTANTINOS LEKKAS - 0:00:05.517 (00:00:00) 1:31:24.347 (01:31:18)
12 , 11 , 5 M19-39 Male 107

ANDREAS CHASKIS - North West Muay Thai 0:00:05.517 (00:00:00) 1:35:30.677 (01:35:25)
13 , 12 , 5 M40-49 Male 58

PRODROMOS PRODROMOU - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 0:00:03.220 (00:00:00) 1:35:39.170 (01:35:35)
14 , 13 , 6 M40-49 Male 104

ALEXIS ANASTASIOU - Fifth Element Running Team 0:00:00.393 (00:00:00) 1:36:16.863 (01:36:16)
15 , 14 , 7 M40-49 Male 41

XRISTOFOROS KITSARAS - 0:00:03.220 (00:00:00) 1:36:57.047 (01:36:53)
16 , 15 , 6 M19-39 Male 15

PARIS KOUNGOULIS - ΣΔΙ 0:00:00.393 (00:00:00) 1:37:36.367 (01:37:35)
17 , 16 , 7 M19-39 Male 26

ILIAS SKOUFIS - Parkour Free Running 0:00:00.627 (00:00:00) 1:38:42.217 (01:38:41)
18 , 17 , 8 M40-49 Male 100

GEORGIOS DIMITRIOU - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:00:03.987 (00:00:00) 1:38:57.100 (01:38:53)
19 , 18 , 9 M40-49 Male 102

VAGGELIS SOURAVLIAS - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:00:03.673 (00:00:00) 1:38:58.753 (01:38:55)
20 , 19 , 8 M19-39 Male 95

ANASTASIOS DIMITRIADIS - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:02.407 (00:00:00) 1:40:44.160 (01:40:41)
21 , 20 , 9 M19-39 Male 16

GEORGIOS GKOGKOS - Iraklis Studio 0:00:03.220 (00:00:00) 1:41:35.173 (01:41:31)
22 , 21 , 3 M50-59 Male 72

ALEXANDROS VOLLAS - Sd Ioannina 0:00:03.127 (00:00:00) 1:41:51.680 (01:41:48)
23 , 22 , 1
M60+ Male 17

LAMPROS PAPAKOSTAS - ΣΔΙ 0:00:05.710 (00:00:00) 1:41:59.173 (01:41:53)
24 , 2 , 1
W50-59 Female 87

LAMPRINI NTOYTSI - ΣΔΙ 0:00:00.063 (00:00:00) 1:43:35.060 (01:43:34)
25 , 3 , 1
W19-39 Female 11

ARISTEA KORDA - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:03.547 (00:00:00) 1:44:00.113 (01:43:56)
26 , 4 , 2 W40-49 Female 8

GEORGIA SIOZIOU - SDI-sky women running team 0:00:00.627 (00:00:00) 1:45:06.063 (01:45:05)
27 , 23 , 4 M50-59 Male 70

KONSTANTINOS STAVROU - 0:00:05.517 (00:00:00) 1:45:06.947 (01:45:01)
28 , 24 , 10 M19-39 Male 52

PANAGIWTHS TSIANTAS - LEVEL X IOANNINA 0:00:02.407 (00:00:00) 1:47:03.887 (01:47:01)
29 , 25 , 10 M40-49 Male 49

GEORGIOS KOSTIS - 0:00:03.220 (00:00:00) 1:47:04.103 (01:47:00)
30 , 26 , 11 M40-49 Male 84

ILIAS BARBAS - 0:00:04.313 (00:00:00) 1:47:49.940 (01:47:45)
31 , 27 , 5 M50-59 Male 18

NIKOLAOS TSEKAS - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:02.063 (00:00:00) 1:48:03.277 (01:48:01)
32 , 28 , 6 M50-59 Male 80

GRIGORIOS KAKOS - 0:00:01.237 (00:00:00) 1:48:05.677 (01:48:04)
33 , 29 , 12 M40-49 Male 31

PANAGIOTIS KROMMYDAS - Σ.Δ.ιωαννίνων 0:00:04.110 (00:00:00) 1:48:09.420 (01:48:05)
34 , 30 , 13 M40-49 Male 63

SOTIRIS NONAS - Zagori team 0:00:03.347 (00:00:00) 1:49:23.050 (01:49:19)
35 , 31 , 7 M50-59 Male 12

NIKOS VASSIS - 0:00:04.313 (00:00:00) 1:49:25.230 (01:49:20)
36 , 32 , 14 M40-49 Male 74

DIMITRIOS MANTZIOS - 0:00:06.847 (00:00:00) 1:49:28.507 (01:49:21)
37 , 5 , 3 W40-49 Female 9

ARETI AGGΕLI - συλλογος δρομεων ιωαννινων SKY WOMAN RANING TEAM 0:00:02.063 (00:00:00) 1:49:48.860 (01:49:46)
38 , 33 , 8 M50-59 Male 54

DIMITRIOS KOSMAS - SYLLOGOS DROMEON IOANNINON 0:00:03.703 (00:00:00) 1:51:35.940 (01:51:32)
39 , 34 , 11 M19-39 Male 62

GIORGOS LEKKAS - 0:00:04.313 (00:00:00) 1:52:00.870 (01:51:56)
40 , 35 , 15 M40-49 Male 73

HARILAOS GIANNOULIS - Level x 0:00:01.767 (00:00:00) 1:52:04.490 (01:52:02)
41 , 36 , 9 M50-59 Male 34

SAKIS ORIVATIS - Orivatikos ioanninon 0:00:01.487 (00:00:00) 1:52:24.673 (01:52:23)
42 , 37 , 16 M40-49 Male 75

EYAGGELOS LYMPEROPOULOS - 0:00:05.423 (00:00:00) 1:53:13.320 (01:53:07)
43 , 38 , 17 M40-49 Male 89

NIKOS BAIKOUSIS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:05.517 (00:00:00) 1:53:43.520 (01:53:38)
44 , 6 , 4 W40-49 Female 91

THEODORA ANASTASIADI - 3P/skywomen running team 0:00:01.767 (00:00:00) 1:54:03.780 (01:54:02)
45 , 7 , 2 W19-39 Female 40

MELINA FINOU - MARATHON CLUB 0:00:02.407 (00:00:00) 1:54:19.977 (01:54:17)
46 , 39 , 10 M50-59 Male 45

DIMITRIOS CHOREVAS - 0:00:01.000 (00:00:00) 1:54:27.517 (01:54:26)
47 , 40 , 11 M50-59 Male 44

KONSTANTINOS SINTOS - ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:04.703 (00:00:00) 1:54:54.137 (01:54:49)
48 , 41 , 12 M50-59 Male 46

STAVROS XOREVAS - 0:00:00.797 (00:00:00) 1:54:54.577 (01:54:53)
49 , 42 , 13 M50-59 Male 90

ALEXANDROS PATOYNAS - FIFTH ELEMENT 0:00:03.237 (00:00:00) 1:55:01.267 (01:54:58)
50 , 43 , 18 M40-49 Male 21

ALEXANDROS ALEXANDROU - SULLOGOS DROMEON IOANNINON 0:00:05.517 (00:00:00) 1:55:17.227 (01:55:11)
51 , 44 , 12 M19-39 Male 67

GEORGIOS KARAGIANNIS - 0:00:02.063 (00:00:00) 1:55:52.453 (01:55:50)
52 , 45 , 2 M60+ Male 32

GIORGOS GIANNIKOS - 4 o ΚΑΠΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:04.547 (00:00:00) 1:56:20.993 (01:56:16)
53 , 46 , 19 M40-49 Male 61

EVAGGELOS PAPIGKIOTIS - 0:00:03.487 (00:00:00) 1:57:28.813 (01:57:25)
54 , 47 , 20 M40-49 Male 64

CHRISTOS GKOURAS - Derekas endurance coaching 0:00:06.627 (00:00:00) 1:57:31.120 (01:57:24)
55 , 48 , 21 M40-49 Male 65

MICHALIS TSENTSERIS - 0:00:05.517 (00:00:00) 1:58:05.210 (01:57:59)
56 , 49 , 14 M50-59 Male 92

SPYRIDON GEORGIOU KITSIOS - 0:00:05.687 (00:00:00) 1:58:26.547 (01:58:20)
57 , 8 , 3 W19-39 Female 103

FANI LIONTOU - 0:00:06.627 (00:00:00) 1:58:50.037 (01:58:43)
58 , 50 , 13 M19-39 Male 30

ALEXANDROS NIKOPOULOS - 0:00:06.453 (00:00:00) 2:01:20.707 (02:01:14)
59 , 51 , 14 M19-39 Male 83

PANAGIOTIS SARAKIS - 0:00:03.237 (00:00:00) 2:01:43.293 (02:01:40)
60 , 52 , 15 M19-39 Male 57

PANAGIOTIS SIONIS - 0:00:00.500 (00:00:00) 2:01:43.387 (02:01:42)
61 , 53 , 15 M50-59 Male 27

FOTIS KAZIANIS - συλλογος δρομεων ιωαννινων 0:00:06.517 (00:00:00) 2:04:40.313 (02:04:33)
62 , 54 , 22 M40-49 Male 13

GEORGIOS TZOYFIS - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:04.987 (00:00:00) 2:05:49.977 (02:05:44)
63 , 55 , 23 M40-49 Male 14

PANAGIOTIS KARANASIOS - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:03.703 (00:00:00) 2:07:01.187 (02:06:57)
64 , 9 , 5 W40-49 Female 6

NIKOLETTA GIATRAKOU - SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:03.487 (00:00:00) 2:07:01.510 (02:06:58)
65 , 56 , 16 M19-39 Male 33

KONSTANTINOS BOTSARIS - 0:00:04.313 (00:00:00) 2:07:31.047 (02:07:26)
66 , 57 , 24 M40-49 Male 105

DIMITRIS STEFANOU - 0:00:06.953 (00:00:00) 2:08:15.883 (02:08:08)
67 , 58 , 17 M19-39 Male 29

FAIDON VOURVOS - 0:00:05.860 (00:00:00) 2:14:25.007 (02:14:19)
68 , 10 , 6 W40-49 Female 43

CHRISTINA CHANTZARI - ΣΔΙ 0:00:03.703 (00:00:00) 2:15:58.013 (02:15:54)
69 , 59 , 16 M50-59 Male 25

HRISTOS MYLONAS - συλλογος δρομεων ιωαννινων 0:00:07.080 (00:00:00) 2:23:18.867 (02:23:11)
70 , 60 , 18 M19-39 Male 38

VASILEIOS BAMPAS - ELXIS FITNESS CLUB 0:00:07.297 (00:00:00) 2:23:30.727 (02:23:23)
71 , 11 , 4 W19-39 Female 35

MARIA TSOUMANI - 0:00:03.487 (00:00:00) -
72 , 61 , 19 M19-39 Male 78

HRISTOS LIATSIS - DEROPOLI RUN 0:00:08.377 (00:00:00) -


 9 χλμ

1 , 1 ,1
M40-49 Male 1001

ALEKSANDROS MPENEKOS - ΑΓΣΙ 0:00:00.170 (00:00:00) 0:33:04.090 (00:33:03)
2 , 2 , 1
M19-39 Male 1002

GIANNIS STALIKAS - 0:00:01.063 (00:00:00) 0:33:40.050 (00:33:38)
3 , 3 , 1
M50-59 Male 1003

THEODOROS ARLETOS - SYLLOGOS DROMEON IOANNINON 0:00:01.296 (00:00:00) 0:34:13.090 (00:34:11)
4 , 4 , 2 M19-39 Male 1107

KONSTANTINOS THEODOROU - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:01.906 (00:00:00) 0:34:22.350 (00:34:20)
5 , 5 , 2 M40-49 Male 1005

ANASTASIOS TOMARAS - 0:00:02.140 (00:00:00) 0:35:18.436 (00:35:16)
6 , 6 , 3 M19-39 Male 1134

KONSTANTINOS BOULOUKIS - ANEKSARTITOS 0:00:01.906 (00:00:00) 0:35:53.053 (00:35:51)
7 , 7 , 2 M50-59 Male 1035

MARINOS CHIRAS - Γ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:00.046 (00:00:00) 0:36:05.343 (00:36:05)
8 , 8 , 3 M40-49 Male 1180

KOSTAS HOUVARDAS - Level X 0:00:00.046 (00:00:00) 0:36:27.866 (00:36:27)
9 , 9 , 1
JUNIORS18- Male 1036

DIMITRIOS CHIRAS - ΑΓΣΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:00.686 (00:00:00) 0:36:30.810 (00:36:30)
10 , 10 , 3 M50-59 Male 1004

ALEXIOS ANDROYTSOS - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:00.860 (00:00:00) 0:36:50.693 (00:36:49)
11 , 11 , 4 M19-39 Male 1111

ODYSSEAS KOUKESIS - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:00.860 (00:00:00) 0:37:21.000 (00:37:20)
12 , 12 , 5 M19-39 Male 1157

PANAGIOTIS ZIAKKAS - Ακαδημία Αντισφαίρισης Ιωαννίνων 0:00:03.220 (00:00:00) 0:37:42.700 (00:37:39)
13 , 13 , 4 M40-49 Male 1098

PANOS LAIMODETIS - AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:01.906 (00:00:00) 0:38:20.753 (00:38:18)
14 , 14 , 2 JUNIORS18- Male 1084

IOANNIS STAVROU - 0:00:00.046 (00:00:00) 0:39:17.073 (00:39:17)
15 , 1 ,1
W19-39 Female 1179

KORINA PAPPA - 0:00:01.250 (00:00:00) 0:39:34.003 (00:39:32)
16 , 15 , 6 M19-39 Male 1104

LAMPROS GOULAS - 0:00:00.266 (00:00:00) 0:39:44.090 (00:39:43)
17 , 16 , 5 M40-49 Male 1106

ALEXANDROS FLOROS - 0:00:03.220 (00:00:00) 0:39:51.010 (00:39:47)
18 , 17 , 6 M40-49 Male 1076

KONSTANTINOS TZAROYXIS - Α.Ε. ΡΟΝΑ 0:00:07.720 (00:00:00) 0:40:20.890 (00:40:13)
19 , 18 , 4 M50-59 Male 1120

NIKOLAOS KARAHALIOS - 0:00:03.303 (00:00:00) 0:40:32.026 (00:40:28)
20 , 19 , 7 M40-49 Male 1187

LEONIDAS VOTSIKAS - Vot-ka 0:00:08.360 (00:00:00) 0:40:43.480 (00:40:35)
21 , 20 , 1
M60+ Male 1226

VASILEIOS LIAPIS - 0:00:02.140 (00:00:00) 0:40:46.553 (00:40:44)
22 , 21 , 8 M40-49 Male 1099

STAVROS MPAIRAMOGLOU - Ακαδημία Αντισφαίρισης Ιωαννίνων 0:00:03.983 (00:00:00) 0:40:49.186 (00:40:45)
23 , 22 , 7 M19-39 Male 1188

GEORGE KATSIOS - Vot-ka 0:00:08.686 (00:00:00) 0:41:04.696 (00:40:56)
24 , 23 , 5 M50-59 Male 1114

GEORGIOS MPATHEKAS - 0:00:03.656 (00:00:00) 0:42:03.566 (00:41:59)
25 , 24 , 8 M19-39 Male 1136

KONSTANTINOS LEKKAS - ακαδημια αντισφαιρισης 0:00:04.016 (00:00:00) 0:42:15.450 (00:42:11)
26 , 25 , 2 M60+ Male 1116

IPPOKRATIS ALEXIS - 0:00:01.296 (00:00:00) 0:42:22.523 (00:42:21)
27 , 26 , 3 M60+ Male 1119

PETROS EYAGGELOU - POSEIDVN IVANNINVN 0:00:00.373 (00:00:00) 0:42:30.440 (00:42:30)
28 , 27 , 9 M40-49 Male 1233

PANAGIOTIS SIANAS - 0:00:04.016 (00:00:00) 0:42:47.603 (00:42:43)
29 , 28 , 3 JUNIORS18- Male 1013

GEORGIOS DELFAS - Ursa team 0:00:00.530 (00:00:00) 0:42:54.176 (00:42:53)
30 , 29 , 9 M19-39 Male 1185

VAGGELIS GIZAS - 0:00:00.406 (00:00:00) 0:42:57.110 (00:42:56)
31 , 30 , 10 M19-39 Male 1182

STAVROS STRAGALIS - 0:00:05.766 (00:00:00) 0:43:11.680 (00:43:05)
32 , 31 , 4 JUNIORS18- Male 1051

BASILEIOS GIOTAKIS - Σύλλογος δρομέων Ιωαννινων 0:00:04.016 (00:00:00) 0:43:12.176 (00:43:08)
33 , 32 , 6 M50-59 Male 1092

DIMITRIS MAZIS - Ανεξαρτητος 0:00:07.720 (00:00:00) 0:43:24.366 (00:43:16)
34 , 33 , 10 M40-49 Male 1237

NIKOS PAPPAS - 0:00:08.796 (00:00:00) 0:43:37.953 (00:43:29)
35 , 2 , 2 W19-39 Female 1010

VASILIKI VALAKOU - Fifth Element Running Team 0:00:02.140 (00:00:00) 0:43:46.480 (00:43:44)
36 , 34 , 11 M19-39 Male 1234

IOANNIS GOUSIAS - 0:00:06.593 (00:00:00) 0:43:47.410 (00:43:40)
37 , 35 , 7 M50-59 Male 1080

HRISTOS KOLLIAS - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:04.436 (00:00:00) 0:43:56.280 (00:43:51)
38 , 36 , 4 M60+ Male 1118

NIKOLAOS CHARISIS - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:06.593 (00:00:00) 0:43:56.930 (00:43:50)
39 , 37 , 5 M60+ Male 1162

IOANNIS PRENTZAS - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:00.046 (00:00:00) 0:44:05.080 (00:44:05)
40 , 38 , 6 M60+ Male 1069

MICHAIL TSES - ΣΔΙ 0:00:00.813 (00:00:00) 0:44:22.290 (00:44:21)
41 , 39 , 5 JUNIORS18- Male 1059

KIMON TZIASIOS - 0:00:01.296 (00:00:00) 0:44:25.550 (00:44:24)
42 , 40 , 12 M19-39 Male 1023

THEODOROS LOLOS - 0:00:01.303 (00:00:00) 0:44:27.636 (00:44:26)
43 , 41 , 6 JUNIORS18- Male 1140

PANAGIOTIS FOTOU - 0:00:01.296 (00:00:00) 0:44:36.630 (00:44:35)
44 , 42 , 11 M40-49 Male 1176

CHRISTOS NOUSIS - 0:00:05.373 (00:00:00) 0:45:02.246 (00:44:56)
45 , 43 , 12 M40-49 Male 1040

DIMITRIOS KRIKELIS - 0:00:05.303 (00:00:00) 0:45:05.400 (00:45:00)
46 , 44 , 13 M19-39 Male 1054

ALEKSANDROS GKIKAS - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:02.343 (00:00:00) 0:45:07.196 (00:45:04)
47 , 45 , 13 M40-49 Male 1007

ACHILLEAS CHRISTODOULOU - 0:00:04.016 (00:00:00) 0:45:08.740 (00:45:04)
48 , 46 , 14 M40-49 Male 1113

VASILEIOS VRYONIS - 0:00:08.030 (00:00:00) 0:45:16.436 (00:45:08)
49 , 47 , 15 M40-49 Male 1079

XRISTOFOROS TZOUMAS - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:05.843 (00:00:00) 0:45:32.913 (00:45:27)
50 , 48 , 16 M40-49 Male 1143

GEORGIOS HASKIS - FIFTH ELEMENT 0:00:07.483 (00:00:00) 0:45:52.080 (00:45:44)
51 , 49 , 7 M60+ Male 1229

KONSTANTINOS KALOGIROS - 0:00:08.373 (00:00:00) 0:45:59.290 (00:45:50)
52 , 3 , 3 W19-39 Female 1131

PARASKEVI KOTZAMOURATOGLOU - zero lake run 0:00:02.453 (00:00:00) 0:46:04.740 (00:46:02)
53 , 50 , 8 M50-59 Male 1166

SPYROS TRACHANAS - 0:00:06.170 (00:00:00) 0:46:42.843 (00:46:36)
54 , 4 , 4 W19-39 Female 1068

KATERINA MASTORA - 0:00:02.343 (00:00:00) 0:46:43.153 (00:46:40)
55 , 51 , 14 M19-39 Male 1230

GEORGIOS PANTAZIS - 0:00:06.593 (00:00:00) 0:46:48.783 (00:46:42)
56 , 5 , 5 W19-39 Female 1117

SOFIA KALOGIROU - Fifth Element Running Team 0:00:06.593 (00:00:00) 0:46:52.870 (00:46:46)
57 , 52 , 9 M50-59 Male 1186

PANAGIOTIS ANDRITSOS - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:00:03.220 (00:00:00) 0:46:56.803 (00:46:53)
58 , 6 , 1
W40-49 Female 1034

ELENI NTALAKA - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:01.906 (00:00:00) 0:47:15.390 (00:47:13)
59 , 53 , 17 M40-49 Male 1016

ARISTEIDIS THEODORIS - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:04.970 (00:00:00) 0:47:15.976 (00:47:11)
60 , 7 , 6 W19-39 Female 1017

PAGONA MPOUTSIKOUDI - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:04.970 (00:00:00) 0:47:16.346 (00:47:11)
61 , 54 , 10 M50-59 Male 1189

ARIS YFANTIS - 0:00:05.390 (00:00:00) 0:47:38.293 (00:47:32)
62 , 55 , 11 M50-59 Male 1020

MILTOS MASTORAS - 0:00:10.513 (00:00:00) 0:47:38.310 (00:47:27)
63 , 8 , 7 W19-39 Female 1075

BASILIKI KONTOGIANNI - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:04.970 (00:00:00) 0:47:56.530 (00:47:51)
64 , 56 , 12 M50-59 Male 1181

GEORGIOS KALTSOUNIS - 0:00:04.016 (00:00:00) 0:47:59.900 (00:47:55)
65 , 57 , 7 JUNIORS18- Male 1175

ATHANASIOS NTATSIS - 0:00:05.303 (00:00:00) 0:48:24.753 (00:48:19)
66 , 58 , 13 M50-59 Male 1049

DIMITRIS PAPAIOANNOU - 0:00:02.796 (00:00:00) 0:48:30.300 (00:48:27)
67 , 59 , 18 M40-49 Male 1123

IOANNIS TSABALAS - AON RUNNERS 0:00:04.016 (00:00:00) 0:48:37.073 (00:48:33)
68 , 60 , 14 M50-59 Male 1087

ANTONIOS NTOULAS - ΚΟΠΑΝΗ 0:00:01.906 (00:00:00) 0:48:42.036 (00:48:40)
69 , 9 , 8 JUNIORS18- Female 1192

BAGIA TSALOKOSTA - 0:00:02.140 (00:00:00) 0:48:47.750 (00:48:45)
70 , 61 , 15 M50-59 Male 1053

BASILIOS KALAMPOKIS - 0:00:05.303 (00:00:00) 0:48:55.823 (00:48:50)
71 , 10 , 8 W19-39 Female 1025

MARINA OIKONOMOU - 0:00:10.000 (00:00:00) 0:49:00.566 (00:48:50)
72 , 62 , 19 M40-49 Male 1047

VASILIOS RITAS - 0:00:07.156 (00:00:00) 0:49:37.720 (00:49:30)
73 , 63 , 20 M40-49 Male 1100

EYAGGELOS SKLIBANITIS - 0:00:04.203 (00:00:00) 0:49:47.886 (00:49:43)
74 , 64 , 15 M19-39 Male 1065

NIKOS PAPPAS - 0:00:06.593 (00:00:00) 0:50:01.723 (00:49:55)
75 , 65 , 16 M19-39 Male 1156

DIMITRIS GOULIOS - A.O SOFRATIKA 0:00:02.796 (00:00:00) 0:50:13.096 (00:50:10)
76 , 66 , 21 M40-49 Male 1142

CHRISTOS RITAS - 0:00:07.703 (00:00:00) 0:50:14.700 (00:50:06)
77 , 67 , 16 M50-59 Male 1177

IOANNIS MEGAS - 0:00:03.186 (00:00:00) 0:50:32.693 (00:50:29)
78 , 68 , 22 M40-49 Male 1027

KOSTAS SYNDREVELIS - 0:00:09.560 (00:00:00) 0:50:47.516 (00:50:37)
79 , 69 , 23 M40-49 Male 1042

GEORGE LAMARIS - 0:00:10.110 (00:00:00) 0:50:47.853 (00:50:37)
80 , 70 , 17 M19-39 Male 1102

GEORGIOS TSIGERAS - ΑΤΕΚ ΟΕ 0:00:08.030 (00:00:00) 0:51:31.546 (00:51:23)
81 , 71 , 24 M40-49 Male 1124

THANOS PAPADOPOULOS - 0:00:05.766 (00:00:00) 0:51:35.900 (00:51:30)
82 , 72 , 25 M40-49 Male 1163

ALEKSIS AVGERIS - 0:00:04.203 (00:00:00) 0:51:48.863 (00:51:44)
83 , 73 , 26 M40-49 Male 1161

ANASTASIOS ALEKSIOU - 0:00:04.436 (00:00:00) 0:51:49.050 (00:51:44)
84 , 11 , 9 W19-39 Female 1149

LAMPRINI STYLIOU - ΦΛΟΓΑ 0:00:02.453 (00:00:00) 0:51:50.756 (00:51:48)
85 , 74 , 18 M19-39 Male 1208

RIGAS PAPADEAS - 0:00:06.593 (00:00:00) 0:51:55.080 (00:51:48)
86 , 75 , 27 M40-49 Male 1032

ANDREAS PRAMANTIOTIS - ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ 0:00:03.000 (00:00:00) 0:52:07.763 (00:52:04)
87 , 12 , 10 W19-39 Female 1038

ATHINA SAFARIKA - 0:00:07.156 (00:00:00) 0:52:14.003 (00:52:06)
88 , 13 , 11 W19-39 Female 1046

ELENI PLACHOURA - 0:00:07.156 (00:00:00) 0:52:14.200 (00:52:07)
89 , 14 , 12 W19-39 Female 1159

EIRINI FOUKA - IRON GYM 0:00:07.720 (00:00:00) 0:52:18.070 (00:52:10)
90 , 15 , 2 W40-49 Female 1126

KRISTINE NTATSIS - 0:00:04.093 (00:00:00) 0:52:26.593 (00:52:22)
91 , 76 , 19 M19-39 Male 1235

APOSTOLOS PAPANOTIS - 0:00:05.843 (00:00:00) 0:52:41.023 (00:52:35)
92 , 77 , 20 M19-39 Male 1086

IOANNIS TSOLIS - 0:00:07.810 (00:00:00) 0:53:06.780 (00:52:58)
93 , 78 , 21 M19-39 Male 1183

VASILIS STRAGALIS - 0:00:05.766 (00:00:00) 0:53:09.916 (00:53:04)
94 , 16 , 13 W19-39 Female 1008

MARIA KEFALA - Σ. Δ. Ι 0:00:04.970 (00:00:00) 0:53:14.973 (00:53:10)
95 , 17 , 14 W19-39 Female 1158

GEORGIA DRAKOU - ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0:00:01.360 (00:00:00) 0:53:32.793 (00:53:31)
96 , 18 , 3 W40-49 Female 1012

FEDRA TSAVALIA - contours exrpess 0:00:01.063 (00:00:00) 0:53:32.840 (00:53:31)
97 , 19 , 9 JUNIORS18- Female 1014

PANOREA PETRAKI - Ursa team 0:00:02.796 (00:00:00) 0:54:00.200 (00:53:57)
98 , 20 , 15 W19-39 Female 1231

BEATA MAZURKIEWICZ - 0:00:05.303 (00:00:00) 0:54:06.976 (00:54:01)
99 , 79 , 17 M50-59 Male 1172

XRISTOS GKOUGIANNOS - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:11.873 (00:00:00) 0:54:10.803 (00:53:58)
100 , 80 , 18 M50-59 Male 1073

PERIKLIS ATHANASOPOULOS - ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0:00:02.453 (00:00:00) 0:54:30.970 (00:54:28)
101 , 81 , 28 M40-49 Male 1191

NIKOS MYLONIDES - 0:00:04.436 (00:00:00) 0:54:42.586 (00:54:38)
102 , 82 , 22 M19-39 Male 1095

LEONARD PSILI - 0:00:05.303 (00:00:00) 0:54:44.766 (00:54:39)
103 , 83 , 29 M40-49 Male 1184

KONSTANTINOS MARKANTONIS - Level X 0:00:06.720 (00:00:00) 0:54:49.400 (00:54:42)
104 , 21 , 4 W40-49 Female 1029

BASILIKI STOURNARA - ΣΔΙ 0:00:04.203 (00:00:00) 0:54:53.346 (00:54:49)
105 , 84 , 30 M40-49 Male 1018

PAPAPETROS VASILIOS - 0:00:07.483 (00:00:00) 0:54:55.530 (00:54:48)
106 , 85 , 19 M50-59 Male 1019

PANAGIOTIS GATSAS - 0:00:07.483 (00:00:00) 0:54:56.616 (00:54:49)
107 , 22 , 16 W19-39 Female 1122

LENA GERONTA - 0:00:05.843 (00:00:00) 0:54:58.440 (00:54:52)
108 , 23 , 17 W19-39 Female 1021

KONSTANTINA CHRISTOGEORGOU - 0:00:06.610 (00:00:00) 0:54:58.516 (00:54:51)
109 , 86 , 20 M50-59 Male 1088

EVANGELOS. PAPAZOTOS - Vargiades 0:00:00.530 (00:00:00) 0:55:37.050 (00:55:36)
110 , 87 , 23 M19-39 Male 1093

CHRISTODOULOS ZIAGKOS - 0:00:10.860 (00:00:00) 0:55:45.060 (00:55:34)
111 , 88 , 21 M50-59 Male 1171

LAZAROS KITSAKIS - LYSIS IKE 0:00:04.016 (00:00:00) 0:56:48.686 (00:56:44)
112 , 89 , 24 M19-39 Male 1009

TILEMACHOS TZINEROS - 0:00:10.546 (00:00:00) 0:57:50.083 (00:57:39)
113 , 24 , 18 W19-39 Female 1170

EVANGELIA FOUFA - LEVEL X 0:00:06.610 (00:00:00) 0:57:54.733 (00:57:48)
114 , 90 , 25 M19-39 Male 1193

VASILEIOS ILIAS - 0:00:00.170 (00:00:00) 0:58:50.226 (00:58:50)
115 , 91 , 22 M50-59 Male 1082

GEORGIOS MAMALIS - Sdi ioannina 0:00:09.670 (00:00:00) 0:59:15.810 (00:59:06)
116 , 92 , 8 M60+ Male 1066

APOSTOLOS VALAKOS - 0:00:11.873 (00:00:00) 0:59:24.680 (00:59:12)
117 , 93 , 23 M50-59 Male 1190

THOMAS TZIMAS - 0:00:06.593 (00:00:00) 1:00:33.886 (01:00:27)
118 , 25 , 19 W19-39 Female 1178

MARIALENA VOSSOU - 0:00:06.593 (00:00:00) 1:02:16.000 (01:02:09)
119 , 94 , 10 JUNIORS18- Male 1206

STATHIS MPELIAS - Γυμνάσιο Δολιανών 0:00:10.093 (00:00:00) 1:03:33.800 (01:03:23)
120 , 95 , 11 JUNIORS18- Male 1202

STATHIS BAGIAS - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 0:00:09.953 (00:00:00) 1:03:34.190 (01:03:24)
121 , 96 , 24 M50-59 Male 1141

SPYRIDON NTAKOULAS - ΜΕΛΙΑΝΑ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙ 0:00:03.220 (00:00:00) 1:04:19.136 (01:04:15)
122 , 97 , 9 M60+ Male 1045

PANAGIOTIS KALOUDIS - 0:00:11.420 (00:00:00) 1:05:44.283 (01:05:32)
123 , 98 , 25 M50-59 Male 1164

GRIGORIS TZOUMAKAS - Fifth Element 0:00:10.296 (00:00:00) 1:07:46.303 (01:07:36)
124 , 99 , 31 M40-49 Male 1211

ALEXIS AVDIS - Fifth Element Running Team 0:00:10.110 (00:00:00) 1:08:44.356 (01:08:34)
125 , 26 , 5 W40-49 Female 1067

VASILIKI THEODORAKOPOULOU - 0:00:06.593 (00:00:00) 1:09:52.910 (01:09:46)
126 , 27 , 1
W50-59 Female 1130

GEORGIA ROPOKI - Sd Ioannina 0:00:07.140 (00:00:00) 1:12:54.296 (01:12:47)
127 , 28 , 20 W19-39 Female 1097

EVANGELIA PAPPA - 0:00:09.953 (00:00:00) 1:13:18.596 (01:13:08)
128 , 29 , 12 JUNIORS18- Female 1077

AVGERINI TZAROUCHI - Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ 0:00:07.140 (00:00:00) 1:15:23.070 (01:15:15)
129 , 30 , 6 W40-49 Female 1127

FANI ROUKOU - ANATROPI PROTOPORIA EYHMERIA GIA TO POGONI 0:00:10.110 (00:00:00) 1:17:06.390 (01:16:56)
130 , 100 , 10 M60+ Male 1090

IOANNIS NIKOPOULOS - Anatropi-protoporia gia to pogoni 0:00:10.763 (00:00:00) 1:17:06.546 (01:16:55)
131 , 101 , 26 M19-39 Male 1091

STAVROS DONOS - ANATROPI PROTOPORIA EYHMERIA GIA TO POGONI 0:00:10.860 (00:00:00) 1:17:12.886 (01:17:02)
132 , 31 , 7 W40-49 Female 1074

THEODORA PAPAIOANNOU - 0:00:01.250 (00:00:00) 1:20:37.706 (01:20:36)
133 , 102 , 13 JUNIORS18- Male 1236

ODYSSEAS SAKKAS - 0:00:10.513 (00:00:00) 1:21:54.256 (01:21:43)
134 , 32 , 14 JUNIORS18- Female 1144

NIKOLETA ZIGOU - 0:00:08.373 (00:00:00) 1:23:21.040 (01:23:12)
135 , 33 , 15 JUNIORS18- Female 1204

ALEKANDRA HASANAI - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 0:00:10.093 (00:00:00) 1:24:11.623 (01:24:01)
136 , 34 , 16 JUNIORS18- Female 1232

ΧΡΙΣΤΙΝΑ SITI - 0:00:08.750 (00:00:00) 1:24:16.756 (01:24:08)
137 , 103 , 17 JUNIORS18- Male 1205

AGGELOS HASANAI - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 0:00:04.016 (00:00:00) 1:25:45.450 (01:25:41)
138 , 104 , 18 JUNIORS18- Male 1197

NTANIEL SITI - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 0:00:04.016 (00:00:00) 1:25:45.556 (01:25:41)
139 , 35 , 19 JUNIORS18- Female 1200

BASILIKI METSOPOULOU - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 0:00:10.686 (00:00:00) 1:27:28.053 (01:27:17)
140 , 36 , 20 JUNIORS18- Female 1198

TZENA SALAJ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 0:00:10.093 (00:00:00) 1:27:46.873 (01:27:36)
141 , 37 , 21 JUNIORS18- Female 1199

IRIDA SAKKA - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 0:00:11.046 (00:00:00) 1:27:47.726 (01:27:36)
142 , 38 , 22 JUNIORS18- Female 1210

AIKATERINI EYDOGLOU - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΟΛΙΑΝΩΝ 0:00:10.763 (00:00:00) 1:28:50.216 (01:28:39)
143 , 39 , 23 JUNIORS18- Female 1196

AGGELIKI SIOKA - 0:00:10.093 (00:00:00) 1:28:50.310 (01:28:40)
144 , 40 , 21 W19-39 Female 1096

ANNA TSADIMA - 0:00:07.720 (00:00:00) -
145 , 41 , 22 W19-39 Female 1033

EIRINI DEMERTZI - 0:00:43.576 (00:00:00) -

 

 
 

All Dates

  • 20 Oct 2019 08:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Date : 01 Dec 2019
2
3
4
5
6
8
Date : 08 Dec 2019
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr