Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
5
Date : 05 Oct 2019
6
Date : 06 Oct 2019
7
8
9
13
Date : 13 Oct 2019
14
15
16
17
19
Date : 19 Oct 2019
20
Date : 20 Oct 2019
21
22
23
24
25
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

3ος Άμνιος Φυσιολατρικός Δρόμος 10,5χλμ στο Ρέθυμνο

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
15 Sep 2019 00:00
3ος Άμνιος Φυσιολατρικός Δρόμος 10,5χλμ στο Ρέθυμνο - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2019

 10,5 χλμ

1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 39:58"
2 MATHER SIMON Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 44:59"
3 ΚΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 46:00"
4 ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 47:18"
5 ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47:34"
6 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48:48"
7 VAN DE BROECK RAPHAEL Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 49:00"
8 ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΧΑΝΙΩΝ 49:04"
9 ΑΠΟΣΤΟΛΆΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 50:13"
10 ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51:00"
11 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ-Katsilas sports division 51:04"
12 MAAGDENBERG SHANNON Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 52:00"
13 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΎΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 52:02"
14 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 52:10"
15 ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 53:10"
16 ΔΕΡΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 53:34"
17 ΒΕΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54:35"
18 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 54:40"
19 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΛΕΝΑ Sports division running club 54:45"
20 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΑΝΏΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΧΑΝΙΩΝ 54:45"
21 ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 55:01"
22 ΝΗΣΩΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΉΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 55:21"
23 ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 55:35"
24 ΑΠΟΣΤΟΛΆΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 55:40"
25 ΝΙΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΝΙΑ 55:45"
26 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΎ 55:55"
27 ΠΕΡΒΟΛΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 57:36"
28 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΣΕΔΚΡ 57:50"
29 ΑΠΟΚΟΡΟΝΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57:50"
30 ΤΖΙΑΒΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 59:06"
31 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 59:17"
32 ΔΙΝΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:14"
33 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 1:00:14"
34 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο.Ν ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:00:16"
35 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:00:23"
36 ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:01:15"
37 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:01:16"
38 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΜΝΑΤΟΣ 1:01:16"
39 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 1:01:38"
40 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:02:10"
41 ΚΟΡΑΣΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:13"
42 ΧΑΙΡΕΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΧΑΝΙΩΝ 1:02:40

43 ΜΑΛΕΦΙΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:02:40
44 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:03:15
45 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:03:30"
46 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΈΛΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:03:42"
47 BOB BELL Σ.Δ.Υ.ΧΑΝΙΩΝ 1:04:01"
48 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:02"
49 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΝΩΙΤΕΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1:04:18"
50 ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ Σ.Δ.Υ.ΧΑΝΙΩΝ 1:04:18"
51 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:04:40"
52 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:05:30"
53 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΏΛΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1:06:00"
54 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:40"
55 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:07:41"
56 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ KINESIS RETHYMNO 1:07:41"
57 ΚΟΥΡΑΚΗ ΡΕΝΑΤΑ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 1:07:56"
58 ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:09"
59 ΝΙΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΟΛΓΑ Σ.Δ.Υ.ΧΑΝΙΩΝ 1:08:25"
60 ΜΕΣΟΝΗΣΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:25"
61 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΦΡΑΝΚ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:09:15"
62 ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:09:31"
63 ΓΚΟΥΝΑ ΜΙΚΑΕΛΑ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 1:10:16"
64 ΕΛΛΗΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:18"
65 ΛΑΝΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΧΑΝΙΩΝ 1:11:18"
66 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:11:41"
67 ΚΑΤΙΚΑΣ ΜΑΝΟΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:12:09"
68 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:12:09"
69 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:12:09"
70 ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1:13:32"
71 ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 1:13:36"
72 ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:45"
73 ΛΑΝΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:14:14"
74 ΠΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 1:15:00
75 ΚΑΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 1:19:02
76 ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:20:54"
77 ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΧΑΝΙΩΝ 1:21:34"
78 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:24:57"
79 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:24:57"
80 ΖΩΠΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:30"
81 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΌΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΙΚΗΣ 1:36:33"
82 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:42:47"
83 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Σ.Δ.Υ.ΜΕΓΑΛΌΝΗΣΟΣ 1:42:47"

 
 

All Dates

  • 15 Sep 2019 00:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
5
Date : 05 Oct 2019
6
Date : 06 Oct 2019
7
8
9
13
Date : 13 Oct 2019
14
15
16
17
19
Date : 19 Oct 2019
20
Date : 20 Oct 2019
21
22
23
24
25
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr