Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
Date : 06 Jul 2019
8
9
10
11
12
13
Date : 13 Jul 2019
14
Date : 14 Jul 2019
15
16
17
18
19
22
23
24
25
26
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

3ος Καποδιστριακός Δρόμος 2019

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
12 May 2019 10:00
3ος Καποδιστριακός Δρόμος 2019 - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2019

σειρα τερματισμού Κατηγορία
Βράβευσης ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Κατηγορία που
ανηκει ΧΡΟΝΟΣ
1 Κορίτσια Γυμνάσιο 58 ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΑΓΑΠΗ Κορίτσια Γυμνάσιο 0:17:46
2 Κορίτσια Γυμνάσιο 97 ΨΥΛΛΑΚΗ ΚΩΝΝΑ Κορίτσια Γυμνάσιο 0:24:49
3 Κορίτσια Γυμνάσιο 216 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ Κορίτσια Γυμνάσιο 0:24:51
4 Κορίτσια Γυμνάσιο 251 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ Κορίτσια Γυμνάσιο 0:24:53
5 Κορίτσια Γυμνάσιο 122 ΤΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ Κορίτσια Γυμνάσιο 0:25:01
6 Κορίτσια Γυμνάσιο 159 ΤΟΣΟΥΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Κορίτσια Γυμνάσιο 0:25:46
7 Κορίτσια Γυμνάσιο 180 ΒΕΡΝΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ Κορίτσια Γυμνάσιο 0:26:37
8 Κορίτσια Γυμνάσιο 219 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Κορίτσια Γυμνάσιο 0:26:47
9 Κορίτσια Γυμνάσιο 50 ΤΣΑΠΑΡΙΔΗ ΑΝΝΑ Κορίτσια Γυμνάσιο 0:40:38

1 Κορίτσια Λυκείου 243 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑ Κορίτσια Λυκείου 0:20:32
2 Κορίτσια Λυκείου 121 ΤΖΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κορίτσια Λυκείου 0:23:47

1 Αγόρια Γυμνάσιο 99 ΒΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:14:27
2 Αγόρια Γυμνάσιο 45 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:15:57
3 Αγόρια Γυμνάσιο 96 ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Αγόρια Γυμνάσιο 0:16:21
4 Αγόρια Γυμνάσιο 144 ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:16:41
5 Αγόρια Γυμνάσιο 155 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:16:57
6 Αγόρια Γυμνάσιο 242 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:17:16
7 Αγόρια Γυμνάσιο 111 ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:19:06
8 Αγόρια Γυμνάσιο 120 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:19:47
9 Αγόρια Γυμνάσιο 125 ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:19:50
10 Αγόρια Γυμνάσιο 187 ΡΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:21:27
11 Αγόρια Γυμνάσιο 235 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:21:29
12 Αγόρια Γυμνάσιο 234 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:23:40
13 Αγόρια Γυμνάσιο 190 ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αγόρια Γυμνάσιο 0:26:44

1 Αγόρια Λυκείου 176 ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Αγόρια Λυκείου 0:15:21
2 Αγόρια Λυκείου 233 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Αγόρια Λυκείου 0:15:37
3 Αγόρια Λυκείου 115 ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Αγόρια Λυκείου 0:17:33
4 Αγόρια Λυκείου 151 ΡΕΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Αγόρια Λυκείου 0:19:19
5 Αγόρια Λυκείου 130 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Αγόρια Λυκείου 0:19:59
6 Αγόρια Λυκείου 131 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αγόρια Λυκείου 0:20:12
7 Αγόρια Λυκείου 67 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ Αγόρια Λυκείου 0:21:32
8 Αγόρια Λυκείου 114 ΚΟΚΟΣΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Αγόρια Λυκείου 0:22:05

1 Γυναίκες Γενικής 134 ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γυναίκες 20 έως 39 0:13:23

1 Άνδρες Γενικής 133 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Άνδρες 20 έως 39 0:11:51

1 Γυναίκες 20 έως 39 64 ΜΠΕΛΑΔΑΚΗ ΝΙΚΗ Γυναίκες 20 έως 39 0:15:15
2 Γυναίκες 20 έως 39 66 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναίκες 20 έως 39 0:16:09
3 Γυναίκες 20 έως 39 226 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΑΝΝΑ Γυναίκες 20 έως 39 0:18:13
4 Γυναίκες 20 έως 39 31 ΖΟΥΜΗ ΠΕΛΑΓΙΑ Γυναίκες 20 έως 39 0:18:26
5 Γυναίκες 20 έως 39 245 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ Γυναίκες 20 έως 39 0:19:22
6 Γυναίκες 20 έως 39 178 ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΜΑΡΙΑ Γυναίκες 20 έως 39 0:19:52
7 Γυναίκες 20 έως 39 177 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ Γυναίκες 20 έως 39 0:19:54

σειρα τερματισμού Κατηγορία
Βράβευσης ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Κατηγορία που ανηκει ΧΡΟΝΟΣ
1 Άνδρες 20 έως 39 4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Άνδρες 20 έως 39 0:13:10
2 Άνδρες 20 έως 39 182 ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Άνδρες 20 έως 39 0:13:12
3 Άνδρες 20 έως 39 124 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΚΗΣ Άνδρες 20 έως 39 0:13:27
4 Άνδρες 20 έως 39 33 ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Άνδρες 20 έως 39 0:13:36
5 Άνδρες 20 έως 39 183 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Άνδρες 20 έως 39 0:13:51
6 Άνδρες 20 έως 39 238 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Άνδρες 20 έως 39 0:14:07
7 Άνδρες 20 έως 39 240 ΔΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Άνδρες 20 έως 39 0:14:19
8 Άνδρες 20 έως 39 5 ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Άνδρες 20 έως 39 0:15:35
9 Άνδρες 20 έως 39 223 ΒΕΡΝΑΔΟΣ ΠΟΘΗΤΟΣ Άνδρες 20 έως 39 0:16:16
10 Άνδρες 20 έως 39 179 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Άνδρες 20 έως 39 0:16:45
11 Άνδρες 20 έως 39 145 ΚΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρες 20 έως 39 0:17:28
12 Άνδρες 20 έως 39 63 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 20 έως 39 0:17:49
13 Άνδρες 20 έως 39 225 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣΜΑΝΟΣ Άνδρες 20 έως 39 0:18:15
14 Άνδρες 20 έως 39 146 ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Άνδρες 20 έως 39 0:19:10
15 Άνδρες 20 έως 39 147 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ Άνδρες 20 έως 39 0:19:32
16 Άνδρες 20 έως 39 149 ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 20 έως 39 0:20:38
17 Άνδρες 20 έως 39 92 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Άνδρες 20 έως 39 0:21:56
18 Άνδρες 20 έως 39 239 ΧΟΧΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Άνδρες 20 έως 39 0:22:01
19 Άνδρες 20 έως 39 218 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗS Άνδρες 20 έως 39 0:26:55

1 Γυναίκες 40 έως 49 81 ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΝΟΥ ΠΛΟΥΣΙΑ Γυναίκες 40 έως 49 0:18:24
2 Γυναίκες 40 έως 49 69 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΑΡΙΑ Γυναίκες 40 έως 49 0:20:29
3 Γυναίκες 40 έως 49 65 ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναίκες 40 έως 49 0:21:38
4 Γυναίκες 40 έως 49 246 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Γυναίκες 40 έως 49 0:21:39
5 Γυναίκες 40 έως 49 116 ΜΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γυναίκες 40 έως 49 0:24:47
6 Γυναίκες 40 έως 49 158 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Γυναίκες 40 έως 49 0:25:12
7 Γυναίκες 40 έως 49 113 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γυναίκες 40 έως 49 0:26:34

1 Άνδρες 40 έως 49 247 ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:12:36
2 Άνδρες 40 έως 49 72 COMAN CRISTIAN Άνδρες 40 έως 49 0:13:37
3 Άνδρες 40 έως 49 10 ΣΟΥΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:14:42
4 Άνδρες 40 έως 49 129 ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:15:40
5 Άνδρες 40 έως 49 74 ΣΚΑΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:16:04
6 Άνδρες 40 έως 49 148 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Άνδρες 40 έως 49 0:16:07
7 Άνδρες 40 έως 49 82 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:16:13
8 Άνδρες 40 έως 49 36 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:16:24
9 Άνδρες 40 έως 49 49 ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Άνδρες 40 έως 49 0:16:29
10 Άνδρες 40 έως 49 224 ΒΕΡΝΑΔΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Άνδρες 40 έως 49 0:16:50
11 Άνδρες 40 έως 49 152 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:17:05
12 Άνδρες 40 έως 49 53 ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:17:30
13 Άνδρες 40 έως 49 165 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Άνδρες 40 έως 49 0:17:40
14 Άνδρες 40 έως 49 40 ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Άνδρες 40 έως 49 0:18:43
15 Άνδρες 40 έως 49 39 ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:18:45
16 Άνδρες 40 έως 49 217 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:19:56
17 Άνδρες 40 έως 49 184 ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:20:07
18 Άνδρες 40 έως 49 61 ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρες 40 έως 49 0:20:27
19 Άνδρες 40 έως 49 150 ΡΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρες 40 έως 49 0:20:51
20 Άνδρες 40 έως 49 26 ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρες 40 έως 49 0:21:21
21 Άνδρες 40 έως 49 77 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:21:43
22 Άνδρες 40 έως 49 112 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:25:46
23 Άνδρες 40 έως 49 25 ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:33:08
24 Άνδρες 40 έως 49 167 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Άνδρες 40 έως 49 0:40:49

σειρα τερματισμού Κατηγορία
Βράβευσης ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Κατηγορία που ανηκει ΧΡΟΝΟΣ
1 Γυναίκες 50 + 20 ΜΑΛΑΧΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Γυναίκες 50 + 0:18:48
2 Γυναίκες 50 + 71 ΕΚΙΜ ΜΑΡΙΑ Γυναίκες 50 + 0:19:14
3 Γυναίκες 50 + 241 ΜΠΕΤΗ ΦΛΩΡΑ Γυναίκες 50 + 0:21:04
4 Γυναίκες 50 + 19 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γυναίκες 50 + 0:21:10
5 Γυναίκες 50 + 57 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ Γυναίκες 50 + 0:23:27
6 Γυναίκες 50 + 118 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναίκες 50 + 0:28:08
7 Γυναίκες 50 + 105 ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γυναίκες 50 + 0:33:26
8 Γυναίκες 50 + 88 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γυναίκες 50 + 0:33:29
9 Γυναίκες 50 + 169 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ Γυναίκες 50 + 0:40:50

1 Άνδρες 50 + 1 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Άνδρες 50 + 0:12:11
2 Άνδρες 50 + 91 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Άνδρες 50 + 0:14:14
3 Άνδρες 50 + 3 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 50 + 0:15:50
4 Άνδρες 50 + 18 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Άνδρες 50 + 0:15:52
5 Άνδρες 50 + 44 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 50 + 0:15:58
6 Άνδρες 50 + 244 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Άνδρες 50 + 0:17:38
7 Άνδρες 50 + 132 ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Άνδρες 50 + 0:18:19
8 Άνδρες 50 + 70 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Άνδρες 50 + 0:18:51
9 Άνδρες 50 + 22 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρες 50 + 0:19:24
10 Άνδρες 50 + 236 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ Άνδρες 50 + 0:21:41
11 Άνδρες 50 + 237 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Άνδρες 50 + 0:21:46
12 Άνδρες 50 + 222 ΚΑΛΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άνδρες 50 + 0:23:54
13 Άνδρες 50 + 227 ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Άνδρες 50 + 0:27:00
14 Άνδρες 50 + 199 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 50 + 0:27:34
15 Άνδρες 50 + 255 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 50 + 0:27:50

 
 

All Dates

  • 12 May 2019 10:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
Date : 06 Jul 2019
8
9
10
11
12
13
Date : 13 Jul 2019
14
Date : 14 Jul 2019
15
16
17
18
19
22
23
24
25
26
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr