Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Date : 01 Dec 2019
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Δρόμος Μνήμης και Τιμής Μπλοκ 15 - Σκοπευτήριο Καισαριανής

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
21 Oct 2018 00:00
Δρόμος Μνήμης και Τιμής Μπλοκ 15 - Σκοπευτήριο Καισαριανής - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2018

Gender ΒΙΒ Name Club START 14km
Male 128 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΣΟΣ 0:00:03 0:49:54
Male 404 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:00:03 0:52:24
Male 92 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:00:02 0:57:27
Male 335 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:01 0:57:51
Male 359 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΣΕ 0:00:00 1:00:13
Male 388 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:01:11
Male 111 ALEXANDROS ΓΥΟΛΔΑΣΗΣ ALEXEI 0:00:03 1:01:34
Male 147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΡΗΣ 0:00:03 1:01:42
Male 90 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Φ.Ο.Σ ΣΤΑΥΡΟΥ 0:00:02 1:01:42
Male 52 ΣΠΥΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΟΣ SSE 0:00:08 1:02:03
Male 138 KYPROS ΖΑΝΤΗΣ ΣΣΕ 0:00:08 1:02:07
Male 160 IOANNIS ΚΑΒΑΣΗΣ ΣΣΕ 0:00:06 1:02:09
Male 32 ΝΕΟΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΧΌΛΗ ΔΙΑΒΙΒΆΣΕΩΝ 0:00:00 1:02:16
Male 395 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΣΣΕ 0:00:10 1:02:20
Male 433 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ APOLLON SMYRNIS 0:00:02 1:02:24
Male 116 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΡΒΑΣ DERVAS RUNNING FAMILY 0:00:02 1:02:26
Male 412 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΝΑΖΙΔΗΣ 0:00:03 1:03:22
Male 392 ΝΟ_ΝΑΜΕ 0:00:00 1:03:27
Male 204 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΣΣΕ 0:00:01 1:03:30
Male 380 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ 0:00:03 1:03:35
Male 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΣΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΉ ΣΧΟΛΉ ΕΥΕΛΠΊΔΩΝ 0:00:05 1:03:36
Male 3 ION ARIC ΣΣΕ 0:00:03 1:03:47
Male 328 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΖΑΘΑΣ ΣΣΕ 0:00:24 1:04:03
Male 72 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΣ ΣΔΒ 0:00:22 1:04:10
Male 46 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 0:00:17 1:04:52
Male 186 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:04 1:04:58
Male 403 ΑΝΤΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΣΣΕ 0:00:10 1:05:00
Male 446 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΝΙΔΗΣ ΣΣΕ 0:00:07 1:05:03
Male 304 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΣΣΕ 0:00:04 1:05:07
Male 154 ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Σ.Ε 0:00:03 1:05:11
Male 349 ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΜΥ 0:00:03 1:05:25
Male 362 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΣΕ 0:00:06 1:05:34
Male 18 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0:00:03 1:05:39
Male 311 DIMITRIS ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΣΕ 0:00:10 1:05:51
Male 101 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ ΣΔΥΕ 0:00:08 1:05:51
Male 60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛ.ΑΣ. 0:00:36 1:05:52
Female 339 ΑΛΕΞ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ROBYN'S RUNNERS SOCIETY 0:00:03 1:05:58
Male 462 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΝΓΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:03 1:06:46
Male 264 ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΑΤΑΜΗΣ Ε' ΜΟΙΡΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΩΝ 0:00:06 1:06:49
Male 97 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΙΩΤΗΣ 0:00:31 1:06:54
Male 329 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΣΜΥ 0:00:01 1:07:14
Male 489 LAMPROS ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΣΕ 0:00:09 1:07:21
Male 418 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΨΑΣ 0:00:08 1:07:43
Female 267 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:07:54
Male 376 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:05 1:08:12
Male 306 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΤΖΙΚΑΣ ΣΣΕ 0:00:24 1:08:15
Male 29 PANAGIOTIS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 0:00:05 1:08:18
Male 374 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΉ ΣΧΟΛΉ ΕΥΕΛΠΊΔΩΝ 0:00:11 1:09:07
Male 337 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 0:00:23 1:09:14
Male 561 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΙΤΣΑΣ 0:00:11 1:09:23
Male 68 ALEXANDROS ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:03 1:09:24
Female 448 MARINA ΤΕΡΖΗ ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:08 1:09:37
Male 70 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:12 1:09:57
Male 434 STAVROS ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ 0:00:02 1:09:58
Male 326 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ MARATHON GYM RUNNING TEAM 0:00:22 1:10:05
Male 30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΣΕ 0:00:26 1:10:07
Male 43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΣΧΟΛΉ ΝΑΥΤΙΚΏΝ ΔΟΚΊΜΩΝ 0:00:03 1:10:08
Male 103 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΣΜΥ 0:00:00 1:10:09
Male 14 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ 0:00:26 1:10:20
Male 285 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΡΑΜΠΕΤΖΗΣ ΣΧΟΛΉ ΔΙΑΒΙΒΑΣΕΩΝ 0:00:05 -
Male 226 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ 0:00:03 1:10:22
Male 297 ΚΑΝΤΕΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΣΜΥ 0:00:13 1:10:25
Male 196 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ 0:00:04 1:10:27
Male 125 ΡΑΦΑΗΛ ΔΟΥΛΦΗΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:10:41
Male 416 ΠΑΥΛΟΣ ΣΙΜΟΥ ΣΣΕ 0:00:08 1:10:46
Male 64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΒΕΣΟΣ ΣΣΕ 0:00:26 1:10:46
Male 278 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΚΕΛΛΙΔΗΣ ΣΣΕ 0:00:09 1:10:51
Male 265 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΤΖΙΑΡΙΣ 0:00:02 1:10:51
Male 313 ΟΒΙΚ ΝΑΖΑΡΙΑΝ ΣΣΕ 0:00:29 1:10:51
Male 17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:09 1:10:56
Male 38 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΜΥ 0:00:00 1:10:58
Male 77 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΣΣΕ 0:00:26 1:10:59
Male 230 LAMPROS ΚΩΣΤΑΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:11:05
Male 165 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΤΑΣΗΣ ΣΣΕ 0:00:09 1:11:06
Male 27 ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΣΕ 0:00:05 1:11:07
Male 298 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΤΣΑΒΑΝΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:11:24
Male 110 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΜΥ 0:00:00 1:11:26
Male 314 ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΥΔΗ ΣΜΥ 0:00:01 1:11:26
Male 157 ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΟΥ 0:00:03 1:11:32
Male 100 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΝΗΣ MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:02 1:11:36
Male 241 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:31 1:11:51
Male 312 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ'Ι'ΤΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:00:03 1:11:55
Female 402 ΕΥΗ ΡΟΔΗ "ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ" 0:00:14 1:11:58
Male 559 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ 0:00:11 1:12:09
Male 439 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 0:00:02 1:12:14
Male 168 ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΑΜΝΙΤΣΑΣ 0:00:03 1:12:24
Male 325 APOSTOLOS ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΟΝΑΣ ΔΟΤΙΚΌΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:10 1:12:25
Male 143 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΕΝΙΟΥ ΣΣΕ 0:00:03 1:12:27
Male 81 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:03 1:12:29
Male 2 RICHARD AGATI 0:00:10 1:12:29
Male 300 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΌ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:03 1:12:35
Female 322 ΕΛΕΝΗ ΝΙΩΡΑ ΤΡΑΧΊΝΑ 0:00:03 1:12:38
Male 281 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:09 1:12:38
Male 139 ANDREAS ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:21 1:13:15
Male 410 ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΛΑΓΑΣ ΣΜΥ 0:00:02 1:13:22
Female 396 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΡΕΝΕΣΗ ΜΕΜΟΝΩΜΈΝΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 0:00:03 1:13:33
Male 501 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΪΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ 0:00:03 1:13:46
Male 163 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΔΥΠ 0:00:03 1:14:03
Male 332 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 0:00:20 1:14:17
Male 187 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΥΔΑΣ ΣΣΕ 0:00:13 1:14:27
Male 235 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:02 1:14:28
Male 286 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΔΒ 0:00:06 1:14:32
Male 19 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:04 1:14:34
Male 123 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΝΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ 0:00:03 1:14:48
Male 47 ΣΥΜΕΩΝ ΑΣΩΜΑΤΟΣ ERB RUN THE BANK 0:00:33 1:14:48
Male 83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:00:17 1:14:51
Male 142 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΟΣ 0:00:26 1:14:52
Male 129 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:00:17 1:14:52
Male 42 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ 0:00:10 1:15:07
Male 356 SOTIRIOS ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ 0:00:39 1:15:12
Male 366 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:00 1:15:14
Male 213 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΉ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ ΕΛΛΆΔΟΣ 0:00:25 1:15:19
Male 485 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΣΜΥ 0:00:04 1:15:35
Male 37 ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 0:00:34 1:15:37
Male 441 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ/ΣΔΒ 0:00:07 1:15:51
Male 464 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 0:00:08 1:16:00
Male 205 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ ΕΛ.ΑΣ 0:00:15 1:16:09
Male 182 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 0:00:11 1:16:09
Male 5 MON LUMABAN PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE 0:00:10 1:16:12
Female 133 ΣΕΛΙΝ ΕΥΘΥΜΙΟΥ FITNESSART 0:00:02 1:16:16
Male 86 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ FITNESSART 0:00:03 1:16:16
Male 57 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑ 0:00:03 1:16:25
Male 224 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ OBLAKOVE PERTLE 0:00:07 1:16:32
Male 132 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:03 1:16:37
Male 492 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:30 1:16:41
Male 251 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:07 1:16:44
Male 184 ΙΑΣΩΝ ΚΑΡΝΟΥΣΚΟΣ ΣΜΥ 0:00:10 1:16:56
Male 382 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΟΥΜΠΗΣ 0:00:05 1:16:57
Male 405 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΣΑΕΔ 0:00:05 1:17:00
Male 345 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ 0:00:15 1:17:04
Male 560 ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ 0:00:03 1:17:16
Male 391 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:03 1:17:19
Male 89 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ OLYMPIA RUNNERS 0:00:24 1:17:21
Male 79 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ 0:00:29 1:18:01
Male 71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΑΛΑΣ ΣΣΣ 0:00:18 1:18:05
Male 223 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΜΥ 0:00:18 1:18:05
Male 33 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ REDTEAM 0:00:05 1:18:10
Male 253 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΠΕΜΑ RUNNING CLUB 0:00:23 1:18:14
Male 211 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΗΣ PAGRATI ROAD RUNNERS 0:00:35 1:18:16
Male 323 ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ Σ.Ε.Η. 0:00:08 1:18:18
Female 353 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:18:18
Male 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΏΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΉΣ 0:00:03 1:18:33
Male 499 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 0:00:06 1:18:34
Male 292 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 0:00:22 1:18:36
Male 177 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:33 1:18:38
Female 334 ΕΡΥΦΙΛΗ ΣΟΦΙΑ ΟΥΡΕΪΛΙΔΟΥ ΣΧΟΛΉ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΏΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΉΣ ( Σ.Α.Ν. ) 0:00:17 1:18:39
Female 474 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΙΟΥΛΗ ΣΜΥ 0:00:01 1:19:05
Female 130 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ DIMIAK 0:00:03 1:19:07
Male 290 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ DIMIAK 0:00:03 1:19:08
Female 94 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΣΑΤΙΡΗ 0:00:20 1:19:21
Male 445 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΣΜΥ 0:00:15 1:19:23
Male 15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΣΜΥ 0:00:15 1:19:24
Male 109 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:19:25
Male 13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΣΜΥ 0:00:10 1:19:25
Male 228 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:35 1:19:25
Male 440 ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΜΥ 0:00:17 1:19:25
Male 459 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΟΚΑΣ 0:00:03 1:19:36
Male 221 FANIS ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ 0:00:16 1:19:37
Male 248 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:00:03 1:19:42
Male 420 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΙΩΡΗΣ 0:00:26 1:19:44
Male 167 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 0:00:03 1:19:45
Female 93 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ALIFERIS TRAINING TEAM 0:00:03 1:19:55
Male 491 XRISTOS ΦΟΥΣΕΚΗΣ 0:00:03 1:19:55
Male 282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:24 1:20:02
Male 358 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛ.ΑΣ. 0:00:03 1:20:06
Male 276 ANTONIS ΜΗΤΣΑΚΩΣ ΜΕ 0:00:14 1:20:12
Female 74 ΟΥΡΑΝΙΑ- ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΒΩΡΡΟΥ ΣΔΒ 0:00:00 1:20:12
Male 246 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:20:21
Female 268 ΒΑΙΑ ΜΕΓΑ ΣΣΕ 0:00:20 1:20:22
Male 266 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:10 1:20:23
Male 115 ALEXANDROS ΔΑΜΟΣ A 0:00:10 1:20:23
Male 421 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:00:29 1:20:30
Male 236 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 0:00:29 1:20:31
Male 544 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΥΒΑΛΗΣ 0:00:03 1:20:32
Male 398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΖΟΣ ΖΜΑΚ 0:00:29 1:20:32
Male 272 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΛΙΑΚΟΣ 0:00:29 1:20:36
Male 479 ΝΙΚΟΣ ΤΣΟΚΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΡΩΝ "ΟΡΣΙΠΠΟΣ" 0:00:03 1:20:37
Male 327 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:03 1:20:44
Male 193 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 0:00:03 1:20:51
Female 141 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΑΧΑΡΙΚΟΥ ΣΑΝ 0:00:18 1:20:59
Male 82 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΣΑΝ 0:00:12 1:21:00
Male 164 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΠΝ 0:00:34 1:21:02
Male 330 ΘΩΜΑΣ ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ 0:00:02 1:21:16
Male 151 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:27 1:21:28
Male 296 ΡΑΦΑΗΛ ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:03 1:21:28
Male 189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΗΣ 0:00:22 1:21:30
Male 529 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 0:00:12 1:22:16
Male 367 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΣΑΣ 0:00:03 1:22:42
Male 249 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΩΝΙΑΔΑ ΤΕΑΜ 0:00:03 1:22:55
Male 16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:23 1:23:00
Male 530 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΣ 0:00:05 1:23:00
Male 350 ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:23 1:23:01
Male 465 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΜΜΗΣ ΣΣΕ 0:00:19 1:23:07
Male 259 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ 0:00:21 1:23:07
Female 413 ΤΟΝΙΑ ΣΕΡΕΤΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:00:33 1:23:17
Male 308 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΡΕΝΙΣΤΑΣ 0:00:03 1:23:18
Male 336 EPAMEINONDAS ΠΑΛΜΟΣ HELLENIC NAVY 0:00:19 1:23:18
Male 173 ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΙΩΤΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:00:31 1:23:19
Male 12 GEORGE TURNER 0:00:03 1:23:25
Male 51 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ 0:00:33 1:23:28
Male 301 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΕΠΙΤΕΛΕΊΟ ΣΓ/ΑΝΥΕΘΑ 0:00:29 1:23:33
Male 198 NEOPHYTOS ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ 0:00:30 1:23:35
Male 87 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:06 1:23:36
Male 61 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0:00:06 1:23:37
Male 252 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΑΦΟΙ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗ 0:00:22 1:23:39
Male 500 THOMAS ΧΑΣΑΠΗΣ SAFANS 0:00:36 1:23:40
Male 299 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ 0:00:03 1:23:50
Female 218 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ 0:00:20 1:23:50
Male 88 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 0:00:37 1:23:53
Male 407 NIKOLAOS ΣΑΚΑΤΗΣ BAZAAR S.A. 0:00:03 1:24:03
Male 31 PERIKLIS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 0:00:23 1:24:09
Male 203 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:30 1:24:11
Male 67 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:22 1:24:14
Female 217 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:03 1:24:15
Male 429 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:21 1:24:15
Male 534 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:03 1:24:15
Male 557 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΗΡΑΣ 0:00:03 1:24:15
Male 546 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΡΕΚΑΣ 0:00:03 1:24:15
Male 401 ALEXIOS ΡΟΔΑΚΗΣ 0:00:34 1:24:16
Male 148 ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΔΗΣ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ ΠΕΖΙΚΟ 0:00:33 1:24:16
Male 84 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΑΣ RUNNING WINNERS 0:00:03 1:24:31
Male 484 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 0:00:27 1:24:35
Male 185 DIMITRIOS ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ 0:00:03 1:24:42
Male 408 ΗΛΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ 0:00:03 1:24:44
Female 540 ΕΥΘΑΛΙΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:08 1:24:44
Male 496 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:00:06 1:24:55
Male 379 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ APOKSENOSI 0:00:18 1:24:55
Male 458 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΚΑΣ 0:00:03 1:24:55
Female 502 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ SKYWOMEN RUNNING TEAM/ BETTER PEOPLE TEAM 0:00:13 1:24:57
Male 73 ΧΡΗΣΤΑΚΙ ΒΥΡΑ ΣΜΥ 0:00:17 1:25:19
Female 256 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΙ 0:00:24 1:25:21
Male 384 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:25 1:25:21
Male 415 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΑΣΟΣ 0:00:37 1:25:27
Male 467 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΤΑΛΟΣ 0:00:14 1:25:36
Male 344 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΊΟΥ 0:00:20 1:25:45
Male 525 ΘΩΜΑΣ ΨΑΡΡΗΣ ΣΓ ΑΝΥΕΘΑ 0:00:22 1:25:48
Female 91 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΣΕ 0:00:17 1:25:52
Male 131 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΣΣΕ 0:00:27 1:25:53
Male 316 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΓΚΟΓΛΟΥ ΣΣΕ 0:00:27 1:25:53
Male 28 DIMITRIOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΣΕ 0:00:18 1:25:53
Male 232 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:31 1:25:55
Male 62 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:03 1:26:09
Male 254 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΉ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ ΕΛΛΆΔΟΣ 0:00:25 1:26:26
Male 387 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 0:00:38 1:27:35
Male 493 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΜΥ 0:00:17 1:27:41
Male 263 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΜΥ 0:00:17 1:27:41
Male 449 MARIOS ΤΖΑΒΑΡΑΣ 0:00:28 1:27:42
Male 427 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΜΥ 0:00:21 1:27:44
Male 209 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΕΛΑΣ PANGRATI ROAD RUNNERS CLAB 0:00:35 1:27:50
Male 519 CHRYSANTHOS ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 0:00:15 1:27:55
Male 20 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΚ 0:00:04 1:28:24
Male 85 ΑΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΜΥ 0:00:02 1:28:27
Male 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:36 1:28:28
Male 437 STEFANOS ΣΤΕΦΟΥ 0:00:36 1:28:39
Female 237 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:34 1:28:54
Male 212 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΛΕΦΕΔ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04 1:29:02
Male 472 ΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΗΓΑΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΕΓΓΟΝΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΘΕΝΤΟΣ ΤΗΝ 10Η ΜΑΪΟΥ 1944 0:00:15 1:29:02
Male 206 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΑΠΟΕΛ 0:00:03 1:29:13
Female 120 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:35 1:29:15
Male 216 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:33 1:29:25
Male 305 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ Σ/Κ 0:00:32 1:29:31
Male 262 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΥΛΑΚΟΣ Σ/Κ 0:00:32 1:29:32
Male 320 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0:00:03 1:29:58
Male 371 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΉ ΑΣΤΥΝΟΜΊΑ 0:00:36 1:30:54
Male 303 ΧΑΡΗΣ ΜΠΟΓΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 0:00:03 1:31:06
Female 385 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 0:00:37 1:31:09
Male 122 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:07 1:31:23
Male 273 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΔΡΙΝΟΣ ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗ 0:00:29 1:31:38
Male 245 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΚΑΒΕΤΣΟΣ 0:00:03 1:31:59
Male 483 ΙΩΑΚΕΙΜ ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ 0:00:03 1:32:16
Male 468 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:31 1:32:20
Male 294 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:30 1:32:22
Male 4 EDISON BABE 0:00:50 1:32:22
Male 25 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 0:00:50 1:32:22
Female 363 ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΡΙΣΣΗ ΣΓ ΑΝΥΕΘΑ 0:00:24 1:32:49
Male 215 ΤΙΤΟΣ ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΣΜΥ 0:00:12 1:32:52
Female 428 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:11 1:32:52
Male 452 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΗΣ ΣΜΥ 0:00:22 1:33:03
Male 453 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΗΣ 0:00:25 1:33:03
Male 293 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 'ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ'' PATISSIA RUNNERS 0:00:08 1:33:30
Female 288 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΤΟΓΛΗ 0:00:39 1:33:36
Male 244 STAUROS ΛΥΡΑΚΗΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:33:41
Male 378 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:01 1:33:42
Male 361 ΗΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 0:00:03 1:33:44
Male 105 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:31 1:33:48
Male 112 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΑΜΠΕΛΏΝΕΣ ΜΠΆΡΛΟΥ 0:00:03 1:33:49
Male 158 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ 0:00:26 1:34:04
Male 63 ΗΛΙΑΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 0:00:10 1:35:27
Male 372 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΝΗΤΑΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:39 1:35:30
Male 291 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ ALPHA 0:00:15 1:35:38
Male 202 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ ALPHA 0:00:03 1:35:41
Male 192 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 0:00:13 1:36:13
Female 107 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΟΝΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0:00:03 1:36:16
Male 543 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΡΑΣ 0:00:36 1:36:38
Male 515 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:03 1:36:42
Male 1944 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΥΙΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΘΕΝΤΟΣ ΤΗΝ 10Η ΜΑΪΟΥ 1944 0:00:14 1:36:42
Male 354 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΡΑ 0:00:04 1:36:43
Male 50 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΕΡΟΥ PAGKRATI ROAD RUNNERS CLUB 0:00:03 1:37:18
Male 39 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 0:00:19 1:37:31
Male 146 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ 0:00:13 1:37:31
Male 208 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:30 1:37:48
Female 270 ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗ 0:00:31 1:37:50
Male 275 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:03 1:38:15
Male 432 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ 0:00:19 1:38:21
Male 240 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΝΟΣ ALPHA 0:00:15 1:38:27
Male 250 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ALPHA 0:00:17 1:38:28
Male 527 EPAMEINONDAS ΨΑΡΡΟΣ APOLLON 0:00:18 1:38:28
Male 283 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04 1:38:44
Female 247 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ 0:00:22 1:39:11
Male 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 0:00:31 1:39:43
Male 242 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 0:00:30 1:39:44
Male 274 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΤΡΑΚΑΣ 0:00:17 1:40:10
Male 277 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:00:33 1:40:49
Male 357 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 0:00:28 1:42:01
Male 295 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ T 0:00:03 1:42:02
Female 399 ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΙΚΟ T 0:00:03 1:42:02
Male 355 ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 0:00:27 1:43:54
Female 486 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΦΙΛΗ APOKSENOSI 0:00:03 1:44:21
Female 22 ΑΡΕΤΗ ΨΑΡΡΑ 0:00:19 1:46:19
Male 238 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΙΑΚΟΣ ΣΜΥ 0:00:20 1:46:19
Female 166 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΣΜΥ 0:00:19 1:46:23
Female 169 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ / ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ 0:00:23 1:47:45
Female 471 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΕΝΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:00:26 2:00:00
Male 258 SOKRATIS ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ E/MK 0:00:39 -
Female 488 ΜΑΡΙΑ (MARIA) ΦΛΩΡΟΥ (FLOROU) 0:00:12 -
Male 319 ΒΙΚΤΩΡ (VIKTOR) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ (NIKOLAIDIS) 0:00:13 -

 
 

All Dates

  • 21 Oct 2018 00:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Date : 01 Dec 2019
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr