Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
5
Date : 05 Oct 2019
6
Date : 06 Oct 2019
7
8
9
13
Date : 13 Oct 2019
14
15
16
17
19
Date : 19 Oct 2019
20
Date : 20 Oct 2019
21
22
23
24
25
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Ορμύλια 4ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου Και Δυναμικού Βαδίσματος "Αντώνης Παπαδημητρίου"

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
07 Sep 2019 00:00
Ορμύλια 4ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου Και Δυναμικού Βαδίσματος "Αντώνης Παπαδημητρίου" - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2019

Ο Αθλητικός Σύλλογος Δόξα Ορμύλιας διoργάνωσε με επιτυχία στις 7-9-19 τον 4ο Λαϊκό Αγώνα Δρόμου και Δυναμικού Βαδίσματος "Αντώνης Παπαδημητρίου", προς τιμήν του εν ενεργεία Ορμυλιώτη μαραθωνοδρόμου Αντώνη Παπαδημητρίου με δύο χωμάτινες διαδρομές, μία των πέντε (5) χλμ. χωρίς υψομετρικές διαφορές, δίπλα στην κοίτη του ποταμού Χαβρία,για άτομα άνω των 12 ετών, ενώ για τους μικρότερους σχεδιάστηκε μία διαδρομή ενός (1) χλμ.

Αναλυτικά οι κατηγορίες είναι οι εξής:

• ΑΝΔΡΩΝ (12+) || 18:30 || 5 χλμ ||
• ΓΥΝΑΙΚΩΝ (12+) || 18:30 || 5 χλμ ||
• Αγόρια (έως 12 ετών ) || 18:00 || 1 χλμ ||

• Κορίτσια (έως 12 ετών ) || 18:00 || 1 χλμ ||
Αποτελέσματα φωτογραφίες από fb Α.Σ. Δόξα Ορμύλιας,

Αποτέλεσματα 5 χλμ. :
1. Μπλιουκάς Νίκος 17:07
2. Παπαγεωργίου Χρήστος 20:14
3. Ζάπρος Χρήστος 20:25
4. Κατσίμερος Τιμολέων 20:54
5. Κέντης Νίκος 21:07
6. Καραπυλάφη Στέλλα 21:14
7. Βουρβουτσιώτης Νίκος 22:40
8. Τσινάς Γιώργος 22:40
9. Μαχαιράς Παναγιώτης 22:47
10. Γκαρλής Βασίλειος 23:06
11. Ουγκρενίδου Παρασκευή 23:31
12. Κρυεζίου Ορέστης 23:46
13. Χλιάπας Βασίλειος 24:48
14. Γουργούρης Βασίλειος 24:59
15. Μπούιντα Δήμητρα 25:12
16. Μπουλάκης Γιώργος 27:06
17. Αλεξίου Μαρία 28:32
18. Αυγέρος Ελευθέριος 30:58
19. Παρθενιώτης Δημήτρης 32:06
20. Παναγιωτόπουλος Στάθης 32:07
21. Μιχαλούδη Γιώτα 33:24
22. Ξυδά Ευμορφούλα 34:40
23. Δεληγιαννίδου Νατάσα 34:40
24. Μπιμπίκας Ευάγγελος 35:35
25. Σταμούδη Άννα 36:15
26. Τσακιρίδου Ευθυμία 36:16
27. Κενανίδου Σοφία 37:15
28. Στεργιούδη Άννα-Μαρία 37:26
29. Καλλιμάνη Ευαγγελία 38:40
30. Καλλιμάνης Γεώργιος 38:40
31. Γιοργκες Ζίλκε 42:34
32. Νικολαΐδης Νίκος 42:34
Άνδρες 12+
1ος Μπλιουκάς Νίκος
2ος Παπαγεωργίου Χρήστος
3ος Ζάπρος Χρήστος
Γυναίκες 12+
1η Καραπυλάφη Στέλλα
2η Ουγκρενίδου Παρασκευή
3η Μπούιντα Δήμητρα
Αποτέλεσματα 1000μ.
Αγόρια έως 12 ετων
1ος Σχοινάς Δημήτρης
2ος Καψομάνης Γιώργος
3ος Χρυσάφης Άγγελος
Κορίτσια έως 12 ετών
1η Αλεξίου Χαραλαμπία
2η Χρυσάφη Δανάη
3η Ζάπρου Γεωργία

Ευχαριστούμε όλους όσους βοήθησαν ώστε να πραγματοποιηθεί αυτός ο αγώνας.
Κυνηγετικός Σύλλογος Ορμύλιας
Πολιτιστικός Σύλλογος Ορμύλιας
Α. Σ. Δόξα Ορμύλιας
Bill Garlis
Γιάννης Λελεγιάννης (Giannis Lelegiannis)
Lia Anegronou τον Παπαβασιλείου Γεώργιο για την ιατρική κάλυψη του αγώνα και φυσικά τους Χορηγούς μας!

 
 

All Dates

  • 07 Sep 2019 00:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
5
Date : 05 Oct 2019
6
Date : 06 Oct 2019
7
8
9
13
Date : 13 Oct 2019
14
15
16
17
19
Date : 19 Oct 2019
20
Date : 20 Oct 2019
21
22
23
24
25
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr