Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
4
5
6
7
8
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

2ος Αγώνας Δρόμου Πετρούσας Δράμας

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
08 Aug 2018 16:00
2ος Αγώνας Δρόμου Πετρούσας Δράμας - Αποτελέσματα Ατγώνες δρόμου 2018

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME

1 22 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:34’04″937

2 48 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:34’23″978

3 83 ΣΤΟΙΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 00:35’45″478

4 65 ΣΑΝΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:35’48″565

5 72 ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 00:37’08″850

6 87 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α 00:37’18″943

7 4 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:37’34″191

8 49 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:39’42″087

9 80 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 00:39’53″434

10 54 ΒΕΛΚΟΒΑ ΜΙΛΕΝΑ Γ 00:40’04″382

11 29 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α 00:40’51″008

12 92 ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 00:40’53″113

13 31 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 00:41’00″196

14 26 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 00:41’50″148

15 89 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 00:41’56″435

16 51 ΚΟΥΤΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:41’58″099

17 27 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ Α 00:42’16″530

18 68 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:42’23″692

19 25 ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:43’27″607

20 43 ΚΕΛΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:43’29″373

21 10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ Α 00:43’35″348

22 64 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 00:43’51″058

23 63 ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α 00:43’51″116

24 61 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:43’57″895

25 66 ΖΑΪΜΗΣ ΑΡΗΣ Α 00:44’21″050

26 32 ΜΠΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 00:44’29″859

27 16 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:44’34″978

28 2 ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΝΤΟΡΑ Γ 00:44’54″040

29 5 ΤΣΙΣΜΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:45’13″721

30 57 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:45’16″517

31 6 ΤΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:46’31″486

32 58 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΣΑΙΑΣ Α 00:47’03″044

33 9 ΚΟΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:47’20″949

34 52 ΚΑΣΑΠΗ ΕΛΕΝΗ Γ 00:47’26″164

35 45 ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 00:47’30″187

36 37 ΛΟΥΤΣΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 00:47’32″092

37 62 ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ Γ 00:47’37″787

38 35 ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 00:48’07″164

39 47 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:48’18″713

40 71 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:48’26″333

41 36 ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 00:48’50″835

42 78 ΣΑΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 00:48’54″717

43 53 ΜΑΡΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:48’59″445

44 82 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ Α 00:49’11″416

45 77 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 00:49’22″858

46 11 ΑΡΜΕΝ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:50’31″981

47 20 ΠΟΥΡΝΑΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:50’41″684

48 84 ΤΑΝΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:50’58″694

49 81 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 00:51’03″407

50 3 KREUTZER MANFRED Α 00:51’05″267

51 38 ΛΟΥΤΣΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 00:52’03″227

52 74 ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 00:52’07″050

53 73 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:52’07″104

54 59 ΤΣΕΡΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:52’09″363

55 75 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Α 00:52’13″227

56 56 ΚΥΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:52’41″211

57 12 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:52’42″733

58 85 ΑΔΕΛΦΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 00:52’47″511

59 8 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 00:52’53″150

60 23 ΧΑΤΖΗΣΑΡΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:53’03″604

61 50 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Α 00:53’07″394

62 13 ΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:53’17″306

63 79 ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:53’48″308

64 21 ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 00:53’54″732

65 70 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 00:54’27″779

66 46 ΚΟΤΣΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ 00:54’38″558

67 91 ΤΣΑΓΓΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:54’39″998

68 41 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ 00:54’45″500

69 90 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:54’52″671

70 88 ΤΣΟΥΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:54’52″847

71 33 ΜΑΣΤΡΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α 00:55’38″102

72 55 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 00:55’38″962

73 44 ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:57’48″511

74 17 ΠΕΤΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:57’49″010

75 42 ΚΑΨΙΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:58’28″793

76 86 ΣΕΙΤΑΝΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Γ 00:58’39″914

77 34 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ Γ 00:58’40″315

78 69 ΚΙΟΣΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:58’42″807

79 7 ΤΣΙΟΚΑ ΣΙΜΟΝΑ Γ 00:59’08″934

80 24 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 01:01’20″764

81 60 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 01:01’52″275

82 39 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 01:01’53″608

83 67 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 01:02’56″102

84 93 ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 01:03’59″715

85 15 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΗ Γ 01:05’16″346

86 76 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ Γ 01:12’48″650

87 40 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ 01:17’59″831

DNS 1 ΚΟΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α DNS

DNS 14 ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α DNS

DNS 18 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α DNS

DNS 19 ΜΑΧΑΙΡΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α DNS

DNS 28 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α DNS

DNS 94 ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α DNS

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME

1 690 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 00:17’25″885

2 681 ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:18’08″929

3 664 ΚΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΜΥΡΩΝ Α 00:18’09″367

4 682 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Α 00:18’48″831

5 669 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:18’49″362

6 583 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 00:19’41″454

7 647 ΞΕΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 00:19’48″288

8 648 ΑΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 00:19’57″935

9 689 ΡΑΠΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:20’00″006

10 658 ΜΠΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ Α 00:21’07″591

11 557 ΚΥΡΔΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:21’15″091

12 653 ΓΚΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:21’31″780

13 615 ΒΩΛΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:21’49″119

14 593 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:21’50″141

15 519 ΓΙΑΓΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:21’50″321

16 565 ΠΙΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 00:21’57″761

17 692 ΣΤΑΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:22’33″564

18 688 ΓΚΡΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 00:22’37″345

19 651 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:22’42″698

20 516 ΣΕΒΔΙΛΗ ΑΒΡΑΜΙΝΑ Γ 00:22’45″165

21 659 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 00:22’47″804

22 602 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:22’47″845

23 559 ΠΥΡΙΓΚΟΣ ΦΙΛΕΑΣ Α 00:22’49″120

24 680 ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ 00:22’56″505

25 612 ΖΕΔΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:23’02″427

26 671 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:23’13″186

27 633 ΔΙΚΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:23’16″767

28 503 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 00:23’18″098

29 589 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ 00:23’30″328

30 590 ΣΑΜΠΑΝΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α 00:23’30″608

31 649 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 00:23’40″189

32 555 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ Α 00:23’51″905

33 625 ΔΙΚΜΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 00:24’05″509

34 556 ΚΥΡΔΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 00:24’07″851

35 656 ΡΑΜΦΟΠΟΥΛΟΣ ΟΜΗΡΟΣ Α 00:24’39″672

36 613 ΖΕΔΑΜΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:24’45″072

37 504 ΚREUTZER ΑΛΕΞΗΣ Α 00:24’53″332

38 518 ΓΙΟΡΔΑΜΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α 00:25’04″290

39 588 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:25’50″640

40 511 ΚΟΥΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:25’52″647

41 541 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:25’59″500

42 577 ΒΟΛΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:26’09″037

43 679 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Α 00:26’25″216

44 694 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 00:26’30″621

45 641 ΖΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:26’44″514

46 639 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:26’51″537

47 521 ΗΛΤΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:26’52″781

48 567 ΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:27’05″263

49 594 ΜΑΡΟΥΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 00:27’06″524

50 575 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:27’15″825

51 520 ΗΛΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 00:27’15″885

52 610 ΜΑΤΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α 00:27’16″062

53 600 ΓΑΙΔΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:27’16″894

54 570 ΔΙΚΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:27’19″182

55 663 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:27’29″626

56 534 ΤΣΕΛΑ ΑΛΜΠΕΡΤ Α 00:27’32″543

57 693 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:27’43″477

58 549 ΒΟΛΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:27’43″547

59 507 ΖΕΔΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 00:27’44″507

60 604 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:27’47″485

61 642 ΣΟΟΥΤΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 00:27’52″325

62 547 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 00:27’55″700

63 627 ΚΑΤΣΑΦΑΣ ΑΣΤΥΑΝΑΞ Α 00:27’58″305

64 536 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 00:27’59″026

65 530 ΣΤΑΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:28’02″506

66 632 ΛΑΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:28’02″647

67 638 ΤΡΕΠΚΑ ΕΥΑ Γ 00:28’03″408

68 506 ΜΑΔΕΜΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:28’06″346

69 626 ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 00:28’07″346

70 674 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 00:28’32″278

71 30 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 00:28’40″111

72 683 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ Γ 00:28’40″680

73 550 ΒΟΛΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:28’41″969

74 686 ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:28’48″107

75 585 ΤΟΥΚΜΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:28’53″500

76 629 ΣΑΜΠΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ Γ 00:28’54″870

77 611 ΜΑΤΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 00:28’58″369

78 522 ΚΕΜΠΑΠΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 00:29’03″571

79 553 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:29’11″172

80 700 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ Α 00:29’43″775

81 505 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 00:29’56″774

82 512 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:30’02″953

83 603 ΣΑΜΠΑΝΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:30’04″033

84 542 ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 00:30’07″165

85 523 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ 00:30’16″095

86 569 ΜΟΥΡΒΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:30’18″170

87 701 ΒΑΛΤΣΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:30’26″168

88 529 ΤΟΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 00:30’37″137

89 560 ΤΟΥΚΜΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 00:30’47″733

90 670 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 00:30’55″039

91 587 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 00:30’55″686

92 586 ΜΠΑΡΑΚΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:30’55″849

93 698 ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:31’01″760

94 579 ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:31’13″218

95 527 ΚΑΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:31’16″872

96 619 ΜΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:31’20″220

97 531 ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 00:31’22″012

98 517 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α 00:31’24″379

99 551 ΒΟΛΑΚΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 00:31’26″562

100 697 ΥΨΗΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 00:31’27″653

101 578 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΑΡΙΑ Γ 00:31’27″689

102 501 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Γ 00:31’43″580

103 665 ΤΕΡΤΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 00:31’44″085

104 666 ΤΑΟΥΚΤΣΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ Α 00:31’44″153

105 573 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 00:31’57″502

106 574 ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΛΕΞΙΑ Γ 00:31’57″883

107 631 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 00:32’02″563

108 668 ΜΑΔΕΜΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:32’23″202

109 543 ΑΣΤΕΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 00:32’30″748

110 508 ΔΙΚΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ Γ 00:32’35″564

111 544 ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 00:32’43″806

112 655 ΤΑΧΥΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 00:32’43″824

113 661 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ Γ 00:32’46″104

114 687 ΜΥΛΩΘΡΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ Γ 00:32’51″767

115 691 ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 00:32’59″665

116 598 ΓΑΙΔΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:33’10″087

117 635 ΠΑΠΑΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 00:33’11″007

118 564 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 00:33’16″347

119 623 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ Γ 00:33’17″406

120 684 ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 00:33’22″235

121 634 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:33’24″118

122 576 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΣΤΥΑΝΑΞ Α 00:33’24″207

123 584 ΚΙΟΤΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:34’08″701

124 616 ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΒΙΚΗ Γ 00:34’19″389

125 678 ΚΕΣΑΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ Γ 00:34’26″855

126 660 ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 00:34’27″196

127 640 ΤΖΕΣΜΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 00:34’34″832

128 677 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΟΥ ΦΕΝΙΑ Γ 00:34’41″934

129 654 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 00:34’49″650

130 673 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γ 00:34’49″877

131 644 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 00:34’53″372

132 672 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 00:34’54″413

133 676 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 00:34’58″005

134 514 ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 00:35’00″036

135 568 ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 00:35’03″387

136 606 ΤΣΙΟΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 00:35’10″975

137 595 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 00:35’21″437

138 599 ΚΑΠΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ 00:35’37″899

139 502 ΚΑΨΙΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:35’38″296

140 621 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:35’41″177

141 580 ΤΣΑΝΤΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ Γ 00:35’41″946

142 546 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ Γ 00:35’46″385

143 624 ΜΟΥΣΟΡΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:35’51″297

144 620 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 00:36’34″963

145 526 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 00:36’52″734

146 562 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 00:36’54″761

147 597 ΤΟΛΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Γ 00:37’02″101

148 582 ΚΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 00:37’10″972

149 554 ΟΥΖΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 00:37’11″314

150 528 ΤΟΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 00:37’12″392

151 591 ΤΣΙΟΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ 00:37’12″531

152 645 ΛΟΥΤΣΚΑ ΜΑΡΙΟΡΑ Γ 00:37’19″822

153 561 ΤΟΥΚΜΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:37’51″166

154 636 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 00:37’51″467

155 596 ΜΕΛΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 00:37’51″687

156 637 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 00:37’51″687

157 558 ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 00:38’03″881

158 630 ΣΙΟΡΔΙΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:38’07″699

159 696 ΥΨΗΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 00:38’08″014

160 685 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΚΕΛΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 00:38’23″670

161 548 ΤΣΙΑΝΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 00:38’43″157

162 535 ΤΣΙΑΝΤΑ ΧΡΥΣΑ Γ 00:38’43″300

163 618 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΠΟΛΎ Γ 00:38’43″677

164 601 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:39’03″330

165 675 ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΣΥΡΜΟΥΛΑ Γ 00:39’06″871

166 566 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 00:40’08″895

167 515 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 00:42’47″149

168 545 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 00:43’45″789

169 572 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Α 00:44’30″351

170 524 ΤΣΙΟΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 00:45’41″844

171 525 STEPHAN-GARIPIS MARION Γ 00:45’44″495

172 563 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 00:47’10″521

173 509 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΑ Γ 00:49’02″519

174 614 ΤΣΑΚΡΙΔΑΗ ΕΛΠΙΔΑ Γ 00:49’02″700

175 510 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 00:49’03″241

176 605 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 00:49’04″128

177 608 ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΝΟΠΗ Γ 00:49’05″208

178 695 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 00:49’11″551

179 622 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 00:49’11″969

180 609 ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ Γ 00:49’14″820

181 657 ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 00:52’49″285

182 646 ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ Γ 01:16’09″794

DNF 699 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α DNF

DNS 513 ΤΣΙΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α DNS

DNS 532 ΖΗΣΟΥΛΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Γ DNS

DNS 533 ΣΕΠΑΡΔΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α DNS

DNS 537 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α DNS

DNS 538 ΣΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α DNS

DNS 539 ΣΤΟΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α DNS

DNS 540 ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α DNS

DNS 552 ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗ ΑΙΜΙΛΙΑ Γ DNS

DNS 571 ΟΥΡΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α DNS

DNS 581 ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ DNS

DNS 592 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α DNS

DNS 607 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α DNS

DNS 617 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ Γ DNS

DNS 628 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΦΗ Γ DNS

DNS 643 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α DNS

DNS 650 ΜΑΓΚΡΥΩΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α DNS

DNS 652 ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α DNS

DNS 662 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ DNS

DNS 667 ΜΑΔΕΜΛΗ ΣΟΦΙΑ Γ DNS

 
 

All Dates

  • 08 Aug 2018 16:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
4
5
6
7
8
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr