Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Date : 01 Dec 2019
2
3
4
5
6
8
Date : 08 Dec 2019
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ημιμαραθώνιος Κρήτης 2019 στο Αρκαλοχώρι Ηρακλείου Κρήτης

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
06 Oct 2019 08:00
Ημιμαραθώνιος Κρήτης 2019 στο Αρκαλοχώρι Ηρακλείου Κρήτης - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2019

 21,1 χλμ
1 2356 AMAURY PAQUET PAQUET AMAURY 01:09:54 TOP M 1 Male 1 SERAING 01:09:54
2 2340 DENNIS LAERTE LAERTE DENNIS 01:10:09 TOP M 2 Male 2 SCOTT SPORTS 01:10:09
3 1042 GIORGOS MINOS ΜΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:11:12 TOP M 3 Male 3 01:11:12
4 2345 NICOLAS DALMASSO DALMASSO NICOLAS 01:12:05 M30-39 1 Male 4 ZOOM VOLT RUNNERS 01:12:05
5 1031 DIMITRIOS THEODORAKAKOS ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:12:21 M40-49 1 Male 5 SALOMON HELLAS 01:12:21
6 1039 XRISTOFOROS MEROYSIS ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 01:12:56 M30-39 2 Male 6 NEW-BALANCE 01:12:56
7 2423 GIANNIS ZERBAKIS ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:14:17 M30-39 3 Male 7 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ /ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 01:14:17
8 1038 IASON IOANNIDIS ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 01:15:08 M18-29 1 Male 8 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 01:15:08
9 2971 KAMIL NARTOWSKI NARTOWSKI KAMIL 01:15:44 M30-39 4 Male 9 WT TORUN 01:15:44
10 2331 BENOIT HOLZERNY HOLZERNY BENOIT 01:17:28 M40-49 2 Male 10 FREERUN A3 TOURS 01:17:28
11 2214 MATEOYS MATZIAR ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 01:19:40 M18-29 2 Male 11 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 01:19:40
12 2732 RAPHAEL IGRISIANU IGRISIANU RAPHAEL 01:21:35 M30-39 5 Male 12 01:21:35
13 2220 EMMANOYIL NEKTARIOS SIFAKIS ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 01:21:48 M40-49 3 Male 13 ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 01:21:48
14 2616 MARINOS KIOYSIS ΚΙΟΥΣΗΣ MARINOS 01:21:49 M18-29 3 Male 14 ΟΦΗ 01:21:49
15 2415 KOSTAS NIKOLAOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 01:22:30 M30-39 6 Male 15 ΠΑΟ 01:22:30
16 2332 SÉVERINE HAMEL HAMEL SÉVERINE 01:23:50 TOP F 1 Female 1 ESA JS ALLONNES 01:23:50
17 2259 PANTELIS KAMPAKSIS ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:24:16 M50-59 1 Male 16 NEW-BALANCE 01:24:16
18 2793 PETR EVSEEV EVSEEV PETR 01:24:30 M30-39 7 Male 17 01:24:30
19 2846 DIMITRIOS LAGONIKAKIS ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:25:22 M40-49 4 Male 18 01:25:22
20 2410 NIKOS KATSILAS ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 01:25:55 M40-49 5 Male 19 ΣΜΚ - SPORTS DIVISION RUNNING TEAM 01:25:55
21 2183 GIANNIS PAPALEONIDAS ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:26:13 M30-39 8 Male 20 ΟΦΗ 01:26:13
22 2689 GIORGOS KORNAROS ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:26:20 M50-59 2 Male 21 Γ. Σ. ΛΥΒΙΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 01:26:20
23 2394 ANTONIOS MENEGIS ΜΕΝΕΓΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:27:45 M30-39 9 Male 22 ΒΑΡΑΒΑΔΕΣ ΤΕΑΜ 01:27:45
24 2400 POYRNARAS XRISTOS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ 01:28:24 M30-39 10 Male 23 01:28:24
25 2250 MANOYSOS BIZYRAKIS ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 01:28:39 M40-49 6 Male 24 ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 01:28:39
26 2598 STYLIANOS GERAKITIS ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 01:28:46 M18-29 4 Male 25 01:28:46
27 2557 MANOS STEFANAKIS ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 01:29:02 M40-49 7 Male 26 ΟΥΚ 01:29:02
28 2826 NIKOLAOS NTOYGKOS ΝΤΟΥΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:29:30 M30-39 11 Male 27 01:29:30
29 2611 EVGENIY GLEZER GLEZER EVGENIY 01:29:39 M30-39 12 Male 28 01:29:39
30 2189 ELEYTHERIOS KOYRKOYTIS ΚΟΥΡΚΟΥΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:30:03 M30-39 13 Male 29 01:30:03
31 2783 NEKTARIOS OIKONOMAKIS ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 01:30:34 M30-39 14 Male 30 ΣΔΥΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 01:30:34
32 2848 DIMITRIS KONSTANTAKOS ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:30:59 M40-49 8 Male 31 01:30:59
33 2408 NIKOLAOS TSIDONIS ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:31:12 M18-29 5 Male 32 ΕΛΑΣ 01:31:12
34 2440 DIMITRIS SARAGAS ΣΑΡΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:31:53 M18-29 6 Male 33 LESVOS RUNNERS 01:31:53
35 2407 EMMANOYIL PETROGIANNIS ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:31:56 M30-39 15 Male 34 ΕΛΑΣ 01:31:56
36 2565 FOTIOS ANTONARAKIS ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 01:32:13 M30-39 16 Male 35 NF BOX 01:32:13
37 2830 AGAMEMNON DIMITRIS KOTSYFAKIS ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:32:23 M30-39 17 Male 36 PANORAMA RUNNING TEAM 01:32:23
38 1003 NIKOLAOS TSAGKARAKIS ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:32:55 M50-59 3 Male 37 ΚΡΗΤΗ 01:32:55
39 2631 THOMAS STRATAKIS ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 01:33:28 M18-29 7 Male 38 KALYVES UNDERGROUND CROSSBOX 01:33:28
40 2376 GIANNIS MARNELLOS ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:33:47 M40-49 9 Male 39 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:33:47
41 2364 AIMILI PROTOGERAKI ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΑΙΜΙΛΗ 01:34:04 TOP F 2 Female 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 01:34:04
42 2933 SAKIS MAKIS ΜΑΚΗΣ ΣΑΚΗΣ 01:34:29 M40-49 10 Male 40 Α. Σ. ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ 01:34:29
43 2447 MANOS FILIPPAKIS ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 01:34:53 M60+ 1 Male 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:34:53
44 2518 IVO MIHOV MIHOV IVO 01:35:03 M40-49 11 Male 42 ΣΔΥΧ 01:35:03
45 2934 MOSXOS MARINIS ΜΑΡΙΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 01:35:15 M30-39 18 Male 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:35:15
46 2309 DIMITRIS MANELAKIS ΜΑΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:35:20 M30-39 19 Male 44 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-MYRUN 01:35:20
47 2465 MARIANNA TROYLI ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 01:35:50 TOP F 3 Female 3 MYRUN.GR 01:35:50
48 2533 MANOLIS DOMALAKIS ΔΩΜΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:36:31 M30-39 20 Male 45 ΟΥΚ 01:36:31
49 2175 GEORGIOS SERPETSIDAKIS ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:36:35 M50-59 4 Male 46 01:36:35
50 2468 NIKOLAOS KOYBIDIS ΚΟΥΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:36:38 M40-49 12 Male 47 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 01:36:38
51 2170 GIORGOS KEROYLIS ΚΕΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:37:11 M30-39 21 Male 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:37:11
52 2325 ANTONIS DASKALAKIS ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:37:26 M30-39 22 Male 49 ΣΔΥΧ 01:37:26
53 2564 MIXAIL FILANDARAKIS ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:37:35 M40-49 13 Male 50 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 01:37:35
54 2593 PANTELEIMON ANASTASAKIS ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 01:37:39 M30-39 23 Male 51 Ο.Φ.Η. 01:37:39
55 2597 XARALAMPOS MPALOMENAKIS ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:37:42 M30-39 24 Male 52 ΧΑΝΙΑ 01:37:42
56 2185 GEORGIOS MELISSARIS ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:37:51 M40-49 14 Male 53 GIA DESIMO 01:37:51
57 2473 GIORGOS DELIS ΔΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:37:59 M18-29 8 Male 54 HERAKLION 01:37:59
58 2982 RONALD SCHLEGL SCHLEGL RONALD 01:38:03 M50-59 5 Male 55 KSV-TRITEAM KAPFENBERG 01:38:03
59 2853 BAGGELIS KOYGENTAKIS ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 01:38:09 M50-59 6 Male 56 ΣΔΥΡ 01:38:09
60 2268 ILYA YAKOVLEV YAKOVLEV ILYA 01:38:30 M40-49 15 Male 57 LENOVO SPORT TEAM 01:38:30
61 2511 IOANNIS FRANTZESKAKIS ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:38:48 M40-49 16 Male 58 ΣΔΥΧ 01:38:48
62 2590 DIMITRIS LAXNIDAKIS ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:39:04 M40-49 17 Male 59 ΣΔΥΡ 01:39:04
63 2477 POSEIDON OROLOGIDIS ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 01:39:07 M50-59 7 Male 60 ΧΑΝΙΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙ 01:39:07
64 2478 NESTORAS MARTINOBITS ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 01:39:28 M40-49 18 Male 61 MY RUN 01:39:28
65 2230 IOSIF KELAIDIS ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 01:39:31 M50-59 8 Male 62 SANTA RUNNING TEAM 01:39:31
66 2213 GIORGOS MANIATIS ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:39:32 M40-49 19 Male 63 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:39:32
67 1012 EYTYXIS KLEINAKIS ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 01:39:39 M40-49 20 Male 64 ΟΠΑΠ 01:39:39
68 2690 MIXAIL SANTAMOYRIS ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:39:53 M30-39 25 Male 65 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:39:53
69 2287 ADAMANTIA LEMONTZOGLOY ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 01:40:10 F30-39 1 Female 4 ΑΝΕΜΟΣ/ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ TEAM 01:40:10
70 2386 GEORGIOS NIKOLETAKIS ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:40:11 M40-49 21 Male 66 ΣΔΥΧ,ΑΡΚΑΛΟΣ 01:40:11
71 2670 IOANNIS FOYNTOYLAKIS ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:40:13 M50-59 9 Male 67 01:40:13
72 2372 ANDREAS ZAXARIOYDAKIS ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:40:17 M40-49 22 Male 68 01:40:17
73 2983 PAUL ADKINS ADKINS PAUL 01:40:39 M60+ 2 Male 69 BRAMHALL RUNNERS 01:40:39
74 2578 ALEKSANDROS OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:40:45 M40-49 23 Male 70 ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 01:40:45
75 2851 BASILIS KATSIS ΚΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:40:52 M30-39 26 Male 71 ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ 01:40:52
76 2194 ANASTASIOS LEONIDIS ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:40:55 M40-49 24 Male 72 ZAROS TRAIL RACE 01:40:55
77 2787 KONSTANTINOS DIARMISAKIS ΔΙΑΡΜΙΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:41:00 M50-59 10 Male 73 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΤΙΜ 01:41:00
78 2448 EMMANOYIL SYNTYXAKIS ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:41:08 M50-59 11 Male 74 ΣΔΥΗ 01:41:08
79 2153 DIMITRIOS KYRIAKOPOYLOS ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:41:08 M40-49 25 Male 75 Olympia runners 01:41:08
80 2228 IOANNIS THEODORAKIS ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:41:56 M40-49 26 Male 76 JT COACHING 01:41:56
81 2668 THEODOROS PAPADAKIS ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:42:19 M40-49 27 Male 77 TRINITY RUNNERS 01:42:19
82 2521 LEYTERIS ELEYTHERIOY ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 01:42:27 M18-29 9 Male 78 01:42:27
83 2897 DIMITRIS EYAGGELOY ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:42:30 M50-59 12 Male 79 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 01:42:30
84 1046 STAYROS KALOGIROY ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:42:33 M40-49 28 Male 80 RUNNINGPASS 01:42:33
85 2588 NIKIFOROS TZIOTIS ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 01:42:39 M40-49 29 Male 81 ΟΦΗ 01:42:39
86 2499 MARKOS SIGANOS ΣΙΓΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 01:42:39 M18-29 10 Male 82 ΑΘΛΗ.Σ.Υ.- ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ TEAM 01:42:39
87 2573 ANDREAS OIKONOMAKIS ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:42:47 M30-39 27 Male 83 01:42:47
88 2682 PAYLOS PETROYLAKIS ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 01:42:53 M40-49 30 Male 84 - 01:42:53
89 2446 IOANNIS KOYTOYLAKIS ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:43:02 M40-49 31 Male 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:43:02
90 2827 IOANNIS NOYLIS NOYΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:43:11 M50-59 13 Male 86 Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:43:11
91 2662 THANOS PITSOKOS ΠΙΤΣΩΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 01:43:15 M40-49 32 Male 87 HERAKLEION 01:43:15
92 2717 THEMISTOKLIS RIGAS ΡΗΓΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 01:43:20 M40-49 33 Male 88 MRC 01:43:20
93 2630 DIMITRIOS KARAMPINAS ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:43:33 M50-59 14 Male 89 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 01:43:33
94 1030 NIKOLAOS ARMENIS ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:43:33 M40-49 34 Male 90 MARATHON TEAM GREECE 01:43:33
95 2638 GIORGOS PETROYLAKIS ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:43:34 M30-39 28 Male 91 THELUNATICS BY KALIVES UNDERGROUND CROSSBOX 01:43:34
96 2916 SIMON MATHER MATHER SIMON 01:43:49 M40-49 35 Male 92 RETHYMNO RUNNERS CLUB 01:43:49
97 2873 PANAGIOTIS TSAMADIAS ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:43:51 M40-49 36 Male 93 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 01:43:51
98 2778 NIKOLAOS KAMOLINOS ΚΑΜΟΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:43:53 M30-39 29 Male 94 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:43:53
99 2659 BRANDON VALICOFF VALICOFF BRANDON 01:43:55 M30-39 30 Male 95 BACKROADS 01:43:55
100 2871 SPYROS KOLYTAS ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:44:06 M30-39 31 Male 96 01:44:06
101 2841 IOANNIS KOLYTAS ΚΟΛΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:44:07 M18-29 11 Male 97 01:44:07
102 1045 MINAS PAKIOYFAKIS ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 01:44:16 M60+ 3 Male 98 RUNNINGPASS 01:44:16
103 2634 ELEYTHERIOS KAPETANIKOLAS ΚΑΠΕΤΑΝΙΚΟΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:44:22 M40-49 37 Male 99 01:44:22
104 2740 EMANULE BIRTELE BIRTELE EMANULE 01:44:23 M40-49 38 Male 100 KM SPORT 01:44:23
105 2637 OKSANA BOLDYREVA BOLDYREVA OKSANA 01:44:28 F30-39 2 Female 5 01:44:28
106 2970 LUKASZ NARTOWSKI NARTOWSKI LUKASZ 01:44:39 M30-39 32 Male 101 01:44:39
107 2237 ANTONIS POLAKIS ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:44:46 M50-59 15 Male 102 ΚΗΦΑΠ, ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ, ΑΝΕΜΟΣ 01:44:46
108 2354 CHRIS GROSS GROSS CHRIS 01:44:52 M30-39 33 Male 103 - 01:44:52
109 2915 ALESSANDRO GJYLA GJYLA ALESSANDRO 01:45:14 M30-39 34 Male 104 ΣΔΥΡ 01:45:14
110 2538 GIANNIS KOYNDOYRAKIS ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:45:25 M40-49 39 Male 105 FOCUS TRAINING STUDIO 01:45:25
111 2454 ERIC SCHUESSLER SCHUESSLER ERIC 01:45:33 M40-49 40 Male 106 01:45:33
112 2388 KONSTANTINOS TSALLOS ΤΣΑΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:45:43 M40-49 41 Male 107 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:45:43
113 2385 IOANNIS SKROYMPIS ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:45:50 M40-49 42 Male 108 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ/MY RUN 01:45:50
114 2795 NIKOLAOS TOYNTAS ΤΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:45:55 M30-39 35 Male 109 CYCLO CROSS 01:45:55
115 2605 EIRINI FOYRNARAKI ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 01:46:02 F40-49 1 Female 6 ΣΜΚ - Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 01:46:02
116 2859 NIKOLAOS KOLOBIS ΚΟΛΟΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:46:04 M40-49 43 Male 110 sciencetraining.gr 01:46:04
117 2954 ELIZABETH DOBSON DOBSON ELIZABETH 01:46:16 F18-29 1 Female 7 MASSEY FERGUSON RC 01:46:16
118 2389 SPYRIDON TSIFETAKIS ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:46:22 M40-49 44 Male 111 MINOAN RUNNERS 01:46:22
119 2839 ORESTIS CHARACHOUSIS CHARACHOUSIS ORESTIS 01:46:28 M18-29 12 Male 112 01:46:28
120 2768 PANAGIOTIS KSYGKOS ΞΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:46:29 M30-39 36 Male 113 01:46:29
121 2771 GIANNIS PROMPONAS ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:46:29 M30-39 37 Male 114 ΑΘΗΝΑ 01:46:29
122 2767 XARIZANIS STATHIS ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ 01:46:30 M18-29 13 Male 115 01:46:30
123 2618 DIMITRIS XATZIIOANNOY ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:46:36 M40-49 45 Male 116 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:46:36
124 2615 PANOS GRIGORIOY ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΟΣ 01:46:36 M40-49 46 Male 117 CRETAQUARIUM 01:46:36
125 2796 KONSTANTINOS DERMENTZOPOYLOS ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:46:40 M50-59 16 Male 118 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:46:40
126 2204 MARTINOS KOSTAL ΚΩΣΤΑΛ ΜΑΡΤΙΝΟΣ 01:46:48 M50-59 17 Male 119 ΓΕΗ 01:46:48
127 2390 MPAMPIS POLITAKIS ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 01:46:50 M40-49 47 Male 120 ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 01:46:50
128 2277 GRIGORIS PAPAKANDERAKIS ΠΑΠΑΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 01:46:57 M30-39 38 Male 121 ΧΟΧΛΙΟΣ TEAM 01:46:57
129 2367 ANTONIOS KOSTOYROS ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:47:04 M18-29 14 Male 122 01:47:04
130 2761 ELEYTHERIOS SYRRAKOS ΣΥΡΡΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:47:05 M50-59 18 Male 123 ΣΑΦΑΝΣ 01:47:05
131 2534 XARALAMPOS KARAKIDIS ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:47:08 M40-49 48 Male 124 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 01:47:08
132 2952 ROBERT HAAST HAAST ROBERT 01:47:09 M60+ 4 Male 125 TEAM SPORTSMANDEN 01:47:09
133 1051 PETROS MYRIDAKIS ΜΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:47:11 M18-29 15 Male 126 GIA DESIMO 01:47:11
134 2559 GIANNIS XATZIIOANNOY ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:47:12 M30-39 39 Male 127 01:47:12
135 2712 MIXALIS AGIASMATIS ΑΓΙΑΣΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:47:13 M30-39 40 Male 128 GREAT TEAM 01:47:13
136 2146 XRISTOS BOTSOS ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:47:13 M18-29 16 Male 129 01:47:13
137 2629 SALVATORE NOTARO NOTARO SALVATORE 01:47:14 M50-59 19 Male 130 RUNCARD 01:47:14
138 2570 MANOS MASTORAKIS ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 01:47:15 M30-39 41 Male 131 IRON BODY PROJECT 01:47:15
139 2903 IOANNIS BERIGAKIS ΒΕΡΙΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:47:15 M30-39 42 Male 132 VODAFONE RUNNING TEAM 01:47:15
140 2685 PANAGIOTIS MPARMPOPOYLOS ΜΠΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:47:18 M30-39 43 Male 133 01:47:18
141 2688 IOANNIS PAPAFRAGKAKIS ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:47:35 M50-59 20 Male 134 ΣΔΥΗ-MYRUN.GR 01:47:35
142 2687 ELENI KOYTOYLAKI ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:47:35 F40-49 2 Female 8 ΣΔΥΗ-MYRUN.GR 01:47:35
143 2265 MILTIADIS KONSTANTINIDIS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 01:47:42 M18-29 17 Male 135 01:47:42
144 2289 ANDREAS POLYRAKIS ΠΟΛΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:47:45 M30-39 44 Male 136 Σ.Δ.Υ.Χ. 01:47:45
145 2624 SPYROS KATSABOS ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:48:02 M30-39 45 Male 137 01:48:02
146 2406 EMMANOYIL PETEINARAKIS ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:48:04 M30-39 46 Male 138 ΕΛΑΣ 01:48:04
147 2582 GEORGIOS KANABAKIS ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:48:06 M40-49 49 Male 139 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:48:06
148 1014 ELENI POLYXRONAKI ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:48:09 F40-49 3 Female 9 ΟΠΑΠ 01:48:09
149 2278 NIKOLAOS KONTZEDAKIS ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:48:12 M40-49 50 Male 140 SDYR 01:48:12
150 2574 GIORGOS METAKSAKIS ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:48:17 M30-39 47 Male 141 01:48:17
151 2392 GIANNIS PAPALEKSANDRAKIS ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:48:31 M30-39 48 Male 142 ROB RAINER 01:48:31
152 2724 DIMITRIOS APOSTOLAKIS ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:48:41 M30-39 49 Male 143 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 01:48:41
153 2336 BASILEIOS KAFENTZIS ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:49:03 M40-49 51 Male 144 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 01:49:03
154 2985 PAM SOLOMON SOLOMON PAM 01:49:06 F50-59 1 Female 10 BODMIN ROAD RUNNERS 01:49:06
155 2683 BASILEIOS AGAPITOS ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:49:10 M40-49 52 Male 145 01:49:10
156 2606 EYAGGELOS KATSAROS ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:49:15 M40-49 53 Male 146 KERATSINI 01:49:15
157 2280 NIKOS MOYRELLOS ΜΟΥΡΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:49:23 M60+ 5 Male 147 ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ 01:49:23
158 2595 STAMATIS PAPADAKIS ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 01:49:28 M40-49 54 Male 148 ΟΦΗ 01:49:28
159 2746 ALEKSANDROS ELEYTHERIOY ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:49:30 M18-29 18 Male 149 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 01:49:30
160 2858 EYAGGELOS SOYFIS ΣΟΥΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:49:35 M40-49 55 Male 150 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ / Γ.Α.Σ ΜΑΛΙΩΝ 01:49:35
161 2654 EMMANOYIL ROYSSOS ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:49:39 M40-49 56 Male 151 RUN&FUN ΝΕW BLOOD 01:49:39
162 2715 ELEYTHERIOS DRAKOS ΔΡΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:49:39 M50-59 21 Male 152 01:49:39
163 2847 THANASIS GIANNAKOPOYLOS ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 01:49:41 M40-49 57 Male 153 01:49:41
164 2417 MIXALIS XRONAKIS ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:49:41 M50-59 22 Male 154 01:49:41
165 2155 NIKOLAOS STIBAKTAKIS ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:49:42 M40-49 58 Male 155 01:49:42
166 2365 APOSTOLOS NISOTAKIS ΝΗΣΩΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 01:49:42 M40-49 59 Male 156 01:49:42
167 2621 BASILIS LIARMAKOPOYLOS ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:49:49 M50-59 23 Male 157 01:49:49
168 2353 MIXALIS PAPADAKIS ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:49:55 M40-49 60 Male 158 ONESTEPBEYOND 01:49:55
169 2781 ANDREAS KOSMOPOYLOS ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:50:02 M18-29 19 Male 159 KALAMATA 01:50:02
170 2710 CHARALAMPOS FALAGKARAS FALAGKARAS CHARALAMPOS 01:50:06 M50-59 24 Male 160 EOS -HERAKLIO 01:50:06
171 2190 IOANNIS KATSANEBAKIS ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:50:11 M40-49 61 Male 161 01:50:11
172 2483 PANAGIOTIS XRISTODOYLOY-GALANOPOYLOS ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:50:14 M18-29 20 Male 162 01:50:14
173 2198 EMMANOYIL TZITZIKAS ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:50:22 M50-59 25 Male 163 ΣΔΥΡ 01:50:22
174 2252 MANOLIS KASTRINAKIS ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:50:31 M30-39 50 Male 164 01:50:31
175 2931 IOANNIS STAYRAKAKIS ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:50:34 M30-39 51 Male 165 01:50:34
176 2207 EMMANOYIL GIAKOYMAKIS ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:50:36 M50-59 26 Male 166 ΣΔΥΧ 01:50:36
177 2486 ANASTASIYA LABIONAK LABIONAK ANASTASIYA 01:50:37 F18-29 2 Female 11 01:50:37
178 2273 ALAIN DUBOIS DUBOIS ALAIN 01:50:52 M50-59 27 Male 167 01:50:52
179 2223 IOANNIS PETRAKIS ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:50:53 M18-29 21 Male 168 Paleochora TRT 01:50:53
180 1025 MANOS MOXIANAKIS ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 01:50:56 M30-39 52 Male 169 ΣΕΠΑΣΥΤ 01:50:56
181 2453 MIXAIL TSIKNAKIS ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:51:06 M40-49 62 Male 170 01:51:06
182 2401 EMMANOYIL SIFODASKALAKIS ΣΗΦΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:51:06 M40-49 63 Male 171 01:51:06
183 2264 NIKOS PANTATOSAKIS ΠΑΝΤΑΤΟΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:51:10 M30-39 53 Male 172 ΣΔΥΗ 01:51:10
184 2684 BAGGELIS SKALERIS ΣΚΑΛΕΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 01:51:11 M30-39 54 Male 173 01:51:11
185 2532 MIXALIS XRYSOXERAKIS ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:51:12 M40-49 64 Male 174 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 01:51:12
186 2500 STYLIANOS AKROTITIANAKIS ΑΚΡΩΤΗΤΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 01:51:17 M40-49 65 Male 175 ΣΔΥΧ 01:51:17
187 2351 IOANNIS KAKOYDAKIS ΚΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:51:27 M40-49 66 Male 176 01:51:27
188 2706 KONSTANTINOS -XRYSOBALANTIS ZEAKIS ΖΕΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 01:51:35 M30-39 55 Male 177 01:51:35
189 2940 ADARSH RANGANATHAN RANGANATHAN ADARSH 01:51:45 M18-29 22 Male 178 01:51:45
190 2535 DIONYSIOS MOYZAKIS ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 01:51:46 M50-59 28 Male 179 SCIENCTRAINING 01:51:46
191 2666 KOSTAS KORNARAKIS ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:52:06 M30-39 56 Male 180 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:52:06
192 2602 KYRIAKOS MAYRIDIS ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 01:52:07 M18-29 23 Male 181 ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ UOC 01:52:07
193 2569 MIXAIL PALIERAKIS ΠΑΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:52:30 M18-29 24 Male 182 FITNESS PROJECT RETHYMNO 01:52:30
194 2738 FABIO ZANINI ZANINI FABIO 01:52:35 M40-49 67 Male 183 KM SPORT 01:52:35
195 2986 ANDREW SOLOMON SOLOMON ANDREW 01:52:44 M50-59 29 Male 184 BODMIN ROAD RUNNERS 01:52:44
196 2225 BASIL KIFTI ΚΙΦΤΗ ΒΑΣΙΛ 01:52:51 M60+ 6 Male 185 01:52:51
197 2319 ZAXARIOYDAKIS ANTONIS ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ 01:52:59 M50-59 30 Male 186 ZAROS TRAIL RACE 01:52:59
198 2441 SYLVIA HOPPE HOPPE SYLVIA 01:53:04 F50-59 2 Female 12 LAUFRAUSCH 01:53:04
199 2516 XARALAMPOS DRAKAKIS ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:53:11 M30-39 57 Male 187 ΣΔΥΧ 01:53:11
200 2813 ALEKSANDROS STEFANIDIS ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:53:12 M30-39 58 Male 188 ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 01:53:12
201 2358 ELENI MARKAKI ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:53:28 F30-39 3 Female 13 SPORTS DIVISION 01:53:28
202 1023 XARIS MANOYSIS ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 01:53:43 M30-39 59 Male 189 Irun 01:53:43
203 2721 ANASTASIOS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:53:47 M18-29 25 Male 190 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 01:53:47
204 2752 AGISILAOS MAKRIDAKIS ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 01:53:52 M40-49 68 Male 191 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 01:53:52
205 2562 IOANNIS TERZOGLOY ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:53:58 M40-49 69 Male 192 ADIDAS RUNNERS ATHENS 01:53:58
206 2474 ANTONIOS BOYLGARELIS ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:54:01 M40-49 70 Male 193 HOTSOFT - Σ.Δ.Υ.Ρ 01:54:01
207 2920 GABRIIL SYRGIANOGLOY ΣΥΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ 01:54:01 M40-49 71 Male 194 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 01:54:01
208 2180 MIXAIL LYRATZAKIS ΛΥΡΑΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:54:08 M60+ 7 Male 195 CITROEN ΒΕΝΕΡΗΣ 01:54:08
209 2536 EYTYXIOS PSARAKIS ΨΑΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 01:54:08 M30-39 60 Male 196 ΧΑΝΙΑ 01:54:08
210 2727 PURITY WANGURU WANGURU PURITY 01:54:13 F30-39 4 Female 14 01:54:13
211 2395 EDUARDUS CORNAND CORNAND EDUARDUS 01:54:22 M60+ 8 Male 197 SPIRIDON AALST 01:54:22
212 2187 MIXALIS PINAKOYLAKIS ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:54:22 M18-29 26 Male 198 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 01:54:22
213 1004 ANTONIS MARKAKIS ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:54:35 M50-59 31 Male 199 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 01:54:35
214 2999 ERIC VAN WEERDEN VAN WEERDEN ERIC 01:54:37 M50-59 32 Male 200 AV LYCURGUS 01:54:37
215 2321 STEFANIAK JUSTYNA JUSTYNA STEFANIAK 01:54:44 F40-49 4 Female 15 KB LUPUS OLESNICA 01:54:44
216 2736 KONSTANTINOS ANTONAKAKIS ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:54:50 M40-49 72 Male 201 01:54:50
217 2950 ANNA FOHLIN FOHLIN ANNA 01:54:53 F50-59 3 Female 16 ÖBACKA LK 01:54:53
218 2471 IAKOBOS FAMELIS ΦΑΜΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 01:54:53 M40-49 73 Male 202 ΕΥΚΛΗΣ 01:54:53
219 2628 SOLON XORAFAS ΧΩΡΑΦΑΣ ΣΟΛΩΝ 01:55:02 M40-49 74 Male 203 AEGEAN RUNNING TEAM 01:55:02
220 2286 GIANNIS KATSAMPOKSAKIS ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:55:08 M30-39 61 Male 204 AFORDAKOS TEAM 01:55:08
221 2921 MARIO PERUCCHINI PERUCCHINI MARIO 01:55:11 M60+ 9 Male 205 RUNNERS VALBOSSA 01:55:11
222 2472 KONSTANTINOS GKOYTIS ΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:55:14 M40-49 75 Male 206 ΡΟΔΟΣ 01:55:14
223 2928 DIMITRIS KALOGERAKIS ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:55:23 M30-39 62 Male 207 01:55:23
224 2161 MARGARITA STAPOYNTZI ΣΤΑΠΟΥΝΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 01:55:35 F30-39 5 Female 17 Σ.Μ.Κ. 01:55:35
225 2890 IOANNIS STAMATIS ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:55:47 M40-49 76 Male 208 ΣΔΥΘ 01:55:47
226 2546 ANTONIOS BAIGKOYSIS ΒΑΙΓΚΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:55:50 M40-49 77 Male 209 DESCUBRE CRETA - 2A TEAM 01:55:50
227 2789 MANOLIS NIRGIANAKIS ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:55:51 M40-49 78 Male 210 ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ 01:55:51
228 2403 ALEKSANDROS KOTSANIS ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:55:53 M30-39 63 Male 211 ΕΛΑΣ 01:55:53
229 2226 ARTEMIS MARIDAKIS ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 01:55:58 M40-49 79 Male 212 01:55:58
230 2581 IOANNIS POLENTAS ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:55:59 M40-49 80 Male 213 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:55:59
231 2246 EMMANOYIL XATZAKIS ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:55:59 M50-59 33 Male 214 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:55:59
232 2815 IOANNIS PYLARINOS ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:56:07 M60+ 10 Male 215 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 01:56:07
233 2545 MIXALIS MPELIBANAKIS ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:56:11 M60+ 11 Male 216 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ-Γ.Α.Σ.ΜΑΛΙΩΝ 01:56:11
234 2686 IOANNIS KALOGERAKIS ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:56:11 M18-29 27 Male 217 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 01:56:11
235 2887 THODORIS BARDABAS ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 01:56:15 M30-39 64 Male 218 ΑΘΛΗΣΥ 01:56:15
236 2163 KYLE SUMARSONO SUMARSONO KYLE 01:56:19 M18-29 28 Male 219 01:56:19
237 2785 ANDREAS EPITROPAKIS ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:56:20 M40-49 81 Male 220 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 01:56:20
238 2295 FRANK DORNY DORNY FRANK 01:56:24 M50-59 34 Male 221 01:56:24
239 2881 ANASTASIOS GIAKOYMIS ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:56:28 M40-49 82 Male 222 RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB 01:56:28
240 2880 PETROS KITSARAS ΚΙΤΣΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:56:28 M40-49 83 Male 223 RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB 01:56:28
241 2879 NIKOS THOMAIDIS ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:56:30 M30-39 65 Male 224 RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB 01:56:30
242 2594 MANOLIS LAMPRAKIS ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 01:56:32 M40-49 84 Male 225 ΑΘΛΗΣΥΑ 01:56:32
243 2302 KONSTANTINOS SPINTHAKIS ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:56:32 M18-29 29 Male 226 ΧΟΧΛΙΟΣ 01:56:32
244 2328 DIONYSIS MARKAKIS ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 01:56:40 M30-39 66 Male 227 01:56:40
245 2743 ANTONIS LOYKAKIS ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:56:45 M50-59 35 Male 228 01:56:45
246 2443 STEVE FAIRCLOUGH FAIRCLOUGH STEVE 01:56:58 M50-59 36 Male 229 BRAMHALL RUNNERS 01:56:58
247 2869 ARISTEIDIS ATSALAKIS ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 01:57:00 M18-29 30 Male 230 01:57:00
248 2227 MARIA AFORDAKOY ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:57:01 F30-39 6 Female 18 01:57:01
249 2317 PANAGIOTIS KONTOGIANNIS ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:57:04 M18-29 31 Male 231 EAST FIGHTERS 01:57:04
250 1036 MIXALIS ANTONAKIS ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:57:07 M40-49 85 Male 232 TOYOTA-ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΗΣ 01:57:07
251 2951 JONAS BOUDABOUS BOUDABOUS JONAS 01:57:16 M18-29 32 Male 233 01:57:16
252 2154 NIKOLAOS BASILAKIS ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:57:22 M40-49 86 Male 234 01:57:22
253 2845 ELEYTHERIOS STAMATAKIS ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:57:26 M40-49 87 Male 235 ΑΘΛΗΣΗ 01:57:26
254 2179 PETROS KALITSOYNAKIS ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:57:31 M40-49 88 Male 236 01:57:31
255 2416 MARKELLA SKEYI ΣΚΕΥΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 01:57:32 F30-39 7 Female 19 01:57:32
256 2393 ISAAK MERTZANIDIS ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 01:57:37 M30-39 67 Male 237 01:57:37
257 2374 ANTONIS GEORGOYLAKIS ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:57:38 M30-39 68 Male 238 01:57:38
258 2247 GIORGOS GABRILAKIS ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:57:39 M30-39 69 Male 239 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΕΝΤΡΟ 01:57:39
259 2196 ANTONIA ALNTA GIOTI ΓΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΛΝΤΑ 01:57:40 F30-39 8 Female 20 Σ. Δ. Υ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ MYRUN 01:57:40
260 2294 XRISTOS FRAGKIADAKIS ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:57:44 M40-49 89 Male 240 01:57:44
261 2305 SHANNON MAAGDENBERG MAAGDENBERG SHANNON 01:57:44 F18-29 3 Female 21 OCR NATION 01:57:44
262 2355 NICHOLAS SUTHERLAND SUTHERLAND NICHOLAS 01:57:51 M60+ 12 Male 241 PAPHOS RUNNING CLUB 01:57:51
263 2917 GEORGIOS KATSOYLIS ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:57:56 M60+ 13 Male 242 Γ. Α. Σ. ΜΑΛΙΩΝ 01:57:56
264 2451 GIANNIS DINIAKOS ΔΙΝΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:58:17 M40-49 90 Male 243 01:58:17
265 2704 GIANNIS ZANIDAKIS ΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:58:17 M30-39 70 Male 244 01:58:17
266 2550 EYTHYMIS LAGOYDIANAKIS ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 01:58:20 M40-49 91 Male 245 - 01:58:20
267 1017 NIKOLAOS KALAITZAKIS ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:58:26 M40-49 92 Male 246 NOVA 01:58:26
268 2779 BAPTISTE HIRIGOYEN HIRIGOYEN BAPTISTE 01:58:27 M30-39 71 Male 247 01:58:27
269 2711 NIKOLAOS MARKATATOS ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:58:29 M40-49 93 Male 248 ΟΥΚ 01:58:29
270 2510 KOSTAS TSOYRDALAKIS ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:58:30 M30-39 72 Male 249 ΣΔΥΡ 01:58:30
271 2455 MAIRI ARGYROY ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΙΡΗ 01:58:31 F30-39 9 Female 22 01:58:31
272 2648 BARTHOLOMAIOS LYRARAKIS ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ 01:58:31 M40-49 94 Male 250 LYRARAKIS 01:58:31
273 2514 GEORGIOS TSITOYRAS ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:58:32 M60+ 14 Male 251 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOY 01:58:32
274 2249 AGGELIKI PELEKANAKI ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:58:34 F40-49 5 Female 23 MARTEAMNOS 01:58:34
275 2429 STYLIANOS BARDIAMPASIS ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 01:58:38 M50-59 37 Male 252 ΕΛΑΣ 01:58:38
276 2566 THEODOROS PISSAS ΠΙΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:58:40 M40-49 95 Male 253 ΣΔΥΡ 01:58:40
277 2601 FRAGKISKOS MPAKSEBANIS ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 01:58:40 M40-49 96 Male 254 ΣΔΥΡ 01:58:40
278 1005 ARGYRIS RAYTOPOYLOS ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 01:58:46 M30-39 73 Male 255 ΟΠΑΠ 01:58:46
279 2205 GIORGOS TOYNTAS ΤΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:58:50 M40-49 97 Male 256 01:58:50
280 2460 NEKTARIA PARINOY ΠΑΡΙΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 01:59:01 F40-49 6 Female 24 ΑΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 01:59:01
281 2496 NIKOS FRANTZIKINAKIS ΦΡΑΝΤΖΙΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:59:02 M40-49 98 Male 257 01:59:02
282 2995 STEFAN RITSCHEL RITSCHEL STEFAN 01:59:04 M30-39 74 Male 258 KUNG FU WU DAO HAMBURG 01:59:04
283 2714 NIKOLAOS TZORTZAKIS ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:59:07 M40-49 99 Male 259 MINOAN RUNNERS 01:59:07
284 2324 LINA BAYER BAYER LINA 01:59:15 F40-49 7 Female 25 01:59:15
285 2373 STYLIANOS XRISTINAKIS ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 01:59:20 M30-39 75 Male 260 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:59:20
286 2650 TASOS XAROYLIS ΧΑΡΟΥΛΗΣ ΤΑΣΟΣ 01:59:33 M30-39 76 Male 261 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:59:33
287 2320 SERENA CONGEDO CONGEDO SERENA 01:59:38 F30-39 10 Female 26 BOMBERUN ASD 01:59:38
288 2656 KONSTANTINOS KOKOLOGIANNAKIS ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:59:39 M40-49 100 Male 262 01:59:39
289 2625 GIORGOS DIAMANTIS ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:59:45 M30-39 77 Male 263 01:59:45
290 2391 KONSTANTINOS MANIAS ΜΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:59:46 M50-59 38 Male 264 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 01:59:46
291 2381 BARDIS GENTEKAKIS ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ 01:59:47 M30-39 78 Male 265 Alex Endurance Gang 01:59:47
292 2599 GEORGIOS KANETAKIS ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:59:49 M40-49 101 Male 266 Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ 01:59:49
293 2902 GEORGIOS STATHOPOYLOS ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:59:52 M40-49 102 Male 267 ΣΔΥΧ 01:59:52
294 2215 GIANNIS KONTOPIDIS ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:59:56 M40-49 103 Male 268 ΟΠΑΠ-ΤΕΑΜ 01:59:56
295 2772 GIORGOS MANOLOPOYLOS ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:59:56 M50-59 39 Male 269 01:59:56
296 2866 GIORGOS MOMOS ΜΩΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:59:57 M30-39 79 Male 270 Nea Smyrni Running Team 01:59:57
297 2529 ILIAS TZIABARAS ΤΖΙΑΒΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 02:00:01 M60+ 15 Male 271 02:00:01
298 2422 LEYTERIS ANTONAKIS ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 02:00:10 M30-39 80 Male 272 ΣΔΥΡ 02:00:10
299 2162 WILLIAM CAROLAN CAROLAN WILLIAM 02:00:13 M18-29 33 Male 273 02:00:13
300 2750 GIORGOS TSINARIS ΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:00:16 M40-49 104 Male 274 X-DRULI 02:00:16
301 2337 NIKOS TSOLAKIS ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:00:19 M50-59 40 Male 275 HERAKLIO 02:00:19
302 2969 JOAN ROSES ROSES JOAN 02:00:31 M50-59 41 Male 276 SUFFERING 02:00:31
303 2919 GEORGE KINIAKOS KINIAKOS GEORGE 02:00:36 M40-49 105 Male 277 TRAXINA 02:00:36
304 2188 DIMITRIS SFKAKIANAKIS ΣΦΚΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:00:37 M18-29 34 Male 278 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 02:00:37
305 2744 NIKOLAOS KOYBADAKIS ΚΟΥΒΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:00:42 M40-49 106 Male 279 ΣΔΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 02:00:42
306 2224 ANNA KONKINA KONKINA ANNA 02:00:45 F18-29 4 Female 27 02:00:45
307 1013 NIKITAS FILIPPAKIS ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 02:00:46 M18-29 35 Male 280 ΟΠΑΠ 02:00:46
308 2437 IASONAS MASTORAKIS MASTORAKIS IASONAS 02:00:50 M18-29 36 Male 281 02:00:50
309 2819 ANTONIOS KALPAKSIDIS ΚΑΛΠΑΞΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 02:00:51 M18-29 37 Male 282 OPTIMUM RUNNING TEAM 02:00:51
310 1011 ANTONIS SPANOYDAKIS ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 02:00:52 M30-39 81 Male 283 ΟΠΑΠ 02:00:52
311 2850 ELEYTHERIOS PATSIATZIS ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 02:00:55 M40-49 107 Male 284 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 02:00:55
312 2339 NIKOS GOYPIOS ΓΟΥΠΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 02:00:57 M40-49 108 Male 285 02:00:57
313 2816 ILIAS KOBAIOS ΚΩΒΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 02:00:58 M40-49 109 Male 286 OPTIMUM RUNNING TEAM 02:00:58
314 2757 ANTONIS PALAMARIS ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 02:01:07 M40-49 110 Male 287 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:01:07
315 2600 IOANNIS NINOS ΝΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:01:11 M40-49 111 Male 288 02:01:11
316 2530 GABRIELA OLIVA OLIVA GABRIELA 02:01:13 F30-39 11 Female 28 02:01:13
317 2192 STEFANOS ANTONAKIS ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 02:01:15 M60+ 16 Male 289 ΟΦΗ 02:01:15
318 2957 MARIA JESUS BAUTISTA FRUCTUOSO BAUTISTA FRUCTUOSO MARIA JESUS 02:01:16 F40-49 8 Female 29 GT. BENTLEY RUNNING CLUB 02:01:16
319 2513 LENKA KATERZABEKOVA KATERZABEKOVA LENKA 02:01:17 F30-39 12 Female 30 02:01:17
320 2211 ALEX DAVIES DAVIES ALEX 02:01:20 M18-29 38 Male 290 02:01:20
321 2652 EYRIPIDIS XEIMONIDIS ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 02:01:30 M50-59 42 Male 291 02:01:30
322 2677 MIXAIL BELIBASAKIS ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 02:01:31 M18-29 39 Male 292 02:01:31
323 2544 DIMITRIOS BLAXOS ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:01:44 M40-49 112 Male 293 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 02:01:44
324 1037 NIKOLAOS SYREGGELAS ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:02:05 M50-59 43 Male 294 TOYOTA-ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΗΣ 02:02:05
325 2334 IOANNIS KTISTAKIS ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:02:15 M60+ 17 Male 295 Alex Endurance Gang 02:02:15
326 2176 NADIR DIOMEDI DIOMEDI NADIR 02:02:17 M50-59 44 Male 296 HOPE WATER INTERNATIONAL 02:02:17
327 2236 ESMERIJ VAN DEURSEN VAN DEURSEN ESMERIJ 02:02:22 F40-49 9 Female 31 NTC 02:02:22
328 2925 NIKOS KRITSOTAKIS ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:02:27 M50-59 45 Male 297 02:02:27
329 2275 ARISTOTELIS FOYRNARAKIS ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 02:02:32 M40-49 113 Male 298 ΣΔΥΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 02:02:32
330 2369 LEONIDAS TSIRAKIS ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 02:02:39 M30-39 82 Male 299 02:02:39
331 2164 JEREMY LIM LIM JEREMY 02:02:54 M30-39 83 Male 300 02:02:54
332 2607 MIXAIL PAPADAKIS ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 02:02:57 M40-49 114 Male 301 ΡΕΘΥΜΝΟ 02:02:57
333 2491 FOTIS TILIAKOS ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 02:03:02 M50-59 46 Male 302 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ AC 02:03:02
334 2418 CHARA DAVRADOU DAVRADOU CHARA 02:03:04 F18-29 5 Female 32 Flying Geese 02:03:04
335 2413 GEORGIOS MENEGIS ΜΕΝΕΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:03:09 M30-39 84 Male 303 ΒΑΡΑΒΑΔΕΣ ΤΕΑΜ 02:03:09
336 2311 NIKOS MIXALODIMITRAKIS ΜΙΧΑΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:03:18 M18-29 40 Male 304 02:03:18
337 2623 SIFOGIANNOS NEYRADAKIS ΝΕΥΡΑΔΑΚΗΣ ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΟΣ 02:03:29 M18-29 41 Male 305 - 02:03:29
338 2466 EMMANOYIL XRISTODOYLAKIS ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 02:03:34 M50-59 47 Male 306 02:03:34
339 2506 DIMITRIS KANONIS ΚΑΝΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:03:36 M18-29 42 Male 307 02:03:36
340 2397 BASILIS DIMARAS ΔΗΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 02:03:36 M40-49 115 Male 308 02:03:36
341 2335 THEODOROS MPRIANIS ΜΠΡΙΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 02:03:36 M50-59 48 Male 309 YMITTOS RUNNERS 02:03:36
342 2359 ELEYTHERIA XRYSAFI ΧΡΥΣΑΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 02:03:38 F50-59 4 Female 33 02:03:38
343 2914 GIORGOS MAKRIDAKIS ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:03:45 M30-39 85 Male 310 MY ATHLETE 02:03:45
344 2143 NIKOLAS BAROYXA ΒΑΡΟΥΧΑ ΝΙΚΟΛΑΣ 02:03:49 M50-59 49 Male 311 02:03:49
345 2480 ALEKSANDROS KARATZOGLOY ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02:03:59 M50-59 50 Male 312 ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM 02:03:59
346 2691 NIKOS GIANNAKAKIS ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:04:04 M40-49 116 Male 313 Ο.Υ.Κ. 02:04:04
347 1050 XARALAMPOS PANAGOPOYLOS ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 02:04:08 M30-39 86 Male 314 02:04:08
348 2485 ELENI FLAMOY ΦΛΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 02:04:09 F40-49 10 Female 34 MOBY RUN 02:04:09
349 2396 PETROS MASTORAKIS ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 02:04:21 M40-49 117 Male 315 02:04:21
350 2240 ILIAS NIKITAKOS NIKITAKOS ILIAS 02:04:27 M30-39 87 Male 316 02:04:27
351 2614 GIORGOS BELIDAKIS ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:04:27 M40-49 118 Male 317 02:04:27
352 2315 NIKOLAOS BELIBASAKIS ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:04:37 M18-29 43 Male 318 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 02:04:37
353 2572 NEKTARIOS LOYRAKIS ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 02:04:50 M50-59 51 Male 319 PCLAB RUN 02:04:50
354 2481 XARALAMPOS BASILEIOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 02:04:54 M40-49 119 Male 320 02:04:54
355 2322 GIANNIS BARELAS ΒΑΡΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:04:59 M40-49 120 Male 321 02:04:59
356 2476 NIKOS DELIAKIS ΔΕΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:05:03 M50-59 52 Male 322 02:05:03
357 2843 ALEKSANDROS MPONOTIS ΜΠΟΝΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02:05:05 M50-59 53 Male 323 02:05:05
358 2431 GEORGIOS SABOYLIDIS ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:05:07 M40-49 121 Male 324 02:05:07
359 1029 NIKOLAOS ZOGRAFOS ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:05:08 M30-39 88 Male 325 ΣΕΠΑΣΥΤ 02:05:08
360 2926 GEORGIOS OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:05:15 M40-49 122 Male 326 PANORAMA RUNNING TEAM 02:05:15
361 2457 EYAGGELIA BLAXAKI ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 02:05:16 F40-49 11 Female 35 02:05:16
362 2745 KONSTANTINOS TSIOTAS ΤΣΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:05:17 M40-49 123 Male 327 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 02:05:17
363 2243 DIMITRIOS TSAMIS ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:05:24 M30-39 89 Male 328 02:05:24
364 2258 STAYROS NEOPOYLOS ΝΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 02:05:27 M40-49 124 Male 329 02:05:27
365 2377 SIFIS TSATSAKIS ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ 02:05:31 M30-39 90 Male 330 BELIVE FAMILY SPORT CLUB 02:05:31
366 2300 KONSTANTINOS KOLYBAKIS ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:05:38 M30-39 91 Male 331 Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 02:05:38
367 2804 AGGELA ANTONIOY ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ 02:05:44 F40-49 12 Female 36 ΣΔΥΒ 02:05:44
368 2673 DIMITRIOS ASBESTAS ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:05:45 M18-29 44 Male 332 02:05:45
369 2186 DAVID ANASTASSIOU ANASTASSIOU DAVID 02:05:47 M30-39 92 Male 333 02:05:47
370 2720 GEORGIOS KAPELLAKIS ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:05:54 M40-49 125 Male 334 Ο.Υ.Κ 02:05:54
371 2977 PAUL BOWYER BOWYER PAUL 02:06:03 M50-59 54 Male 335 NONE 02:06:03
372 2641 LUKAS MARTIN MARTIN LUKAS 02:06:13 M40-49 126 Male 336 02:06:13
373 2603 KONSTANTINOS ZAXOS ΖΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:06:22 M40-49 127 Male 337 ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 02:06:22
374 2384 MANOYSOS TAMIOLAKIS ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 02:06:25 M40-49 128 Male 338 02:06:25
375 2469 XRISTOFOROS MPATSOS ΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 02:06:29 M50-59 55 Male 339 02:06:29
376 2852 LEONIDAS SOYRTZOPOYLOS ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 02:06:35 M40-49 129 Male 340 02:06:35
377 2769 KATERINA KATSIGARAKI ΚΑΤΣΙΓΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 02:06:35 F30-39 13 Female 37 02:06:35
378 2849 ALEKSANDROS XATZIANTONIOY ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02:06:36 M40-49 130 Male 341 02:06:36
379 2803 XARIS XRISTODOYLOY ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΣ 02:06:43 F40-49 13 Female 38 DROMEA RACING 02:06:43
380 2584 XARALAMPOS MATHIOYDAKIS ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 02:06:44 M30-39 93 Male 342 02:06:44
381 2234 ZISOYLA DIREKI ΔΙΡΕΚΗ ΖΗΣΟΥΛΑ 02:06:46 F50-59 5 Female 39 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ...ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ 02:06:46
382 2633 KONSTANTINOS KYRIAKIDIS NERATZAS ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΕΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:06:51 M40-49 131 Male 343 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:06:51
383 2579 NIKOLAS GRYLLOS ΓΡΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 02:06:52 M30-39 94 Male 344 NF BOX 02:06:52
384 2547 JOHN PAPADAKIS PAPADAKIS JOHN 02:06:52 M30-39 95 Male 345 HERAKLION 02:06:52
385 2651 KALLY XAROYLI ΧΑΡΟΥΛΗ ΚΑΛΛΥ 02:06:54 F30-39 14 Female 40 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:06:54
386 2998 INGRID KLUFT KLUFT INGRID 02:06:57 F50-59 6 Female 41 LYCURGUS 02:06:57
387 2953 PHILIP SELLARS SELLARS PHILIP 02:06:59 M30-39 96 Male 346 MASSEY FERGUSON RC 02:06:59
388 2379 EYAGGELOS PANAGIOTIS XRISTIANAKIS ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:07:01 M40-49 132 Male 347 02:07:01
389 2742 ANDREAS MAYRAKAKIS ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 02:07:12 M50-59 56 Male 348 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ/ΟΥΚ 02:07:12
390 2458 EYAGGELIA TAMPAKAKI ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 02:07:14 F40-49 14 Female 42 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 02:07:14
391 2272 DIMITRIS PRATIKAKIS ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:07:16 M30-39 97 Male 349 02:07:16
392 2218 JAN MUENDLEIN MUENDLEIN JAN 02:07:21 M18-29 45 Male 350 02:07:21
393 2193 STYLIANOS ANETAKIS ΑΝΕΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 02:07:25 M18-29 46 Male 351 02:07:25
394 2552 ALEKSANDROS SELIANAKIS ΣΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02:07:31 M50-59 57 Male 352 ΟΥΚ1 02:07:31
395 2166 MICHAL FIGERA FIGERA MICHAL 02:07:37 M40-49 133 Male 353 02:07:37
396 2167 PETRA FIGEROVÁ FIGEROVÁ PETRA 02:07:38 F40-49 15 Female 43 02:07:38
397 2701 THEMISTOKLIS AGGELOPOYLOS ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 02:07:50 M40-49 134 Male 354 MANIACS 02:07:50
398 2966 GIROTTI FEDERICO FEDERICO GIROTTI 02:07:56 M50-59 58 Male 355 RUNFESTIVAL ITALY 02:07:56
399 2216 AIMILIOS MPAXLITZANAKIS ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 02:08:17 M30-39 98 Male 356 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 02:08:17
400 2522 XARALAMPOS MAYROPOYLOS MΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 02:08:19 M40-49 135 Male 357 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 02:08:19
401 2988 LEE TAYLOR TAYLOR LEE 02:08:28 F50-59 7 Female 44 02:08:28
402 1019 MARIOS RAGKOYSIS ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 02:08:35 M18-29 47 Male 358 ΜΑΡ 02:08:35
403 2217 KONSTANTINOS ROZAKIS ΡΟΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:08:35 M50-59 59 Male 359 02:08:35
404 2174 ELEYTHERIOS KYPRIOTAKIS ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 02:08:38 M40-49 136 Male 360 02:08:38
405 2405 EMMANOYIL ZAXARIOYDAKIS ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 02:08:39 M30-39 99 Male 361 ΕΛΑΣ 02:08:39
406 2619 KONSTANTINOS MARKAKIS ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:08:39 M30-39 100 Male 362 02:08:39
407 2242 MILTIADIS ANDRIANIS ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 02:08:39 M30-39 101 Male 363 02:08:39
408 2503 IOANNIS SPYRIDAKIS ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:08:43 M50-59 60 Male 364 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 02:08:43
409 2551 SABBAS SALTIDIS ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 02:08:54 M40-49 137 Male 365 DRAMA 02:08:54
410 2238 EYTHYMIS ZAXARAKIS ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 02:08:58 M50-59 61 Male 366 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 02:08:58
411 2674 SOFIA GIANNARI ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 02:09:00 F40-49 16 Female 45 Athens 02:09:00
412 2313 NIKOLAOS ANAGNOSTAKIS ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:09:07 M18-29 48 Male 367 AEROCROSS 119 02:09:07
413 2705 MANOLIS TSIFETAKIS ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 02:09:09 M40-49 138 Male 368 02:09:09
414 2646 PANAGIOTIS PANAGOPOYLOS ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:09:09 M18-29 49 Male 369 02:09:09
415 2157 GIORGOS MPRINTALOS ΜΠΡΙΝΤΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:09:23 M30-39 102 Male 370 02:09:23
416 2782 EYAGGELIA PAGOYRTZI ΠΑΓΟΥΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 02:09:24 F50-59 8 Female 46 ΣΔΒΟΛΟΥ 02:09:24
417 2754 ALESSIO NOSIGLIA NOSIGLIA ALESSIO 02:09:36 M30-39 103 Male 371 BOSCAINI RUNNERS 02:09:36
418 2219 PANAGIOTIS TERZAKIS ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:09:39 M40-49 139 Male 372 CITROEN ΒΕΝΕΡΗΣ 02:09:39
419 2145 02:09:48 All Ages 1 Unknown 1 02:09:48
420 2338 GEORGIOS GAYGIOTAKIS ΓΑΥΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:10:03 M50-59 62 Male 373 ΧΑΝΙΑ 02:10:03
421 2515 PANAGIOTIS PLEMENOS ΠΛΕΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:10:04 M30-39 104 Male 374 02:10:04
422 2461 ALEKSANDROS PEGKLIDIS ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02:10:11 M50-59 63 Male 375 CASPER RUNNING THESSALONIKI 02:10:11
423 2524 MANOLIS KALOGERIDIS ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 02:10:14 M50-59 64 Male 376 ΟΥΚ 02:10:14
424 2404 APOSTOLOS SOYLOS ΣΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 02:10:15 M30-39 105 Male 377 ΕΛΑΣ 02:10:15
425 2984 RICHARD HOWARTH HOWARTH RICHARD 02:10:27 M50-59 65 Male 378 02:10:27
426 2681 ALKIBIADIS SPILIOPOYLOS ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 02:10:33 M50-59 66 Male 379 Olympia runners 02:10:33
427 2445 RALLIS KONTOS ΚΟΝΤΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 02:10:34 M40-49 140 Male 380 ΕΥΚΛΗΣ 02:10:34
428 2257 GRIGORIS TZANODASKALAKIS ΤΖΑΝΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 02:10:38 M60+ 18 Male 381 02:10:38
429 1016 STYLIANOS MIXELAKAKIS ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 02:10:44 M30-39 106 Male 382 ΟΠΑΠ 02:10:44
430 2636 GEORGIOS FRAGKIADAKIS ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:10:44 M40-49 141 Male 383 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 02:10:44
431 2610 KATERINA BELENTZA ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 02:10:47 F30-39 15 Female 47 02:10:47
432 1010 MANOS KALAMPAKAKIS ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 02:10:56 M40-49 142 Male 384 ΟΠΑΠ 02:10:56
433 2248 MIXALIS XOYLAKIS ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 02:10:58 M40-49 143 Male 385 MARTEAMNOS 02:10:58
434 2749 EMMA SPARROW SPARROW EMMA 02:11:02 F40-49 17 Female 48 02:11:02
435 2697 EYAGGELOS POSSLAKIS ΠΟΣΣΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:11:05 M30-39 107 Male 386 02:11:05
436 2840 GEORGIOS STAIS ΣΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:11:11 M40-49 144 Male 387 ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟΣ 02:11:11
437 2452 KONNOS XASIOTIS ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΝΟΣ 02:11:11 M50-59 67 Male 388 02:11:11
438 2151 IOSIF KORONAKIS ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 02:11:21 M60+ 19 Male 389 02:11:21
439 2937 JONATHAN FRARY FRARY JONATHAN 02:11:35 M40-49 145 Male 390 02:11:35
440 1022 GEORGIOS BARGIAKAKIS ΒΑΡΓΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:11:42 M50-59 68 Male 391 - 02:11:42
441 2675 NIKOLAOS PELTEKIS ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:11:47 M40-49 146 Male 392 ΣΔΥΧ 02:11:47
442 2426 OLIVER DESMOND DESMOND OLIVER 02:11:55 M60+ 20 Male 393 02:11:55
443 2344 IOANNIS BRABORITIS ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:12:05 M40-49 147 Male 394 ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 02:12:05
444 2695 XRISTINA MITSIOY ΜΗΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 02:12:08 F40-49 18 Female 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 02:12:08
445 2756 EYAGGELOS ASITHIANAKIS ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:12:09 M50-59 69 Male 395 NEVER GIVE UP 02:12:09
446 2882 SPYROS DAGKLIS ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 02:12:11 M40-49 148 Male 396 RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB 02:12:11
447 2261 GEORGIOS GEORGAKAKIS ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:12:12 M50-59 70 Male 397 02:12:12
448 2560 NIKOS KALPADAKIS ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:12:12 M40-49 149 Male 398 02:12:12
449 2958 FOTIS SAKADARIS SAKADARIS FOTIS 02:12:18 M60+ 21 Male 399 ATHENIAN RUNNERS 02:12:18
450 2583 GEORGIOS LEONTAKIS ΛΕΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:12:20 M30-39 108 Male 400 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ , ΣΜΚ 02:12:20
451 2459 EVGENIY NAGORNIAK NAGORNIAK EVGENIY 02:12:29 M18-29 50 Male 401 FITONYASHKA 02:12:29
452 2420 MARK NORMAN NORMAN MARK 02:12:35 M30-39 109 Male 402 02:12:35
453 2661 KOSTAS ROYSSAKIS ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 02:12:36 M30-39 110 Male 403 ΣΔΥΗ 02:12:36
454 2861 GEORGIOS MIXAILIDIS ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:12:40 M30-39 111 Male 404 02:12:40
455 2541 MANOLIS KALYKAKIS ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 02:12:41 M40-49 150 Male 405 ΣΔΥΗ-MYRUN.GR 02:12:41
456 2591 ANNA LAMPRAKI ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 02:12:43 F40-49 19 Female 50 02:12:43
457 2508 IOANNIS FRYSOYLIS ΦΡΥΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:12:45 M30-39 112 Male 406 02:12:45
458 2978 CHRISTOS ROGKAKOS ROGKAKOS CHRISTOS 02:12:50 M50-59 71 Male 407 02:12:50
459 2256 EYTHYMIOS PAPADOPOYLOS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 02:12:51 M60+ 22 Male 408 02:12:51
460 2612 DIMITRIOS KYRIAKOPOULOS KYRIAKOPOULOS DIMITRIOS 02:12:52 M40-49 151 Male 409 Olympia runners 02:12:52
461 2383 XARILAOS TABLADORAKIS ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 02:13:01 M40-49 152 Male 410 ΣΜΚ 02:13:01
462 2669 STELIOS BARNIAS BARNIAS STELIOS 02:13:09 M40-49 153 Male 411 ATHLONOMOUS 02:13:09
463 2665 EYI KOYLOYRI ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΥΗ 02:13:11 F30-39 16 Female 51 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM 02:13:11
464 2837 DIMITRIOS KOKKINOS ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:13:17 M50-59 72 Male 412 Σ. Δ. Υ. Θ. 02:13:17
465 2254 DIMITRIOS ASTOGLOU ΑΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:13:17 M50-59 73 Male 413 02:13:17
466 2299 XARALAMPOS KYRIAKAKIS ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 02:13:18 M50-59 74 Male 414 HERAKLION 02:13:18
467 2281 NIKOS KATSENOS ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 02:13:22 M40-49 154 Male 415 02:13:22
468 2908 KYRIAKOS DIBANIDIS ΔΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 02:13:35 M50-59 75 Male 416 02:13:35
469 2780 KALLIOPI PAPADAKI ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 02:13:35 F40-49 20 Female 52 02:13:35
470 2414 PANAGIOTIS MENEGIS ΜΕΝΕΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:13:38 M18-29 51 Male 417 ΒΑΡΑΒΑΔΕΣ ΤΕΑΜ 02:13:38
471 2380 KONSTANTINOS GIALIADAKIS ΓΙΑΛΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:13:42 M40-49 155 Male 418 02:13:42
472 2282 MATTHIAS KORF KORF MATTHIAS 02:14:03 M30-39 113 Male 419 FUN&RUN 02:14:03
473 2640 STEFANIE SCHOTT SCHOTT STEFANIE 02:14:07 F40-49 21 Female 53 02:14:07
474 2758 NIKOLAOS PAPAKONSTANTINOY ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:14:12 M50-59 76 Male 420 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:14:12
475 2905 GEORGIA MALEFITSAKI ΜΑΛΕΦΙΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 02:14:20 F30-39 17 Female 54 02:14:20
476 2260 GEORGIOS MIXELAKIS ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:14:20 M30-39 114 Male 421 02:14:20
477 2301 DIMITRA TARASI ΤΑΡΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 02:14:25 F30-39 18 Female 55 02:14:25
478 2907 NIKOLAOS KALLIANIOTIS ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:14:40 M40-49 156 Male 422 02:14:40
479 2482 GEORGIOS PSYXARAKIS ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:14:40 M40-49 157 Male 423 02:14:40
480 2537 MANOS POYLAKIS ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 02:14:40 M30-39 115 Male 424 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 02:14:40
481 2539 STELIOS FLOYRIS ΦΛΟΥΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 02:14:45 M50-59 77 Male 425 ΣΔΥΗ-MYRUN 02:14:45
482 2411 XRYSANTHI KTISTOPOYLOY ΚΤΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 02:14:51 F40-49 22 Female 56 02:14:51
483 2874 STEFANOS MANTATZIS ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 02:14:58 M50-59 78 Male 426 ΣΔΥΘ- ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ TRAINING GROUP 02:14:58
484 2829 FILIPPAKIS GIANNIS ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ 02:14:59 M40-49 158 Male 427 02:14:59
485 2939 STEFANO GHISELLINI GHISELLINI STEFANO 02:15:01 M40-49 159 Male 428 02:15:01
486 2777 ARISTODIMOS BOYLGARAKIS ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ 02:15:02 M50-59 79 Male 429 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:15:02
487 2924 NIKOS KARPOYZIS ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:15:08 M40-49 160 Male 430 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:15:08
488 2504 ILIAS BERYKOKIDIS ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 02:15:08 M40-49 161 Male 431 ΣΑΠΠΑΖ 02:15:08
489 2976 JASMIN BÖHM BÖHM JASMIN 02:15:11 F40-49 23 Female 57 02:15:11
490 2316 KONSTANTINOS THANOS ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:15:16 M30-39 116 Male 432 02:15:16
491 2812 DIMOSTHENIS BOYZAKSAKIS ΒΟΥΖΑΞΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 02:15:21 M40-49 162 Male 433 ΣΔΥΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:15:21
492 2462 KATERINA PEROGIANNI ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 02:15:25 F40-49 24 Female 58 ΣΔΥΧ 02:15:25
493 2327 CURT-JAN LÖFFLER LÖFFLER CURT-JAN 02:15:34 M50-59 80 Male 434 MULLERTHAL CYCLING 02:15:34
494 2774 MARIE LOUISE PILATO PILATO MARIE LOUISE 02:15:36 F50-59 9 Female 59 02:15:36
495 2632 GEORGIOS LYRARAKIS ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:15:36 M30-39 117 Male 435 02:15:36
496 2197 KATERINA PETSA ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 02:15:52 F50-59 10 Female 60 02:15:52
497 2702 SYLBIA MAKRI ΜΑΚΡΗ ΣΥΛΒΙΑ 02:15:55 F40-49 25 Female 61 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 02:15:55
498 2703 CHRISTIAN PERAKIS PERAKIS CHRISTIAN 02:15:56 M40-49 163 Male 436 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 02:15:56
499 1049 BASILIS PIPERIS ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 02:16:03 M50-59 81 Male 437 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 02:16:03
500 1048 STERGIOS SIOYTIS ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 02:16:04 M50-59 82 Male 438 ΟΜΗΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΤΙΒΟΥ ΤΥΦΛΩΝ 02:16:04
501 2821 ALEKSIOS KARATHANASOPOYLOS ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 02:16:13 M50-59 83 Male 439 RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB 02:16:13
502 2876 ANTONIS KOYFAKIS ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 02:16:27 M50-59 84 Male 440 ΚΡΗΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ 02:16:27
503 2285 BARTOSZ TOMASZEWICZ TOMASZEWICZ BARTOSZ 02:16:32 M30-39 118 Male 441 02:16:32
504 2438 PANTELEIMON OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 02:16:38 M50-59 85 Male 442 02:16:38
505 2801 STEFANOS OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 02:16:48 M40-49 164 Male 443 NALU RUNNING TEAM 02:16:48
506 1032 MAKIS SYSMANIDIS ΣΥΣΜΑΝΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ 02:16:51 M18-29 52 Male 444 ΚΤΕΛ 02:16:51
507 2271 IOANNIS APOSTOLAKIS ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:16:54 M30-39 119 Male 445 FLOW 868 02:16:54
508 2279 EMMANOYIL GIAKOYMAKIS ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 02:16:56 M18-29 53 Male 446 02:16:56
509 2363 DIMITRIS DASKALAKIS ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:16:57 M30-39 120 Male 447 02:16:57
510 2936 STATHIS BENERIS ΒΕΝΕΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 02:17:03 M40-49 165 Male 448 02:17:03
511 2177 EMMANOYIL TSAKMOPOYLOS ΤΣΑΚΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 02:17:10 M40-49 166 Male 449 02:17:10
512 2741 DANILO BIRTELE BIRTELE DANILO 02:17:11 M40-49 167 Male 450 KM SPORT 02:17:11
513 2409 GIANNIS RODITAKIS ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:17:15 M30-39 121 Male 451 02:17:15
514 2370 IOYLIA AGGELAKOPOYLOY ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛOY ΙΟΥΛΙΑ 02:17:17 F40-49 26 Female 62 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 02:17:17
515 2430 XRISTOS IAKOBAKIS ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:17:30 M30-39 122 Male 452 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 02:17:30
516 2755 BARBARA NICOLIS NICOLIS BARBARA 02:17:32 F40-49 27 Female 63 ANGELS IN RUN 02:17:32
517 2502 JOANA TROKA TROKA JOANA 02:17:42 F18-29 6 Female 64 ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ,UOC(UNIVERSITY OF CRETE) 02:17:42
518 2639 PETER SAUNDERS SAUNDERS PETER 02:17:48 M60+ 23 Male 453 02:17:48
519 1024 ARGYRIS KRITHAROYLAS ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 02:17:53 M40-49 168 Male 454 Irun 02:17:53
520 2479 IOANNIS KAMOYTSIS ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:17:55 M40-49 169 Male 455 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 02:17:55
521 2860 EYAGGELOS SEGKOS ΣΕΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:18:10 M50-59 86 Male 456 02:18:10
522 2589 MARIOS-LAZAROS ATHANASIADIS ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ 02:18:12 M30-39 123 Male 457 02:18:12
523 2942 GREGORY FLINN FLINN GREGORY 02:18:17 M60+ 24 Male 458 SEMIAHMOO SUNRUNNERS 02:18:17
524 2366 XRISTOILIAS DAGTZIDIS ΔΑΓΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΗΛΙΑΣ 02:18:20 M30-39 124 Male 459 RODOPI RUNNERS 02:18:20
525 2432 APOSTOLOS PANTOYSAS ΠΑΝΤΟΥΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 02:18:22 M18-29 54 Male 460 02:18:22
526 2156 EIRINI KOYRAKI ΚΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 02:18:25 F60+ 1 Female 65 02:18:25
527 2788 KOSTAS MAYRANTONAKIS ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 02:18:27 M40-49 170 Male 461 02:18:27
528 2307 DIMITRIOS TZAGKARAKIS ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:18:29 M18-29 55 Male 462 AERΟCROSS119 02:18:29
529 2792 GIANNIS KENTRIANAKIS ΚΕΝΤΡΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:18:44 M50-59 87 Male 463 ΑΟΛ 02:18:44
530 2512 IOANNIS LOYKAS ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:18:46 M50-59 88 Male 464 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:18:46
531 2635 MANOLIS KOSTAKIS ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 02:18:47 M30-39 125 Male 465 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 02:18:47
532 2797 KYRIAKOS SALIS ΣΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 02:19:03 M60+ 25 Male 466 02:19:03
533 2855 THODORIS KOYFAKIS ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 02:19:10 M40-49 171 Male 467 02:19:10
534 2575 ANTONIS BESTAKIS ΒΕΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 02:19:12 All Ages 1 Male 468 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 02:19:12
535 2540 MARIOS PSALIDAKIS ΨΑΛΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 02:19:13 M40-49 172 Male 469 ΣΜΚ/AFORDAKOS TEAM 02:19:13
536 2989 KONSTANTIN EVANGELINOS EVANGELINOS KONSTANTIN 02:19:17 M60+ 26 Male 470 - 02:19:17
537 2330 ZOI TSORAKLIDOY ΤΣΟΡΑΚΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 02:19:23 F18-29 7 Female 66 02:19:23
538 2329 STEFANOS ANATOLIOTAKIS ΑΝΑΤΟΛΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 02:19:23 M18-29 56 Male 471 02:19:23
539 2996 MARK GRUNDY GRUNDY MARK 02:19:25 M50-59 89 Male 472 BRAMHALL RUNNERS 02:19:25
540 2378 KONSTANTINOS ROYNPAKIS ΡΟΥΝΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:19:37 M18-29 57 Male 473 02:19:37
541 2352 STERGIOS MPARTZOKAS ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 02:19:46 M40-49 173 Male 474 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΩΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 02:19:46
542 2867 POLYXRONIS FATOYROS ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 02:19:49 M30-39 126 Male 475 02:19:49
543 2306 MANOLIS MPAILAKIS ΜΠΑΙΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 02:19:51 M30-39 127 Male 476 ΧΑΝΙΑ 02:19:51
544 2493 ANZHELIKA IASTREMSKA IASTREMSKA ANZHELIKA 02:19:52 F30-39 19 Female 67 02:19:52
545 2412 XRONITSA REPPA ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΙΤΣΑ 02:20:03 F30-39 20 Female 68 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 02:20:03
546 2825 RENA PAPADOPOYLOY ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ 02:20:03 F50-59 11 Female 69 02:20:03
547 2888 GIORGOS DRELIOZIS ΔΡΕΛΙΩΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:20:08 M40-49 174 Male 477 02:20:08
548 2442 ALEXIS DINSMOR DINSMOR ALEXIS 02:20:14 F60+ 2 Female 70 STOCKPORT HARRIERS 02:20:14
549 2653 MILTIADIS LOYPAKIS ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 02:20:15 M40-49 175 Male 478 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:20:15
550 2195 EMMANOYIL SOXORAKIS ΣΟΧΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 02:20:25 M60+ 27 Male 479 ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ 02:20:25
551 2206 MANTHOS OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΝΘΟΣ 02:20:30 M40-49 176 Male 480 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΤΑΜΙΕΥΤΗΡΙΟ 02:20:30
552 1041 BAGGELIS MAMATZAKIS ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 02:20:40 M40-49 177 Male 481 02:20:40
553 2807 GIANNIS NANOS ΝΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:20:40 M18-29 58 Male 482 02:20:40
554 2549 ADONIS XRISTODOYLOY ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΔΩΝΗΣ 02:20:49 M30-39 128 Male 483 02:20:49
555 2148 GEORGIOS KOYFOS ΚΟΥΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:21:16 M30-39 129 Male 484 02:21:16
556 2387 XRISTOS OYTAS ΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:21:22 M30-39 130 Male 485 02:21:22
557 2723 ATHANASIOS XARALAMPIDIS ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 02:21:29 M50-59 90 Male 486 02:21:29
558 2525 KONSTANTINOS MPARMPOYNAKIS ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:21:30 M50-59 91 Male 487 ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΔΥΗ ΜΙΝΩΙΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 02:21:30
559 2577 ELEYTHERIOS KAPETANAKIS ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 02:21:40 M30-39 131 Male 488 02:21:40
560 2592 GIORGOS FLOYRIS ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:21:52 M50-59 92 Male 489 Σ Δ Υ. ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 02:21:52
561 2501 ANNA PATINIOTI ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ ΑΝΝΑ 02:21:59 F40-49 28 Female 71 02:21:59
562 9764 EYGENIA XATZIDAKI ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 02:22:02 F30-39 21 Female 72 CITROEN ΒΕΝΕΡΗΣ 02:22:02
563 2274 APOSTOLOS MPALOMENOS ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 02:22:09 M40-49 178 Male 490 OPAP TEAM 02:22:09
564 2276 DIMITRIS MARAGKOYLIAS ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:22:19 M60+ 28 Male 491 02:22:19
565 2308 FLORA MPETY ΜΠΕΤΥ ΦΛΩΡΑ 02:22:35 F50-59 12 Female 73 Ο.Υ.Κ. 02:22:35
566 2802 IOANNIS PAPASTYLIANOY ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:22:41 M30-39 132 Male 492 02:22:41
567 2427 ROBERT DEANGELIS DEANGELIS ROBERT 02:22:43 M40-49 179 Male 493 02:22:43
568 2991 PHILLIP RAMSAY RAMSAY PHILLIP 02:22:44 M30-39 133 Male 494 FYLDE COAST RUNNERS 02:22:44
569 2222 AMMAR AXMET AXMET AMMAR 02:22:45 M30-39 134 Male 495 Paleochora TRT 02:22:45
570 2719 BASILIS TSOMPANIDIS ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 02:22:48 M30-39 135 Male 496 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 02:22:48
571 2965 TSALDARAKIS GIOVANNA GIOVANNA TSALDARAKIS 02:23:03 F50-59 13 Female 74 RUNFESTIVAL ITALY 02:23:03
572 2729 THEANO KOKKINAKIS-SAVONI KOKKINAKIS-SAVONI THEANO 02:23:33 F40-49 29 Female 75 02:23:33
573 2221 STAYROS PSAROYDAKIS ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 02:23:55 M50-59 93 Male 497 ΧΑΝΙΑ 02:23:55
574 2341 IOANNIS MPLAZOYDAKIS ΜΠΛΑΖΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:23:55 M60+ 29 Male 498 ΣΔΥΧ 02:23:55
575 2202 SPYROS ANDREAKIS ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 02:23:57 M30-39 136 Male 499 KALIVES UNDERGROUND CROSS BOX 02:23:57
576 2891 HARIZAJ JETA JETA HARIZAJ 02:24:14 F50-59 14 Female 76 ΣΔΥΘ 02:24:14
577 2664 BASILIKI ANTONOPOYLOY ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 02:24:14 F18-29 8 Female 77 02:24:14
578 2497 PETROS DROSOS ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 02:24:15 M50-59 94 Male 500 02:24:15
579 2892 KONSTANTINOS KEFALAS ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:24:17 M50-59 95 Male 501 ΣΔΥΘ 02:24:17
580 2144 IOANNIS MARAGKAKIS ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:24:19 M40-49 180 Male 502 02:24:19
581 2856 BASILIS ZAFEIRIOY ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 02:24:35 M40-49 181 Male 503 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ 02:24:35
582 2371 EYAGGELOS MARKOYLIS ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:24:50 M40-49 182 Male 504 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 02:24:50
583 2894 NIKOLAOS PAPANIKOLAOY ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:24:55 M40-49 183 Male 505 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:24:55
584 2864 LOYKIA KOMPOY ΚΟΜΠΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 02:25:03 F40-49 30 Female 78 DROMEA RACING 02:25:03
585 2885 PANAGIOTIS ANAGNOSTOY ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:25:08 M50-59 96 Male 506 ΣΑΦΑΝΣ 02:25:08
586 2884 XRISTOS MPALOMENOS ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:25:09 M50-59 97 Male 507 ΣΑΦΑΝΣ 02:25:09
587 2548 MIXALIS KANAKOYSAKIS ΚΑΝΑΚΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 02:25:11 M40-49 184 Male 508 EAST FIGHTERS ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:25:11
588 2233 XRYSI TOYRLOYKAKI ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 02:25:16 F50-59 15 Female 79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 02:25:16
589 2604 EMMANOYIL ABRAMAKIS ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 02:25:19 M50-59 98 Male 509 Ο.Υ. ΚΡΗΤΗΣ 02:25:19
590 2291 EIRINAIOS GALANAKIS ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 02:25:27 M40-49 185 Male 510 - 02:25:27
591 2231 NIKOS GKIKAS ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 02:25:37 M50-59 99 Male 511 ΣΔΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 02:25:37
592 2419 BASILIS TSAKIRIDIS ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 02:25:45 M50-59 100 Male 512 PHYSIOPRAXIS LARISSAS 02:25:45
593 2293 BARBARA PANTELAKI ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 02:25:46 F30-39 22 Female 80 02:25:46
594 2210 GIORGOS KOYRELAS ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:25:47 M30-39 137 Male 513 02:25:47
595 2762 DMITRI ZAIKIN ZAIKIN DMITRI 02:25:49 M30-39 138 Male 514 02:25:49
596 2342 XRISTOS MPLAZOYDAKIS ΜΠΛΑΖΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:25:51 M40-49 186 Male 515 ΣΔΥΧ 02:25:51
597 2283 GIORGOS MANETAKIS ΜΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:25:52 M40-49 187 Male 516 02:25:52
598 2152 AGGELOS ZAGKLIS ΖΑΓΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 02:25:52 M40-49 188 Male 517 ΣΔΥΡ/ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 02:25:52
599 2169 ARXONTISSA KOGXYLAKI ΚΟΓΧΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ 02:25:52 F30-39 23 Female 81 MARTEAMNOS-KOTINOS 02:25:52
600 2531 EYTHYMIOS ATHANASIOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 02:25:58 M18-29 59 Male 518 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 02:25:58
601 2883 GIANNIS NOMIKOS ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:26:12 M60+ 30 Male 519 02:26:12
602 2980 MONIQUE BRAAT BRAAT MONIQUE 02:26:16 F50-59 16 Female 82 GEZOND HARDLOPEN 02:26:16
603 2692 CHLOE XENOPOULOU XENOPOULOU CHLOE 02:26:17 F30-39 24 Female 83 02:26:17
604 2563 IOANNA MPARMPETSEA ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑ ΙΩΑΝΝΑ 02:26:29 M40-49 189 Male 520 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 02:26:29
605 2895 CECILE TIRARD TIRARD CECILE 02:26:50 F60+ 3 Female 84 ΣΑΦΑΝΣ 02:26:50
606 2773 DESPOINA MALAKSIANAKI ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 02:26:50 F50-59 17 Female 85 ΣΑΦΑΝΣ 02:26:50
607 2333 STAYROS KSIROYXAKIS ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 02:27:00 M30-39 139 Male 521 HERAKLION 02:27:00
608 2964 GIBBONS CHRISTINE CHRISTINE GIBBONS 02:27:03 F60+ 4 Female 86 ARENA 80 AC 02:27:03
609 2439 MIXALIS ZERBAKAKOS ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 02:27:07 M18-29 60 Male 522 02:27:07
610 2737 ANN LUCKOCK LUCKOCK ANN 02:27:18 F60+ 5 Female 87 BRAMHALL RUNNERS 02:27:18
611 2241 AIKATERINI NIKOLAKOPOYLOY ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 02:27:23 F40-49 31 Female 88 NEVER GIVE UP 02:27:23
612 2561 DIONYSIA KATELOYZOY ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 02:27:24 F30-39 25 Female 89 ADIDAS RUNERS ATHENS 02:27:24
613 2617 STELLA FOTIADOY ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 02:27:37 F40-49 32 Female 90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 02:27:37
614 2943 ADALBERTO ARCAI CHIRRA ARCAI CHIRRA ADALBERTO 02:27:50 M60+ 31 Male 523 CENTRO FITNESS MONTELLO 02:27:50
615 2362 XRISTOS KOROMILAS ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:27:57 M50-59 101 Male 524 ΙΩΝΑΣ 02:27:57
616 2361 MARINA MINITS ΜΙΝΙΤΣ ΜΑΡΙΝΑ 02:27:57 F30-39 26 Female 91 ΙΩΝΑΣ 02:27:57
617 1001 BASILEIOS AGGELIS ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 02:28:08 M50-59 102 Male 525 NOVASPORTSRUNNINGTEAM 02:28:08
618 2997 RHONA JOHNSON JOHNSON RHONA 02:28:52 F50-59 18 Female 92 BRAMHALL, RUNNERS 02:28:52
619 2798 EYAGGELOS APODOYLIANAKIS ΑΠΟΔΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:28:55 M40-49 190 Male 526 ΣΜΚ 02:28:55
620 2160 MARIA IOANNIDOY ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 02:29:02 F18-29 9 Female 93 ΓΑΛΑΤΑΣ 02:29:02
621 2927 BOYLA TZEBELEKI ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ 02:29:04 F60+ 6 Female 94 ΣΔΥΘ 02:29:04
622 2263 MPILANAKIS GIORGOS ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΛΑΝΑΚΗΣ 02:29:20 M50-59 103 Male 527 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΕΟΣ 02:29:20
623 2870 SOFIA PAYLOY ΠΑΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 02:29:22 F18-29 10 Female 95 02:29:22
624 2519 EMMANOYIL DASKALAKIS ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 02:29:25 M40-49 191 Male 528 02:29:25
625 2893 EYAGGELOS EYAGGELIDIS ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:29:26 M40-49 192 Male 529 02:29:26
626 2734 EYAGGELIA SKARPIDI ΣΚΑΡΠΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 02:29:30 F50-59 19 Female 96 02:29:30
627 2463 ELENI KARALI ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 02:29:35 F40-49 33 Female 97 02:29:35
628 2586 ADAMIS ARETAKIS ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΑΔΑΜΗΣ 02:29:36 M50-59 104 Male 530 ΣΔΥΧ 02:29:36
629 2587 GIORGOS LAGONIKAKIS ΛΑΓΟΝΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:29:36 M50-59 105 Male 531 CHANIA 02:29:36
630 2490 TERESA FIRTH FIRTH TERESA 02:29:52 F50-59 20 Female 98 02:29:52
631 2556 NIKOLAOS TSIXLAKIS ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:29:53 M40-49 193 Male 532 02:29:53
632 2823 GIANNIS FOTIADIS ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:29:53 M50-59 106 Male 533 ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 02:29:53
633 2872 AGGELOS XELIOTIS ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 02:30:08 M60+ 32 Male 534 02:30:08
634 2424 EMILIJA STOJKOVA STOJKOVA EMILIJA 02:30:11 F40-49 34 Female 99 02:30:11
635 2608 ZOI MARMARA ΜΑΡΜΑΡΑ ΖΩΗ 02:30:13 F40-49 35 Female 100 02:30:13
636 2168 KOSMAS PAPAGIANNAKIS ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 02:30:24 M30-39 140 Male 535 ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 02:30:24
637 2467 SPYROS KAZIANIS ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 02:30:29 M40-49 194 Male 536 MY PERSONAL 02:30:29
638 2142 MIXALIS KOKOLINAKIS ΚΟΚΟΛΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 02:30:49 M30-39 141 Male 537 02:30:49
639 2735 GEORGIOS BASILOPOYLOS ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:30:50 M60+ 33 Male 538 02:30:50
640 2647 PANAGIOTIS LAMPROPOYLOS ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:30:58 M18-29 61 Male 539 02:30:58
641 2507 ANTONIOS DASKALAKIS ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 02:31:04 M40-49 195 Male 540 02:31:04
642 2310 ANDREAS FAGAS ΦΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 02:31:40 M18-29 62 Male 541 02:31:40
643 2489 GEORGIOS TRAXALAKIS ΤΡΑΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:31:40 M30-39 142 Male 542 02:31:40
644 2896 MIXAIL SARA'I'DARIS ΣΑΡΑ'Ι'ΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 02:31:45 M40-49 196 Male 543 02:31:45
645 2517 XRISTOS ZAIKOS ΖΑΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:32:01 M30-39 143 Male 544 02:32:01
646 1000 XARIS SAMPALIS ΣΑΜΠΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 02:32:21 M40-49 197 Male 545 NOVASPORTSRUNNINGTEAM 02:32:21
647 2449 SABRINA WEIGEL WEIGEL SABRINA 02:32:27 F40-49 36 Female 101 RSV BLAU-WEISS MEININGEN 02:32:27
648 2898 EYAGGELOS KASAPAKIS ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:33:04 M18-29 63 Male 546 02:33:04
649 2747 DIMITRIS KSYLOYRIS ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:33:05 M30-39 144 Male 547 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 02:33:05
650 2270 ILIAS MPOYZAKIS ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 02:33:13 M50-59 107 Male 548 ΣΔΥΧ 02:33:13
651 2805 DIMITRA KARYDA ΚΑΡΥΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 02:33:17 F18-29 11 Female 102 02:33:17
652 2834 AGGELOS MANTSIOS ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 02:33:20 M40-49 198 Male 549 RODOPI BEARS 02:33:20
653 2878 IORDANIS XATZILIADIS ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 02:33:20 M40-49 199 Male 550 AILOURA RUNNING TEAM (A.R.T) 02:33:20
654 2567 PROKOPIS AGGELETOS ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 02:33:21 M40-49 200 Male 551 02:33:21
655 2620 GEORGIOS BARDABAS ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:33:27 M40-49 201 Male 552 HERAKLION 02:33:27
656 2833 XRYSOSTOMOS MARAGGOYLIS ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 02:33:36 M30-39 145 Male 553 02:33:36
657 2528 TITOS LANTZOYRAKIS ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ 02:33:49 M50-59 108 Male 554 HERAKLION CRETE 02:33:49
658 2255 DIMITRIS XATZIGEORGIOY ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:33:52 M40-49 202 Male 555 02:33:52
659 2208 PRODROMOS SIDIROPOYLOS ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 02:34:04 M50-59 109 Male 556 02:34:04
660 2904 THEOFILOS TIMIOY ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 02:34:15 M50-59 110 Male 557 02:34:15
661 2663 MARIA SITARENIOY ΣΙΤΑΡΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 02:35:07 F50-59 21 Female 103 ΣΑΦΑΝΣ 02:35:07
662 2555 SABRINA HANNA HANNA SABRINA 02:35:19 F40-49 37 Female 104 02:35:19
663 2368 EIRINI ANTHOYLAKI ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 02:35:33 F18-29 12 Female 105 02:35:33
664 2725 GIORGOS BABOYRAKIS ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:35:33 M40-49 203 Male 558 02:35:33
665 2203 EMMANOYIL XATZIPARASKOS ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 02:35:47 M60+ 34 Male 559 02:35:47
666 2770 EYAGGELIA STERGIOYLI ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 02:35:56 F30-39 27 Female 106 NEVER_GIVE_UP 02:35:56
667 2760 DESPOINA RINIOY ΡΗΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 02:36:03 F50-59 22 Female 107 ΣΑΦΑΝΣ 02:36:03
668 1021 KATERINA PERAKI ΠΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 02:36:07 F40-49 38 Female 108 AEROCROSS 02:36:07
669 2509 NIKIFOROS RIZIKIANOS ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 02:36:15 M60+ 35 Male 560 02:36:15
670 2678 IOANNIS GEORGIZAS ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:36:27 M50-59 111 Male 561 02:36:27
671 2913 KYRIAKI MELLIOY ΜΕΛΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 02:36:34 F30-39 28 Female 109 MY ATHLETE 02:36:34
672 2660 MANOYELA PAPAGEORGIOY ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛΑ 02:36:46 F50-59 23 Female 110 Marathon Team Greece By Maria Polyzou 02:36:46
673 1018 DIMITRIS TAXTALIS ΤΑΧΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:36:53 M30-39 146 Male 562 NOVA 02:36:53
674 2622 KATERINA ANTONOPOYLOY ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 02:37:13 F18-29 13 Female 111 02:37:13
675 2981 CARLA KROPMAN KROPMAN CARLA 02:37:17 F60+ 7 Female 112 02:37:17
676 2968 BLAGDON GARY GARY BLAGDON 02:37:23 M50-59 112 Male 563 02:37:23
677 2444 PANTELIS TRIKALITIS ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 02:37:37 M40-49 204 Male 564 02:37:37
678 2159 MANTHOS XRONAKIS ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΑΝΘΟΣ 02:37:40 M40-49 205 Male 565 02:37:40
679 1020 ZAXOS ZAXOS ΖΑΧΟΣ ΖΑΧΟΣ 02:37:48 M50-59 113 Male 566 ΟΥΚ 02:37:48
680 1002 GEORGIOS FRAGKIADOYLAKIS ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:38:05 M30-39 147 Male 567 NOVASPORTSRUNNINGTEAM 02:38:05
681 2326 ARISTOTELIS PITARIDIS ΠΙΤΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 02:38:38 M40-49 206 Male 568 02:38:38
682 2349 PANTELIS TRIPOLITAKIS ΤΡΙΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 02:38:52 M60+ 36 Male 569 ΣΔΥΧ 02:38:52
683 2726 TURKAN NABIYEVA NABIYEVA TURKAN 02:38:56 F18-29 14 Female 113 02:38:56
684 1008 DOMNA ARTEMAKI ΑΡΤΕΜΑΚΗ ΔΟΜΝΑ 02:39:32 F40-49 39 Female 114 ΟΠΑΠ 02:39:32
685 2748 GIANNIS BLASAKIS ΒΛΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:39:41 M30-39 148 Male 570 ΟΥΚ 02:39:41
686 2314 ALEKSANDROS PARAPEROGLOY ΠΑΡΑΠΕΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02:39:45 M60+ 37 Male 571 02:39:45
687 2290 MARCO BEERENDONK BEERENDONK MARCO 02:39:53 M40-49 207 Male 572 02:39:53
688 2912 FANI ZIANIKA ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ 02:40:04 F50-59 24 Female 115 Nea Smyrni Running Team 02:40:04
689 2229 BASILIKI LANARIDOY ΛΑΝΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 02:40:05 F50-59 25 Female 116 ΣΔΥΡ 02:40:05
690 2948 NUPPU HILTUNEN HILTUNEN NUPPU 02:41:22 F40-49 40 Female 117 02:41:22
691 2949 RAIMO KRAFT KRAFT RAIMO 02:41:23 M50-59 114 Male 573 02:41:23
692 2810 DIMITRIOS PENITAS ΠΕΝΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:42:30 M40-49 208 Male 574 ADIDAS RUNNERS ATHENS 02:42:30
693 2165 AIKATERINI KASAMPALI ΚΑΣΑΜΠΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 02:43:02 F40-49 41 Female 118 02:43:02
694 2817 BASILEIOS TZIOYRIS ΤΖΙΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 02:43:12 M40-49 209 Male 575 OPTIMUM RUNNING TEAM 02:43:12
695 1033 ELEYTHERIOS MIXELINAKIS ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 02:43:15 M18-29 64 Male 576 ΚΤΕΛ 02:43:15
696 2520 NIKOS TSANTIRAKIS ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:43:23 M60+ 38 Male 577 02:43:23
697 2979 MARCEL ERMERS ERMERS MARCEL 02:45:43 M50-59 115 Male 578 02:45:43
698 2676 TIMO SOHLBERG SOHLBERG TIMO 02:46:51 M30-39 149 Male 579 TIPIN RYKÄYS 02:46:51
699 2899 GEORGIA XARALAMPAKI ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 02:47:57 F30-39 29 Female 119 02:47:57
700 2184 XARILAOS SAKABARAS ΣΑΚΑΒΑΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 02:48:05 M60+ 39 Male 580 02:48:05
701 2828 AGGELIKI FILIPPAKI ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 02:48:20 F60+ 8 Female 120 02:48:20
702 2722 DIMITRIOS KOYBARIS ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:48:27 M50-59 116 Male 581 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 02:48:27
703 2571 RITSA FLOYRI ΦΛΟΥΡΗ ΡΙΤΣΑ 02:48:36 F50-59 26 Female 121 02:48:36
704 2200 MARIA-FLORA BLAXOY ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΛΩΡΑ 02:48:47 F18-29 15 Female 122 Σ.Δ.Υ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 02:48:47
705 2857 IOANNIS GLYKOS ΓΛΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:49:15 M50-59 117 Male 582 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ 02:49:15
706 2790 KONSTANTINOS LAGOYDAKIS ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:50:21 M50-59 118 Male 583 Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ 02:50:21
707 2245 NIKOS FRAGGEDAKIS ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 02:50:21 M30-39 150 Male 584 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 02:50:21
708 2868 GEORGIOS DRAKOPOYLOS ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:50:22 M50-59 119 Male 585 ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 02:50:22
709 2791 EYSTATHIA XRISTOPOYLOY ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 02:50:23 F40-49 42 Female 123 Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ 02:50:23
710 2435 APOSTOLOS DIAMANTOPOYLOS ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 02:50:24 M40-49 210 Male 586 CHANIA 02:50:24
711 2464 THEONI TSOYDI ΤΣΟΥΔΗ ΘΕΩΝΗ 02:50:26 F40-49 43 Female 124 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 02:50:26
712 2421 SOFIA KIAGIA ΚΙΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ 02:50:26 F40-49 44 Female 125 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 02:50:26
713 2288 GEORGIA PAPOYTSAKI ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 02:50:39 F40-49 45 Female 126 02:50:39
714 2253 DAVID JUAN OLIVA JUAN OLIVA DAVID 02:50:44 M40-49 211 Male 587 02:50:44
715 2818 FOTIOS GIAMPOYLAKIS ΓΙΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 02:50:57 M40-49 212 Male 588 OPTIMUM RUNNING TEAM 02:50:57
716 2708 MARIA FANTAOYTSAKI ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 02:51:04 F30-39 30 Female 127 02:51:04
717 2527 KONSTANTINOS MANOLIS ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:51:23 M40-49 213 Male 589 Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:51:23
718 2526 EYFROSYNI NERANTZAKI ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 02:51:23 F50-59 27 Female 128 Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:51:23


10 χλμ
1 3789 MANOLIS BARDAKIS ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 00:34:36 All Ages 1 Male 1 AFORDAKOS TEAM 00:34:36
2 3674 STAYROS ZAGKANAS ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:34:55 All Ages 2 Male 2 ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ 00:34:55
3 3020 ANTONIS KOSTAKIS ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:36:08 All Ages 3 Male 3 00:36:08
4 3690 XRYSOBALANTIS TSABALOS ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 00:38:50 All Ages 4 Male 4 AFORDAKOS TEAM 00:38:50
5 3641 BASILIS MANOYSAKIS ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:39:16 All Ages 5 Male 5 00:39:16
6 3695 KONSTANTINOS MANIOYDAKIS ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:40:10 All Ages 6 Male 6 ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 00:40:10
7 3691 MANOLIS MPRITZOLAKIS ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 00:40:17 All Ages 7 Male 7 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 00:40:17
8 3773 SEBASTIAN WEIGEL WEIGEL SEBASTIAN 00:40:25 All Ages 8 Male 8 RSV BLAU-WEISS MEININGEN 00:40:25
9 3918 THOMAS ATHANASAKIS ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 00:40:35 All Ages 9 Male 9 MANOLAKAKIS RUNNING COACHING 00:40:35
10 3872 MANOS MAGKAFOYRAKIS ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 00:41:15 All Ages 10 Male 10 Ο.Υ. ΚΡΗΤΗΣ 00:41:15
11 3026 KONSTANTINOS BRONTAKIS ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:41:30 All Ages 11 Male 11 Όχι 00:41:30
12 3605 PANAGIOTIS GIANNIKOPOYLOS ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:42:04 All Ages 12 Male 12 ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ 00:42:04
13 3597 IOANNIS SOMARAKIS ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:42:09 All Ages 13 Male 13 ΣΔΥΗ 00:42:09
14 3749 KOSTAS DROSOS ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:42:26 All Ages 14 Male 14 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 00:42:26
15 3740 ŽYGIMANTAS MALINAUSKAS MALINAUSKAS ŽYGIMANTAS 00:43:04 All Ages 15 Male 15 00:43:04
16 3766 XRISTOS MATHIOYDAKIS ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:43:31 All Ages 16 Male 16 ARKALOS 00:43:31
17 3984 PANAGIOTIS BALTARAS ΒΑΛΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:43:36 All Ages 17 Male 17 00:43:36
18 3004 CRISTIAN COMAN COMAN CRISTIAN 00:43:48 All Ages 18 Male 18 00:43:48
19 3639 DIONYSIOS KOYFOYDAKIS ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 00:44:05 All Ages 19 Male 19 00:44:05
20 3794 IOANNIIS MPAROYMAS ΜΠΑΡΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΗΣ 00:44:08 All Ages 20 Male 20 MINOAN RUNNERS 00:44:08
21 3905 GIANNIS ZAFEIRAKIS ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:45:15 All Ages 21 Male 21 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 00:45:15
22 3019 BAGGELIS APOSTOLAKIS ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 00:45:23 All Ages 22 Male 22 00:45:23
23 3898 NIKOLAS PAGKALAKIS ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:45:42 All Ages 1 Female 1 HEALING HOT YOGA (ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ) 00:45:42
24 3776 OLGA BANAKH BANAKH ΟΛΓΑ 00:45:46 All Ages 2 Female 2 Kriti 00:45:46
25 3965 PANAGIOTA TOKA ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:46:18 All Ages 3 Female 3 Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 00:46:18
26 3693 ANDREAS TOYFEKSIADIS ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:46:58 All Ages 23 Male 23 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 00:46:58
27 3715 GIANNIS LIOKALOS ΛΙΟΚΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:47:06 All Ages 24 Male 24 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 00:47:06
28 3853 EMMANOYIL KYPRIOTAKIS ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:47:18 All Ages 25 Male 25 ΤEAM AFORDAKOS 00:47:18
29 3675 BASILIS TZIRBELAKIS ΤΖΙΡΒΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:47:43 All Ages 26 Male 26 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 00:47:43
30 9610 GIORGOS DAMOYLAKIS DAMOYLAKHS GIORGOS 00:48:27 All Ages 27 Male 27 00:48:27
31 3586 LEYTERIS MAMAGKAKIS ΜΑΜΑΓΚΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 00:48:28 All Ages 28 Male 28 ΚΟΖΑΛΙΔΕΣ ΤΕΑΜ 00:48:28
32 3759 HOLGER SCHUMACHER SCHUMACHER HOLGER 00:48:30 All Ages 29 Male 29 ANNECY 00:48:30
33 5392 JONES RICHARD RICHARD JONES 00:48:40 All Ages 30 Male 30 SWANSEA 00:48:40
34 3721 STELIOS GERANTIDIS ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 00:48:49 All Ages 31 Male 31 LONEWOLF 00:48:49
35 3723 THOMAS PAPADAKIS ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ THOMAS 00:48:53 All Ages 32 Male 32 ΚΟΖΑΛΙΔΕΣ TEAM 00:48:53
36 3599 NIKOLAOS GENNARAKIS ΓΕΝΝΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:48:54 All Ages 33 Male 33 3Ο ΛΥΚΕΙΟ 00:48:54
37 3990 DARRELL FROUD FROUD DARRELL 00:49:10 All Ages 34 Male 34 POOLE RUNNERS 00:49:10
38 3868 DIMITRIS MPITZES ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:49:34 All Ages 35 Male 35 MINOAN RUNNERS / ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 00:49:34
39 3648 EYAGGELOS MPARLAS ΜΠΑΡΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:49:42 All Ages 36 Male 36 00:49:42
40 3787 EMMANOYIL BASILEIOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:49:50 All Ages 37 Male 37 00:49:50
41 3696 KONSTANTINOS ANDROYLAKIS ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:50:22 All Ages 38 Male 38 00:50:22
42 3018 DIMITRA-SPYRIDOYLA EYGENIKOY ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 00:50:33 All Ages 4 Female 4 - 00:50:33
43 9561 BAGGELIS FANOYRGAKIS FANOYRGAKHS BAGGELHS 00:50:46 All Ages 39 Male 39 ΔΣΗ 00:50:46
44 3601 ATHANASIOS GENNARAKIS ΓΕΝΝΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:51:12 All Ages 40 Male 40 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 00:51:12
45 3588 GIANNIS KSYLOYRIS ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:51:29 All Ages 41 Male 41 00:51:29
46 3752 GIANNIS MANOYSAKIS ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:51:32 All Ages 42 Male 42 00:51:32
47 3668 EMMANOYIL FIORETZIS ΦΙΟΡΕΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:51:36 All Ages 43 Male 43 00:51:36
48 3669 ANARGYROS BARDAS ΒΑΡΔΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 00:51:36 All Ages 44 Male 44 00:51:36
49 3699 ANDREA PRINCZ PRINCZ ANDREA 00:51:39 All Ages 5 Female 5 00:51:39
50 3660 MARIA KORASOEIDI ΚΟΡΑΣΟΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 00:51:55 All Ages 6 Female 6 AFORDAKOS TEAM 00:51:55
51 3836 ELENI KALLITSAKI ΚΑΛΛΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 00:52:00 All Ages 7 Female 7 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 00:52:00
52 3844 KYRIAKOS KALATHAKIS ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 00:52:01 All Ages 45 Male 45 00:52:01
53 3653 GKENTIAN TSOMANI TSOMANI GKENTIAN 00:52:03 All Ages 46 Male 46 GAS IERAPETRAS 00:52:03
54 3851 BASILIS PETROGIANNIS ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:52:30 All Ages 47 Male 47 00:52:30
55 3732 KATERINA AXLATI ΑΧΛΑΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:52:36 All Ages 8 Female 8 MINOAN RUNNERS 00:52:36
56 3638 NIKOS FOYKARAKIS ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:52:40 All Ages 48 Male 48 00:52:40
57 3970 KATERINA MAISTRELLI ΜΑΙΣΤΡΕΛΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:52:54 All Ages 9 Female 9 00:52:54
58 3994 ZOE PAPANASTASIOU PAPANASTASIOU ZOE 00:53:05 All Ages 10 Female 10 00:53:05
59 3887 XARITON POYLIOS ΠΟΥΛΙΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 00:53:14 All Ages 49 Male 49 00:53:14
60 3717 MANOS TSELAS ΤΣΕΛΑΣ ΜΑΝΟΣ 00:53:15 All Ages 50 Male 50 00:53:15
61 3830 GRIGORIOS FANOYRGAKIS ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 00:53:17 All Ages 51 Male 51 00:53:17
62 3852 MARIA SOMARAKI ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 00:53:18 All Ages 11 Female 11 00:53:18
63 3968 PANAGIOTIS GEORGITSIS ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:53:30 All Ages 52 Male 52 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 00:53:30
64 3618 ANTY KENDRISTAKI ΚΕΝΔΡΙΣΤΑΚΗ ΑΝΤΥ 00:53:47 All Ages 12 Female 12 00:53:47
65 3992 LEE CLARKSON CLARKSON LEE 00:53:54 All Ages 53 Male 53 GREAT BENTLEY 00:53:54
66 3779 KATERINA ARGYROY ΑΡΓΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:53:55 All Ages 13 Female 13 00:53:55
67 3875 IOANNIS MYTHIS ΜΥΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:54:08 All Ages 54 Male 54 00:54:08
68 3687 ALEKSANDROS TSANTIRAKIS ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:54:08 All Ages 55 Male 55 00:54:08
69 3786 DIMITRIS PAPADRAKAKIS ΠΑΠΑΔΡΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:54:18 All Ages 56 Male 56 00:54:18
70 3589 CAROLINE JONES JONES CAROLINE 00:54:36 All Ages 14 Female 14 3 MS 00:54:36
71 3685 ATHINA PAPADAKI ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 00:54:37 All Ages 15 Female 15 ARKALOS 00:54:37
72 3906 ANTHI BOYLGARAKI ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΘΗ 00:54:37 All Ages 16 Female 16 ROADRUNNERS 00:54:37
73 3915 EMMANOYIL GIASEMIDIS ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:54:44 All Ages 57 Male 57 ΣΔΥΑ 00:54:44
74 3770 EYA KOYRI ΚΟΥΡΗ ΕΥΑ 00:54:55 All Ages 17 Female 17 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 00:54:55
75 3682 TASSOS PERIKLEOYS ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΤΑΣΣΟΣ 00:55:00 All Ages 58 Male 58 00:55:00
76 3744 EMMANOYIL XRYSOS ΧΡΥΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:55:05 All Ages 59 Male 59 00:55:05
77 3769 MARINOS KALAMPALIKIS ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 00:55:08 All Ages 60 Male 60 00:55:08
78 3991 JUSTIN ELLIS ELLIS JUSTIN 00:55:10 All Ages 61 Male 61 00:55:10
79 3595 NIKOS ANTONOPOYLOS ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 00:55:14 All Ages 62 Male 62 00:55:14
80 3710 GIANNIS PARARAS ΠΑΡΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:55:16 All Ages 63 Male 63 00:55:16
81 3706 JANET SUTHERLAND SUTHERLAND JANET 00:55:29 All Ages 18 Female 18 PAPHOS RUNNING CLUB 00:55:29
82 3741 DIMITRIS GIANNAKOYDAKIS ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:55:39 All Ages 64 Male 64 ROADRUNNERS IERAPETRA 00:55:39
83 3702 ANTONIS MARTSAKIS ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:55:51 All Ages 65 Male 65 00:55:51
84 3642 GIANNIS MAYRIKAKIS ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:55:57 All Ages 66 Male 66 HERAKLION, GREECE 00:55:57
85 3644 EMMANOYIL MPITSAKIS ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:56:04 All Ages 67 Male 67 MARTEAMNOS 00:56:04
86 3643 GIORGOS TSIRANTONAKIS ΤΣΙΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:56:05 All Ages 68 Male 68 00:56:05
87 3704 AIKATERINI MANIOYDAKI ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00:56:09 All Ages 19 Female 19 00:56:09
88 3784 SYLBIA PAKKIDI ΠΑΚΚΙΔΗ ΣΥΛΒΙΑ 00:56:17 All Ages 20 Female 20 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣTEAM 00:56:17
89 3742 GEORGIOS STAMOS ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:56:27 All Ages 69 Male 69 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 00:56:27
90 3632 BAGGELIS KALIONTZAKIS ΚΑΛΙΟΝΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 00:56:30 All Ages 70 Male 70 NFBOX 00:56:30
91 3966 THANOS XOYLIARAS ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 00:56:33 All Ages 71 Male 71 Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 00:56:33
92 3934 SYMEON TSESMETZIS ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 00:56:39 All Ages 72 Male 72 HELLENIC POLICE RUNNING TEAM 00:56:39
93 3000 THEODOROS XARALAMPOPOYLOS ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:56:41 All Ages 73 Male 73 NOVASPORTSRUNNINGTEAM 00:56:41
94 3811 DIMITRIOS KATSAPRAKAKIS ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:56:47 All Ages 74 Male 74 00:56:47
95 3583 THEOXARIS XANIOTAKIS ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 00:56:48 All Ages 75 Male 75 00:56:48
96 3738 STYLIANOS SKALIDAKIS ΣΚΑΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 00:56:49 All Ages 76 Male 76 CITROEN ΒΕΝΕΡΗΣ 00:56:49
97 3657 REINER MARTIN MARTIN REINER 00:56:50 All Ages 77 Male 77 1. FC KAISERSLAUTERN 00:56:50
98 3637 SYMEON GKARMIRIS ΓΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 00:57:00 All Ages 78 Male 78 TRT 00:57:00
99 3678 STEFAN EMSER EMSER STEFAN 00:57:12 All Ages 79 Male 79 LG RUN N RIDE BEXBACH 00:57:12
101 3635 STAYROS MESONISANAKIS ΜΕΣΟΝΗΣΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:57:38 All Ages 81 Male 81 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:57:38
102 3722 HELEN XRISTOYLAKI ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗ HELEN 00:57:46 All Ages 21 Female 21 ΚΟΖΑΛΙΔΕΣ TEAM 00:57:46
103 3631 GIANNIS BASALAKIS ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:57:47 All Ages 82 Male 82 ΣΑΦΑΝΣ 00:57:47
104 3917 ANDREAS MIXELAKAKIS ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:57:49 All Ages 83 Male 83 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 00:57:49
105 3636 ANASTASIA MALIAROY ΜΑΛΙΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00:57:57 All Ages 22 Female 22 ΣΔΥΗ 00:57:57
106 3684 IOANNIS GAITANAKIS ΓΑΙΤΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:58:07 All Ages 84 Male 84 ΑΟΚΙ 00:58:07
107 3616 KONSTANTINOS MPAXLITZANAKIS ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:58:08 All Ages 85 Male 85 00:58:08
108 3655 THEODOROS TZOYROS ΤΖΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:58:11 All Ages 86 Male 86 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 00:58:11
109 3005 ZAXARIAS BLASTOS ΒΛΑΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 00:58:17 All Ages 87 Male 87 00:58:17
110 3609 DIMITRIS ZERBAKIS ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:58:25 All Ages 88 Male 88 00:58:25
111 3649 MANOS PASSAS ΠΑΣΣΑΣ ΜΑΝΟΣ 00:58:26 All Ages 89 Male 89 00:58:26
112 3628 PANAGIOTIS MPOTAS ΜΠΟΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:58:29 All Ages 90 Male 90 Σ.Φ. ΑΕΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 00:58:29
113 3750 CHRISTINE HOLLEIS HOLLEIS CHRISTINE 00:58:39 All Ages 23 Female 23 00:58:39
114 3850 ALEKA RAPTI ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΚΑ 00:58:54 All Ages 24 Female 24 00:58:54
115 3711 AGKLI NTOYRMISI ΝΤΟΥΡΜΙΣΙ ΑΓΚΛΙ 00:58:56 All Ages 91 Male 91 00:58:56
116 3720 STEFANOS MOYNTRAKIS ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:58:57 All Ages 92 Male 92 00:58:57
117 3762 STAYROS EYTHYMIADIS ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:59:02 All Ages 93 Male 93 00:59:02
118 3677 IOANNIS KABALOS ΚΑΒΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:59:03 All Ages 94 Male 94 00:59:03
119 3855 NIKOS KLEIDIS ΚΛΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:59:06 All Ages 95 Male 95 FLOW868 00:59:06
120 3846 PANAGIOTIS PAPANTONAKIS ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:59:07 All Ages 96 Male 96 00:59:07
121 3952 TITOS XATZIDAKIS ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ 00:59:17 All Ages 97 Male 97 00:59:17
122 3733 KONSTANTINOS MANOLOYDAKIS ΜΑΝΩΛΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:59:19 All Ages 98 Male 98 00:59:19
123 3974 MARIA TARTARI TARTARI MARIA 00:59:32 All Ages 25 Female 25 RUNNERS VALBOSSA 00:59:32
124 3587 EMMANOYIL KAFESAKIS ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00:59:35 All Ages 99 Male 99 FITPRO FITNESS CLUB 00:59:35
125 2739 DIEGO PAZZOCO PAZZOCO DIEGO 00:59:42 All Ages 100 Male 100 KM SPORT 00:59:42
126 3017 FANOYRIOS KYRIAKIDIS ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 00:59:46 All Ages 101 Male 101 TOYOTA-ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΗΣ 00:59:46
127 3824 ALEKSANDROS FRAGKOYLIS ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:59:49 All Ages 102 Male 102 00:59:49
128 3886 GIORGOS KONTARAKIS ΚΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:59:49 All Ages 103 Male 103 00:59:49
129 3999 WENDY TOREVELL TOREVELL WENDY 01:00:09 All Ages 26 Female 26 BRAMHALL RUNNERS 01:00:09
130 3625 KONSTANTINOS KALLERGIS ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:00:22 All Ages 104 Male 104 ΣΔΥΡ 01:00:22
131 3730 STAMATIS GALEROS ΓΑΛΕΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 01:00:24 All Ages 105 Male 105 01:00:24
132 9424 ANNA MANIADAKI ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 01:00:38 All Ages 27 Female 27 01:00:38
133 3791 MIXALIS XALKITIS ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:00:38 All Ages 106 Male 106 01:00:38
134 3932 GIORGOS GADANAKIS ΓΑΔΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:00:47 All Ages 107 Male 107 01:00:47
135 3953 GIORGOS LAGKOYBARDOS ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:00:54 All Ages 108 Male 108 01:00:54
136 3878 ALEKSANDROS FRAGKIADAKIS ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:01:00 All Ages 109 Male 109 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:01:00
137 3725 ALEKSANDROS TROXALAKIS ΤΡΟΧΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:01:06 All Ages 110 Male 110 01:01:06
138 3726 PANAGIOTIS STRIKOS ΣΤΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:01:06 All Ages 111 Male 111 01:01:06
139 3857 EMMANOYIL KATIKAS ΚΑΤΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:01:07 All Ages 112 Male 112 ΣΔΥΡ 01:01:07
140 3624 MARKOS THEODORAKIS ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 01:01:09 All Ages 113 Male 113 Kinesis 01:01:09
141 3816 ALEKSANDROS BORDONARAKIS ΒΟΡΔΟΝΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:01:10 All Ages 114 Male 114 01:01:10
142 3774 NIKITAS BAKONAKIS ΒΑΚΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 01:01:12 All Ages 115 Male 115 01:01:12
143 3775 NIKOLAOS LATHOYRAKIS ΛΑΘΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:01:13 All Ages 116 Male 116 01:01:13
144 3735 EMMANOYIL AGGELAKIS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:01:14 All Ages 117 Male 117 01:01:14
145 3659 ELENI PALAIAKI ΠΑΛΑΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:01:22 All Ages 28 Female 28 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 01:01:22
146 3838 MANOLIS MASTORAKIS ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 01:01:42 All Ages 118 Male 118 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 01:01:42
147 3627 DESPOINA XRISTINAKI ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 01:01:44 All Ages 29 Female 29 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:01:44
148 3778 IOANNIS MALAS ΜΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:01:47 All Ages 119 Male 119 01:01:47
149 3645 DELL'AQUILA LAURA LAURA DELL'AQUILA 01:01:48 All Ages 30 Female 30 FIT4FUN-DIVERTIRSI RESTANDO IN FORMA 01:01:48
150 3698 STEFANOS LAMPRAKIS ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 01:01:55 All Ages 120 Male 120 01:01:55
151 3024 XRISTINA METAKSAKI ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:01:55 All Ages 31 Female 31 YES 01:01:55
152 3802 PETROYLA SERIDOY ΣΕΡΙΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 01:02:16 All Ages 32 Female 32 01:02:16
153 3582 MISTILIS ΜΙΣΤΗΛΗΣ 01:02:24 All Ages 121 Male 121 01:02:24
154 3754 KOSTAS SYRROS ΣΥΡΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:02:29 All Ages 122 Male 122 ΟΙΝΙΑΔΕΣ RUNNING TEAM 01:02:29
155 3923 GIORGOS SPINTHOYRAKIS ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:02:30 All Ages 123 Male 123 01:02:30
156 3825 OLGA NIKOLANTONAKI ΝΙΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΟΛΓΑ 01:02:32 All Ages 33 Female 33 ΣΔΥΧ 01:02:32
157 3665 DAFNI GASPARI ΓΑΣΠΑΡΗ ΔΑΦΝΗ 01:02:34 All Ages 34 Female 34 FLOW868 01:02:34
158 3942 PANAGIOTIS MPLAFAS ΜΠΛΑΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:02:35 All Ages 124 Male 124 01:02:35
159 3755 ALEKSANDROS XRISTOY ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:02:40 All Ages 125 Male 125 SLOWRUNNERS 01:02:40
160 3003 MARIA EKIM ΕΚΙΜ ΜΑΡΙΑ 01:02:44 All Ages 35 Female 35 01:02:44
161 2209 MANOS TSOYPAKIS ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 01:02:45 All Ages 126 Male 126 SDYR RETHIMNOU 01:02:45
162 3859 GEORGIA MAGEIRA ΜΑΓΕΙΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:02:48 All Ages 36 Female 36 BETTER PEOPLE 01:02:48
163 3883 NIKOL GEORGIAKAKI ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛ 01:02:49 All Ages 37 Female 37 01:02:49
164 3676 GEORGIA SYLLIGARDOY ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:02:50 All Ages 38 Female 38 01:02:50
165 3931 NIKOLAOS ZOYMAS ΖΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:02:53 All Ages 127 Male 127 01:02:53
166 3891 MYRON AERAKIS ΑΕΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 01:02:54 All Ages 128 Male 128 01:02:54
167 3973 ANNA REGGIORI REGGIORI ANNA 01:02:57 All Ages 39 Female 39 RUNNERS VALBOSSA 01:02:57
168 3829 GIORGOS SPANOYDAKIS ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:03:05 All Ages 129 Male 129 ΣΔΥΡ 01:03:05
169 3971 NATALINA DAL FORNO DAL FORNO NATALINA 01:03:27 All Ages 40 Female 40 RUNNERS VALBOSSA 01:03:27
170 3700 KARL MALUCHA MALUCHA KARL 01:03:32 All Ages 130 Male 130 TUS AHRWEILER 01:03:32
171 3796 CHRISTOFOROS TAMPAKAKIS TAMPAKAKIS CHRISTOFOROS 01:03:33 All Ages 131 Male 131 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:03:33
172 3805 MIXALIS KOFINAS ΚΟΦΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:03:38 All Ages 132 Male 132 01:03:38
173 3596 ANDRZEJ PIOTROWSKI PIOTROWSKI ANDRZEJ 01:03:39 All Ages 133 Male 133 IRONPILA.PL 01:03:39
174 3809 LENOS KOFINAS ΚΟΦΙΝΑΣ ΛΕΝΟΣ 01:03:40 All Ages 134 Male 134 01:03:40
175 3782 JOHAN LEO VASTIAU VASTIAU JOHAN LEO 01:03:51 All Ages 135 Male 135 OLYMPIC ESSENBEEK HALLE 01:03:51
176 3606 AKIS KOROPOYLIS ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ ΑΚΗΣ 01:04:08 All Ages 136 Male 136 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:04:08
177 3713 SOYSANA DIMITRIADOY LIMNIOY ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΛΗΜΝΙΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ 01:04:08 All Ages 41 Female 41 NF BOX 01:04:08
178 3598 FILIPPOS ZEGKINOGLOY ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 01:04:10 All Ages 137 Male 137 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:04:10
179 3736 DIMITRIOS ROBITHIS ΡΟΒΙΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:04:19 All Ages 138 Male 138 01:04:19
180 3892 ATHANASIOS PEGIOS ΠΕΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:04:28 All Ages 139 Male 139 01:04:28
181 3863 XARIS FASOYLAS ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 01:04:32 All Ages 140 Male 140 01:04:32
182 3879 CHANTALE MALTAIS MALTAIS CHANTALE 01:04:48 All Ages 42 Female 42 01:04:48
183 3940 MIXALIS KAPAROS ΚΑΠΑΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:04:50 All Ages 141 Male 141 01:04:50
184 3849 GIORGOS BERYKOKIDIS ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:04:52 All Ages 142 Male 142 Athens 01:04:52
185 2542 GIORGOS BERYKOKIDIS ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:04:53 All Ages 143 Male 143 Athens 01:04:53
186 3585 GIORGOS MPAKOLOYKAS ΜΠΑΚΟΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:04:55 All Ages 144 Male 144 BETTER PEOPLE 01:04:55
187 3767 XRYSA PAYLAKI ΠΑΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 01:05:12 All Ages 43 Female 43 01:05:12
188 3584 ALKIS BENERIS ΒΕΝΕΡΗΣ ΑΛΚΗΣ 01:05:14 All Ages 145 Male 145 S/M. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 01:05:14
189 3964 MIXAIL TSAKMAKIS ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:05:15 All Ages 146 Male 146 BETER PEOPLE 01:05:15
190 9730 SUZANA VELJKOVSKAV VELJKOVSKAV SUZANA 01:05:15 All Ages 44 Female 44 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 01:05:15
191 5596 ELENI XARALAMPAKI ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:05:16 All Ages 45 Female 45 MATSHPOINT TENNIS CLUB 01:05:16
192 3820 MIXALIS TSIOTAS ΤΣΙΩΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:05:17 All Ages 147 Male 147 01:05:17
193 3982 KONTSTANTINOS MARINIS ΜΑΡΙΝΗΣ ΚΩΝΤΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:05:18 All Ages 148 Male 148 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:18
194 3614 GEORGIOS BERIGAKIS ΒΕΡΙΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:05:25 All Ages 149 Male 149 01:05:25
195 3832 BASILIS BABOYLAS ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:05:29 All Ages 150 Male 150 HERBALIFE ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:05:29
196 3763 GEORGIOS PAPADAKIS ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:05:32 All Ages 151 Male 151 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 01:05:32
197 3671 SUE SMITH SMITH SUE 01:05:40 All Ages 46 Female 46 01:05:40
198 3604 AGGELOS FILIPPIDIS ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 01:05:50 All Ages 152 Male 152 01:05:50
199 3617 STEFANOS BIDOYRAS ΒΙΔΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 01:05:58 All Ages 153 Male 153 01:05:58
200 3871 DIMITRIS AGGELAKIS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:06:04 All Ages 154 Male 154 FORTH 01:06:04
201 3694 ZOIS TOYFEKSIADIS ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ZΩΗΣ 01:06:08 All Ages 155 Male 155 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 01:06:08
202 3913 ANTHOYLA DIMAKI ΔΗΜΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 01:06:19 All Ages 47 Female 47 Α. Π. Σ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 01:06:19
203 3799 KONSTANTINOS KASTRINAKIS ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:06:22 All Ages 156 Male 156 01:06:22
204 3929 MIXAIL PAGKALOS ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:06:27 All Ages 157 Male 157 01:06:27
205 3840 AIKATERINI MPELIBANAKI ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:06:29 All Ages 48 Female 48 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ-Γ.Α.Σ.ΜΑΛΙΩΝ 01:06:29
206 3658 DIMITRA PAGANI ΠΑΓΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 01:06:34 All Ages 49 Female 49 ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 01:06:34
207 3979 IOANNIS IOANNIDIS ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:06:45 All Ages 158 Male 158 --- 01:06:45
208 3928 TITOS KOKKINOS KOKKINOS TITOS 01:06:46 All Ages 159 Male 159 01:06:46
209 3679 PANAGIOTIS MATHIOYDAKIS ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:06:48 All Ages 160 Male 160 FLEX GYM 01:06:48
210 3714 KONSTANTINOS LOYKAS ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:06:52 All Ages 161 Male 161 01:06:52
211 3835 ALEKSANDROS GKOLEMIS ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:06:53 All Ages 162 Male 162 01:06:53
212 3810 XARIS GIALITAKIS ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 01:07:01 All Ages 163 Male 163 01:07:01
213 3864 EMMANOYIL PAPADAKIS ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:07:14 All Ages 164 Male 164 01:07:14
214 3650 AGGELIKI PANOPOYLOY ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:07:16 All Ages 50 Female 50 Ikaria Run 01:07:16
215 3900 ISMINI ROYMELIOTI ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΙΣΜΗΝΗ 01:07:17 All Ages 51 Female 51 01:07:17
216 3956 NIKOLAOS BLASIADIS ΒΛΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:07:34 All Ages 165 Male 165 01:07:34
217 3959 ANDREAS METAKSAS ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:07:34 All Ages 166 Male 166 01:07:34
218 3957 SERAFEIM KAROYZAKIS ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 01:07:35 All Ages 167 Male 167 01:07:35
219 3870 PANAGIOTIS PERRAKIS ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:07:38 All Ages 168 Male 168 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 01:07:38
220 3709 FRANK LÖWE LÖWE FRANK 01:07:46 All Ages 169 Male 169 01:07:46
221 3985 LEONIDAS KAGIAYTAKIS ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:08:03 All Ages 170 Male 170 01:08:03
222 3882 ELENI MASTORAKI ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:08:04 All Ages 52 Female 52 01:08:04
223 3841 FOTEINI BELEGRAKI ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 01:08:15 All Ages 53 Female 53 DESCUBRE CRETA - 2A TEAM 01:08:15
224 3842 RAFAIL BAIGKOYSIS ΒΑΙΓΚΟΥΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 01:08:21 All Ages 171 Male 171 DESCUBRE CRETA - 2A TEAM 01:08:21
225 3731 NIKOLAS OURANOS OURANOS NIKOLAS 01:08:25 All Ages 172 Male 172 01:08:25
226 3819 IOANNA SFINIA ΣΦΗΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 01:08:29 All Ages 54 Female 54 Artemis fitness club 01:08:29
227 3727 GIORGOS KOMATSOYLAKIS ΚΟΜΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:08:29 All Ages 173 Male 173 ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 01:08:29
228 3884 ALEKSANDROS FRAGKAKIS ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:08:56 All Ages 174 Male 174 ALF 01:08:56
229 3672 IOANNIS GALANAKIS ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:09:02 All Ages 175 Male 175 01:09:02
230 3683 EMMANOYIL KAROYZAKIS ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:09:05 All Ages 176 Male 176 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 01:09:05
231 3946 FEDRA CHARACHOUSI CHARACHOUSI FEDRA 01:09:14 All Ages 55 Female 55 01:09:14
232 9590 STEFANOS KATSARAS KATSARAS STEFANOS 01:09:31 All Ages 177 Male 177 01:09:31
233 3581 THODORIS LAMPRINOYDAKIS ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 01:09:39 All Ages 178 Male 178 01:09:39
234 3833 GIORGOS XOYSTOYLAKIS ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:09:44 All Ages 179 Male 179 HERBALIFE ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:09:44
235 3813 GIANNIS DROSATAKIS ΔΡΟΣΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:09:45 All Ages 180 Male 180 01:09:45
236 3874 MARIZA LOYKAKI ΛΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΖΑ 01:09:48 All Ages 56 Female 56 01:09:48
237 3610 EFI MOYDATSAKI ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗ ΕΦΗ 01:09:50 All Ages 57 Female 57 01:09:50
238 3603 MARINA KOSMADAKI ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 01:09:53 All Ages 58 Female 58 01:09:53
239 3987 JAN OLAV KARUD KARUD JAN OLAV 01:09:58 All Ages 181 Male 181 01:09:58
240 3986 GRO BEATE RAMBERG RAMBERG GRO BEATE 01:10:01 All Ages 59 Female 59 01:10:01
241 3724 GIORGOS DERIZIOTIS ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:10:08 All Ages 182 Male 182 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:10:08
242 3817 ANTONIOS MPAGIARTAKIS ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:10:19 All Ages 183 Male 183 01:10:19
243 3909 MARIA STAYROPOYLOY ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:10:23 All Ages 60 Female 60 ΑΘΛΗΣΥ 01:10:23
244 3896 AGGELIKI KOSKINA ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:10:28 All Ages 61 Female 61 BETTER PEOPLE 01:10:28
245 3976 ELEYTHERIOS NTANTIDAKIS ΝΤΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:10:29 All Ages 184 Male 184 01:10:29
246 3927 PANAGIOTA KSYGKOY ΞΥΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 01:10:44 All Ages 62 Female 62 ΑΘΗYESΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:10:44
247 3926 OLGA KATELANAKI ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗ ΟΛΓΑ 01:10:45 All Ages 63 Female 63 01:10:45
248 3780 MARILENA ZAXAROPOYLOY ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 01:10:45 All Ages 64 Female 64 01:10:45
249 3792 TZORTZINA BOGIATZAKI ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 01:10:53 All Ages 65 Female 65 01:10:53
250 3877 ELISABET FTHINOY ΦΘΗΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 01:11:01 All Ages 66 Female 66 01:11:01
224 3842 RAFAIL BAIGKOYSIS ΒΑΙΓΚΟΥΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 01:08:21 All Ages 171 Male 171 DESCUBRE CRETA - 2A TEAM 01:08:21
225 3731 NIKOLAS OURANOS OURANOS NIKOLAS 01:08:25 All Ages 172 Male 172 01:08:25
226 3819 IOANNA SFINIA ΣΦΗΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 01:08:29 All Ages 54 Female 54 Artemis fitness club 01:08:29
227 3727 GIORGOS KOMATSOYLAKIS ΚΟΜΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:08:29 All Ages 173 Male 173 ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 01:08:29
228 3884 ALEKSANDROS FRAGKAKIS ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:08:56 All Ages 174 Male 174 ALF 01:08:56
229 3672 IOANNIS GALANAKIS ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:09:02 All Ages 175 Male 175 01:09:02
230 3683 EMMANOYIL KAROYZAKIS ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:09:05 All Ages 176 Male 176 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 01:09:05
231 3946 FEDRA CHARACHOUSI CHARACHOUSI FEDRA 01:09:14 All Ages 55 Female 55 01:09:14
232 9590 STEFANOS KATSARAS KATSARAS STEFANOS 01:09:31 All Ages 177 Male 177 01:09:31
233 3581 THODORIS LAMPRINOYDAKIS ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 01:09:39 All Ages 178 Male 178 01:09:39
234 3833 GIORGOS XOYSTOYLAKIS ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:09:44 All Ages 179 Male 179 HERBALIFE ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:09:44
235 3813 GIANNIS DROSATAKIS ΔΡΟΣΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:09:45 All Ages 180 Male 180 01:09:45
236 3874 MARIZA LOYKAKI ΛΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΖΑ 01:09:48 All Ages 56 Female 56 01:09:48
237 3610 EFI MOYDATSAKI ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗ ΕΦΗ 01:09:50 All Ages 57 Female 57 01:09:50
238 3603 MARINA KOSMADAKI ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 01:09:53 All Ages 58 Female 58 01:09:53
239 3987 JAN OLAV KARUD KARUD JAN OLAV 01:09:58 All Ages 181 Male 181 01:09:58
240 3986 GRO BEATE RAMBERG RAMBERG GRO BEATE 01:10:01 All Ages 59 Female 59 01:10:01
241 3724 GIORGOS DERIZIOTIS ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:10:08 All Ages 182 Male 182 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:10:08
242 3817 ANTONIOS MPAGIARTAKIS ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:10:19 All Ages 183 Male 183 01:10:19
243 3909 MARIA STAYROPOYLOY ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:10:23 All Ages 60 Female 60 ΑΘΛΗΣΥ 01:10:23
244 3896 AGGELIKI KOSKINA ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:10:28 All Ages 61 Female 61 BETTER PEOPLE 01:10:28
245 3976 ELEYTHERIOS NTANTIDAKIS ΝΤΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:10:29 All Ages 184 Male 184 01:10:29
246 3927 PANAGIOTA KSYGKOY ΞΥΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 01:10:44 All Ages 62 Female 62 ΑΘΗYESΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:10:44
247 3926 OLGA KATELANAKI ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗ ΟΛΓΑ 01:10:45 All Ages 63 Female 63 01:10:45
248 3780 MARILENA ZAXAROPOYLOY ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 01:10:45 All Ages 64 Female 64 01:10:45
249 3792 TZORTZINA BOGIATZAKI ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 01:10:53 All Ages 65 Female 65 01:10:53
250 3877 ELISABET FTHINOY ΦΘΗΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 01:11:01 All Ages 66 Female 66 01:11:01
251 3949 ELPIDA SKARLOY ΣΚΑΡΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 01:11:02 All Ages 67 Female 67 01:11:02
252 3629 MARIANNA KARABELI ΚΑΡΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 01:11:10 All Ages 68 Female 68 01:11:10
253 3880 STAYROYLA ASTERATAKI ΑΣΤΕΡΑΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 01:11:16 All Ages 69 Female 69 01:11:16
254 3611 ANNA LAGONIKAKI ΛΑΓΟΝΙΚΑΚΗ ANNA 01:11:23 All Ages 70 Female 70 01:11:23
255 3701 ANNE MALUCHA MALUCHA ANNE 01:11:27 All Ages 71 Female 71 TUS AHRWEILER 01:11:27
256 3013 ANASTASIA KOROMPILI ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:11:36 All Ages 72 Female 72 ΟΠΑΠ 01:11:36
257 3937 ILIAS EKSARXOS ΕΞΑΡΧΟΣ ΗΛΙΑΣ 01:11:36 All Ages 185 Male 185 01:11:36
258 3646 GIANNIS TSIKANDYLAKIS ΤΣΙΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:11:40 All Ages 186 Male 186 01:11:40
259 3647 EMMANOYIL TSIKANDYLAKIS ΤΣΙΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:11:42 All Ages 187 Male 187 01:11:42
260 9437 EYA SIMAIAKI ΣΗΜΑΙΑΚΗ ΕΥΑ 01:11:53 All Ages 73 Female 73 01:11:53
261 3760 KONSTANTINA DAFERMOY AGGELAKI ΔΑΦΕΡΜΟΥ ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:11:53 All Ages 74 Female 74 01:11:53
262 3753 NORBERT KUBUS KUBUS NORBERT 01:12:12 All Ages 188 Male 188 01:12:12
263 3943 DIMITRA DIMOPOYLOY ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 01:12:23 All Ages 75 Female 75 01:12:23
264 3756 ANDREW KYPRI KYPRI ANDREW 01:12:27 All Ages 189 Male 189 01:12:27
265 3935 KYRIAKI SEFERIADOY ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 01:12:31 All Ages 76 Female 76 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:12:31
266 3815 VIKTORIA KOBILNYK KOBILNYK VIKTORIA 01:12:32 All Ages 77 Female 77 01:12:32
267 3981 PANAGIOTIS SKAMNAKIS ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:12:34 All Ages 190 Male 190 BETTER PEOPLE 01:12:34
268 3739 MARIA BOGIATZI ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 01:12:41 All Ages 78 Female 78 01:12:41
269 3712 ANDREAS PAPAGEORGIOY ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:12:55 All Ages 191 Male 191 01:12:55
270 3936 KONSTANTINOS KARKOYLIS ΚΑΡΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:13:01 All Ages 192 Male 192 01:13:01
271 3831 ANTZELA DIAMANTOPOYLOY ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ 01:13:11 All Ages 79 Female 79 HERBALIFE ΗΡΑΚΛΕΙΟ 01:13:11
272 3795 ANTONIOS NIRGIANAKIS ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:13:11 All Ages 193 Male 193 01:13:11
273 3821 DANAI ORFANOY ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ 01:13:33 All Ages 80 Female 80 01:13:33
274 3777 IOANNIS KARTSONAKIS ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:13:33 All Ages 194 Male 194 01:13:33
275 3797 EIRINI STAYRIDOY ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 01:13:40 All Ages 81 Female 81 01:13:40
276 3941 MARIA BOYLGARI ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 01:13:52 All Ages 82 Female 82 01:13:52
277 3612 PETRA HORAKOVA HORAKOVA PETRA 01:13:54 All Ages 83 Female 83 CHANIA 01:13:54
278 3692 PANAGIOTIS DIMAS ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:14:03 All Ages 195 Male 195 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 01:14:03
279 3652 BAGGELIO MANIADAKI ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ 01:14:10 All Ages 84 Female 84 01:14:10
280 3867 KONSTANTINA GEROY ΓΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:14:12 All Ages 85 Female 85 01:14:12
281 3651 ASPA ROGDAKI ΡΟΓΔΑΚΗ ΑΣΠΑ 01:14:16 All Ages 86 Female 86 01:14:16
282 3580 THODORIS PAPADOGIANAKIS ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 01:14:20 All Ages 196 Male 196 01:14:20
283 3801 OLIVER LATAJKA LATAJKA OLIVER 01:14:23 All Ages 197 Male 197 TS JAHN 01:14:23
284 3800 MONIKA LATAJKA LATAJKA MONIKA 01:14:23 All Ages 87 Female 87 TS JAHN 01:14:23
285 3843 PANAGIOTIS TSAGANOS ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:14:30 All Ages 198 Male 198 01:14:30
286 3837 FRANTZESKA KOLOKYTHA ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 01:14:31 All Ages 88 Female 88 01:14:31
287 3950 GEORGIOS ZOPIAKIS ΖΩΠΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:14:41 All Ages 199 Male 199 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:14:41
288 9994 NEKTARIA ANDREADOY ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 01:14:53 All Ages 89 Female 89 01:14:53
289 3912 ROXAN BISSON-GUILLOT BISSON-GUILLOT ROXAN 01:14:53 All Ages 90 Female 90 01:14:53
290 3951 ELENI TREYLAKI ΤΡΕΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:14:53 All Ages 91 Female 91 01:14:53
291 3798 EIRINI PAPADAKI ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 01:14:54 All Ages 92 Female 92 ROAD RUNNERS 01:14:54
292 3996 BARBARA ALKEMA ALKEMA BARBARA 01:15:20 All Ages 93 Female 93 01:15:20
293 3630 DIMITRIS XNARAKIS ΧΝΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:15:37 All Ages 200 Male 200 01:15:37
294 3664 MIXALIS FRAGKIADAKIS ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:15:41 All Ages 201 Male 201 01:15:41
295 3807 GEORGIOS BALOYRDOS ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:15:41 All Ages 202 Male 202 01:15:41
296 3620 MARIA PAYLAKI ΠΑΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:16:07 All Ages 94 Female 94 01:16:07
297 3993 VICTORIA DAVIES DAVIES VICTORIA 01:16:10 All Ages 95 Female 95 NA 01:16:10
298 3748 STYLIANI SOMARAKI ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 01:16:11 All Ages 203 Male 203 ΕΛΑΣ 01:16:11
299 3995 CANDACE DANYLEWICH DANYLEWICH CANDACE 01:16:19 All Ages 96 Female 96 01:16:19
300 3856 GEORGIOS KLEIDIS ΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:16:22 All Ages 204 Male 204 01:16:22
301 3667 TAKSIARXIA GRYLLI ΓΡΥΛΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 01:16:25 All Ages 97 Female 97 OPTIMUM RUNNING TEAM 01:16:25
302 9599 FILIPPAS MOYLAXOYM MOYLAXOYM FILIPPAS 01:16:27 All Ages 205 Male 205 NUTRITION SPOT 01:16:27
303 3793 MARIA PAPADAKI ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:16:43 All Ages 98 Female 98 01:16:43
304 3765 PETROS MPARDIS ΜΠΑΡΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:16:58 All Ages 206 Male 206 01:16:58
305 3729 FILIPPOS BERBERIDIS ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 01:17:17 All Ages 207 Male 207 ELLHNIKO MESOGEIAKO PANEPISTHMIO 01:17:17
306 3592 ALEKSANDRA PAPAGIANNAKI ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 01:18:09 All Ages 99 Female 99 01:18:09
307 3593 GAROYFALIA SELIANAKI ΣΕΛΙΑΝΑΚΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 01:18:10 All Ages 100 Female 100 01:18:10
308 3983 PANAGIOTIS KYRIAKOPOYLOS ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:18:18 All Ages 208 Male 208 01:18:18
309 3662 AIKATERINI KRITSOTAKI ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:19:27 All Ages 101 Female 101 01:19:27
310 3897 EYSTRATIOS KOYGIOYMOYTZAKIS ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 01:19:35 All Ages 209 Male 209 01:19:35
311 3640 EYAGGELIA TZIRAKI ΤΖΙΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:19:46 All Ages 102 Female 102 01:19:46
312 3808 LOYIZA KOFINA ΚΟΦΙΝΑ ΛΟΥΙΖΑ 01:20:22 All Ages 103 Female 103 01:20:22
313 3689 ANASTASIOS THALASSIS ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:20:23 All Ages 210 Male 210 BODY SOUL KANITHOS 01:20:23
314 3947 IOANNA KSANTINIDOY ΞΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 01:20:25 All Ages 104 Female 104 OPTIMUM RUNNING TEAM 01:20:25
315 3862 STELLA RITA ΡΗΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 01:20:36 All Ages 105 Female 105 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:20:36
316 3681 MARIA EFIMOBA BARNABA ΕΦΙΜΟΒΑ ΒΑΡΝΑΒΑ ΜΑΡΙΑ 01:20:59 All Ages 106 Female 106 01:20:59
317 3014 CRISTOPHE R R CRISTOPHE 01:20:59 All Ages 211 Male 211 - 01:20:59
318 3686 POPI MPOGIATZI ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΠΟΠΗ 01:21:07 All Ages 107 Female 107 MARTEAMNOS 01:21:07
319 3806 NIKOLAOS BALOYRDOS ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:21:44 All Ages 212 Male 212 01:21:44
320 3783 GEORGIOS TSERBAKIS ΤΣΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:21:56 All Ages 213 Male 213 01:21:56
321 3661 KONSTANTINOS GAROFALAKIS ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:21:56 All Ages 214 Male 214 ΣΔΥΧ 01:21:56
322 3925 IOANNIS PARASYRIS ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:22:09 All Ages 215 Male 215 01:22:09
323 3924 ELENI KYRIAKAKI ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 01:22:09 All Ages 108 Female 108 01:22:09
324 3757 KONSTANTINOS MOYSIKOS ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:22:23 All Ages 216 Male 216 01:22:23
325 3962 ANNA GIAKOYMAKI ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΝΝΑ 01:22:34 All Ages 109 Female 109 01:22:34
326 3579 01:22:50 All Ages 1 Unknown 1 01:22:50
327 3781 ELENI KLAPSINOU KLAPSINOU ELENI 01:22:58 All Ages 110 Female 110 OLYMPIC ESSENBEEK HALLE 01:22:58
328 3972 MORENA ROMANI ROMANI MORENA 01:23:25 All Ages 111 Female 111 RUNNERS VALBOSSA 01:23:25
329 3804 MARIA THEODORIDI ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 01:23:42 All Ages 112 Female 112 01:23:42
330 3788 MARIA DASKALAKI ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:24:05 All Ages 113 Female 113 01:24:05
331 3826 MAIRI ADAMAKI ΑΔΑΜΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 01:24:54 All Ages 114 Female 114 01:24:54
332 3619 DESPOINA LAZAROY ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 01:25:45 All Ages 115 Female 115 01:25:45
333 3967 ANITA PRODROMOY ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΝΙΤΑ 01:25:49 All Ages 116 Female 116 01:25:49
334 3602 ANTONIS KOKKINIS ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:29:29 All Ages 217 Male 217 ΟΥΚ 01:29:29
335 3869 ANDRONIKOS POYLIS ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 01:29:30 All Ages 218 Male 218 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 01:29:30
336 3010 MARIA ROZA PAPADIMITROPOYLOY ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΟΖΑ 01:30:37 All Ages 117 Female 117 ΟΠΑΠ 01:30:37
337 3623 JELENA PAROSKI PAROSKI JELENA 01:31:50 All Ages 118 Female 118 01:31:50
338 3885 KATERINA DIMITRAKOPOYLOY ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 01:34:38 All Ages 119 Female 119 01:34:38
339 3954 EMMANOYIL MPORMPOYDAKIS ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:36:53 All Ages 219 Male 219 01:36:53
340 3958 BASILIKI BELIBASAKI ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:36:53 All Ages 120 Female 120 01:36:53
341 3911 ANNIE COTE COTE ANNIE 01:41:12 All Ages 121 Female 121 01:41:12
342 3680 STELLA KLONTZA ΚΛΟΝΤΖΑ ΣΤΕΛΛΑ 01:44:00 All Ages 122 Female 122 01:44:00
343 3697 EYAGGELOS SPINTHAKIS ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:46:44 All Ages 220 Male 220 01:46:4


5 χλμ

 
 

All Dates

  • 06 Oct 2019 08:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Date : 01 Dec 2019
2
3
4
5
6
8
Date : 08 Dec 2019
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr