10ος Δρόμος του Τσίπουρου

Category
2. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΟΥΝΟΥ
Date
27 Nov 2021 00:00
10ος Δρόμος του Τσίπουρου

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1 1 533 1:33:58 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 129 315 1:37:06 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 91 313 1:41:38 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
4 94 429 1:43:20 Χρυσοχοΐδης Ιωάννης
5 29 611 1:44:11 Τσέλιος Σάκης
6 67 437 1:44:28 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
7 10 314 1:50:07 Λάμπρου Θέμης
8 134 316 1:50:49 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
9 79 430 1:51:32 Μπουνταιτης Νικόλαος
10 21 436 1:53:09 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
11 81 408 1:53:45 Τοκας Σωτηριος
12 47 515 2:01:08 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΠΟΙΜΕΝΊΔΗΣ
13 103 302 2:01:27 Καρανικολας Αποστολος
14 83 304 2:01:41 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15 130 541 2:06:02 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
16 40 405 2:07:03 ΛΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
17 105 415 2:07:04 Χατζηκαλλινικιδης Ιωάννης
18 15 535 2:07:14 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
19 108 433 2:07:19 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ
20 55 514 2:07:50 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 16 401 2:08:14 Κουκουράβας Στέφανος
22 119 411 2:09:24 HARDT KONSTANTIN
23 9 414 2:09:52 Λάμπρου Γιώργος
24 75 510 2:11:46 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
25 19 3304 2:11:51 Κοράβου Ευγενία
26 104 406 2:13:36 Σκοτωρης Νικος
27 23 409 2:13:37 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
28 111 506 2:14:07 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
29 35 531 2:14:07 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
30 82 402 2:14:47 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
31 38 512 2:15:17 Δημητρακόπουλος Γιώργος
32 71 3306 2:15:36 ΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
33 72 435 2:15:38 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
34 101 5507 2:18:49 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ
35 89 530 2:19:15 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
36 80 537 2:19:21 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
37 4 432 2:19:30 DAMTSIOS EVANGELOS
38 20 420 2:19:44 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
39 11 403 2:19:58 ΖΑΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ
40 61 505 2:20:35 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
41 97 413 2:20:38 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
42 117 518 2:21:10 ΝΤΑΒΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
43 31 426 2:21:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
44 41 3303 2:21:21 ΒΕΡΓΑΔΗ ΑΥΓΗ
45 70 407 2:22:53 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
46 98 412 2:22:54 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
47 74 534 2:23:02 PAPADOPOYLOS ΣΤΕΛΙΟΣ
48 53 501 2:28:06 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
49 92 508 2:28:07 ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
50 2 529 2:29:07 Αβράς Βασίλειος
51 46 419 2:29:09 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
52 8 428 2:29:31 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
53 39 311 2:29:53 ΣΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
54 124 606 2:29:55 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
55 27 3302 2:30:01 ΑΓΙΑΝΝΙΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ
56 113 4403 2:30:11 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ
57 36 513 2:31:45 KOSTELIDIS GEORGIOS
58 107 536 2:32:07 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
59 99 303 2:32:51 Μαυρόγιαννης Παναγιώτης
60 24 613 2:33:07 KYRIDIS APOSTOLOS
61 133 544 2:33:09 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
62 131 542 2:33:10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
63 132 543 2:33:11 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
64 76 434 2:34:41 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
65 51 404 2:35:27 Ανδρονικίδης Δημήτρης
66 106 528 2:35:42 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
67 60 601 2:37:17 Γεωργακακης Γεωργιος
68 50 4402 2:37:34 ΝΤΑΛΑΚΑ ΕΛΈΝΗ
69 6 3301 2:37:35 Κολλάτου Θεοφανώ
70 66 4401 2:38:06 ΤΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
71 65 424 2:38:07 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
72 85 521 2:38:36 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
73 122 612 2:39:11 ΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
74 33 524 2:39:16 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
75 58 5501 2:39:20 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΉΝΗ
76 121 519 2:40:00 ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
77 44 602 2:41:50 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
78 73 520 2:44:17 MAKRIDIS ALEXANDROS
79 22 4405 2:45:40 ΒΕΖ MAIKE
80 52 6601 2:45:41 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ
81 56 503 2:46:17 Χαμαϊδης Ευάγγελος
82 30 609 2:46:22 Αυγέρης Γεώργιος
83 125 422 2:46:33 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
84 126 523 2:46:34 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
85 54 502 2:46:35 STAMATIADIS NIKOS
86 127 532 2:46:36 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
87 43 522 2:46:37 Curatolo Leonardo
88 42 610 2:46:38 ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
89 90 605 2:47:23 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
90 12 417 2:47:30 Μιχαηλίδης Χαράλαμπος
91 123 425 2:48:42 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
92 110 423 2:53:10 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
93 109 410 2:53:11 ΠΑΥΛΟΣ ΤΥΠΟΣ
94 37 5503 2:54:45 Χριστοφορίδου Δέσποινα
95 102 527 2:56:55 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ
96 69 309 3:00:31 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
97 62 511 3:01:18 ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
98 64 5504 3:01:19 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
99 63 5506 3:01:20 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
100 48 525 3:02:45 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
101 120 6602 3:05:16 ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
102 77 3305 3:05:17 Καρπουζη Βασιλική
103 114 5508 3:13:43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
104 112 418 3:14:02 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
105 135 545 3:19:09 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
106 136 546 3:19:10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
107 137 438 3:38:07 ΜΠΙΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
108 88 538 3:38:20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
109 86 608 3:38:21 ΦΩΤΣΕΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
110 57 5502 3:56:45 Χαμαϊδη Θεοδωρα
111 100 301 ΑΚΥΡΟΝ Τομτσιδης Γεώργιος
112 14 305 ΑΚΥΡΟΝ Τσόπτσης Χρήστος
113 95 306 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
114 34 307 ΑΚΥΡΟΝ Ζουπούλης Βασίλειος
115 59 308 ΑΚΥΡΟΝ ΡΩΜΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
116 93 310 ΑΚΥΡΟΝ Αλεξόπουλος Γιάννης
117 78 312 ΑΚΥΡΟΝ Πουλτιδης Ραφαηλ
118 87 416 ΑΚΥΡΟΝ KASTANOGLOU MICHAIL
119 5 421 ΑΚΥΡΟΝ Συμεωνιδης Κλεάνθης
120 68 427 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
121 32 431 ΑΚΥΡΟΝ ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
122 115 504 ΑΚΥΡΟΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
123 118 507 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΡΑΤΖΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
124 96 509 ΑΚΥΡΟΝ ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ
125 116 516 ΑΚΥΡΟΝ ΜΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
126 49 517 ΑΚΥΡΟΝ Κοτζιαμπασης Ζαχος
127 7 526 ΑΚΥΡΟΝ Μαζίνης Εμμανουήλ
128 28 539 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
129 128 540 ΑΚΥΡΟΝ ΠΟΠΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
130 13 603 ΑΚΥΡΟΝ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
131 26 604 ΑΚΥΡΟΝ PAPALIOZIS NESTORAS
132 3 607 ΑΚΥΡΟΝ Κιλινταρης Ιωάννης
133 25 614 ΑΚΥΡΟΝ NIOZAS STERGIOS
134 84 615 ΑΚΥΡΟΝ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
135 45 3307 ΑΚΥΡΟΝ Αντωνίου Στεργιανή
136 17 3308 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
137 18 5505 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΝΙΚΗ & ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΜΟΝΟ ΑΝΔΡΩΝ

1 1 533 1:33:58 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
2 129 315 1:37:06 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ RUNNNIG SOLOUTION
3 91 313 1:41:38 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM
4 94 429 1:43:20 Χρυσοχοΐδης Ιωάννης ΣΕΒΑΣ Έδεσσας
5 29 611 1:44:11 Τσέλιος Σάκης sakis running team
6 67 437 1:44:28 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
7 10 314 1:50:07 Λάμπρου Θέμης 1ος ΚΑΤ 30+
8 134 316 1:50:49 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
9 79 430 1:51:32 Μπουνταιτης Νικόλαος 1ος ΚΑΤ 40+ Ανεξάρτητος
10 21 436 1:53:09 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Migdorunners
11 81 408 1:53:09 Τοκας Σωτηριος
12 47 515 2:01:08 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΠΟΙΜΕΝΊΔΗΣ 1ος ΚΑΤ 50+ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
13 103 302 2:01:27 Καρανικολας Αποστολος Kourkourikistraininggroup
14 83 304 2:01:41 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
15 130 541 2:06:02 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΕΡΜΙΟ ΤRAIL
16 40 405 2:07:03 ΛΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
17 105 415 2:07:04 Χατζηκαλλινικιδης Ιωάννης
18 15 535 2:07:14 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19 108 433 2:07:19 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , ΗΡΑΚΛΗΣ
20 55 514 2:07:50 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΘ
21 16 401 2:08:14 Κουκουράβας Στέφανος ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΑΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ (ΣΚΑΜ)
22 119 411 2:09:24 HARDT KONSTANTIN LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ
23 9 414 2:09:52 Λάμπρου Γιώργος ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
24 75 510 2:11:46 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
25 104 406 2:13:36 Σκοτωρης Νικος
26 23 409 2:13:37 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
27 111 506 2:14:07 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ , ΣΔΥΘ
28 35 531 2:14:07 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ THASSOS RUNNERS
29 82 402 2:14:47 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 38 512 2:15:17 Δημητρακόπουλος Γιώργος
31 72 435 2:15:38 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ MPAGIA’S RUNNERS
32 89 530 2:19:15 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΜΓ
33 80 537 2:19:21 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
34 4 432 2:19:30 DAMTSIOS EVANGELOS BALIOTIS NATURE TRAIL
35 20 420 2:19:44 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
36 11 403 2:19:58 ΖΑΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ
37 61 505 2:20:35 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
38 97 413 2:20:38 ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ FITNESS EY ZHN / Σ.Δ.Υ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
39 117 518 2:21:10 ΝΤΑΒΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI
40 31 426 2:21:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
41 70 407 2:22:53 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ OCTOCERT
42 98 412 2:22:54 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
43 74 534 2:23:02 PAPADOPOYLOS ΣΤΕΛΙΟΣ
44 53 501 2:28:06 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φ.Ο.Σ.ΣΤΑΥΡΟΥ
45 92 508 2:28:07 ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Φ.Ο.Σ ΣΤΑΥΡΟΥ
46 2 529 2:29:07 Αβράς Βασίλειος mechanismus.eu
47 46 419 2:29:09 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
48 8 428 2:29:31 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL – ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
49 39 311 2:29:53 ΣΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΧΑΛΑΚΗΣ
50 124 606 2:29:55 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ος ΚΑΤ 60+ ΕΥΚΛΗΣ
51 36 513 2:31:45 KOSTELIDIS GEORGIOS
52 107 536 2:32:07 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
53 99 303 2:32:51 Μαυρόγιαννης Παναγιώτης ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
54 24 613 2:33:07 KYRIDIS APOSTOLOS
55 133 544 2:33:09 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΣΑ
56 131 542 2:33:10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΣΑ
57 132 543 2:33:11 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΣΑ
58 76 434 2:34:41 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
59 51 404 2:35:27 Ανδρονικίδης Δημήτρης Fiftymilersrun
60 106 528 2:35:42 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΔΥΘ
61 60 601 2:37:17 Γεωργακακης Γεωργιος ΟΑΛΘ
62 65 424 2:38:07 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΑΣΟΣ METEOROCK
63 85 521 2:38:36 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
64 122 612 2:39:11 ΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , ΣΔΥΘ
65 33 524 2:39:16 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ
66 121 519 2:40:00 ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI
67 44 602 2:41:50 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
68 73 520 2:44:17 MAKRIDIS ALEXANDROS
69 56 503 2:46:17 Χαμαϊδης Ευάγγελος Δρομείς Τυρνάβου
70 30 609 2:46:22 Αυγέρης Γεώργιος Σ. Δ. Άρτας
71 125 422 2:46:33 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
72 126 523 2:46:34 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
73 54 502 2:46:35 STAMATIADIS NIKOS ΕΥΚΛΗΣ
74 127 532 2:46:36 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
75 43 522 2:46:37 Curatolo Leonardo EYFKLIS
76 42 610 2:46:38 ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
77 90 605 2:47:23 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΘ
78 12 417 2:47:30 Μιχαηλίδης Χαράλαμπος ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
79 123 425 2:48:42 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Freelance Thessaloniki
80 110 423 2:53:10 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI
81 109 410 2:53:11 ΠΡΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.Θ
82 102 527 2:56:55 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ Σ.Δ.Ι
83 69 309 3:00:31 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
84 62 511 3:01:18 ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
85 48 525 3:02:45 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86 112 418 3:14:02 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ
87 135 545 3:19:09 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
88 136 546 3:19:10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
89 137 438 3:38:07 ΜΠΙΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Kourkourikistraininggroup
90 88 538 3:38:20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
91 86 608 3:38:21 ΦΩΤΣΕΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
92 115 504 ΑΚΥΡΟΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ
93 116 516 ΑΚΥΡΟΝ ΜΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI
94 118 507 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΡΑΤΖΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ LOS VUNISTAS THESSALONIKI
95 128 540 ΑΚΥΡΟΝ ΠΟΠΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Kourkourikistraininggroup
96 3 607 ΑΚΥΡΟΝ Κιλινταρης Ιωάννης
97 5 421 ΑΚΥΡΟΝ Συμεωνιδης Κλεάνθης
98 7 526 ΑΚΥΡΟΝ Μαζίνης Εμμανουήλ ΣΧΟ Βέροιας / ΒΝΤ
99 13 603 ΑΚΥΡΟΝ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
100 14 305 ΑΚΥΡΟΝ Τσόπτσης Χρήστος Chill out Cafe – bar
101 25 614 ΑΚΥΡΟΝ NIOZAS STERGIOS M-ARETHOUSIANOI
102 26 604 ΑΚΥΡΟΝ PAPALIOZIS NESTORAS M-ARETHOUSIANOI
103 28 539 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ —-
104 32 431 ΑΚΥΡΟΝ ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
105 34 307 ΑΚΥΡΟΝ Ζουπούλης Βασίλειος ΣΔΥ Δράμας
106 49 517 ΑΚΥΡΟΝ Κοτζιαμπασης Ζαχος Νάουσα Βέρμιο trail
107 59 308 ΑΚΥΡΟΝ ΡΩΜΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRANING GROUP
108 68 427 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΩΓΛΟΥ
109 78 312 ΑΚΥΡΟΝ Πουλτιδης Ραφαηλ
110 84 615 ΑΚΥΡΟΝ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ XANTHI RUNNERS CLAIN MAIN
111 87 416 ΑΚΥΡΟΝ KASTANOGLOU MICHAIL ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
112 93 310 ΑΚΥΡΟΝ Αλεξόπουλος Γιάννης Καστοριά
113 95 306 ΑΚΥΡΟΝ ΚΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
114 96 509 ΑΚΥΡΟΝ ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
115 100 301 ΑΚΥΡΟΝ Τομτσιδης Γεώργιος

ΓΕΝΙΚΗ & ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α Α/Ε ΒΙΒ Νο Β ΝΟ Επίθετο Όνομα Ηλικία Σύλλογος και Χορηγός
1 19 3304 2:11:51 Κοράβου Ευγενία Σ. Δ. Υ. Γρεβενών
2 71 3306 2:15:36 ΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ MPAGIA’S RUNNER
3 101 5507 2:18:49 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-SKY WOMAN RUNNING TEAM
4 41 3303 2:21:21 ΒΕΡΓΑΔΗ ΑΥΓΗ ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ
5 27 3302 2:30:01 ΑΓΙΑΝΝΙΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Νάουσα Βέρμιο trail/ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
6 113 4403 2:30:11 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Μ..Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
7 50 4402 2:37:34 ΝΤΑΛΑΚΑ ΕΛΈΝΗ 1η ΚΑΤ 40+
8 6 3301 2:37:35 Κολλάτου Θεοφανώ 1η ΚΑΤ30+ Baliotis Nature trail
9 66 4401 2:38:06 ΤΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ METEOROCK
10 58 5501 2:39:20 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΉΝΗ 1η ΚΑΤ 50+ Power Bar
11 22 4405 2:45:40 ΒΕΖ MAIKE
12 52 6601 2:45:41 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ 1η ΚΑΤ 60+ ΣΔΥΘ
13 37 5503 2:54:45 Χριστοφορίδου Δέσποινα Εος Βροντούς Ολύμπου
14 64 5504 3:01:19 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
15 63 5506 3:01:20 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16 120 6602 3:05:16 ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.Θ
17 77 3305 3:05:17 Καρπουζη Βασιλική
18 114 5508 3:13:43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ LOS VUNISTAS THESSALONIKI , Σ.Δ.Υ.Θ
19 57 5502 3:56:45 Χαμαϊδη Θεοδωρα Δρομείς Τυρνάβου
20 17 3308 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
21 18 5505 ΑΚΥΡΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
22 45 3307 ΑΚΥΡΟΝ Αντωνίου Στεργιανή Outstore

 
 

All Dates

  • 27 Nov 2021 00:00

Feed Display-τεστ

Feed not found.

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr