Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
4
5
6
7
8
11
12
13
14
16
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Corfu Half Marathon – Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 2019

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
29 Sep 2019 08:00
Corfu Half Marathon – Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 2019 - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2019

21,1 χιλ

Γενική Φύλου Ηλικ.Κατ. BIB Επώνυμο Όνομα Έτος Γέννησης Φύλο Ομάδα Επίσημος Χρόνος ΚΑΡΤΕΛΑ ΔΡΟΜΕΑ

1 1 1 2002 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1981 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS - RUNNINGNEWS.GR 01:18:16
2 2 2 2031 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1983 Α ΠΡΕΒΕΖΑ 01:19:09
3 3 1 2062 ΜΑΥΡΟΓΙΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 01:20:25
4 4 3 2147 DAFA KOSMA 1980 Α - 01:21:17
5 5 1 2125 ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1970 Α ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 01:23:15
6 6 2 2069 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 Α PHISIOPLUSERGO 01:24:38
7 7 4 2127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ 1982 Α IOANNINA 01:24:56
8 1 1 2001 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 Γ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 01:26:35
9 8 3 2064 PETSOPOULOS ZISIS 1994 Α ADIDASRUNNERSATHENS 01:26:55
10 9 4 2029 ΜΙΧΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000 Α ΚΕΡΚΥΡΑ 01:30:19
11 10 5 2052 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1987 Α ABKHAZIA RUNNER 01:30:47
12 11 2 2035 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΎΡΟΣ 1974 Α - 01:31:11
13 12 1 2073 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1976 Α DEREKAS ENDURANS 01:32:00
14 13 2 2149 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1977 Α ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 01:34:08
15 14 6 2148 SAVVANIS GIANNHS 1994 Α - 01:34:09
16 15 3 2118 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1973 Α ΑΛΣΟΣ ΚΑΦΕ 01:35:45
17 16 4 2043 VLAHAKIS GEORGIOS 1972 Α KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 01:36:34
18 17 7 2099 BORKOWSKI PAWEL 1987 Α ZALINIAMETY 01:37:55
19 2 1 2048 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ 1984 Γ XANTHI RUNNERS 01:38:43
20 18 5 2168 ΜΟΛΥΒΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1973 Α - 01:38:44
21 19 6 2080 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1970 Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 01:40:37
22 20 3 2134 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 Α - 01:40:49
23 21 8 2156 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 1994 Α SOUTH CORFU RUNNERS 01:40:54
24 22 9 2095 HARRIS GRAHAM 1988 Α - 01:41:34
25 23 7 2045 karos nikos 1974 Α - 01:42:20
26 24 4 2068 ΜΑΡΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 1977 Α - 01:42:21
27 25 10 2150 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1993 Α COFEEHOUSE 01:43:41
28 26 11 2053 ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 Α - 01:44:21
29 27 12 2016 MANATOS PETROS 1989 Α - 01:44:36
30 28 13 2132 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1987 Α - 01:45:09
31 29 1 2034 ΠΕΤΚΟΣ ΘΆΝΟΣ 1966 Α - 01:45:36
32 30 14 2141 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1990 Α Ν.Σ Ο.Ε S.MARKET K.KOΡΑΚΙΑΝΑ - ΔΑΣΙΑ 01:45:45
33 31 8 2159 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΤΣΟΠΑΡΔΗΣ 1971 Α - 01:46:02
34 32 5 2093 ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 1981 Α - 01:46:03
35 33 1 2102 CHAPMAN STEPHEN 1964 Α DEWSBURY ROAD RUNNERS 01:46:09
36 34 5 2054 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1978 Α ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 01:46:18
37 35 2 2012 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 Α - 01:47:49
38 36 9 2066 ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1971 Α ΚΕΡΚΥΡΑ 01:48:09
39 37 10 2036 ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1971 Α - 01:48:18
40 3 2 2086 LARYŠOVÁ RADKA 1978 Γ - 01:48:31
41 38 11 2115 ΜΠΙΣΚΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 1972 Α - 01:48:31
42 39 6 2083 DERKA SPARTAN ROMAN 1975 Α - 01:48:44
43 4 1 2107 WATSON ELYSA 1991 Γ - 01:48:44
44 40 12 2143 TSIRIGOTIS DIMITRIS 1973 Α ROCK N ROLL 01:48:47
45 5 3 2155 JOKUTI ADRIENN 1977 Γ CORFU MOUNTAIN TRAIL 01:50:20
46 41 6 2112 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1980 Α FRAPORT GREECE 01:51:55
47 42 7 2020 SPINGOS IOANNIS 1976 Α - 01:52:24
48 43 13 2039 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 1970 Α YPSARION TRAIL RUNNERS 01:52:44
49 44 8 2126 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ 1975 Α - 01:52:50
50 45 9 2128 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1977 Α Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:53:13
51 46 10 2071 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 Α GREEN BUSES 01:53:18
52 47 3 2049 ΣΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1967 Α ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 01:53:42
53 48 14 2105 KARDAKIS KONSTANTINOS 1970 Α - 01:53:56
54 49 11 2050 ΡΕΓΓΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1976 Α - 01:54:01
55 50 12 2166 ΚΩΣΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1977 Α - 01:54:19
56 51 13 2170 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1978 Α ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 01:54:19
57 52 4 2174 ΛΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1969 Α - 01:54:40
58 53 14 2160 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Α - 01:55:57
59 6 2 2138 ΚΑΣΙΜΗ ΒΑΣΩ 1995 Γ - 01:56:08
60 54 7 2162 TSIMOKHIN RAMAN 1984 Α RUNSTUDIO.BY 01:56:22
61 55 15 2117 ΚΟΥΤΣΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 Α - 01:56:39
62 56 15 2167 ΚΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1970 Α - 01:57:16
63 57 16 2090 DAMSLETH MORTEN 1974 Α - 01:58:08
64 58 15 2137 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1992 Α - 01:58:35
65 59 16 2136 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1975 Α - 01:58:49
66 60 16 2123 ΒΡΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1990 Α KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 01:58:51
67 61 17 2100 MELCER MACIEJ 1992 Α - 01:58:52
68 7 1 2096 TAVLARIDOU BARBARA 1971 Γ - 01:58:54
69 8 4 2072 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 1975 Γ - 01:59:36
70 62 17 2027 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1972 Α - 01:59:59
71 9 2 2098 BENABDELLAH MONA 1981 Γ POWER TRAINING 02:00:03
72 10 1 2161 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ 1967 Γ - 02:00:04
73 63 5 2074 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1968 Α MASTER KEK 02:00:08
74 64 18 2144 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1995 Α - 02:00:38
75 65 19 2059 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ 1986 Α ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 02:00:39
76 11 3 2030 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ 1990 Γ ΑΘΉΝΑ 02:01:19
77 66 20 2106 MCPHERSON HAMISH 1987 Α - 02:01:34
78 67 8 2109 FULLERTON WILLIAM 1980 Α FRAPORT GREECE 02:01:43
79 68 2 2171 ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1963 Α - 02:02:16
80 69 21 2175 ΜΕΝΤΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 Α - 02:03:31
81 70 18 2182 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1971 Α - 02:04:13
82 71 17 2157 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΑΝΟΣ 1977 Α SOUTH CORFU RUNNERS 02:04:40
83 72 19 2065 ΣΙΜΟΥ ΦΑΝΗΣ 1971 Α - 02:04:44
84 73 22 2055 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1989 Α - 02:05:05
85 74 18 2178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1979 Α - 02:06:19
86 12 2 2015 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 1969 Γ ΦΛΟΓΑ 02:06:52
87 75 6 2076 ΠΟΥΛΉΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 1965 Α ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΊΑ 02:07:40
88 76 1 2169 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1959 Α ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 02:07:41
89 77 9 2113 ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1980 Α FRAPORT GREECE 02:08:18
90 78 23 2146 ΝΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 Α - 02:08:21
91 13 4 2094 BILLETT HANNAH 1987 Γ - 02:08:35
92 79 19 2019 ΚΟΪΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1979 Α - 02:08:45
93 80 20 2056 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 Α KOURKOURIKIS RUNNING TEAM 02:08:54
94 81 10 2131 ΚΟΣΚΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 Α - 02:08:55
95 82 11 2111 Ζακυνθινός Μάριος 1980 Α FRAPORT GREECE 02:09:12
96 14 3 2017 ΜΙΧΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΑ 1982 Γ - 02:09:46
97 15 5 2145 FITZROY FIONA 1979 Γ - 02:10:24
98 83 7 2021 ΓΡΙΜΜΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 1965 Α CORFU MOUNTAIN TRAIL 02:10:24
99 84 2 2181 GJORGJOSKI JOHAN 1959 Α - 02:10:31
100 85 20 2024 ΤΖΙΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1977 Α - 02:11:04
101 86 8 2163 ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 Α - 02:11:29
102 16 4 2129 TOLENTINO SHERWIN 1981 Γ - 02:11:57
103 87 12 2051 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1980 Α GEORGIOS MAKRIS PERSONAL TRAINING 02:12:31
104 88 3 2070 ΜΑΛΛΙΟΣ ANAΣΤΑΣΙΟΣ 1957 Α - 02:12:47
105 89 24 2060 ΦΩΤΕΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1988 Α ΚΕΡΚΥΡΑ 02:13:17
106 90 9 2124 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1967 Α - 02:13:43
107 91 25 2041 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 Α ΑΘΗΝΑ 02:14:07
108 92 21 2158 ALLEN BENJAMIN 1975 Α - 02:14:24
109 17 6 2033 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1976 Γ DIADRASIS 02:15:07
110 93 4 2108 HUGHES CHRISTOPHER 1959 Α - 02:15:10
111 94 1 2142 SCOTT RICHARD 1954 Α - 02:15:10
112 18 7 2087 CHRISTOPOULOU LINA 1976 Γ - 02:18:12
113 19 8 2119 ΠΕΤΣΗ ΖΩΗ 1979 Γ - 02:18:29
114 95 22 2028 ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Α - 02:19:04
115 96 3 2092 SCHWOPE REINER 1964 Α - 02:20:20
116 97 21 2120 ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 Α - 02:21:01
117 98 23 2121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 Α - 02:21:01
118 20 2 2164 ΑΝΘΗ ΣΟΦΙΑ 1972 Γ COFFEEHOUSE 02:21:21
119 99 24 2177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 Α - 02:21:22
120 100 22 2165 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1971 Α - 02:21:22
121 101 26 2130 ΣΙΑΜΑΛΈΚΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1995 Α - 02:22:15
122 21 9 2122 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 1979 Γ - 02:22:28
123 102 27 2079 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 Α Π.Α.Σ ΙΚΑΡΟΣ 02:23:58
124 22 1 2139 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 1962 Γ CORFU MOUNTAIN TRAIL 02:24:16
125 103 28 2140 ΓΙΣΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 Α - 02:24:45
126 104 13 2133 ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1980 Α - 02:26:53
127 105 1 2061 ΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1949 Α ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 02:26:59
128 23 5 2089 DALJEVIC JOVANA 1992 Γ - 02:28:34
129 24 5 2046 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΩ 1984 Γ - 02:29:03
130 106 29 2063 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 Α - 02:29:12
131 107 30 2173 ΤΣΑΜΗΣ ΝΑΣΤΑΖ 1992 Α - 02:30:55
132 25 6 2082 MARTON ORSOLYA 1988 Γ - 02:30:59
133 108 14 2081 KONTOS YANNIS 1981 Α CORFU TAX_ADVISORS 02:31:23
134 109 15 2153 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1984 Α - 02:31:54
135 110 31 2154 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1992 Α - 02:31:54
136 26 7 2176 ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΡΤΕΜΗΣ 1994 Γ - 02:32:33
137 111 23 2025 ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1974 Α - 02:34:32
138 112 32 2078 ΠΑΓΚΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1996 Α - 02:34:56
139 27 8 2103 ARABATZI STELLA 1995 Γ - 02:35:36
140 28 9 2088 GRUJIC MILENA 1994 Γ - 02:36:42
141 113 25 2067 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1979 Α - 02:39:07
142 29 3 2077 VARELA EFTHALIA 1970 Γ SCIENCETRAINING.GR 02:40:19
143 114 33 2135 ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 Α - 02:40:39
144 115 26 2038 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 Α - 02:42:38
145 116 10 2172 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1967 Α ACTION CLUB 02:44:29
146 117 16 2184 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1983 Α - 02:44:29
147 118 17 2042 ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ 1981 Α - 02:45:05


5χλμ

1 1 1 5252 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 Α ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:17:43
2 2 1 5063 KARATHANASSIS SPYROS 1995 Α PATRAS 00:17:53
3 3 2 5074 ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1996 Α PHISIOPLUSERGO 00:18:36
4 4 1 5216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 Α 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:18:36
5 5 3 5062 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1996 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:18:52
6 6 4 5054 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998 Α - 00:19:46
7 7 1 5082 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1979 Α ΚΕΡΚΥΡΑ 00:20:08
8 8 1 5073 ΠΑΤΕΛΗΣ ΠΑΝΟΣ 1968 Α PHISIOPLUSERGO 00:20:18
9 9 2 5047 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 Α - 00:21:38
10 1 1 5013 ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1989 Γ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 00:21:42
11 10 1 5263 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1964 Α - 00:21:42
12 11 3 5046 ΣΛΟΥΜ ΡΑΦΑΗΛ 2003 Α - 00:21:56
13 12 4 5108 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 Α Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:22:04
14 13 5 5268 ΑΤΣΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 Α MUSCLEMANIA 00:22:05
15 14 6 5178 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 Α ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:22:16
16 15 7 5179 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 Α ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:22:21
17 2 1 5015 ΜΑΖΗ ΣΟΦΙΑ 1978 Γ - 00:22:23
18 16 2 5153 ZINELL NICOLAS 2004 Α FRAPORT GREECE 00:22:25
19 17 8 5222 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 Α 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:22:37
20 18 9 5106 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:22:53
21 19 2 5105 ΛΕΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1978 Α Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:22:57
22 20 1 5255 DECOMINCK YOURI 1983 Α - 00:23:07
23 21 5 5014 ΡΑΥΜΟΝΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ 1985 Α ΚΕΡΚΥΡΑ 00:23:14
24 3 2 5123 ΣΚΑΡΛΆΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΉ 1991 Γ - 00:23:14
25 4 1 5045 PANIC TIJANA 1982 Γ KASSIOS DIAS 00:23:24
26 22 6 5126 ΜΠΟΧΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1991 Α - 00:23:26
27 23 1 5200 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1973 Α RUN WITH THE GOAT'S CORFU TEAM 00:24:02
28 24 2 5037 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1971 Α SIDMA RUNNING TEAM 00:24:03
29 25 7 5059 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ 1998 Α - 00:24:32
30 26 10 5171 ΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:25:08
31 27 3 5188 ΧΡΗΣΤΑΚΕΑΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ 2005 Α 4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:25:18
32 28 11 5181 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2003 Α ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:25:22
33 29 2 5127 IOANNIS VASILEIADIS 1983 Α ΔΑΣΙΆ 00:25:22
34 30 12 5165 ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Α ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:25:23
35 31 3 5116 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1978 Α ΚΕΡΚΥΡΑ 00:25:34
36 32 4 5174 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2004 Α ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:25:39
37 33 3 5154 ZINELL ALEXANDER 1980 Α FRAPORT GREECE 00:25:41
38 5 2 5133 ΡΆΔΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1983 Γ - 00:25:54
39 34 4 5076 ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1981 Α - 00:25:54
40 35 8 5265 SIVAN OFER 1991 Α - 00:25:59
41 36 13 5163 ΣΟΥΚΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 Α Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:26:04
42 37 9 5145 ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1985 Α FITLAB RUNNING TEAM 00:26:05
43 38 10 5040 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1994 Α - 00:26:11
44 39 3 5251 ΠΕΝΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1972 Α - 00:26:12
45 6 3 5069 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1987 Γ - 00:26:13
46 7 3 5264 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 1981 Γ MUSCLEMANIA 00:26:14
47 40 4 5065 ΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1979 Α - 00:26:16
48 41 5 5232 ΧΥΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 Α - 00:26:21
49 42 2 5029 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1960 Α ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 00:26:22
50 43 1 5027 ΖΑΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1958 Α ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 00:26:22
51 44 11 5124 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2000 Α - 00:26:27
52 45 5 5239 ΜΠΑΛΗΣ ΝΑΣΟΣ 1975 Α FISHIO PLUS 00:26:33
53 8 4 5267 BORKOWSKA JUSTYNA 1991 Γ - 00:26:35
54 46 6 5068 ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1983 Α - 00:26:35
55 9 5 5150 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1985 Γ FITLAB RUNNING TEAM 00:26:35
56 47 2 5234 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1959 Α - 00:26:43
57 48 6 5084 ΠΡΟΒΑΤΑΣ NIKOΣ 1977 Α - 00:26:54
58 49 2 5118 ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 Α - 00:26:56
59 50 3 5120 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1965 Α ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:26:57
60 10 1 5095 SORDINA ANNA 1966 Γ - 00:27:17
61 51 12 5091 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 1995 Α - 00:27:22
62 52 7 5249 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 Α - 00:27:26
63 53 8 5110 ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1978 Α Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:27:29
64 11 6 5245 ΒΡΑΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1992 Γ - 00:27:31
65 54 1 5023 RUST JAMES 1950 Α MALTBYRC 00:27:32
66 55 7 5227 ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1983 Α - 00:27:34
67 56 8 5164 ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1983 Α Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:27:35
68 57 9 5271 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1975 Α - 00:27:36
69 58 4 5269 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1973 Α - 00:27:36
70 59 9 5064 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 Α - 00:27:39
71 60 5 5140 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2004 Α - 00:27:41
72 61 10 5067 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1983 Α - 00:27:45
73 62 2 5018 HOUGHTON ROBERT 1952 Α MALTBY RUNNING CLUB 00:27:55
74 63 13 5241 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1985 Α - 00:27:55
75 64 14 5223 ΣΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣ 2003 Α 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:27:56
76 65 10 5248 ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1975 Α - 00:27:58
77 66 14 5152 ΤΕΡΤΙΛΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1985 Α FITLAB RUNNING TEAM 00:28:02
78 67 4 5012 ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 Α - 00:28:08
79 68 5 5197 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1971 Α SOUTH RUNNERS 00:28:08
80 69 15 5147 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1985 Α FITLAB RUNNING TEAM 00:28:13
81 12 2 5051 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΔΗΘ 1975 Γ - 00:28:14
82 70 11 5052 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1977 Α - 00:28:14
83 71 11 5158 ΠΗΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1980 Α ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 00:28:14
84 72 6 5233 ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1974 Α - 00:28:16
85 13 3 5198 HAVLOVA PETRA 1976 Γ SOUTH RUNNERS 00:28:29
86 73 12 5101 ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1980 Α FRAPORT GREECE 00:28:33
87 74 13 5157 ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1981 Α ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 00:28:34
88 75 14 5199 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 Α - 00:28:38
89 76 3 5094 BOUCHAGIAR IOANNIS 1957 Α - 00:28:41
90 14 1 5213 ΜΑΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 Γ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:28:52
91 15 4 5190 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΥ ΖΩΗ 1981 Γ - 00:28:54
92 77 16 5242 ΠΑΙΛΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1990 Α - 00:28:55
93 16 5 5030 ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ ΦΑΝΗ 1982 Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:28:56
94 78 7 5235 ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1971 Α - 00:29:04
95 79 12 5079 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1975 Α - 00:29:08
96 80 17 5071 ΚΕΒΕΡΚΛΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1994 Α - 00:29:10
97 17 7 5254 DE RYCK JENNIFER 1986 Γ - 00:29:11
98 81 18 5075 ΜΑΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1997 Α - 00:29:11
99 82 3 5028 ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 Α ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 00:29:24
100 83 19 5151 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1985 Α FITLAB RUNNING TEAM 00:29:26
101 84 1 5090 CHAPMAN KEN 1942 Α KIMBERWORTH STRIDERS 00:29:30
102 18 8 5128 ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΣΟΦΙΑ 1987 Γ - 00:29:30
103 19 9 5136 ΤΣΙΤΣΙΚΑ ΒΑΣΩ 1989 Γ - 00:29:30
104 20 10 5266 ΓΚΑΣΙΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 Γ MUSCLEMANIA 00:29:34
105 21 11 5081 RAPI ΡΑΠΗ NIKOLETT ΝΙΚΟΛΕΤ 1989 Γ - 00:29:35
106 85 15 5125 ΚΟΛΙΌΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1981 Α ΠΛΑΊΣΙΟ 00:29:36
107 86 4 5186 WENDT ROBERT 1955 Α - 00:29:43
108 22 12 5240 ΛΑΙΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1985 Γ PHISIO PLUS 00:29:44
109 87 20 5285 ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1990 Α - 00:29:52
110 88 8 5121 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1972 Α - 00:29:52
111 89 21 5146 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΑΡΗΣ 1985 Α FITLAB RUNNING TEAM 00:29:54
112 90 15 5183 ΤΣΕΝΕΜΠΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 Α ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:29:55
113 91 13 5168 ΔΕΛΑΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1977 Α ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:29:59
114 92 5 5238 ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Α - 00:30:01
115 93 16 5204 ΣΑΛΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 Α - 00:30:03
116 94 14 5231 ΚΑΝΤΑΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1978 Α - 00:30:04
117 95 22 5080 ΓΚΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 Α - 00:30:08
118 23 13 5156 ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΜΑΓΔΑ 1990 Γ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 00:30:10
119 96 6 5132 TSIRIGOTIS SERGIOS 2006 Α ROCK N ROLL 00:30:11
120 24 14 5077 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ ΣΤΈΛΛΑ 1989 Γ ΚΈΡΚΥΡΑ 00:30:12
121 25 6 5134 ΣΤΙΝΓΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 1982 Γ - 00:30:13
122 97 23 5137 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 Α ΚΈΡΚΥΡΑ 00:30:13
123 26 1 5237 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1974 Γ - 00:30:28
124 98 9 5187 ΧΡΙΣΤΑΚΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1970 Α MASCLEMANIA 00:30:34
125 27 4 5250 ΠΑΠΟΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1978 Γ - 00:30:35
126 99 16 5275 ΔΗΜΑΣ ΜΑΚΗΣ 1982 Α - 00:30:38
127 28 2 5093 LEEUW JEANNETTE 1965 Γ - 00:30:39
128 100 7 5155 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 Α ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 00:30:42
129 101 15 5122 ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 Α - 00:30:58
130 102 17 5112 ΧΑΡΙΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 Α Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:31:00
131 29 7 5057 ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1980 Γ - 00:31:03
132 30 15 5144 ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 Γ - 00:31:03
133 103 18 5162 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Α Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:31:06
134 31 2 5048 SALVANOU VICTORIA 2003 Γ KASSIOS DIAS 00:31:09
135 32 16 5270 EWAROUSA WINTONIDIC 1986 Γ - 00:31:17
136 104 1 5020 SEARS DAVID 1948 Α MALTBY RUNNING CLUB 00:31:20
137 105 17 5099 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1980 Α FRAPORT GREECE 00:31:24
138 106 6 5035 ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1968 Α SIDMA RUNNING TEAM 00:31:29
139 107 10 5282 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 Α - 00:31:29
140 108 4 5117 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 Α ΒΡΑΓΚΑΝΙΩΤΙΚΑ 00:31:31
141 33 17 5104 ΚΟΝΤΑΛΙΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1988 Γ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:31:39
142 109 16 5049 ΔΆΦΝΗΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ 1976 Α ΚΈΡΚΥΡΑ 00:31:53
143 110 11 5053 ΔΑΦΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1974 Α ΚΕΡΚΥΡΑ 00:31:53
144 34 18 5111 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 Γ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:31:58
145 111 19 5224 ΣΑΛΑΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Α 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:32:03
146 112 20 5226 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Α 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:32:03
147 113 24 5078 ΓΚΙΌΚΑΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 1996 Α - 00:32:05
148 114 7 5189 ΔΑΦΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 1969 Α - 00:32:05
149 35 1 5055 ΜΟΥΡΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1964 Γ - 00:32:08
150 115 21 5109 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 Α Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:32:10
151 36 19 5107 ΜΙΣΦΟΥΤ ΙΩΑΝΝΑ 1987 Γ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:32:18
152 116 25 5138 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 1985 Α - 00:32:29
153 117 8 5038 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 Α SIDMA RUNNING TEAM 00:32:30
154 37 2 5185 TILBURY KATHY 1970 Γ - 00:32:33
155 38 3 5139 ΓΕΩΡΓΟΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 1970 Γ - 00:32:36
156 39 2 5096 STEWART ELAINE 1964 Γ - 00:32:37
157 118 18 5130 ΧΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1980 Α ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΧΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:32:39
158 40 5 5060 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1977 Γ - 00:32:43
159 41 1 5207 ΜΟΥΤΣΗ ΣΟΦΙΑ 2004 Γ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:32:45
160 42 8 5103 ΓΟΥΤΑΚΟΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1981 Γ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:32:58
161 119 26 5135 ΡΑΡΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1989 Α - 00:33:03
162 43 9 5113 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1984 Γ ΣΟΛΑΡ 00:33:04
163 44 4 5043 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1971 Γ SOUTH CORFU RANNERS 00:33:05
164 45 20 5092 BABOS ANIKÓ 1989 Γ - 00:33:10
165 46 10 5230 LEGAY PAOLA 1980 Γ - 00:33:19
166 47 1 5021 SEARS JANET 1950 Γ MALTBY RUNNING CLUB 00:33:28
167 120 5 5276 ΡΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1958 Α - 00:33:28
168 48 2 5210 ΜΟΥΤΣΙ ΕΛΕΝΑ 2004 Γ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:33:50
169 49 11 5102 ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΙΣΣΒΕΤ 1984 Γ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:33:52
170 121 27 5058 ΣΙΝΓΚ-ΤΟΖΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1993 Α - 00:34:00
171 122 19 5098 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1980 Α FRAPORT GREECE 00:34:10
172 50 12 5260 ΜΥΡΩΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1980 Γ - 00:34:23
173 123 17 5256 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 Α - 00:34:24
174 51 5 5258 ΜΥΡΩΝΗ ΝΤΙΝΑ 1973 Γ - 00:34:25
175 124 12 5257 ΚΟΡΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1971 Α - 00:34:25
176 52 21 5050 ΠΗΛΙΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1985 Γ PERSONAL TRAINING GEORGIOS MAKRIS 00:34:34
177 53 22 5061 ΚΟΝΤΟΓΕΏΡΓΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 1989 Γ - 00:34:54
178 54 6 5283 ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1971 Γ - 00:34:55
179 55 6 5129 ΜΆΣΤΟΡΑ ΛΟΥΙΖΑ 1977 Γ - 00:34:55
180 125 9 5039 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1969 Α SIDMA RUNNING TEAM 00:35:15
181 126 13 5284 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1970 Α - 00:35:25
182 56 3 5272 GJORGJOSKA MONICA 1960 Γ - 00:35:29
183 57 23 5149 ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1985 Γ FITLAB RUNNING TEAM 00:35:42
184 58 3 5212 ΛΥΧΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 Γ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:35:49
185 127 22 5225 ΑΡΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Α 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:35:49
186 128 5 5085 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1962 Α - 00:35:54
187 59 3 5247 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1967 Γ - 00:36:14
188 129 20 5070 ΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1983 Α - 00:36:15
189 130 21 5087 ΔΙΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1982 Α - 00:36:31
190 131 2 5088 ΔΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1948 Α - 00:36:32
191 132 8 5141 ΠΑΓΚΑΤΗΣ MATEO 2005 Α - 00:36:32
192 133 9 5274 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2005 Α - 00:36:33
193 134 6 5273 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1959 Α - 00:36:33
194 135 6 5033 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ 1962 Α SIDMA RUNNING TEAM 00:36:36
195 136 23 5219 ΒΙΔΙΝΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 Α 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:36:55
196 137 14 5261 ΓΕΩΡΓΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1972 Α - 00:37:10
197 60 7 5114 ΒΛΑΧΟΥ ΣΌΦΗ 1971 Γ - 00:37:19
198 61 4 5211 ΚΙΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΝΑΗ 2003 Γ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:37:23
199 138 22 5097 ΓΚΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1980 Α FRAPORT GREECE 00:38:01
200 139 15 5031 ΒΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 Α SIDMA RUNNING TEAM 00:38:06
201 62 3 5228 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΚΑΡΜΕΝ 2005 Γ - 00:38:43
202 140 18 5229 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 Α - 00:38:45
203 141 16 5253 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1971 Α - 00:38:58
204 63 5 5161 ΓΑΓΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 Γ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 00:39:25
205 64 6 5236 ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 2002 Γ 5Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:39:26
206 65 7 5166 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 Γ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:39:35
207 66 7 5167 ΓΙΩΤΙΤΣΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1976 Γ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:39:38
208 67 4 5173 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1967 Γ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 00:39:39
209 68 5 5032 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΙΚΗ 1968 Γ SIDMA RUNNING TEAM 00:39:51
210 69 4 5202 ΡΑΓΓΗ ΜΑΡΙΑ 1962 Γ - 00:39:55
211 70 8 5083 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1978 Γ - 00:39:56
212 142 23 5100 ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1980 Α FRAPORT GREECE 00:40:56
213 71 24 5244 ΦΙΛΙΠΠΑ ΤΖΟΑΝΝΑ 1985 Γ - 00:42:39
214 72 25 5243 ΦΙΛΙΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 1985 Γ - 00:42:40
215 73 8 5218 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Γ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:42:51
216 74 2 5019 HOUGHTON SHEILA 1954 Γ MALTBY RUNNING CLUB 00:43:07
217 75 3 5022 RUST JUDITH 1950 Γ MALTBy 00:43:07
218 76 6 5086 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1968 Γ - 00:44:33
219 77 26 5131 ΦΛΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2000 Γ - 00:45:27
220 78 9 5036 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1975 Γ SIDMA RUNNING TEAM 00:46:04
221 79 8 5034 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ 1970 Γ SIDMA RUNNING TEAM 00:46:04
222 80 5 5277 ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1963 Γ - 00:46:07
223 81 10 5159 ΠΟΥΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΕΛΑ 1979 Γ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 00:46:41
224 82 9 5281 ΘΕΟΤΟΚΗ ΜΑΙΡΗ 1971 Γ - 00:46:42
225 83 10 5280 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1971 Γ - 00:46:43
226 84 1 5278 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΣΙΣΗ 1958 Γ - 00:51:45
227 85 2 5279 ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1957 Γ - 00:51:48
228 86 7 5201 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1967 Γ - 00:51:54

 

 
 

All Dates

  • 29 Sep 2019 08:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
4
5
6
7
8
11
12
13
14
16
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr