Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Date : 01 Dec 2019
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Κώπαια 2018 - 8ος Αγώνας Γλά

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
29 Jul 2018 16:00
Κώπαια 2018 - 8ος Αγώνας Γλά - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2018

1 Α18-39 Male 1259 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ 1993 Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:35:35
2 Α18-39 Male 1262 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985 MY ATHLETE-CHOZEN-ΑΚΟΛ 0:37:19
3 Α40-59 Male 271 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1962 MARATHON CLUB 0:37:40
4 Α40-59 Male 548 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 0:37:55
5 Α40-59 Male 1294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 40 0:39:03
6 Α18-39 Male 1256 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:39:39
7 Α40-59 Male 1276 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:40:16
8 Α40-59 Male 290 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ 1974 0:40:43
9 Α18-39 Male 1275 HΛΙΑΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:40:55
10 Α18-39 Male 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1987 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:41:00
11 Α40-59 Male 889 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1974 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:41:04
12 Α18-39 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:41:12
13 Α18-39 Male 1296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1995 23 0:41:36
14 Α40-59 Male 1184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 1966 0:42:07
15 Α40-59 Male 513 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 RUNNER KASTROY 0:42:16
16 Α40-59 Male 1293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 40 0:42:16
17 Α18-39 Male 284 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ 1981 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:42:47
18 Α40-59 Male 293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:43:27
19 Α18-39 Male 1268 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:44:08
20 Α18-39 Male 1266 ΙΩΣΗΦ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 0:44:12
21 Α40-59 Male 1499 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 47 0:44:20
22 Α40-59 Male 553 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 1976 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:44:48
23 Α18-39 Male 1560 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2003 15 0:44:59
24 Α40-59 Male 496 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:45:16
25 Α40-59 Male 1479 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1969 49 0:45:28
26 Α40-59 Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:45:51
27 Α18-39 Male 392 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 1989 0:45:53
28 Α40-59 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:06
29 Α40-59 Male 888 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:46:35
30 Α40-59 Male 549 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:47:00
31 Α40-59 Male 635 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1967 0:47:04
32 Α18-39 Male 886 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ 1988 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:11
33 Α40-59 Male 1298 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 0:47:11
34 Γ18-39 Female 1287 ΤΑΜΑΡΑ ΚΟΤ 1985 33 0:47:15
35 Α40-59 Male 1658 ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ 1972 46 0:47:17
36 Α40-59 Male 345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 0:47:26
37 Α18-39 Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:58
38 Γ18-39 Female 545 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:47:59
39 Α18-39 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1979 ΑΙΑΣ 339 0:48:13
40 Α40-59 Male 885 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1964 0:48:41
41 Γ40+ Female 900 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS 0:48:47
42 Α40-59 Male 982 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ 1972 0:48:53
43 Γ18-39 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:48:58
44 Α40-59 Male 291 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 - 0:49:00
45 Α40-59 Male 1271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 1963 0:49:07
46 Α40-59 Male 299 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΙΛΩΡΙΔΗΣ 1976 0:49:16
47 Α40-59 Male 289 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:49:19
48 Α40-59 Male 507 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:49:19
49 Α40-59 Male 547 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ 1974 0:49:27
50 Α40-59 Male 512 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ 1978 ΜΟΝΟΣ 0:49:29
51 Α60+ Male 598 ΑΡΗΣ ΜΑΡΑΣ 1946 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:33
52 Γ40+ Female 1285 ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ 1969 49 0:49:41
53 Α40-59 Male 564 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:49:53
54 Α40-59 Male 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:50:34
55 Γ18-39 Female 287 ΑΡΓΥΡΩ ΒΕΛΑΩΡΑ 1987 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:50:34
56 Α40-59 Male 583 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:50:50
57 Α40-59 Male 962 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1974 IRONAUTS 0:50:50
58 Α18-39 Male 282 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 0:51:14
59 Α40-59 Male 1255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΤΣΟΣ 1968 FITNESS CLUB 0:51:24
60 Α40-59 Male 294 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1972 ΑΚΟΛ 0:51:29
61 Α40-59 Male 522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΛΑΣ 1975 ORCHOMENOS RUNNERS 0:51:42
62 Α40-59 Male 1284 ARSEN ΤΑΜΠΑΚΟΥ 1974 44 0:51:59
63 Α40-59 Male 1267 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΚΟΣ 1959 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ 0:52:02
64 Α60+ Male 1260 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1954 0:52:11
65 Γ40+ Female 891 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 0:52:12
66 Α40-59 Male 894 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΝΟΣ 1964 0:52:13
67 Α40-59 Male 1299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1976 42 0:52:16
68 Α40-59 Male 559 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΑΒΟΣ 1967 Δ.Υ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:52:40
69 Α18-39 Male 1286 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1981 37 0:52:45
70 Α18-39 Male 1288 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1989 29 0:52:54
71 Α40-59 Male 1543 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ 1973 45 0:52:54
72 Α18-39 Male 874 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
73 Α18-39 Male 899 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΡΔΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
74 Α40-59 Male 1292 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 56 0:53:02
75 Α40-59 Male 884 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:53:06
76 Α18-39 Male 896 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 1980 0:53:10
77 Α40-59 Male 1444 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ 1976 42 0:53:11
78 Α40-59 Male 297 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 1966 0:53:16
79 Γ40+ Female 915 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 0:53:17
80 Α40-59 Male 1300 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΡΚΟΣ 1976 42 0:53:20
81 Α40-59 Male 1414 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 1975 43 0:53:24
82 Γ18-39 Female 966 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:53:38
83 Α40-59 Male 560 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΜΠΟΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΑΥΛΕΙΑΣ 0:53:53
84 Α40-59 Male 943 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1972 IRONAUTS 0:53:55
85 Α40-59 Male 555 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1969 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:54:06
86 Α18-39 Male 1564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ 2001 17 0:54:09
87 Α18-39 Male 189 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ 1992 0:54:12
88 Α60+ Male 907 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:54:16
89 Α40-59 Male 1281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1969 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:54:21
90 Α18-39 Male 1297 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2002 16 0:54:21
91 Α40-59 Male 1206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 1971 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:54:27
92 Α40-59 Male 501 ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΕΥΓΑΡΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:47
93 Α40-59 Male 569 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:50
94 Γ18-39 Female 1447 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΒΟΥΝΗ 2002 16 0:55:02
95 Α40-59 Male 857 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1974 ANEXARTHTOS 0:55:08
96 Α18-39 Male 502 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:55:26
97 Α40-59 Male 875 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 0:55:31
98 Α40-59 Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:55:33
99 Α60+ Male 285 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:36
100 Α18-39 Male 273 ΖΑΧΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1994 0:55:37
101 Α40-59 Male 546 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1959 0:55:57
102 Γ40+ Female 978 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ 1976 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:55:59
103 Α18-39 Male 329 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ 1986 0:56:30
104 Γ18-39 Female 1207 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34

 
 

All Dates

  • 29 Jul 2018 16:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Date : 01 Dec 2019
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr