Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
4
5
6
7
8
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

4ος Αγώνας Δρόμου στις «Στις γειτονιές των Μικρασιατών Προσφύγων»

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
23 Sep 2018 20:00
4ος Αγώνας Δρόμου στις «Στις γειτονιές των Μικρασιατών Προσφύγων» - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2018

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Με απόλυτη επιτυχία πραγματοποιήθηκαν οι 4οι Αγώνες Δρόμου
«Στις γειτονιές των Μικρασιατών προσφύγων».

Την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018 πραγματοποιήθηκαν οι 4οι Αγώνες Δρόμου με την επωνυμία «Στις γειτονιές των Μικρασιατών Προσφύγων».
Η Οργανωτική Επιτροπή: Η Διεύθυνση Κοινωνικής Πολιτικής - Τμήμα Αθλητισμού του Δήμου Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνος, ο Οργανισμός Πολιτισμού, Άθλησης και Νεολαίας (Ο.Π.Α.Ν.) του Δήμου Νέας Ιωνίας, το Κέντρο Σπουδής και Ανάδειξης Μικρασιατικού Πολιτισμού (ΚΕ.ΜΙ.ΠΟ.), και ο Αθλητικός & Γυμναστικός Σύλλογος «ΑΝΑΤΟΛΗ» Νέας Ιωνίας διοργάνωσαν τους πιο πάνω αγώνες με απόλυτη επιτυχία.
Οι αποστάσεις των αγώνων ήταν 1.000 μ. για παιδιά και 10.000 μ. για ενήλικες.
Η ημέρα, από την άποψη της θερμοκρασίας, ήταν αρκετά καλή και βοήθησε τους δρομείς να ολοκληρώσουν την προσπάθειά τους με ευχαρίστηση.
Οι τερματίζοντες αθλητές εξέφρασαν τα συγχαρητήριά τους για: τη φύλαξη όλης της διαδρομής, για τις προσφορές της διοργάνωση (νερά, μπανάνες, χυμούς, διπλώματα, έπαθλα), τις χιλιομετρικές ενδείξεις, τη μουσική με μικρασιάτικα τραγούδια στους χώρους της εκκίνησης και στη Λ. Ηρακλείου, τα μηνύματα της διοργάνωσης που όλα ήταν για τους ξερριζωμένους μετά τη Μικρασιατική Καταστροφή, την ιατρική υποστήριξη, τη μεγάλη κινητοποίηση και βοήθεια από την Τροχαία της Ν. Ιωνίας, τις Δημοτικές Αστυνομίες των δύο Δήμων, τους 150 και πλέον εθελοντές σε όλο το μήκος της διαδρομής των 10.000 μ., οι οποίοι ενθάρρυναν τους διερχόμενους αθλητές, την Ομάδα των Σαμαρειτών, Διασωστών του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού.
Οι αγώνες είχαν μία ειδική αφιέρωση στο Σύλλογο «Πίστη». Ο Σύλλογος «Πίστη» ιδρύθηκε από γονείς παιδιών που πάσχουν από καρκίνο (νεοπλασματική νόσο). Είναι ένας πολύ δραστήριος Σύλλογος με πλούσιο ανθρωπιστικό έργο. Στο χώρο του τερματισμού είχε τοποθετηθεί ειδικό κουτί, για να ρίχνουν οι ενδιαφερόμενοι την οικονομική τους ενίσχυση.
Των αγώνων προηγήθηκε ο αγώνας των 1.000 μ. για τα παιδιά. Την «υπόσχεση του αθλητή» απήγγειλε η αθλήτρια της Ανατολής Μάγια Ζουμπανέα. Την εκκίνηση έδωσε ο Δήμαρχος Ν. Φιλαδέλφειας – Ν. Χαλκηδόνας κ. Άρης Βασιλόπουλος. Όλα τα παιδιά τερμάτισαν και καταχειροκροτήθηκαν από γονείς, αθλητές και φιλάθλους.
Αμέσως μετά ήρθε η σειρά του μεγάλου αγώνα των 10.000 μ. Πριν την εκκίνηση απηύθυναν χαιρετισμό ο Δήμαρχος κ. Βασιλόπουλος και ο Πρόεδρος του ΚΕ.ΜΙ.ΠΟ. κ. Χριστοδούλου. Ακολούθησε η «υπόσχεση του αθλητή» την οποία απήγγειλε ο γνωστός μας αθλητής Βλάσσης Καραβασίλης, Πρόεδρος του (Μικρασιάτικης καταγωγής) Συλλόγου «ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ» Ν. Μάκρης – Μαραθώνα. Την εκκίνηση έδωσε ο Πρόεδρος του ΚΕ.ΜΙ.ΠΟ. κ. Λουκάς Χριστοδούλου.
Παραβρέθηκαν στους αγώνες: Ο Δήμαρχος Ν. Φιλαδέλφειας – Ν. Χαλκηδόνας κ. Άρης Βασιλόπουλος, ο Δήμαρχος Ν. Ιωνίας κ. Ηρακλής Γκότσης, ο επικεφαλής της Δημοτικής παράταξης «Δημιουργία – Αλληλεγγύη» και Δημοτικός Σύμβουλος Ν. Ιωνίας κ. Παν. Μανούρης, ο Αντιδήμαρχος Παιδείας και Πολιτισμού Ν. Ιωνίας κ. Χρ. Χατζηϊωάννου, ο Πρόεδρος του Ο.Π.Α.Ν. Δημοτικός Σύμβουλος κ. Σπ. Αμανατίδης, ο Δημοτικός Σύμβουλος (και δρομέας) Ν. Φιλ/φειας – Ν. Χαλκηδόνας κ. Θεόδ. Μανωλεδάκης, ο Διοικητής της Τροχαίας Ν. Ιωνίας κ. Σωτ. Ξυνός, η Δημοτική Σύμβουλος και Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Ηρακλείου κ. Μαίρη Αρώνη, ο κ. Σαλονικίδης από την ΙΟΝΙΑΝΕΤ, ο Πρόεδρος της ΑΝΑΤΟΛΗΣ κ. Βασιλείου Ευάγγ. και αρκετά μέλη του Δ.Σ. της ΑΝΑΤΟΛΗΣ: ο Αντιπρόεδρος κ. Ιωάννου Ιωάν., ο Γεν. Γραμματέας κ. Κοντουδάκης Νικ., ο Ειδ. Γραμματέας κ. Φιλτισάκος Ιωάν., η Έφορος κ. Κατέχη Ελένη, ο Ταμίας κ. Στουραΐτης Κώστας, μεγάλος αριθμός των γυμναστών του Ο.Π.Α.Ν., εκπρόσωποι των Νομικών προσώπων του Δήμου Ν. Φιλαδέλφειας, τρεις προπονητές της ΑΝΑΤΟΛΗΣ, ο Πρόεδρος της 1ης Σχολικής Επιτροπής Ν. Φιλ/φειας κ. Παπαθεοφάνους, ο εκπρόσωπος του Συλλόγου «Πίστη» κ. Γιαννακουδάκης,
Στον αγώνα των 1.000 μ. πρώτευσε ο Κλουβάτος Νικόλαος με χρόνο 4.03.40 και πρώτη στα κορίτσια ήταν η αθλήτρια της ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κοζαδίνου Μαρία – Ειρήνη με χρόνο 4.42.11.
Στον αγώνα των 10.000 μ. πρώτος στον τερματισμό ήλθε ο πρωταθλητής του Μαραθωνίου Κώστας Πούλιος με χρόνο 35.44.61 και πρώτη γυναίκα η Παναγιώτου Αλεξάνδρα με χρόνο 45.30.30.
Και οι δύο νικητές των 10.000 μ. μίλησαν με πολύ εγκωμιαστικά λόγια για τη διοργάνωση και έδωσαν με έμφαση συγχαρητήρια στους διοργανωτές που διατηρούν με τις εκδηλώσεις τους τις μνήμες. Η κ. Παναγιώτου εξέπληξε όλους τους παραβρισκόμενους λέγοντας ότι είναι «ευτυχής που έλαβε μέρος στο σημερινό αγώνα μετά από μία μεγάλη προσωπική περιπέτεια υγείας. Κατάφερε και νίκησε τον καρκίνο του στήθους και σήμερα κατάφερε και ήρθε πρώτη γυναίκα στα 10.000 μ…..». Αισιοδοξία, θάρρος, πίστη και αγωνιστικότητα από την αθλήτρια και παράδειγμα για εμάς τους υπόλοιπους.
Στον αγώνα των 10.000 μ. είχαμε την τιμή να έχουμε τη συμμετοχή και αυτή τη χρονιά των δύο τυφλών Μαραθωνοδρόμων Παρολυμπιονικών του 2004: του κ. Σιούτη Στέργιου με συνοδό του τον αθλητή κ. Δραζιώτη Γιάννη και του κ. Τσατσακλά Νικολάου , με συνοδό του τον αθλητή κ. Βλαχογιάννη Βασίλη. Είχαμε επίσης τη συμμετοχή του κ. Στέλιου Πρασσά, που διανύει το 88ο έτος της ηλικίας του και είναι εν ενεργεία Μαραθωνοδρόμος. Η Οργανωτική Επιτροπή αφού ευχαρίστησε τους ανωτέρω δρομείς, τους βράβευσε ιδιαίτερα για τη συμμετοχή τους στον αγώνα.
Η εκδήλωση ολοκληρώθηκε με τις απονομές των επάθλων στους νικητές των ηλικιακών κατηγοριών. Στο τέλος έγινε η καθιερωμένη κλήρωση του επάθλου «για τον αθλητή που δεν νίκησε». Το βαρύτιμο έπαθλο πήρε ο δρομέας του Συλλόγου «Τελμησσός» Ν. Μάκρης - Μαραθώνα Σπύρος Μητσέας.
Τα μέλη της Οργανωτικής Επιτροπής, πριν ακόμη ολοκληρωθούν οι αγώνες και παρόλη την κόπωση, ξεκίνησαν το σχεδιασμό για την επόμενη διοργάνωση, τους 5ους Αγώνες του 2019.
Η Οργανωτική Επιτροπή ευχαριστεί όλους: αθλητές και αθλήτριες, εθελοντές, την Τροχαία, τις Δημοτικές Αστυνομίες, τον ιατρό κ. Καραφώτη, τον κ. Γιάννη Βέλλη, (δημοσιογράφο, φωτορεπόρτερ) για τη φωτογραφική κάλυψη του αγώνα, την ΙΟΝΙΑΝΕΤ, τους Σαμαρείτες του Ε.Ε.Σ., τους γονείς και λοιπούς φιλάθλους για την υποδειγματική παρουσία τους στους σημερινούς αγώνες.
Τα αναλυτικά αποτελέσματα θα βρείτε στις ιστοσελίδες των διοργανωτών.


Θέση Bib Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. Χρόνος Σύλλογος
10km ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1977 35.48.25 ΠΡΩΤΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1970 45.35.36 ΠΡΩΤΗ ΝΙΚΗΤΡΙΑ

Female 20-29
1. 322 ΜΠΙΛΑΛ ΑΡΕΤΗ 1998 1:10:00,63
2. 214 ΚΟΡΝΙΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1994 1:10:30,13
Female 30-39
1. 112 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ - ΝΙΚΗ 1986 0:45:54,00
2. 526 ΧΑΧΛΑΚΗ ΑΜΠΕΛΙΑ 1982 0:50:05,77
3. 432 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1980 0:51:15,09
Female 40-49
1. 374 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 1974 0:47:11,76
2. 138 ΖΕΤΟΥ ΛΙΒΙΑ 1970 0:49:07,85
3. 666 ΑΝΔΡΟΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1971 0:49:51,48
Female 50-59
1. 336 ΝΙΚΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1967 0:54:53,35
2. 343 ΝΤΕΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1963 1:03:02,10
3. 149 ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1968 1:04:55,38
Female 60+
1. 401 ΠΟΥΠΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1948 0:57:51,54
2. 297 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ 1952 1:01:43,78 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
3. 96 ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1952 1:12:15,10 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
Male 18-19
1. 510 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1999 0:40:58,15 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2. 313 ΜΠΑΛΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 0:50:24,60
3. 395 ΠΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 0:55:53,92
Male 20-29
1. 417 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 0:36:37,92 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2. 74 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1990 0:39:28,72 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
3. 392 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 0:44:57,55 ΑΠΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ
Male 30-39
1. 160 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 0:37:57,73 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2. 478 ΤΡΕΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 0:42:08,64
3. 143 ΖΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1984 0:42:31,02
Male 40-49
1. 427 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1971 0:37:38,26 Απόλλων Δυτικής Αττικής
2. 93 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 1977 0:38:50,55
3. 120 ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 0:39:17,86 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Male 50-59
1. 174 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1967 0:41:05,68 PAGRATI RUNNERS CLUB
2. 261 ΛΙΟΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1961 0:41:26,14 ΧΑΛΙΚΑΚΙ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
3. 222 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 0:43:30,48 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
Male 60-69
1. 3 MILWARD MARTIN 1955 0:42:04,08 FULHAM RUNNING CLUB
2. 199 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1954 0:47:56,94
3. 304 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1954 0:49:47,44 ΣΕΒΑΣ
Male 70+
1. 663 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1946 0:47:22,85
2. 405 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 1943 0:53:15,82 Απολλων Δυτικης Αττικης
3. 32 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1948 0:55:49,54


 Θέση Θέση Ηλ.Κατ. Θέση Φύλου Bib Ονοματεπώνυμο Έτος Γεν. Ηλ. Κατ. Καθ. Χρόνος Χρόνος Σύλλογος
1. -1 1 575 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 Male 13-14 0:04:03,40 0:04:07,27
2. 1 2 577 ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Male 13-14 0:04:15,52 0:04:18,15
3. 1 3 608 ΝΤΑΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 Male 15-16 0:04:16,47 0:04:19,89 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
4. 2 4 636 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 2005 Male 13-14 0:04:19,50 0:04:22,37 ΓΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5. 3 5 582 ΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 Male 13-14 0:04:38,90 0:04:42,77 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
6. -1 1 576 ΚΟΖΑΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΕΙΡΗΝΗ 2006 Female 11-12 0:04:42,11 0:04:45,43 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
7. 4 6 584 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 Male 13-14 0:04:42,46 0:04:46,63
8. 5 7 573 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2004 Male 13-14 0:04:42,49 0:04:47,72
9. 6 8 535 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 Male 13-14 0:04:44,12 0:04:48,39
10. 1 9 603 ΜΠΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 Male 11-12 0:04:49,92 0:04:53,89 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
11. 1 2 562 ΕΣΜΕΡΛΗ ΧΡΥΣΑ 2007 Female 11-12 0:04:50,99 0:04:54,11 Ίκαρος Νέας Ιωνίας
12. 1 3 540 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 Female 15-16 0:04:54,90 0:04:58,97 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
13. 2 4 539 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ 2007 Female 11-12 0:04:56,23 0:04:59,10 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
14. 2 10 640 ΤΟΓΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 Male 11-12 0:04:55,86 0:04:59,83
15. 7 11 669 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 Male 13-14 0:04:55,67 0:05:00,41
16. 8 12 609 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 Male 13-14 0:04:56,66 0:05:01,34
17. 3 13 625 ΠΡΩΙΤΣΑΚΗΣ ΑΡΗΣ 2006 Male 11-12 0:04:56,68 0:05:01,92
18. 4 14 641 ΤΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 Male 11-12 0:04:58,21 0:05:02,90 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
19. 9 15 611 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2004 Male 13-14 0:04:58,96 0:05:03,24 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
20. 10 16 589 ΛΥΠΗΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 Male 13-14 0:04:58,33 0:05:03,48
21. 2 5 610 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 Female 15-16 0:05:03,31 0:05:08,06 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
22. 3 6 678 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 Female 11-12 0:05:06,64 0:05:09,84
23. 5 17 536 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 Male 11-12 0:05:09,54 0:05:13,41 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
24. 4 7 643 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΑΙΑ 2006 Female 11-12 0:05:10,88 0:05:15,83
25. 1 18 563 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Male 9-10 0:05:14,65 0:05:18,89
26. 2 19 668 ΜΠΕΤΖΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2009 Male 9-10 0:05:16,07 0:05:21,22
27. 3 8 543 ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2002 Female 15-16 0:05:15,89 0:05:21,49
28. 6 20 679 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Male 11-12 0:05:19,12 0:05:22,59
29. 1 9 538 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2008 Female 9-10 0:05:20,08 0:05:25,23 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
30. 3 21 633 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2009 Male 9-10 0:05:24,56 0:05:28,64 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
31. 5 10 644 ΤΣΙΟΚΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 Female 11-12 0:05:29,22 0:05:32,71 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
32. 7 22 537 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2007 Male 11-12 0:05:28,15 0:05:33,67
33. 11 23 569 ΖΟΥΜΠΑΝΕΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2005 Male 13-14 0:05:30,82 0:05:35,97 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
34. 4 24 659 ΜΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 Male 9-10 0:05:35,45 0:05:38,17 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
35. 5 25 657 ΣΙΓΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 Male 9-10 0:05:35,63 0:05:38,19 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
36. 8 26 581 ΚΟΥΚΟΥΡΕΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ 2007 Male 11-12 0:05:33,61 0:05:38,49 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
37. 6 11 568 ΖΟΥΜΠΑΝΕΑ ΜΑΡΙΑ 2006 Female 11-12 0:05:36,22 0:05:39,57 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
38. 7 12 570 ΚΑΖΑΝΗ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ 2007 Female 11-12 0:05:38,43 0:05:43,95 RUN PISTOLS
39. -1 27 585 ΛΙΑΚΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2010 0:05:40,17 0:05:44,54
40. 8 13 632 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 Female 11-12 0:05:41,19 0:05:44,66 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
41. 6 28 638 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2008 Male 9-10 0:05:43,81 0:05:47,47 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
42. -1 29 598 ΜΟΥΡΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2011 0:05:42,50 0:05:48,89 Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
43. 7 30 604 ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 Male 9-10 0:05:44,26 0:05:50,09
44. 2 14 654 ΠΛΥΤΑΡΙΑ ΞΕΝΙΑ 2008 Female 9-10 0:05:46,37 0:05:51,19 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
45. -1 31 599 ΜΟΥΡΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2012 0:05:45,85 0:05:52,04 Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
46. 9 32 553 ΔΕΛΗΝΙΚΟΛΗΣ ΜΑΝΟΣ 2007 Male 11-12 0:05:50,77 0:05:53,74 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
47. 12 33 602 ΜΠΕΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 Male 13-14 0:05:54,76 0:05:58,47 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
48. 8 34 578 ΚΟΝΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2009 Male 9-10 0:05:56,23 0:05:59,43 Γ.Σ. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
49. 9 35 620 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2008 Male 9-10 0:05:58,87 0:06:02,95 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
50. 3 15 546 ΓΚΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 Female 9-10 0:06:00,57 0:06:03,89 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑ
51. 9 16 564 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 Female 11-12 0:05:59,17 0:06:04,34
52. 10 17 631 ΣΙΜΩΝΕΤΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 Female 11-12 0:06:03,83 0:06:07,30 Γ.Σ.ΙΚΑΡΟΣ
53. 10 36 647 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2009 Male 9-10 0:06:04,43 0:06:07,49
54. 11 37 574 ΚΕΣΕΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 Male 9-10 0:06:08,17 0:06:13,77
55. 10 38 614 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 Male 11-12 0:06:10,92 0:06:16,65
56. 4 18 547 ΓΚΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2008 Female 9-10 0:06:14,69 0:06:18,01 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
57. 5 19 544 ΓΙΑΝΝΙΩΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2009 Female 9-10 0:06:17,98 0:06:22,93
58. 6 20 672 ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2008 Female 9-10 0:06:32,09 0:06:35,76
59. 11 39 548 ΓΚΙΟΖΙ ΕΛΝΤΙΝ 2007 Male 11-12 0:06:33,66 0:06:38,89 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
60. 11 21 583 ΚΥΡΙΑΖΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Female 11-12 0:06:36,65 0:06:41,48 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
61. 12 40 534 MILWARD CONNOR 2009 Male 9-10 0:06:39,92 0:06:44,28
62. 13 41 671 ΓΚΟΥΓΚΑ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ 2004 Male 13-14 0:06:41,82 0:06:47,16
63. 13 42 580 ΚΟΡΔΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2009 Male 9-10 0:06:52,33 0:06:56,60 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
64. 14 43 667 ΜΠΕΤΖΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 Male 9-10 0:07:17,22 0:07:21,49
65. 15 44 554 ΔΕΛΙΚΩΣΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2009 Male 9-10 0:07:17,33 0:07:21,77 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
66. 7 22 655 ΤΣΙΜΙΛΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 Female 9-10 0:07:20,12 0:07:24,41 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
67. -1 23 586 ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2012 0:07:25,78 0:07:30,23
68. 16 45 639 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2009 Male 9-10 0:07:41,91 0:07:45,26 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
69. 17 46 656 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 Male 9-10 0:07:46,88 0:07:53,19 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
70. -1 24 685 ΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2011 0:07:58,25 0:08:04,78
71. 18 47 600 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣ 2009 Male 9-10 0:08:14,71 0:08:21,31
72. 19 48 556 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2008 Male 9-10 0:08:20,83 0:08:27,23
73. 20 49 660 ΚΟΥΤΣΟΡΕΒΥΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 Male 9-10 0:08:24,50 0:08:30,69
74. 12 25 646 ΧΑΜΑΝΤΕ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 Female 11-12 0:09:02,34 0:09:05,39 Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

 
 

All Dates

  • 23 Sep 2018 20:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
4
5
6
7
8
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr