Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
5
Date : 05 Oct 2019
6
Date : 06 Oct 2019
7
8
9
13
Date : 13 Oct 2019
14
15
16
17
19
Date : 19 Oct 2019
20
Date : 20 Oct 2019
21
22
23
24
25
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

5ος Αγώνας Ιστορικής Μνήμης Νέας Σμύρνης 10 & 5 χλμ

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
06 Oct 2019 08:00
5ος Αγώνας Ιστορικής Μνήμης Νέας Σμύρνης 10 και 5 χλμ 2019 - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2019

10 χλμ

Γενική Φύλου Ηλικ.Κατ. BIB Επώνυμο Όνομα Έτος Γέννησης Φύλο Ομάδα Επίσημος Χρόνος ΚΑΡΤΕΛΑ ΔΡΟΜΕΑ
1 1 1 1005 ΤΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 Α - 00:32:09
2 2 1 1006 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 Α ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ Α. Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 00:32:19
3 3 2 1003 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Α ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 00:34:54
4 1 1 1004 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1992 Γ - 00:36:50
6 5 1 1261 ΝΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1982 Α (S)MILES MAKERS 00:37:02
7 6 2 1427 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1984 Α - 00:37:27
8 2 1 1001 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 Γ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:39:20
9 7 2 1491 ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 Α - 00:39:20
10 8 3 1588 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 Α - 00:39:46
11 9 4 1472 LITSKEVICH Alexander 1991 Α - 00:39:50
12 10 5 1622 ΓΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 Α - 00:40:01
13 11 6 1085 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 Α - 00:40:20
14 12 7 1207 ΔΑΦΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:41:01
15 13 8 1440 ΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1986 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:41:41
16 14 2 1148 ΛΑΪΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1979 Α ALL TERRAIN RUNNERS 00:41:50
17 15 3 1134 ΣΟΪΛΕΣ ΣΙΜΟΣ 1982 Α - 00:42:12
18 16 3 1532 ΑΥΓΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1978 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:42:17
19 17 4 1246 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1977 Α ORANGE MOUNTAIN TEAM 00:42:18
20 18 9 1384 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1999 Α Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:42:31
21 19 10 1514 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1988 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:42:34
22 20 5 1007 ΣΤΟΥΜΠΑΣ ΘΑΝΟΣ 1977 Α - 00:42:52
23 21 1 1059 ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Α Π.Α.Ο ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 00:42:53
24 22 11 1468 BARDHI ELSON 1987 Α - 00:43:03
25 23 12 1442 ΧΑΤΖΗΔΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1988 Α - 00:43:43
26 24 13 1179 ΚΑΛΟΕΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1989 Α - 00:43:51
27 25 14 1563 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1986 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:44:12
28 26 6 1571 ΠΟΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1976 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:44:12
29 27 4 1665 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1983 Α - 00:44:31
30 28 5 1519 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1984 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:44:33
31 29 7 1546 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:44:41
32 30 6 1083 DIAMANTOPOULOS SOTIRIS 1984 Α EXUS RUNNING TEAM 00:44:47
33 31 7 1093 ΡΕΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 Α - 00:44:52
34 32 1 1419 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1969 Α - 00:45:13
35 33 2 1279 ΓΚΑΛΣΤΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ 2002 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:45:14
36 34 15 1252 ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1986 Α - 00:45:15
37 35 1 1570 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1961 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:45:17
38 36 2 1569 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΌΣ 1969 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:45:29
39 37 8 1280 ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1978 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:45:37
40 38 8 1330 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1983 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:45:39
41 39 1 1656 ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1958 Α - 00:45:42
42 3 2 1074 ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1988 Γ - 00:45:56
43 40 9 1572 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1977 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:45:57
44 41 3 1327 ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1965 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:45:58
45 42 3 1321 ΠΗΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 1971 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:45:59
46 43 16 1276 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1989 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:46:01
47 44 4 1566 ΜΠΟΤΖΙΟΝΥ ΜΑΡΕΚ 1967 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:46:01
48 45 17 1220 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1987 Α - 00:46:12
49 46 10 1583 Ιωάννης Μαργαράς 1975 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:46:13
50 47 11 1146 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1978 Α - 00:46:26
51 48 18 1493 ΝΟΜΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1993 Α - 00:46:28
52 49 4 1332 Κατακουζηνός Κωστας 1971 Α SANTA RUNNING TEAM 00:46:28
53 50 5 1666 ΞΕΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1966 Α - 00:47:00
54 4 1 1559 ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΠΕΛΗ 1982 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:47:01
55 51 19 1130 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2000 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:47:03
56 52 20 1474 QORI ORALD 1996 Α - 00:47:05
57 53 12 1647 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1978 Α - 00:47:11
58 54 21 1187 ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΦΩΤΗΣ 1991 Α - 00:47:18
59 55 22 1025 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ 1986 Α - 00:47:21
60 56 6 1636 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1968 Α - 00:47:24
61 57 23 1221 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 Α - 00:47:24
62 58 13 1301 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1979 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:47:33
63 59 14 1380 ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1975 Α - 00:47:38
64 60 5 1206 ΜΑΣΤΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1973 Α - 00:47:41
65 61 7 1406 ΝΟΥΤΖΙΕΝΤ ΜΙΧΑΛΗΣ 1969 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:47:55
66 62 8 1479 ΚΛΩΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1965 Α - 00:47:59
67 63 9 1428 ΠΑΛΑΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1982 Α - 00:48:06
68 64 2 1554 ΚΩΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1964 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:48:12
69 65 15 1335 ΡΗΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1976 Α SANTA RUNNING TEAM 00:48:12
70 66 9 1163 ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗς 1967 Α - 00:48:21
71 67 16 1275 ΤΥΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1975 Α CROSS TRAINING CLUB 00:48:22
72 68 17 1544 ΖΕΡΒΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1977 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:48:28
73 69 24 1231 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1989 Α - 00:48:31
74 70 10 1031 ΝΤΟΜΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1965 Α ΚΟΥΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑ 00:48:34
75 71 25 1116 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1986 Α - 00:48:41
76 72 6 1627 ΓΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1974 Α - 00:48:42
77 73 10 1407 ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1984 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:48:46
78 74 26 1201 ΜΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 Α - 00:48:50
79 75 11 1437 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1981 Α - 00:48:54
80 76 27 1610 KEEP ANTHONY 1989 Α - 00:48:58
81 77 28 1601 ΠΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1986 Α #IRUNFORTHOSEWHOCANT 00:49:02
82 78 29 1653 ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1986 Α - 00:49:02
83 5 3 1370 ΔΗΜΗΝΆΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1990 Γ - 00:49:11
84 79 30 1098 ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 1987 Α THE SPOT 00:49:17
85 80 31 1097 ΓΩΓΟΥΣΗΣ ΙΓΝΆΤΙΟΣ 1985 Α THE SPOT 00:49:17
86 81 12 1094 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1981 Α MYATHLETE 00:49:22
87 82 1 1360 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:49:27
88 83 32 1046 FAKIRIS ALKIS 1987 Α OUTDOOR-ACTIVITIES TEAM 00:49:36
89 84 7 1103 ΜΕΪΝΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 Α - 00:49:36
90 85 8 1166 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 Α - 00:49:43
91 86 9 1538 ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ 1970 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:49:44
92 87 10 1142 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 Α - 00:49:44
93 88 18 1145 DALAMAGAS KOSTAS 1976 Α ADONIS RUNNING TEAM 00:49:45
94 89 19 1584 ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1979 Α - 00:49:48
95 90 11 1051 ΚΑΣΙΡΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1974 Α - 00:49:52
96 91 20 1018 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΑΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 1976 Α - 00:49:55
97 92 21 1390 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1979 Α - 00:49:56
98 93 33 1304 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:49:58
99 94 2 1533 ΒΑΡΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1957 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:49:59
100 6 1 1322 ΡΑΠΤΗ ΜΙΝΑ 1965 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:50:00
101 95 34 1462 ΚΕΛΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1993 Α - 00:50:05
102 96 22 1595 ΔΡΟΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1978 Α - 00:50:08
103 97 35 1055 ΚΙΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α - 00:50:13
104 98 23 1198 ΖΥΓΟΥΜΗΣ ΘΕΜΗΣ 1976 Α - 00:50:15
105 99 36 1008 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 Α - 00:50:20
106 100 12 1392 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1971 Α - 00:50:29
107 101 37 1123 ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1989 Α - 00:50:32
108 102 24 1208 ΤΣΕΓΚΛΑΖ ΝΤΑΝΙΕΛ 1977 Α - 00:50:40
109 103 13 1258 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1982 Α (S)MILES MAKERS 00:50:43
110 104 11 1567 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:50:44
111 7 2 1281 ΓΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 1980 Γ LEGACY FIGHT CLUB 00:50:52
112 105 3 1416 ΑΜΠΝΤ ΕΛ ΜΟΑΤΙ ΣΕΡΙΦ 2003 Α - 00:50:53
113 106 13 1075 ΖΟΡΜΠΑΣ ΖΩΗΣ 1973 Α - 00:50:54
114 107 3 1182 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 Α - 00:50:54
115 108 14 1378 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 Α OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 00:50:57
116 109 25 1137 ΜΠΑΡΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1978 Α - 00:50:58
117 110 26 1592 ΚΟΚΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 1975 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:50:59
118 111 14 1604 ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 Α - 00:51:05
119 112 15 1066 ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1981 Α - 00:51:09
120 113 38 1295 ΣΙΟΥΡΟΥΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:51:10
121 114 16 1512 ΣΤΑΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1980 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:51:13
122 115 39 1464 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1992 Α - 00:51:14
123 8 2 1164 ΦΕΝΤΙΣΙΝ ΛΙΛΙΑ 1979 Γ - 00:51:16
124 116 1 1191 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1952 Α - 00:51:19
125 117 27 1259 ΜΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 Α (S)MILES MAKERS 00:51:27
126 9 4 1495 RODRIGUEZ MATILDA 1987 Γ - 00:51:28
127 118 4 1292 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:51:36
128 119 28 1039 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:51:45
129 120 29 1323 ΣΙΜΟΝΟΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1977 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:51:48
130 121 17 1306 ΒΑΖΑΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 1981 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:51:48
131 122 15 1169 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 Α - 00:51:49
132 123 30 1418 ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 Α - 00:51:51
133 124 31 1112 ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1978 Α - 00:51:55
134 125 18 1461 ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 1981 Α - 00:51:57
135 126 19 1227 ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 Α - 00:51:59
136 127 20 1228 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 1982 Α - 00:52:03
137 128 16 1441 ΔΕΜΑΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1973 Α - 00:52:07
138 129 12 1253 ΑΡΑΜΠΙΑΝ ΓΚΑΡΜΠΙΣ 1968 Α - 00:52:07
139 130 13 1262 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1967 Α (S)MILES MAKERS 00:52:10
140 10 3 1263 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1975 Γ (S)MILES MAKERS 00:52:10
141 131 40 1331 Γεωργούλιας Νίκος 1986 Α SANTA RUNNING TEAM 00:52:13
142 132 4 1216 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1958 Α - 00:52:19
143 133 41 1247 ΜΑΝΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1989 Α - 00:52:25
144 134 14 1535 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1967 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:52:26
145 135 17 1318 ΠΑΛΟΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1970 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:52:26
146 11 3 1564 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1982 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:52:28
147 136 21 1029 ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 1983 Α ΜΟΤΟR OIL HELLAS RUNNING TEAM 00:52:28
148 137 22 1412 ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1980 Α - 00:52:29
149 138 42 1477 ΧΕΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1990 Α ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 00:52:29
150 139 18 1486 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1974 Α - 00:52:31
151 12 1 1040 MOLT KORNELIA 1973 Γ ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:52:32
152 140 32 1430 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1979 Α - 00:52:34
153 141 23 1203 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1981 Α - 00:52:37
154 142 24 1091 ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1982 Α - 00:52:40
155 143 43 1485 ΠΑΣΒΑΝΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1995 Α - 00:52:48
156 144 44 1058 ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1986 Α - 00:52:48
157 145 33 1270 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1976 Α CROSS TRAINING CLUB 00:53:01
158 146 19 1089 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α - 00:53:04
159 147 25 1414 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 Α - 00:53:05
160 148 26 1274 ΣΕΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 Α CROSS TRAINING CLUB 00:53:08
161 149 27 1526 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1980 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:53:09
162 13 4 1366 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1978 Γ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:53:10
163 150 28 1081 ΝΙΚΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 Α - 00:53:14
164 151 5 1349 ΛΑΖΑΡΙΑΝ ΗΛΙΑΣ 2001 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:53:19
165 152 45 1458 ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1999 Α - 00:53:20
166 153 34 1034 MANOLAKIS NIKOLAOS 1975 Α - 00:53:22
167 154 46 1249 ΜΑΖΓΑΛΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Α - 00:53:23
168 155 20 1309 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1974 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:53:29
169 156 3 1355 HATHAWAY SCOTT 1964 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:53:33
170 157 21 1347 ΑΒΑΚΙΑΝ ΚΑΡΟΛΟΣ 1973 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:53:35
171 158 29 1626 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 Α ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM 00:53:39
172 159 35 1032 ΔΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Α - 00:53:39
173 14 2 1153 ΦΩΚΆ ΕΥΑΝΘΊΑ 1965 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:53:42
174 160 36 1340 ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ 1978 Α TNT RUNNING TEAM 00:53:52
175 161 30 1339 ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α TNT RUNNING TEAM 00:53:52
176 15 4 1415 EVANGELOU DIANA 1980 Γ - 00:53:53
177 162 37 1401 DELALIS ANASTASIOS 1979 Α - 00:53:57
178 163 5 1052 ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1958 Α - 00:54:00
179 164 6 1115 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1955 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΛΟΙΣΒΟΥ 00:54:01
180 165 4 1132 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1962 Α ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:54:05
181 166 47 1063 ΚΑΤΣΗΣ ΠΑΡΙΟΣ 1990 Α - 00:54:06
182 16 2 1634 ZILMA RODRIGUES 1973 Γ - 00:54:16
183 17 1 1399 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΤΕΝΙΖ 1962 Γ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙΑΡΗΟΛΙΔΑΣ 00:54:18
184 167 48 1510 ΚΑΠΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:54:19
185 168 22 1047 LAKTARIDIS KONSTANTINOS 1971 Α - 00:54:19
186 169 49 1042 ΜΑΥΡΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1986 Α ROYAL CROSSFIT 00:54:21
187 170 6 1152 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 Α - 00:54:24
188 171 23 1606 ΚΟΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1970 Α - 00:54:27
189 172 50 1463 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 1989 Α - 00:54:30
190 173 38 1423 ΦΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1977 Α - 00:54:32
191 174 39 1471 VASILE VALENTIN 1975 Α - 00:54:36
192 175 40 1333 Μακρής Γιάννης 1976 Α SANTA RUNNING TEAM 00:54:41
193 176 31 1417 ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΠΑΝΟΣ 1981 Α - 00:54:42
194 177 51 1109 LAGOS SPYRIDON 1986 Α - 00:54:44
195 178 24 1338 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1972 Α TNT RUNNING TEAM 00:54:45
196 179 25 1200 ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1973 Α POROMENOI CLUB 00:54:45
197 180 52 1024 ΠΑΝΙΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 Α - 00:54:52
198 181 53 1623 ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1990 Α - 00:54:53
199 182 54 1638 ΓΚΟΥΒΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 Α - 00:54:55
200 183 32 1612 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ 1980 Α - 00:54:55
201 184 33 1449 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1983 Α - 00:54:55
202 185 55 1057 ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1991 Α - 00:54:57
203 186 56 1540 ΔΑΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:54:57
204 187 34 1147 ΝΤΑΦΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 Α - 00:55:03
205 188 57 1662 NOWLAND JOSEPH 1990 Α - 00:55:04
206 189 58 1121 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1989 Α - 00:55:06
207 190 59 1443 ΚΑΡΝΌΥΣΚΌΣ ΙΑΣΏΝ 1998 Α - 00:55:09
208 191 60 1457 ΤΆΛΛΑΡΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 1998 Α - 00:55:09
209 192 7 1475 NIKAS ANASTASIOS 1959 Α - 00:55:13
210 193 41 1481 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 Α - 00:55:16
211 194 35 1144 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 Α - 00:55:19
212 195 36 1143 ΤΡΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1981 Α - 00:55:19
213 18 5 1117 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΩ 1993 Γ - 00:55:20
214 196 26 1100 ΛΕΠΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 1970 Α - 00:55:20
215 19 6 1317 ΜΠΟΝΗ ΜΑΡΙΡΟΖΑ 1986 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:55:21
216 197 37 1459 ΜΑΙΣΜΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 Α - 00:55:22
217 198 42 1365 ΣΑΡΡΗΣ ΜΑΝΟΣ 1977 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:55:23
218 199 43 1266 ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 1979 Α CROSS TRAINING CLUB 00:55:23
219 20 3 1311 ΚΕΚΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 1965 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:55:23
220 200 44 1189 ΦΙΤΣΙΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1978 Α - 00:55:25
221 201 27 1450 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 Α DSA 00:55:26
222 202 28 1162 ΚΟΥΓΙΟΎΣ ΓΙΆΝΝΗΣ 1974 Α - 00:55:27
223 203 5 1539 ΓΡΙΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1963 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:55:36
224 204 29 1168 ΜΠΕΡΤΖΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1974 Α - 00:55:39
225 205 45 1215 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1977 Α - 00:55:46
226 206 38 1545 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:55:46
227 207 61 1254 ΛΑΠΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 Α - 00:55:46
228 208 39 1101 ΣΦΟΎΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1982 Α - 00:55:49
229 209 62 1342 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 Α TNT RUNNING TEAM 00:55:50
230 210 40 1273 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1982 Α CROSS TRAINING CLUB 00:55:51
231 211 15 1359 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1967 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:55:52
232 212 16 1150 ΤΖΙΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1969 Α - 00:55:53
233 213 41 1373 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 Α - 00:55:56
234 214 17 1124 ΠΑΝΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1967 Α - 00:55:57
235 21 2 1305 ΑΤΖΑΜΗ ΝΤΙΝΑ 1962 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:55:58
236 215 42 1114 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:55:59
237 22 7 1630 ΝΤΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1989 Γ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM 00:56:01
238 216 46 1256 ΚΟΠΙΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 Α (S)MILES MAKERS 00:56:02
239 217 30 1542 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1974 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:56:04
240 23 4 1654 ΓΙΑΝΝΑΚΗ JO 1969 Γ - 00:56:08
241 24 8 1369 ΚΩΛΕΤΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1994 Γ - 00:56:08
242 218 7 1283 ΚΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:56:09
243 219 63 1293 ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1991 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:56:09
244 220 64 1084 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 Α - 00:56:10
245 221 18 1125 ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ 1966 Α - 00:56:11
246 222 19 1529 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:56:13
247 223 20 1528 ΑΜΟΙΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:56:13
248 224 43 1439 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:56:16
249 225 47 1230 ΨΑΛΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1978 Α - 00:56:25
250 226 65 1402 ΤΖΑΤΖΟ ΜΑΡΣΕΛ 1988 Α - 00:56:26
251 227 48 1090 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 Α - 00:56:34
252 228 8 1076 ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 2001 Α - 00:56:37
253 229 31 1077 ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1971 Α - 00:56:37
254 230 49 1354 ΛΑΡΙΣΑΣ ΗΛΙΑΣ 1979 Α ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ TEAM 00:56:38
255 231 44 1136 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 1983 Α - 00:56:39
256 232 21 1603 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1969 Α - 00:56:42
257 233 50 1645 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1978 Α - 00:56:44
258 234 8 1548 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1958 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:56:44
259 235 45 1591 ΠΗΛΙΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1982 Α ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM 00:56:44
260 236 32 1175 ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 1970 Α - 00:56:46
261 237 22 1178 ΦΑΚΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1966 Α - 00:56:46
262 25 9 1386 ΑΡΩΝΗ ΑΝΝΑ 1995 Γ - 00:56:48
263 26 5 1582 ΧΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1975 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:56:50
264 238 33 1550 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:56:50
265 239 46 1190 ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1983 Α - 00:56:55
266 240 51 1521 Πούλιας Στέλιος 1975 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:56:57
267 241 34 1038 ΠΟΥΛΓΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1971 Α - 00:56:59
268 27 6 1405 LORENTZOU STELLA 1975 Γ - 00:57:01
269 242 47 1511 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:57:03
270 243 9 1072 ΚΤΕΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1958 Α - 00:57:03
271 244 66 1291 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:57:12
272 245 35 1232 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1974 Α - 00:57:15
273 246 67 1310 ΚΑΛΦΑΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:57:15
274 247 23 1560 ΜΟΛΥΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:57:16
275 248 68 1596 ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 Α - 00:57:19
276 28 7 1531 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ 1979 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:57:19
277 249 6 1649 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1962 Α - 00:57:22
278 250 52 1599 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΑΚΗΣ 1975 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:57:29
279 251 48 1223 ANAGNWSTOY GIORGOS 1982 Α - 00:57:31
280 252 7 1329 ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΧΡΑΤΣΙΚ 1964 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:57:33
281 253 49 1131 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΆΚΟΣ 1983 Α LIVERPOOL RUNNING 00:57:34
282 254 53 1067 ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΛΟΥΚΆΣ 1976 Α - 00:57:36
283 255 24 1036 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΙΟΣ 1966 Α - 00:57:39
284 256 25 1363 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:57:41
285 257 36 1362 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1970 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:57:41
286 258 69 1167 ΧΑΤΖΩΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 Α - 00:57:45
287 259 70 1629 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 Α - 00:57:45
288 260 37 1020 ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 Α - 00:57:46
289 261 54 1250 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 Α - 00:57:46
290 29 8 1350 ΟΣΚΙΑΝ ΜΑΡΙ 1979 Γ ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:57:48
291 30 5 1161 ΑΠΙΚΙΆΝ ΑΝΝΑ 1980 Γ - 00:57:48
292 262 26 1054 ΚΡΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1967 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:57:48
293 263 71 1424 ΜΑΝΤΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1993 Α ΠΑΝΑΙΓΕΙΡΑΤΙΚΟΣ 00:57:50
294 264 72 1213 ΠΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 Α - 00:57:51
295 265 55 1061 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 Α - 00:57:52
296 266 38 1111 ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 1971 Α - 00:58:02
297 267 73 1631 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1989 Α ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM 00:58:03
298 31 10 1315 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1985 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:58:08
299 268 74 1660 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1988 Α - 00:58:11
300 32 9 1616 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1977 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:58:13
301 269 56 1617 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 1975 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:58:13
302 270 50 1446 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 1984 Α - 00:58:13
303 271 75 1460 ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1985 Α - 00:58:13
304 272 76 1294 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 Α LEGACY FIGHT CLUB 00:58:18
305 273 57 1602 ΚΩΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 Α - 00:58:18
306 33 6 1445 ΣΑΣΑΡΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1982 Γ ΕΥΚΛΗΣ 00:58:18
307 274 2 1580 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1954 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:58:18
308 275 58 1048 ANGELAKOPOULOS HARIS 1979 Α - 00:58:20
309 34 11 1387 ΠΑΤΣΗ ΚΕΛΛΥ 1991 Γ - 00:58:23
310 276 51 1421 ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1980 Α - 00:58:26
311 277 39 1030 ΣΠΑΘΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1972 Α ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 00:58:33
312 35 3 1576 ΣΟΥΤΣΟΚΑ ΝΤΟΡΟΤΑ 1973 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:58:34
313 278 77 1435 ΣΧΙΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 1989 Α - 00:58:34
314 279 52 1438 ITALOS KAROLOS 1984 Α PLANTATREe 00:58:37
315 280 53 1394 ΣΠΑΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1980 Α - 00:58:38
316 281 27 1106 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1966 Α - 00:58:43
317 282 10 1133 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 1956 Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:58:45
318 283 3 1234 ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1952 Α - 00:58:47
319 36 12 1434 ΦΙΛΑΤΖΙΚΙΩΤΗ ΣΟΝΙΑ 1990 Γ - 00:58:49
320 284 78 1210 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1989 Α - 00:59:01
321 285 11 1534 ΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1959 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:59:01
322 286 8 1222 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1963 Α - 00:59:02
323 287 40 1655 ΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1970 Α AMSTEL FREE RUNNING TEAM 00:59:08
324 288 9 1233 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1960 Α - 00:59:10
325 289 10 1082 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1962 Α - 00:59:11
326 290 79 1496 ΑΛΕΞΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 Α - 00:59:13
327 291 59 1113 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1975 Α - 00:59:18
328 292 80 1413 ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1993 Α - 00:59:19
329 293 11 1260 ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1961 Α (S)MILES MAKERS 00:59:22
330 294 54 1381 ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1983 Α PLANTATREE 00:59:25
331 295 81 1651 ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 Α - 00:59:32
332 37 7 1409 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1980 Γ - 00:59:35
333 296 28 1171 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 1966 Α - 00:59:36
334 297 60 1515 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1979 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:59:38
335 298 41 1632 RADU KOSTAS 1973 Α - 00:59:45
336 299 55 1307 ΓΑΛΑΤΗΣ ΘΑΝΟΣ 1982 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:59:49
337 300 56 1667 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1980 Α - 00:59:49
338 38 10 1325 ΤΖΕΤΖΟΥΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1975 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:59:49
339 39 5 1375 ΤΖΑΧΑ ΕΛΕΝΑ 1966 Γ RUN2STARS 00:59:51
340 301 61 1341 ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 Α TNT RUNNING TEAM 00:59:52
341 302 57 1403 ΜΠΙΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1980 Α - 01:00:01
342 303 29 1364 ΣΑΡΔΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 1965 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 01:00:02
343 304 82 1425 Nazmudin MOH 1991 Α - 01:00:07
344 40 13 1336 ΝΤΖΙΑΒΙΔΑ ΣΟΦΙΑ 1993 Γ SANTA RUNNING TEAM 01:00:11
345 41 8 1577 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1980 Γ ΣΑΦΑΝΣ 01:00:15
346 42 14 1286 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΝΙΚΗ 1986 Γ LEGACY FIGHT CLUB 01:00:22
347 43 15 1285 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 1992 Γ LEGACY FIGHT CLUB 01:00:22
348 305 83 1605 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 Α - 01:00:24
349 306 42 1049 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1970 Α - 01:00:33
350 307 30 1574 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 1965 Α ΣΑΦΑΝΣ 01:00:34
351 308 43 1382 MARIATOS TASOS 1970 Α - 01:00:36
352 309 12 1257 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1964 Α (S)MILES MAKERS 01:00:39
353 310 62 1080 ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1975 Α - 01:00:43
354 311 31 1011 ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1965 Α - 01:00:49
355 44 11 1053 ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976 Γ - 01:00:51
356 312 84 1613 ΔΡΟΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1989 Α - 01:00:55
357 313 58 1194 ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1980 Α - 01:00:55
358 45 4 1308 ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1972 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 01:00:56
359 314 63 1284 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1976 Α LEGACY FIGHT CLUB 01:00:57
360 315 59 1272 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 Α CROSS TRAINING CLUB 01:00:58
361 316 60 1021 MORFIS DIMITRIOS 1983 Α - 01:01:06
362 317 64 1465 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1975 Α - 01:01:07
363 318 44 1453 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ Αθανάσιος 1973 Α - 01:01:07
364 319 65 1110 GEORGIOU HARRIS 1975 Α - 01:01:10
365 320 85 1664 ΠΑΠΑΦΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 Α - 01:01:15
366 321 45 1151 ΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1971 Α - 01:01:16
367 46 16 1429 ΛΟΥΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1986 Γ LEGACY FIGHT CLUB 01:01:18
368 47 12 1313 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1975 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 01:01:20
369 322 46 1314 ΚΟΥΡΤΕΣΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1971 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 01:01:21
370 323 47 1383 ΜΙΤΣΙΛΈΓΓΑΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 1973 Α - 01:01:25
371 48 6 1316 ΜΑΝΩΛΗ ΝΑΝΣΥ 1969 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 01:01:28
372 324 86 1302 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1989 Α LEGACY FIGHT CLUB 01:01:28
373 325 13 1579 ΤΣΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 1962 Α ΣΑΦΑΝΣ 01:01:32
374 49 13 1454 ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ 1976 Γ CGS 01:01:35
375 326 12 1642 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1957 Α - 01:01:35
376 327 87 1499 ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1988 Α ALTERLIFE 01:01:41
377 50 14 1374 ΠΑΡΙΔΗ ΜΑΓΔΑ 1976 Γ TOP GYM 01:01:43
378 51 7 1346 ΨΥΧΑΡΗ ΛΙΛΗ 1965 Γ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:01:45
379 328 4 1422 ΦΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1952 Α - 01:01:47
380 329 48 1023 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΙΣ 1971 Α - 01:01:49
381 330 32 1043 ΟΡΦΑΝΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1968 Α - 01:01:50
382 331 61 1267 ΛΙΑΚΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 Α CROSS TRAINING CLUB 01:01:51
383 332 33 1138 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1969 Α - 01:01:51
384 333 88 1391 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 Α ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 01:01:51
385 334 5 1177 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1954 Α - 01:01:53
386 52 5 1071 ΒΟΝΟΡΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1974 Γ - 01:01:57
387 53 15 1376 ΚΟΥΚΗ MΑΡΙΑ 1976 Γ - 01:02:02
388 335 89 1104 ΠΟΥΛΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Α - 01:02:03
389 54 16 1129 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1977 Γ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 01:02:04
390 336 66 1490 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1975 Α - 01:02:05
391 337 67 1174 METHENITIS AGAMEMNON 1979 Α - 01:02:07
392 338 68 1451 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1979 Α - 01:02:07
393 339 13 1385 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1957 Α - 01:02:08
394 340 34 1255 ΑΛΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1965 Α (S)MILES MAKERS 01:02:11
395 341 14 1426 ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1964 Α - 01:02:20
396 342 15 1016 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ 1961 Α - 01:02:22
397 55 17 1652 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976 Γ - 01:02:24
398 343 90 1498 ΕΛΜΙΣΙΑΝ ΣΟΥΡΕΝ 1988 Α ALTERLIFE 01:02:28
399 56 18 1494 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΜΕΛΙΝΑ 1975 Γ - 01:02:29
400 344 69 1219 ΣΚΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 Α - 01:02:30
401 345 35 1172 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1967 Α - 01:02:36
402 346 14 1211 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1955 Α ΣΑΠΠΑΖ 01:02:38
403 57 19 1517 ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1979 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 01:02:38
404 347 15 1620 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 Α - 01:02:39
405 348 16 1183 KAISIMOS ILIAS 1964 Α ALPHA BANK 01:02:40
406 349 62 1593 ΚΩΣΤΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1981 Α - 01:02:41
407 58 9 1372 ΓΙΑΝΝΑΚΆΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 1983 Γ - 01:02:47
408 350 36 1126 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 Α - 01:02:47
409 59 6 1557 ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ΤΖΕΝΝΥ 1972 Γ ΣΑΦΑΝΣ 01:02:49
410 351 91 1473 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 Α - 01:02:50
411 352 37 1345 ΛΥΧΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1966 Α ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:02:58
412 60 1 1344 ΛΥΡΑ ΝΑΓΙΑ 2005 Γ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:02:58
413 353 49 1397 ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 Α - 01:03:06
414 354 70 1296 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1976 Α LEGACY FIGHT CLUB 01:03:14
415 61 3 1618 ΠΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1964 Γ - 01:03:19
416 62 4 1619 ΨΥΛΛΑ ΘΕΛΞΗ 1964 Γ - 01:03:19
417 355 63 1188 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1982 Α - 01:03:24
418 356 64 1050 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Α - 01:03:25
419 357 6 1549 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1954 Α ΣΑΦΑΝΣ 01:03:27
420 358 92 1408 ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Α - 01:03:30
421 359 17 1643 ΤΑΝΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1962 Α ΚΑΡΡΑ 01:03:40
422 360 71 1334 Μαυρομμάτης Σπύριδων 1975 Α SANTA RUNNING TEAM 01:03:41
423 361 72 1395 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΩΦΡΩΝΗΣ 1976 Α - 01:03:42
424 362 38 1224 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 1966 Α - 01:03:43
425 363 73 1289 ΚΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1979 Α LEGACY FIGHT CLUB 01:03:44
426 63 10 1070 ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1983 Γ Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 01:03:53
427 364 50 1060 ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1974 Α - 01:03:55
428 365 74 1099 ΣΤΕΦΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1976 Α - 01:03:59
429 366 18 1095 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1963 Α - 01:04:00
430 64 20 1503 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1976 Γ BODY AND SOUL 01:04:02
431 367 39 1500 ΓΚΙΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Α BODY AND SOUL 01:04:02
432 368 75 1663 ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1979 Α AMSTEL FREE RUNNING TEAM 01:04:03
433 369 19 1351 ΣΑΜΟΥΕΛΙΑΝ ΓΙΑΝΝΗΣ 1961 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 01:04:04
434 370 65 1607 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1980 Α - 01:04:05
435 371 66 1609 ΓΟΥΜΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1984 Α ALTER LIFE 01:04:07
436 65 17 1587 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1990 Γ - 01:04:11
437 372 40 1105 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Α - 01:04:13
438 373 41 1444 ΚΥΡΑΤΖΉΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 1969 Α - 01:04:23
439 374 51 1154 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1971 Α - 01:04:23
440 375 67 1202 ΜΠΟΓΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 Α - 01:04:24
441 376 52 1326 ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1973 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 01:04:25
442 377 93 1196 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 Α - 01:04:39
443 378 9 1398 ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣ 2004 Α - 01:04:46
444 379 94 1328 ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1993 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 01:04:46
445 380 2 1455 ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 Α - 01:04:46
446 66 21 1389 ΨΑΡΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1976 Γ - 01:04:48
447 381 95 1377 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1988 Α - 01:04:52
448 382 96 1209 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 Α - 01:04:55
449 383 68 1467 ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1983 Α - 01:04:55
450 384 7 1165 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1953 Α ΣΔΙ 01:04:57
451 67 11 1096 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΑΝΘΟΎΛΑ 1983 Γ THE SPOT 01:05:01
452 68 12 1483 ΔΟΥΒΗ ΣΟΦΙΑ 1980 Γ - 01:05:05
453 69 18 1184 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΓΙΩΤΑ 1985 Γ - 01:05:06
454 385 76 1400 ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1975 Α - 01:05:24
455 386 77 1621 ΣΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1979 Α - 01:05:24
456 70 7 1312 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΑΝΝΑ 1970 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 01:05:28
457 387 69 1371 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1982 Α - 01:05:32
458 388 78 1173 PAPADIOTIS VANGELIS 1979 Α - 01:05:34
459 389 20 1361 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1964 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 01:05:37
460 390 70 1135 ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1981 Α - 01:05:43
461 391 79 1185 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ANASTASIOS 1977 Α - 01:05:50
462 392 80 1628 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1977 Α - 01:06:09
463 393 16 1368 PSARROS EPAMEINONDAS 1958 Α APOLLON 01:06:10
464 394 71 1065 ΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1983 Α - 01:06:20
465 71 22 1469 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1979 Γ - 01:06:23
466 395 21 1470 ΦΩΤΟΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1963 Α - 01:06:23
467 396 97 1648 ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1989 Α - 01:06:25
468 397 53 1218 ΣΙΩΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 Α - 01:06:29
469 398 8 1127 MOGRIDGE DAVID 1952 Α - 01:06:30
470 399 81 1010 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1975 Α - 01:06:35
471 72 13 1199 ΦΑΚΙΟΛΑ ΕΛΙΝΑ 1981 Γ - 01:06:46
472 400 98 1056 ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1986 Α - 01:06:52
473 401 17 1492 ΡΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1955 Α - 01:07:10
474 402 42 1068 ΑΖΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 1969 Α - 01:07:20
475 403 72 1064 ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 Α - 01:07:20
476 404 22 1118 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1964 Α - 01:07:23
477 73 14 1195 ΒΟΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 1982 Γ - 01:07:25
478 74 8 1035 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1966 Γ - 01:07:28
479 405 54 1017 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1970 Α - 01:07:29
480 406 43 1578 ΤΖΙΤΖΙΒΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1969 Α ΣΑΦΑΝΣ 01:07:38
481 75 5 1356 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ 1963 Γ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 01:07:39
482 407 23 1668 ΣΚΑΝΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ 1961 Α - 01:07:51
483 76 23 1088 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1978 Γ - 01:07:51
484 408 82 1639 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1976 Α - 01:07:53
485 77 15 1624 ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1981 Γ BOOTCAMP FIGT 01:07:57
486 409 99 1497 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΛΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 1988 Α ALTERLIFE 01:08:05
487 78 24 1633 RAMOS AGDA DOMINGAS 1977 Γ - 01:08:24
488 410 55 1033 ΑΝΑΓΝΏΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1974 Α - 01:08:31
489 79 16 1212 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1981 Γ - 01:08:48
490 411 44 1614 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Α - 01:09:06
491 80 17 1484 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΑΝΝΑ 1983 Γ - 01:09:07
492 412 18 1487 ΓΚΟΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1958 Α - 01:09:10
493 413 45 1086 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΑΚΗΣ 1966 Α - 01:09:13
494 414 73 1271 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1981 Α CROSS TRAINING CLUB 01:09:22
495 415 56 1012 ΒΑΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1974 Α ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 01:09:36
496 81 8 1045 PAPAKONSTANTINOU ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1973 Γ - 01:09:46
497 82 19 1388 ΜΠΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1988 Γ - 01:09:53
498 416 57 1396 ΠΑΥΛΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1971 Α - 01:09:56
499 417 83 1650 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Α - 01:10:18
500 418 58 1518 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 01:10:18
501 83 25 1513 ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΑ 1976 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 01:10:24
502 84 6 1027 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1962 Γ - 01:10:36
503 419 19 1026 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1957 Α - 01:10:36
504 420 9 1410 ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1951 Α ΣΔΥΠ 01:10:39
505 421 74 1009 ΓΑΛΠΙΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1983 Α - 01:10:50
506 85 20 1278 ΓΚΑΛΛΟ ΤΖΕΥΣΙΛΑ 1993 Γ LEGACY FIGHT CLUB 01:10:54
507 86 21 1290 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1996 Γ LEGACY FIGHT CLUB 01:10:54
508 422 100 1197 ΜΕΡΓΟΥΠΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1992 Α - 01:10:58
509 423 84 1264 ΓΛΥΚΟΝΙΚΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 Α CROSS TRAINING CLUB 01:11:03
510 87 18 1608 ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1984 Γ ALTER LIFE 01:11:14
511 424 46 1561 ΜΠΑΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1965 Α ΣΑΦΑΝΣ 01:11:18
512 425 75 1014 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1984 Α - 01:11:28
513 426 59 1107 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 Α - 01:11:36
514 427 20 1245 ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ ΓΙΩΡΓΟΣ 1957 Α - 01:11:40
515 88 19 1352 ΤΡΑΠΑΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1980 Γ ΑΡΜΕΝΙΚΗ 01:11:55
516 89 1 1594 ΜΠΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1956 Γ - 01:12:00
517 428 76 1062 ΠΑΛΑΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1982 Α - 01:12:14
518 429 1 1119 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1934 Α - 01:12:25
519 430 101 1000 ΣΚΛΑΒΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1989 Α - 01:12:35
520 90 7 1192 ΜΠΕΛΕΣΗ ΣΤΕΛΛΑ 1962 Γ - 01:12:51
521 431 85 1226 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1975 Α - 01:12:57
522 432 102 1432 ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 Α - 01:14:10
523 433 103 1433 ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1988 Α - 01:14:11
524 91 22 1277 ΒΑΡΝΤΑΡΝΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΑ 1987 Γ LEGACY FIGHT CLUB 01:14:16
525 92 23 1288 ΚΟΥΤΣΟΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 1996 Γ LEGACY FIGHT CLUB 01:14:16
526 93 26 1590 ΜΠΟΥΝΤΑ ΜΑΡΘΑ 1976 Γ - 01:14:42
527 434 77 1589 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1980 Α - 01:14:42
528 94 8 1586 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1962 Γ - 01:14:46
529 435 47 1078 ΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1966 Α - 01:14:48
530 436 86 1553 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ 1976 Α ΣΑΦΑΝΣ 01:15:02
531 437 87 1641 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1975 Α - 01:15:13
532 438 21 1358 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ 1959 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 01:15:18
533 439 104 1480 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΝΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 01:15:44
534 440 78 1186 ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΉΣ 1984 Α - 01:16:00
535 441 10 1348 ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 01:16:14
536 442 1 1640 ΜΕΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1947 Α - 01:17:19
537 443 60 1447 ΚΑΦΑΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1974 Α - 01:19:58
538 444 48 1393 ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1969 Α RR 01:20:11
539 445 88 1597 PARISIS ANDREAS 1978 Α ANEXARTHTOS 01:22:58
540 446 10 1411 ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1950 Α - 01:24:48
541 447 2 1251 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1944 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:25:55


 5 χλμ

Γενική Φύλου Ηλικ.Κατ. BIB Επώνυμο Όνομα Έτος Γέννησης Φύλο Ομάδα Επίσημος Χρόνος ΚΑΡΤΕΛΑ ΔΡΟΜΕΑ
1 1 1 5001 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 Α ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ Α. Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 00:16:19
2 2 1 5800 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1994 Α KROMMIDAS COACHING TRISUTTO 00:16:42
3 3 2 5527 ΧΕΛΒΑΤΖΙΑΝ ΚΑΡΛΟ 1989 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:18:16
4 4 3 5139 ΚΟΥΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:19:19
5 5 4 5946 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1995 Α ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:19:37
6 6 1 5023 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1982 Α - 00:20:19
7 7 2 5325 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 1975 Α RARAMURI 00:20:41
8 8 2 5052 ΚΟΡΚΟΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 Α - 00:20:47
9 9 3 5878 ΚΑΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1980 Α CORPUS GYM 00:20:54
10 10 1 5510 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1973 Α SANTA RUNNING TEAM 00:20:54
11 11 1 5746 ΔΕΜΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 Α - 00:21:08
12 12 2 5980 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1973 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:21:15
13 13 3 5020 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΡΩΜΥΛΟΣ 1975 Α - 00:21:23
14 14 2 5171 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Α - 00:21:26
15 15 4 6312 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α - 00:21:27
16 1 1 5912 ΠΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1975 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:21:27
17 16 5 5386 ΠΡΟΚΑΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1983 Α - 00:21:28
18 17 1 5380 DANIIL DIMITRIOS 1957 Α ARGOS SECURITY 00:21:34
19 18 3 6341 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Α - 00:21:54
20 19 5 5045 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 Α - 00:22:01
21 20 3 6449 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1972 Α - 00:22:06
22 21 1 5983 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1966 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:22:10
23 22 4 6177 Παναγιώτης Δημητράκας 2003 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:22:19
24 23 6 5733 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1984 Α - 00:22:19
25 24 7 6488 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1984 Α AMSTEL FREE RUNNING TEAM 00:22:20
26 25 6 5003 ΤΖΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1989 Α - 00:22:45
27 26 7 6484 ΜΠΑΝΤΩΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 Α ORISHA 00:22:47
28 2 1 6325 ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 Γ - 00:22:47
29 27 8 5185 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 Α - 00:22:51
30 28 4 5049 ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1977 Α - 00:22:52
31 29 9 5376 ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1997 Α - 00:22:55
32 30 8 5113 ΚΑΠΟΎΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1982 Α - 00:22:56
33 31 4 5087 ΒΛΑΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 Α IONIC SHIPPING 00:22:59
34 32 5 6047 ΠΑΡΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:22:59
35 33 6 5553 ΣΜΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 Α ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ TEAM 00:23:13
36 34 5 5362 HARITOS SOTIRIS 1979 Α - 00:23:19
37 35 2 5704 TSANTES EMMANUEL 1968 Α - 00:23:21
38 36 9 5208 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 Α Ο ΠΟΝΤΙΟΣ 00:23:21
39 37 10 5322 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 Α - 00:23:25
40 3 2 6339 ΤΕΡΖΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 1991 Γ - 00:23:28
41 38 11 6486 ΣΙΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 Α - 00:23:30
42 39 10 5427 Αυγερόπουλος Χρυσόστομος 1984 Α - 00:23:31
43 4 1 6392 ΣΟΡΟΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1963 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:23:34
44 40 12 6447 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 Α - 00:23:46
45 41 7 6298 ΘΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:23:49
46 42 11 5188 ΠΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 Α - 00:23:55
47 43 3 5591 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ 1965 Α - 00:23:55
48 44 13 5364 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 Α - 00:23:55
49 45 14 5744 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 Α ERGO 00:24:00
50 46 15 5035 ΝΤΕΛΣΗΣ MΠΟΥΛΕΝΤ 1997 Α - 00:24:05
51 47 12 5888 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1984 Α CROSS TRAINING CLUB 00:24:12
52 48 8 5669 ΜΠΙΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Α - 00:24:12
53 49 1 6021 Πυλαρινός Διονύσης 2005 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:24:14
54 5 3 5972 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1987 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:24:20
55 50 4 5258 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1965 Α - 00:24:20
56 51 5 5167 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1970 Α - 00:24:27
57 52 5 5384 ΠΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1966 Α - 00:24:28
58 53 6 5186 ΡΟΥΜΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 Α - 00:24:32
59 54 6 6384 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1979 Α - 00:24:33
60 55 7 5770 ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1975 Α - 00:24:35
61 56 1 5809 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1961 Α - 00:24:36
62 57 7 5785 ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1971 Α - 00:24:36
63 6 1 6398 ΔΑΛΑΚΑ ΑΝΤΡΙΑ 1980 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:24:36
64 58 16 6375 ΣΠΑΝΟΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 Α - 00:24:41
65 59 13 5330 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΚΗΣ 1982 Α RARAMURI 00:24:42
66 60 17 5406 ΑΜΕΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1990 Α - 00:24:42
67 61 14 6489 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1980 Α AMSTEL FREE RUNNING TEAM 00:24:44
68 62 9 6118 ΧΟΥΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 Α 4 ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:24:46
69 63 15 5484 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1983 Α CROSS TRAINING CLUB 00:24:48
70 64 2 5514 ΛΥΧΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 Α ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 00:24:48
71 65 10 6031 ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:24:50
72 66 16 5716 ΚΑΚΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 Α - 00:24:50
73 67 18 5947 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΗΛΙΑΣ 1998 Α ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:24:51
74 68 2 5120 ΡΟΥΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1963 Α - 00:24:51
75 69 19 5791 ΑΡΣΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 Α - 00:24:54
76 7 1 5991 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΦΑΙΗ 1973 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:24:55
77 8 2 5979 ΝΑΟΥΜ ΒΙΚΥ 1976 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:24:56
78 70 17 5317 ΒΗΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1984 Α ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ 00:24:57
79 71 20 5864 ΚΟΝΤΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 Α ALTERLIFE 00:25:00
80 72 3 5022 PIPERIDIS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1963 Α MANESIS TEAM 00:25:00
81 9 1 6357 ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 Γ - 00:25:03
82 73 21 5274 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1986 Α - 00:25:07
83 74 22 5614 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 Α ΑΟΠΦ ΤΕΝΙΣ 00:25:07
84 10 3 5381 ΜΠΑΛΑΦΑ ΟΛΓΑ 1978 Γ ARGOS SECURITY 00:25:08
85 75 23 5863 ΖΩΡΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 Α ALTERLIFE 00:25:08
86 76 8 5349 ΣΤΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1971 Α - 00:25:12
87 77 24 5841 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000 Α - 00:25:13
88 11 2 5509 Πολύζου Άννα 1981 Γ SANTA RUNNING TEAM 00:25:16
89 78 25 5447 ΜΠΕΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1993 Α - 00:25:19
90 79 18 5648 ΡΑΛΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1981 Α - 00:25:22
91 80 19 5781 ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1983 Α - 00:25:23
92 81 20 5730 ΤΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1981 Α - 00:25:25
93 12 3 5962 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 1980 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:25:27
94 82 21 5776 ΚΑΡΟΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ 1983 Α ACTIVE MONKEYS 00:25:29
95 83 8 5778 ΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 Α ACTIVE MONKEYS 00:25:29
96 84 9 5419 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 Α - 00:25:32
97 85 26 5600 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 Α - 00:25:32
98 86 27 5160 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1992 Α - 00:25:33
99 87 28 5159 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1988 Α - 00:25:35
100 88 29 5296 ΨΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1997 Α - 00:25:36
101 89 30 5874 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1987 Α CORPUS GYM 00:25:41
102 13 4 5404 FINTIKAKI-FRONIMOU GOGO 1978 Γ - 00:25:47
103 90 10 5616 ΚΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1974 Α - 00:25:47
104 91 31 5417 ΛΕΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1993 Α - 00:25:51
105 92 32 6464 SLABOUTSOU RARES 1995 Α Α.Σ. ΚΥΝΑΙΡΕΙΡΟΣ 00:25:53
106 93 33 5757 ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 1989 Α - 00:25:54
107 94 3 6250 ΦΑΪΛΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:25:56
108 95 34 5564 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:25:58
109 96 11 5266 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 Α - 00:25:58
110 14 1 6477 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 2008 Γ - 00:25:59
111 97 4 5691 ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 Α - 00:26:00
112 98 11 5181 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1972 Α - 00:26:00
113 99 35 5418 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 Α - 00:26:03
114 100 9 5465 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1979 Α (S)MILES MAKERS 00:26:03
115 101 10 5126 ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1979 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:26:04
116 102 6 5301 ΑΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1967 Α - 00:26:04
117 15 5 5597 ROSA ESTER 1976 Γ - 00:26:05
118 103 22 5902 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1980 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:26:06
119 104 12 5334 ΑΝΤΩΝΌΠΟΥΛΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 1970 Α - 00:26:08
120 105 11 5121 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1978 Α - 00:26:08
121 16 2 6324 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1972 Γ - 00:26:09
122 106 36 5876 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1987 Α CORPUS GYM 00:26:13
123 107 37 5109 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1992 Α - 00:26:14
124 17 3 5899 ΔΑΜΟΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1970 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:26:16
125 108 23 5910 ΠΑΝΟΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:26:16
126 18 4 5825 FABIANO CHRISTY 1981 Γ - 00:26:17
127 109 7 5487 ΤΣΕΝΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 Α CROSS TRAINING CLUB 00:26:18
128 110 12 6170 Μάριος Αδάμος 2004 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:26:21
129 111 5 6020 Πολυχρόπουλος Κωνσταντίνος 2006 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:26:21
130 112 13 6411 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 1970 Α - 00:26:22
131 113 24 5508 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1984 Α SANTA RUNNING TEAM 00:26:24
132 114 25 5291 ΓΙΑΒΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1983 Α - 00:26:25
133 19 2 5488 WANTENAAR ANNA 2004 Γ KAZANAKIA 00:26:30
134 115 14 5642 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1974 Α - 00:26:30
135 20 5 5706 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1984 Γ - 00:26:33
136 116 12 5651 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 Α - 00:26:35
137 117 2 6291 Επαμεινώνδας Ράπτης 1959 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:26:36
138 118 4 5674 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 Α - 00:26:39
139 119 3 6046 ΠΑΝΕΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1958 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:26:39
140 120 38 5662 PYCHYNSKI BARTOSZ 1988 Α - 00:26:39
141 121 15 5412 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΑΛΦΑΙΟΣ 1970 Α RARAMURI 00:26:41
142 21 3 6437 ΜΠΑΡΙΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 Γ - 00:26:43
143 122 13 5434 ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 1976 Α - 00:26:43
144 123 13 6032 ΚΟΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:26:46
145 124 26 5289 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1980 Α ΜΑΧΙΜΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ 00:26:47
146 22 4 5158 ΑΤΣΙΚΜΠΑΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 2004 Γ - 00:26:47
147 125 16 5389 ΛΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1971 Α - 00:26:48
148 126 14 6286 ΤΟΥΜΑΖΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 Α ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:26:49
149 127 39 6438 ΔΑΒΙΛΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1995 Α AMSTEL FREE RUNNING TEAM 00:26:53
150 128 27 5329 ΗΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1983 Α - 00:26:53
151 129 40 6410 ΓΑΖΕΤΗΣ ΣΩΚΡΆΤΗΣ 1994 Α - 00:26:54
152 130 41 5324 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΥΛΟΣ 1996 Α - 00:26:54
153 23 6 6340 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΝΙΤΣΑ 1976 Γ - 00:26:54
154 131 42 5810 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 Α - 00:26:55
155 132 43 5788 ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1989 Α - 00:26:56
156 133 6 6093 ΓΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 Α 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:26:57
157 134 15 6029 ΓΚΟΓΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:26:57
158 135 17 5606 ΒΑΛΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1973 Α - 00:26:58
159 136 16 5830 ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Α - 00:26:58
160 137 44 5772 ΜΑΝΕΣ-ΠΑΛΥΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 Α - 00:27:04
161 138 17 5621 ΛΟΥΡΕΝΤΖΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2003 Α - 00:27:06
162 139 45 5248 ΤΣΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1985 Α ΚΡΑΤΣ 00:27:09
163 140 28 5213 ΠΑΠΑΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1980 Α - 00:27:11
164 24 6 5455 ΔΡΑΓΩΤΗ ΕΛΙΝΑ 1980 Γ (S)MILES MAKERS 00:27:12
165 141 18 5787 ΜΠΑΡΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 Α - 00:27:13
166 142 46 5220 ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 Α ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 00:27:14
167 143 47 5111 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 Α - 00:27:14
168 144 48 5077 ΠΡΑΙΟΡ ΜΑΡΙΟΣ 1994 Α - 00:27:15
169 145 18 5444 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1970 Α - 00:27:16
170 146 14 5594 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1975 Α - 00:27:17
171 147 15 5029 ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 1975 Α - 00:27:17
172 148 16 5319 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΙΟΣ 1979 Α - 00:27:19
173 149 17 5166 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 Α - 00:27:20
174 150 49 5260 BAKOMICHALIS DIMITRIS 2000 Α - 00:27:24
175 151 19 5209 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2001 Α - 00:27:25
176 152 19 6433 ΣΚΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 Α - 00:27:26
177 153 18 5037 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1976 Α - 00:27:30
178 154 50 5574 ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1999 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:27:32
179 155 20 5130 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 Α - 00:27:33
180 156 51 5365 ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1985 Α - 00:27:33
181 25 7 5234 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1984 Γ - 00:27:34
182 26 4 5661 VARGA BARBARA 1990 Γ - 00:27:35
183 157 52 5219 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΡΒΑΣΙΟΣ 1985 Α - 00:27:35
184 158 21 5415 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1974 Α - 00:27:38
185 159 19 5844 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Α - 00:27:38
186 27 5 5543 ΑΣΣΑΤΩΦ ΑΝΝΑ 2001 Γ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ TEAM 00:27:38
187 160 53 5729 ΦΡΑΓΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Α - 00:27:39
188 161 20 6422 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1975 Α - 00:27:40
189 162 54 5341 ΡΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1987 Α - 00:27:40
190 163 7 6024 Χαρτσιλής Μιχάλης 2006 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:27:43
191 164 29 5982 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1981 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:27:45
192 165 22 5689 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1974 Α - 00:27:45
193 166 8 6242 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:27:47
194 167 8 5310 ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ 1969 Α - 00:27:50
195 168 21 5530 ΓΟΡΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1975 Α ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 00:27:50
196 169 9 6010 Λούκα Φατιόν 2006 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:27:51
197 170 30 6387 ΦΤΟΥΛΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 1980 Α TORQUE ELITE WORKOUT 00:27:56
198 171 31 6478 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1981 Α - 00:27:56
199 172 22 5395 ΖΑΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 Α - 00:27:57
200 173 23 5742 ΚΙΜΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1972 Α - 00:27:59
201 174 55 5598 ΤΟΥΡΚΙΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1985 Α - 00:28:00
202 175 24 5298 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1974 Α - 00:28:04
203 28 8 5394 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1980 Γ - 00:28:04
204 176 23 5973 ΚΡΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:28:05
205 177 25 6370 ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 Α - 00:28:05
206 178 56 5391 ΠΑΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1995 Α - 00:28:08
207 179 32 6371 ΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ 1980 Α - 00:28:09
208 180 24 5249 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 Α - 00:28:09
209 181 57 6377 ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 Α - 00:28:10
210 182 58 5297 ΨΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Α - 00:28:10
211 183 25 5639 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1979 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:28:12
212 184 59 5558 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1993 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:28:12
213 185 26 5180 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1975 Α - 00:28:13
214 186 26 5134 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Α - 00:28:14
215 187 33 5401 ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1982 Α ΧΑΡΙΤΟΣ RUNER TEAM 00:28:15
216 188 60 5900 ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 1995 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:28:15
217 189 27 5373 ΚΥΡΙΑΚΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 Α - 00:28:16
218 190 34 5462 ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 Α (S)MILES MAKERS 00:28:18
219 191 61 5246 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1992 Α - 00:28:18
220 192 27 5083 ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1972 Α - 00:28:19
221 193 35 6305 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1984 Α - 00:28:26
222 194 28 5309 LINTIS ANDREAS 1974 Α - 00:28:27
223 29 5 5870 ΣΑΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1998 Γ ALTERLIFE 00:28:32
224 30 7 6425 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1978 Γ - 00:28:33
225 31 8 5212 ΓΑΒΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1977 Γ - 00:28:35
226 195 36 5154 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1980 Α - 00:28:41
227 196 20 5668 ΣΑΠΡΑΝ ΙΓΚΟΡ 2004 Α - 00:28:41
228 32 6 6350 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΆΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1991 Γ - 00:28:42
229 197 62 5714 ΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 Α EMPIRE FITNESS STUDIO 00:28:42
230 198 29 6435 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1973 Α - 00:28:43
231 199 28 6330 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 Α - 00:28:43
232 200 9 5101 ΧΑΛΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1967 Α - 00:28:45
233 201 63 5646 ΧΑΤΖΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1987 Α - 00:28:49
234 33 7 6338 ΤΕΡΖΗ ΦΙΝΗ 1988 Γ - 00:28:49
235 34 8 5824 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ 1992 Γ - 00:28:50
236 202 64 5747 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Α - 00:28:50
237 203 29 5142 ΡΑΛΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1975 Α - 00:28:51
238 204 21 6171 Μιχαήλ Γιανναράς 2003 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:28:51
239 205 65 6420 ΜΠΟΥΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 Α ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM 00:28:56
240 206 30 5984 ΠΟΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1976 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:28:57
241 207 22 5636 ΑΛΑΧΟΥΖΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 2004 Α - 00:28:57
242 35 9 5068 ΚΟΥΕ ΙΩΑΝΝΑ 1997 Γ - 00:28:57
243 36 10 5865 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1987 Γ ALTERLIFE 00:28:58
244 208 66 6351 ΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 Α - 00:28:58
245 209 10 5806 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 2007 Α - 00:29:00
246 37 11 5429 ΖΑΧΑΡΙΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ 1989 Γ - 00:29:02
247 210 23 6182 Πολύδωρος Άγγελος Αννούσης 2004 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:29:02
248 211 67 5835 ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 Α - 00:29:05
249 212 11 5611 ΚΟΥΜΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 Α - 00:29:05
250 213 68 5350 TSIAMIS GEORGIOS ALEXANDROS 1993 Α - 00:29:06
251 214 31 5122 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1975 Α - 00:29:06
252 215 69 5921 Βιγλης Αλεξανδρος 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:29:08
253 38 12 5928 Λιοντα Αννα 1989 Γ REBORN TRAINING TEAM 00:29:08
254 216 37 5127 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1982 Α - 00:29:09
255 217 12 6443 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 2006 Α 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:29:12
256 218 70 5438 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 Α - 00:29:12
257 219 71 5103 ΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 1991 Α - 00:29:14
258 39 13 5693 ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1988 Γ - 00:29:15
259 220 10 5468 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 Α (S)MILES MAKERS 00:29:16
260 221 24 5827 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 Α - 00:29:16
261 222 32 5218 ΓΡΗΓΟΡΌΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 Α - 00:29:16
262 223 38 5559 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1983 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:29:18
263 224 25 6026 ΑΜΠΝΤΟΥΛ ΡΑΧΜΑΝ ΑΡΙ ΓΙΑΚΟΥΜΠ 2002 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:29:22
264 225 33 5174 ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1978 Α - 00:29:22
265 226 34 5562 ΜΟΥΤΣΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1976 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:29:24
266 227 13 6012 Μαργαρίτης Γιώργος 2006 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:29:25
267 228 72 5285 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 Α - 00:29:27
268 40 14 5869 ΠΕΡΤΕΣΗ ΜΑΡΙΛΗ 1994 Γ ALTERLIFE 00:29:29
269 229 35 5682 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 Α - 00:29:30
270 230 39 5323 FILIPPAS ANGELOS 1983 Α - 00:29:30
271 231 11 6302 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΡΗΣ 1967 Α - 00:29:31
272 232 12 5677 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Α - 00:29:32
273 233 36 5067 ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Α - 00:29:32
274 234 5 5275 ΚΟΡΩΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1960 Α - 00:29:34
275 235 40 5043 ΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1983 Α - 00:29:34
276 236 37 5424 ΦΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 Α - 00:29:35
277 41 2 5012 ΒΑΡΔΗ ΜΑΡΙΛΙΤΑ 2005 Γ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:29:37
278 237 41 5649 ΑΛΦΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 Α - 00:29:38
279 238 42 5583 ΝΤΟΛΑΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:29:38
280 239 38 5335 ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1975 Α - 00:29:38
281 240 73 5245 ΤΣΊΡΜΠΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1992 Α - 00:29:43
282 42 4 5576 ΛΑΚΙΔΟΥ ΙΛΙΑ 1973 Γ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:29:45
283 241 26 6042 ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2004 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:29:45
284 43 9 5871 ΣΠΕΡΕΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1979 Γ ALTERLIFE 00:29:47
285 242 39 5741 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΙΩΣΗΦ 1976 Α - 00:29:47
286 243 30 5610 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΠΑΡΗΣ 1971 Α - 00:29:49
287 244 74 5318 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 Α - 00:29:49
288 245 31 5348 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 Α - 00:29:49
289 246 40 5703 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1979 Α - 00:29:50
290 44 10 5913 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1977 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:29:50
291 247 41 5909 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 1975 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:29:50
292 45 15 6393 ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΝΑ 1989 Γ - 00:29:51
293 248 43 6429 ΤΑΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 Α - 00:29:54
294 46 1 5503 ΣΑΛΤΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 1967 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:29:55
295 249 13 5014 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1969 Α - 00:29:56
296 250 27 6192 Χαράλαμπος Οικονόμου 2002 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:29:57
297 47 16 5363 PARASKEYOPOULOU VANESSA 1989 Γ - 00:29:57
298 48 2 5506 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΤΑ 1967 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:29:57
299 251 14 6300 ΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2007 Α ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:29:57
300 252 75 5820 FASOULAS DIMITRIS 1993 Α - 00:29:58
301 253 32 5650 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Α - 00:30:01
302 254 42 5047 ATAM SEVAN 1978 Α - 00:30:02
303 255 43 5906 Λιακος Μακης 1975 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:30:03
304 256 33 5106 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1971 Α - 00:30:04
305 257 76 5340 ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1986 Α - 00:30:04
306 258 15 6015 Νάκος Κωνσταντίνος 2006 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:30:04
307 49 17 6328 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΣΕΜΙΝΑ 1989 Γ - 00:30:04
308 50 18 6204 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 2000 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:30:05
309 259 44 5215 ΜΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 Α - 00:30:08
310 260 77 6225 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1997 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:30:10
311 51 3 6373 ΚΡΙΑΤΣΩΤΗ ΘΑΛΕΙΑ 2008 Γ - 00:30:10
312 261 28 6056 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 2004 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:30:11
313 262 78 5554 ΓΚΟΥΛΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 1986 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:30:11
314 263 34 5201 ΣΑΠΝΑΣ ΚΙΜΩΝ 1973 Α - 00:30:11
315 264 35 6374 ΚΡΙΑΤΣΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 Α - 00:30:11
316 265 79 5678 ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 Α - 00:30:12
317 266 14 6311 ΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1967 Α - 00:30:12
318 267 80 5532 ΚΟΝΟΜΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1991 Α ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 00:30:13
319 268 44 6459 ΚΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 Α - 00:30:14
320 269 81 5267 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1986 Α - 00:30:14
321 270 45 5694 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1978 Α - 00:30:14
322 52 9 5728 ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΟυ ΚΑΤΕΡΙΝα 1980 Γ - 00:30:16
323 271 16 6304 ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α - 00:30:16
324 272 29 5811 ΧΑΓΚΒΙΚ ΣΠΥΡΟΣ 2004 Α - 00:30:17
325 273 82 5536 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 1991 Α ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 00:30:19
326 274 46 5561 ΚΩΣΤΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1977 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:30:19
327 275 83 5140 ΚΟΥΕΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1996 Α - 00:30:20
328 276 30 5143 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 Α - 00:30:24
329 277 84 5430 ΚΑΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1988 Α - 00:30:24
330 278 17 6014 Μπάρκας Γιώργος 2006 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:30:25
331 279 6 6226 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1960 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:30:26
332 280 45 5300 ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 Α - 00:30:28
333 53 3 5046 ΛΕΚΟΔΗΜΗΤΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1966 Γ - 00:30:28
334 281 85 5725 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1989 Α - 00:30:30
335 282 86 5907 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 1986 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:30:31
336 283 46 5079 ΖΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 Α - 00:30:31
337 284 87 6308 ΧΑΨΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1994 Α - 00:30:33
338 285 36 5476 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 Α CROSS TRAINING CLUB 00:30:33
339 286 15 6432 ΚΑΣΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:30:34
340 54 11 6381 ΜΠΑΒΑΔΕΑ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ 1978 Γ - 00:30:34
341 287 88 5931 Παπαδόπουλος Ανεστης 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:30:34
342 288 37 5917 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1974 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:30:34
343 289 47 5069 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1975 Α - 00:30:35
344 55 19 5315 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ 1986 Γ - 00:30:35
345 290 18 6062 ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2007 Α 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:30:36
346 291 89 5422 ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1997 Α - 00:30:38
347 292 90 5423 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 Α - 00:30:38
348 293 1 5385 ΣΕΦΕΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1940 Α - 00:30:39
349 294 47 6424 ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1980 Α LEPANTO RUNNERS 00:30:39
350 295 91 5269 ΔΑΛΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1988 Α - 00:30:40
351 56 5 5905 ΚΟΝΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1972 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:30:40
352 296 48 5065 ΔΑΝΗΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ 1981 Α - 00:30:41
353 297 1 6454 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1952 Α - 00:30:42
354 298 4 5286 ΚΥΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1956 Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:30:42
355 299 1 5989 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1948 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:30:42
356 300 31 5265 ΒΗΛΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Α - 00:30:43
357 57 20 5080 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 1988 Γ - 00:30:45
358 58 21 5715 ΓΡΙΒΑΣ ΕΙΡΗΝΗ 1995 Γ - 00:30:46
359 59 22 6246 ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΡΙΒΑ 2000 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:30:46
360 60 23 6314 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 1992 Γ - 00:30:53
361 301 92 5881 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 Α CORPUS GYM 00:30:53
362 302 93 5353 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1989 Α - 00:30:54
363 303 48 6335 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1976 Α - 00:30:54
364 61 24 5826 ΜΙΣΕΛ ΠΑΡΙΣ 1992 Γ - 00:30:58
365 62 6 6164 Κωνσταντίνος Γκιόσος 2002 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:30:58
366 304 49 5162 ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 Α - 00:30:58
367 305 49 5095 ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 Α - 00:31:00
368 306 16 5207 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 1969 Α - 00:31:03
369 307 5 5271 ΠΟΥΛΙΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1955 Α - 00:31:04
370 308 50 5766 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1977 Α - 00:31:04
371 63 12 5403 TAKVORIAN ELENI 1979 Γ ΣΔΥΠ 00:31:04
372 64 4 5206 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1966 Γ - 00:31:04
373 309 17 5920 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1968 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:31:04
374 310 18 5138 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1965 Α ΠΑΝΘΗΡΕΣ 00:31:05
375 311 7 5256 ΚΟΥΤΣΑΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1960 Α - 00:31:05
376 312 19 5203 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1965 Α - 00:31:06
377 65 4 6272 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ 2005 Γ ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:31:06
378 313 50 5124 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1980 Α - 00:31:07
379 314 94 5676 ΡΟΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 Α - 00:31:09
380 315 38 5135 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1970 Α - 00:31:09
381 66 5 5850 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ TEREZA 1968 Γ - 00:31:11
382 67 10 5842 ΤΣΑΚΩΝΗ ΛΟΥΚΙΑ 1982 Γ - 00:31:11
383 68 5 6089 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:31:11
384 316 8 6348 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1960 Α - 00:31:12
385 317 19 6245 ΣΥΡΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2006 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:31:14
386 318 20 6068 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 2005 Α 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:31:14
387 319 21 6070 ΚΙΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 Α 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:31:14
388 320 22 6208 ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:31:14
389 321 23 6063 ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Α 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:31:15
390 322 24 5100 ΤΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 Α - 00:31:17
391 323 95 5582 ΝΑΣΙΜΠΙΑΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1998 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:31:18
392 324 96 5327 ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 Α ADIDAS RUNNER ATHENS 00:31:19
393 325 32 5720 ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2001 Α - 00:31:19
394 326 39 6303 ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1970 Α - 00:31:19
395 327 25 6463 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2007 Α 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:31:21
396 69 2 5082 ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1963 Γ - 00:31:23
397 328 9 5026 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1962 Α - 00:31:23
398 329 40 5601 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1972 Α - 00:31:23
399 70 25 5321 ΑΤΣΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1992 Γ - 00:31:23
400 71 7 5696 ΠΟΝΤΙΚΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ 2001 Γ - 00:31:24
401 72 26 6306 ΚΟΤΣΑΣΙΑΝ ΑΝΙ 1995 Γ ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:31:24
402 73 8 5731 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 Γ - 00:31:24
403 330 97 5768 ΜΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 Α - 00:31:26
404 331 98 5713 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 Α - 00:31:26
405 74 27 5767 ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 Γ - 00:31:28
406 332 99 5762 ΝΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1987 Α - 00:31:30
407 333 100 5786 ΚΕΦΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α - 00:31:30
408 334 51 5857 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1984 Α - 00:31:31
409 335 52 5709 ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1981 Α - 00:31:33
410 336 51 5557 ΚΑΝΤΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:31:34
411 337 101 5570 ΣΤΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 1987 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:31:34
412 75 28 6376 ΣΠΑΝΟΜΙΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΜΑΛΙΑ 1989 Γ - 00:31:35
413 76 13 5170 ΖΩΗ ΖΕΝΙΩΔΗ 1976 Γ - 00:31:36
414 77 14 5974 ΜΑΓΙΑΡΙΤΣ ΤΖΟΥΝΤΥ 1975 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:31:36
415 338 53 5705 ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1980 Α - 00:31:38
416 339 20 5439 ΒΟΥΛΟΥΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 Α - 00:31:39
417 340 102 5894 ΒΑΡΣΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1985 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:31:42
418 78 29 5320 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΓΙΩΤΑ 1988 Γ - 00:31:42
419 341 54 5915 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ 1982 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:31:44
420 79 30 5719 ΧΑΤΖΗ ΗΒΗ 2000 Γ - 00:31:44
421 342 26 6485 ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2007 Α 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:31:47
422 343 41 5834 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 Α - 00:31:47
423 344 103 5019 ΑΓΑΣ ΗΛΙΑΣ 1987 Α - 00:31:48
424 345 104 5400 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 Α - 00:31:49
425 346 33 5556 ΔΕΜΙΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:31:51
426 347 27 6448 ΧΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 Α 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:31:51
427 348 42 5199 ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1970 Α - 00:31:51
428 349 34 6161 Κωνσταντίνα Μανδελενάκης 2004 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:31:52
429 350 55 5055 ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 Α - 00:31:53
430 351 35 6415 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2001 Α - 00:31:53
431 352 56 5056 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1980 Α - 00:31:53
432 80 6 6344 BOROZAN LIUDMILA 1974 Γ - 00:31:53
433 81 15 5090 ΤΑΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1977 Γ - 00:31:55
434 353 52 5099 ΤΗΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1976 Α - 00:31:55
435 354 43 5098 ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1971 Α - 00:31:55
436 82 31 6288 Αναστασία Μπλατζή 1998 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:31:55
437 355 44 5059 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1972 Α - 00:31:57
438 83 32 5711 ΑΠΑΝΩΜΕΡΙΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1989 Γ - 00:31:57
439 356 45 5214 ΝΤΑΡΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 Α - 00:31:58
440 357 105 5247 DADIOTIS PANAGIOTIS 1987 Α - 00:32:00
441 358 106 5885 ΤΖΑΚΩΣΤΑΣ ΝΤΙΝΟΣ 1985 Α CORPUS GYM 00:32:00
442 84 9 6040 ΜΙΣΙΚΕΒΙΤΣ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 2003 Γ 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:32:00
443 359 107 5880 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1988 Α CORPUS GYM 00:32:01
444 360 57 5875 ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 Α CORPUS GYM 00:32:01
445 361 108 5393 ΚΟΥΜΠΡΙΔΗΣ ΚΏΣΤΑΣ 1987 Α - 00:32:01
446 362 109 5004 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1995 Α - 00:32:02
447 363 46 6331 ΤΣΙΚΝΑΚΟΣ ΑΡΗΣ 1974 Α - 00:32:02
448 85 7 5358 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΘΗΝΑ 1971 Γ - 00:32:04
449 86 11 5076 ΣΟΥΕΡΕΦ ΑΝΘΟΥΛΑ 1981 Γ ADIDAS RUNNERS 00:32:05
450 364 47 5526 ΤΖΕΛΑΛΙΑΝ ΓΚΑΡΕΝ 1974 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:32:05
451 365 110 5194 ΚΑΒΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 Α - 00:32:07
452 366 53 5437 ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 Α - 00:32:07
453 367 111 5195 ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 1994 Α - 00:32:09
454 87 33 5452 ΒΑΡΕΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1990 Γ (S)MILES MAKERS 00:32:09
455 88 34 5456 ΚΑΛΙΣΚΑΜΗ ΕΛΕΝΑ 1991 Γ (S)MILES MAKERS 00:32:10
456 368 112 6450 ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 Α - 00:32:11
457 369 54 5072 ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 Α - 00:32:11
458 370 113 5039 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1989 Α - 00:32:11
459 371 55 5255 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1975 Α ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 00:32:13
460 372 48 5644 ΣΕΝΔΕΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1974 Α - 00:32:13
461 373 114 5453 ΓΕΡΑΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1991 Α (S)MILES MAKERS 00:32:14
462 374 28 5497 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2007 Α KAZANAKIA 00:32:18
463 375 115 5489 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1986 Α KAZANAKIA 00:32:19
464 376 6 6041 ΜΙΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1958 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:32:20
465 89 16 5331 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ 1975 Γ - 00:32:22
466 377 29 6236 ΡΩΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:32:22
467 378 49 5149 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 Α - 00:32:23
468 379 50 6412 ΜΟΥΣΤΆΚΗΣ GEORGE 1971 Α - 00:32:23
469 90 12 5312 VASILEIADOU KATERINA 1980 Γ - 00:32:24
470 380 21 5896 ΒΟΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1966 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:32:25
471 91 13 5345 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1980 Γ - 00:32:26
472 381 116 5882 ΜΟΡΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1996 Α CORPUS GYM 00:32:28
473 382 117 5018 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α - 00:32:29
474 383 51 6336 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1974 Α - 00:32:30
475 384 58 5898 ΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1980 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:32:32
476 385 118 5895 ΒΑΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1986 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:32:34
477 92 35 5918 ΦΛΙΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1986 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:32:34
478 386 52 5575 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1970 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:32:36
479 387 53 5690 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1970 Α - 00:32:37
480 388 54 5153 KATSOULIS GEORGIOS 1971 Α AO FILIATRON 00:32:38
481 93 6 6111 ΤΣΙΤΣΙΜΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ 2007 Γ 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:32:39
482 94 36 5006 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 Γ - 00:32:40
483 389 30 6075 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 2007 Α 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:32:40
484 95 37 5338 ΛΥΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 Γ - 00:32:42
485 96 38 5337 ΓΡΙΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1994 Γ - 00:32:42
486 390 119 5481 ΛΑΓΟΣ ΝΤΟΜΕΝΙΚΟ 1989 Α CROSS TRAINING CLUB 00:32:43
487 97 39 5102 ΑΤΖΕΜΙΑΝ ΜΑΡΙ 1991 Γ - 00:32:43
488 98 7 6251 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:32:43
489 391 120 5926 Λαλετας Ταξιαρχης 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:32:47
490 99 17 5011 ΚΑΜΑΡΙΝΕΑ ΒΑΣΩ 1975 Γ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 00:32:48
491 392 55 5516 ΒΑΡΤΑΝΙΑΝ ΑΡΤΙΝ 1974 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:32:50
492 100 18 5250 ΧΑΛΚΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1976 Γ - 00:32:50
493 101 40 5486 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΝΗ 1989 Γ CROSS TRAINING CLUB 00:32:51
494 393 59 5528 DEGHANI SANICH MOHMAD ALI 1980 Α ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 00:32:52
495 394 56 5671 ΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ 1976 Α - 00:32:53
496 395 60 5435 ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1983 Α - 00:32:53
497 396 56 5667 ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΜΗΝΑΣ 1970 Α - 00:32:54
498 102 41 5819 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1992 Γ - 00:32:56
499 397 57 5451 ΑΡΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 Α (S)MILES MAKERS 00:32:56
500 103 42 5755 ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ 1989 Γ - 00:32:57
501 398 58 5523 ΝΤΕΡΑΡΤΙΝΙΑΝ ΜΠΟΓΟΣ 1975 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:32:57
502 399 121 5633 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1986 Α - 00:32:58
503 400 59 5822 ΑΡΓΕΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 Α - 00:32:59
504 401 60 6310 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 Α - 00:33:01
505 104 19 5377 ΤΣΩΝΗ ΕΛΕΝΗ 1975 Γ - 00:33:02
506 105 43 6497 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 1996 Γ Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 00:33:02
507 402 122 5426 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 Α - 00:33:03
508 403 57 5599 ΖΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1970 Α - 00:33:03
509 404 61 5222 ΤΣΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 Α - 00:33:04
510 405 62 5828 ΘΩΜΑΣ ΔΡΟΣΟΣ 1976 Α - 00:33:05
511 406 36 5637 ΑΛΑΧΟΥΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 Α - 00:33:05
512 407 58 5165 ΑΝΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 Α - 00:33:07
513 408 37 6044 ΝΤΙΓΡΙΝΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:33:07
514 409 61 5961 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:33:07
515 410 63 5042 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 Α - 00:33:08
516 411 38 6052 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:33:09
517 412 22 6404 ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1968 Α - 00:33:09
518 413 39 6033 ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:33:10
519 106 44 5960 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 1996 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:33:10
520 414 23 5573 ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1966 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:10
521 415 59 5216 ΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1973 Α - 00:33:11
522 416 60 5745 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Α - 00:33:14
523 417 123 6307 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 Α - 00:33:15
524 418 124 6391 ΓΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΜΗΝΑΣ 1992 Α - 00:33:16
525 419 31 6299 ΣΚΕΥΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 Α 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:33:18
526 107 20 6496 ΚΑΡΑΜΙΧΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 Γ - 00:33:20
527 420 40 5843 ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004 Α - 00:33:20
528 108 45 5205 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1990 Γ - 00:33:21
529 421 125 6382 ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Α - 00:33:21
530 422 32 5847 ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2012 Α - 00:33:21
531 423 41 6037 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:33:23
532 109 46 6315 ΕΙΡΗΝΗ ΣΚΑΜΠΑΒΙΡΙΑ 1988 Γ - 00:33:24
533 424 42 6135 Βασίλειος Μπαρμπετάκης 2004 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:24
534 425 126 5936 Σουλιος Σταθης 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:33:25
535 426 127 5941 Στρατικης Νίκος 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:33:25
536 110 10 6053 ΤΕΠΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 Γ 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:33:26
537 427 64 5088 ΜΠΑΡΖΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1975 Α - 00:33:27
538 428 24 5566 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1966 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:33:27
539 429 61 6205 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΠΕΡΣΙΜΗΣ 1973 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:27
540 430 62 5794 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1981 Α - 00:33:29
541 431 62 6402 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 Α - 00:33:29
542 432 65 5796 ΠΟΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1979 Α - 00:33:30
543 433 66 5478 ΖΑΧΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 Α CROSS TRAINING CLUB 00:33:30
544 434 67 6358 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 1976 Α - 00:33:31
545 111 47 5726 ΒΑΡΔΊΚΟΥ ΜΑΡΊΑ 1997 Γ - 00:33:32
546 112 21 5602 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1975 Γ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 00:33:33
547 435 25 5502 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 1965 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:33:34
548 436 128 5803 ΛΙΤΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1995 Α - 00:33:34
549 113 8 6263 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΗΔΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:34
550 437 33 6059 ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Α 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:33:35
551 438 129 5578 ΜΟΪΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:37
552 439 43 6280 ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 Α ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:33:38
553 440 63 5075 MENDONIS ANTONIS 1981 Α - 00:33:38
554 441 64 6400 ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 1980 Α - 00:33:38
555 442 10 6347 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1964 Α - 00:33:38
556 443 65 5074 ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1980 Α - 00:33:39
557 444 34 6444 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 Α 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:39
558 445 63 5448 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1973 Α - 00:33:39
559 446 68 5695 ΚΑΤΣΑΝΕΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1979 Α - 00:33:40
560 114 11 5344 ΖΑΧΑΡΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2001 Γ - 00:33:40
561 115 14 6329 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1980 Γ - 00:33:41
562 116 6 5460 ΚΟΥΡΟΥ ΑΝΥΣΙΑ 1968 Γ (S)MILES MAKERS 00:33:41
563 447 130 5089 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 Α - 00:33:42
564 448 35 6228 ΟΝΤΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:43
565 449 36 6220 ΜΑΤΡΟΖΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 2005 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:43
566 450 131 6369 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 1996 Α - 00:33:43
567 117 48 5750 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1996 Γ - 00:33:43
568 451 64 5595 ΜΗΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1972 Α - 00:33:44
569 452 132 5922 Γκασδαγλης Γρηγορης 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:33:44
570 118 15 5151 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1980 Γ - 00:33:44
571 453 37 6227 ΟΝΤΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:45
572 454 65 5969 ΚΟΣΜΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:33:47
573 119 22 5112 WALSH HELEN 1978 Γ - 00:33:48
574 455 66 5496 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ 1973 Α KAZANAKIA 00:33:48
575 456 7 5590 PSARROS EPAMEINONDAS 1958 Α APOLLON 00:33:50
576 120 9 6244 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2007 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:50
577 457 26 5225 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1966 Α - 00:33:51
578 121 3 5390 ΔΑΒΛΑΝΤΗ ΝΑΝΤΙΑ 1962 Γ - 00:33:51
579 458 66 5710 BERTONY DANIEL YOGA 1982 Α - 00:33:51
580 459 38 5856 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 Α - 00:33:53
581 460 133 5698 ΝΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 Α - 00:33:53
582 122 49 5817 ΚΑΡΑΤΖΑ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 2000 Γ - 00:33:53
583 461 69 5518 ΓΡΟΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:33:54
584 462 67 5279 ΡΟΥΚΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 1981 Α ANGRY RUNNERS 00:33:54
585 463 11 6397 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1963 Α - 00:33:54
586 464 44 6116 ΜΠΟΤΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 2002 Α 4 ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:54
587 123 10 6254 ΑΝΔΡΕΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2005 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:55
588 465 39 6017 Παβατζόγλου Άγγελος 2006 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:33:55
589 466 134 5683 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 Α - 00:33:58
590 124 50 6361 ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΔΙΟΝ 1989 Γ - 00:33:59
591 467 135 5923 Γουλας Αλεξανδρος 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:34:04
592 468 136 5939 Σταυρου Στελιος 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:34:04
593 125 51 5117 ΡΟΥΚΑΛΗ ΜΑΡΙΖΑ 1987 Γ - 00:34:05
594 469 137 5118 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ 1986 Α - 00:34:05
595 470 45 6045 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:34:06
596 471 46 6030 ΚΑΤΕΛΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:34:06
597 472 27 5675 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1969 Α - 00:34:07
598 473 68 6368 ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1982 Α - 00:34:07
599 474 138 5565 ΠΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:34:08
600 126 52 5463 ΛΑΛΙΔΟΥ ΦΑΝΗ 1987 Γ (S)MILES MAKERS 00:34:11
601 127 16 5474 ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΝΘΗ 1983 Γ (S)MILES MAKERS 00:34:11
602 475 70 5241 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 1979 Α - 00:34:12
603 476 67 5129 ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 Α - 00:34:14
604 128 53 5413 ΒΆΣΟ ΛΙΛΙΆΝΑ 1999 Γ - 00:34:17
605 477 69 5233 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1980 Α - 00:34:18
606 478 70 6323 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 Α - 00:34:20
607 479 139 5924 Εξαρχος Παναγιωτης 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:34:21
608 129 7 5085 ΔΟΥΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1969 Γ - 00:34:22
609 130 12 5086 ΣΤΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 Γ - 00:34:22
610 131 54 6490 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1988 Γ AMSTEL FREE RUNNING TEAM 00:34:23
611 480 47 6159 Ιωάννης Σερπιώτης 2004 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:34:23
612 481 140 6480 ΜΑΚΡΥΓΙΆΝΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1996 Α - 00:34:24
613 482 48 5797 ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 Α - 00:34:25
614 132 55 6461 ΣΚΟΥΝΔΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1986 Γ - 00:34:26
615 483 71 6462 ΠΟΛΕΣΙΟΥΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1984 Α - 00:34:26
616 484 49 6144 Δημήτριος Κάτρης 2004 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:34:26
617 485 71 5407 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ 1979 Α - 00:34:26
618 486 50 6189 Σωτήριος Σμέρος 2004 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:34:27
619 487 40 5837 ΚΕΡΚΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 Α - 00:34:28
620 488 141 6386 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 Α - 00:34:30
621 133 56 5609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 1989 Γ - 00:34:31
622 489 41 5620 ΜΠΕΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 Α - 00:34:31
623 134 11 5517 ΓΚΙΟΥΡΟΥΝΛΙΑΝ ΕΙΡΗΝΗ 2005 Γ ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:34:32
624 490 8 5425 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1957 Α - 00:34:32
625 491 142 5388 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1989 Α BRIT BARBER 00:34:32
626 135 23 6389 TEILLE ANJA 1975 Γ - 00:34:33
627 136 17 5436 ΝΙΣΑΝΙΑΝ ΠΕΠΙΤΑ 1980 Γ - 00:34:35
628 137 4 5152 ΚΡΙΚΕΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1963 Γ - 00:34:35
629 492 2 5177 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1945 Α - 00:34:36
630 493 143 6409 ΚΑΦΟΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1990 Α - 00:34:37
631 138 57 6408 ΜΑΚΡΥΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 1993 Γ - 00:34:37
632 494 2 5236 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1953 Α - 00:34:39
633 495 68 5686 ΝΤΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1974 Α - 00:34:39
634 496 69 5311 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1971 Α - 00:34:42
635 497 72 5361 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1976 Α - 00:34:43
636 498 144 5519 ΚΑΡΑΜΑΝΙΑΝ ΜΑΡΙΝΟΣ 1986 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:34:43
637 139 8 5405 ΨΑΡΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ 1971 Γ - 00:34:43
638 499 145 5737 ΒΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1989 Α - 00:34:44
639 500 72 5028 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1980 Α - 00:34:45
640 501 73 5911 ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:34:47
641 140 1 5773 CHAVAO DINA 1958 Γ - 00:34:47
642 502 146 5927 Λιολιος Δημητρης 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:34:49
643 141 58 5940 Στουπα Ειρηνη 1989 Γ REBORN TRAINING TEAM 00:34:49
644 142 59 5840 ΒΑΧΛΙΩΤΗ ΓΙΩΤΑ 1986 Γ - 00:34:51
645 503 73 5624 ΜΑΤΡΟΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1977 Α - 00:34:52
646 504 70 5603 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ 1972 Α ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 00:34:54
647 505 71 5044 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1970 Α - 00:34:54
648 143 60 5942 Σωτηροπουλου Αθηνα 1989 Γ REBORN TRAINING TEAM 00:34:57
649 144 61 5930 Μπετενιωτη Μαργαριτα 1989 Γ REBORN TRAINING TEAM 00:34:58
650 145 13 6028 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΦΑΝΗ 2002 Γ 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:34:58
651 506 74 5873 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 Α CORPUS GYM 00:34:59
652 507 42 6219 ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:34:59
653 146 62 5500 ΓΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1991 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:35:00
654 508 75 5613 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1981 Α ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:35:02
655 509 28 5096 ΒΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1969 Α - 00:35:02
656 147 8 5295 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1969 Γ - 00:35:03
657 148 18 5031 ΜΠΛΟΥΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1981 Γ - 00:35:03
658 149 63 5211 ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 1985 Γ - 00:35:04
659 150 64 5727 ΚΟΝΤΑΞΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1993 Γ - 00:35:04
660 510 51 6142 Γεώργιος Τσάκας 2004 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:35:06
661 151 5 5971 ΚΟΥΚΟΥΜΠΙΚΗ ΕΛΕΝΗ 1964 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:35:08
662 511 52 6027 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:35:11
663 512 43 5107 ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 Α - 00:35:11
664 513 74 5793 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1979 Α - 00:35:13
665 152 9 5672 ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1973 Γ - 00:35:14
666 153 65 5884 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 Γ CORPUS GYM 00:35:15
667 514 3 6458 ΔΙΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1950 Α - 00:35:15
668 515 44 6003 Δρακόπουλος Σταμάτιος 2006 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:35:15
669 516 75 5441 ΜΠΑΖΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1975 Α - 00:35:16
670 517 2 5144 ΚΑΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1939 Α - 00:35:16
671 154 24 5823 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 1979 Γ - 00:35:17
672 518 76 5652 ΤΣΙΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1982 Α - 00:35:17
673 155 19 5061 ΟΤΤΟ ΜΑΡΙΑ 1980 Γ - 00:35:17
674 519 76 5048 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1977 Α - 00:35:17
675 520 147 5681 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1986 Α - 00:35:17
676 521 72 5040 TSAMAIDIS DIMITRIS 1974 Α - 00:35:18
677 522 148 6364 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1989 Α - 00:35:18
678 156 66 6366 ΑΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ 1989 Γ - 00:35:18
679 523 77 5293 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1975 Α - 00:35:19
680 157 67 5751 ΝΟΥΤΣΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 1992 Γ - 00:35:19
681 524 29 6367 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1969 Α - 00:35:21
682 525 73 5805 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1970 Α - 00:35:21
683 526 30 5173 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 Α - 00:35:22
684 527 78 5618 ΜΠΕΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 Α - 00:35:25
685 528 74 5416 ΜΠΕΒΕΡΑΤΟΣ ΙΩΣΗΦ 1973 Α - 00:35:27
686 158 12 6249 ΤΣΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:35:28
687 529 45 5093 ΝΤΕΝΤΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 Α - 00:35:28
688 530 149 5197 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 Α - 00:35:28
689 159 13 6217 ΛΙΑΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:35:28
690 160 68 5619 ΒΙΔΑΛΗ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 1991 Γ - 00:35:30
691 161 69 5007 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΒΑΓΙΑ 1998 Γ - 00:35:30
692 531 150 6322 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 Α - 00:35:31
693 532 79 5119 ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1977 Α - 00:35:32
694 162 20 5374 ΜΟΥΡΣΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ 1980 Γ - 00:35:34
695 163 6 5396 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1962 Γ ΣΑΠΠΑΖ 00:35:36
696 164 70 5257 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΝΙΚΗ 2000 Γ - 00:35:37
697 533 80 5680 ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1979 Α - 00:35:37
698 534 53 5262 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Α - 00:35:40
699 535 46 6088 ΧΡΑΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2006 Α 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:35:41
700 536 151 5789 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1992 Α - 00:35:41
701 165 1 5501 ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑΝΑ 1951 Γ RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:35:41
702 537 31 5749 ΖΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1966 Α - 00:35:42
703 166 71 5567 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:35:42
704 538 75 5078 ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 Α - 00:35:42
705 539 81 5410 ΒΑΣΙΛΕΊΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1979 Α - 00:35:42
706 540 76 5721 ΣΑΡΓΕΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1970 Α - 00:35:43
707 167 10 5723 ΚΟΥΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1971 Γ - 00:35:43
708 541 47 6214 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2007 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:35:46
709 542 82 5190 ΜΟΥΡΣΕΛΛΆΣ ΑΝΔΡΈΑΣ 1976 Α - 00:35:48
710 543 77 5128 ΒΑΚΑΛΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1982 Α - 00:35:50
711 544 152 5302 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 1985 Α - 00:35:53
712 545 153 5287 PARISIS NIKOLAOS 1989 Α - 00:35:57
713 168 72 5288 GKIAFI GEORGIA 1988 Γ - 00:35:57
714 169 73 5515 ΛΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1995 Γ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 00:35:57
715 546 54 6176 Παναγιώτης Αυγερινός 2003 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:35:58
716 547 154 6289 Ιωάννης Οικονόμου 1998 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:36:00
717 548 78 5615 ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 1984 Α - 00:36:00
718 170 14 6025 Χριστοπούλου Ελένη 2005 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:36:01
719 549 77 5990 ΤΣΙΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:36:04
720 550 12 5115 ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1961 Α - 00:36:04
721 171 11 5114 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1973 Γ - 00:36:04
722 551 78 5458 ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1973 Α (S)MILES MAKERS 00:36:04
723 552 9 5459 ΚΑΤΣΙΠΟΥΛΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1957 Α (S)MILES MAKERS 00:36:06
724 553 79 5832 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1983 Α - 00:36:08
725 554 10 5217 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1959 Α - 00:36:08
726 555 155 5831 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 Α - 00:36:08
727 172 74 5164 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 Γ - 00:36:08
728 556 32 5821 ΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1968 Α - 00:36:09
729 173 75 6319 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 Γ - 00:36:10
730 557 55 5210 ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 Α - 00:36:10
731 558 156 5025 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1989 Α - 00:36:10
732 559 83 5732 ΜΠΑΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1975 Α - 00:36:11
733 560 157 5933 Πεττας Κωστας 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:36:14
734 561 84 5187 ΚΑΒΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΣ 1977 Α - 00:36:15
735 174 25 5060 ΚΟΡΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1979 Γ - 00:36:15
736 562 48 5852 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 Α - 00:36:17
737 175 15 6256 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΗ-ΦΛΩΡΑ 2005 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:36:17
738 563 158 5955 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2000 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:36:20
739 176 12 5976 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 1970 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:36:20
740 564 85 5155 ΘΩΜΑΣ ΘΩΜΑΣ 1976 Α - 00:36:20
741 177 16 6255 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:36:20
742 178 76 5156 NUSHI LORENA 1989 Γ - 00:36:20
743 565 49 6267 ΤΖΙΑΛΗΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 Α ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:36:20
744 179 9 5051 ΚΟΜΠΌΤΗ ΜΑΡΊΑ 1968 Γ - 00:36:22
745 180 26 5901 Δροσοπούλου Στελλα 1975 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:36:22
746 566 86 5360 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1979 Α - 00:36:24
747 567 87 5306 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Α - 00:36:25
748 568 159 5253 ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1991 Α - 00:36:26
749 569 160 5943 Φλαμπουρης Δημητρης 1989 Α REBORN TRAINING TEAM 00:36:27
750 570 56 6188 Στέφανος Κράνης 2002 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:36:27
751 181 7 5050 ΚΟΡΔΑ ΜΑΡΙΑ 1962 Γ - 00:36:28
752 571 57 6050 ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2004 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:36:29
753 572 58 6055 ΧΑΡΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:36:29
754 182 77 6362 ΓΚΑΡΑΝΑ ΝΤΕΖΙΡΕ 1989 Γ - 00:36:33
755 183 10 6281 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1967 Γ ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:36:34
756 573 50 6009 Λούκα Έριον 2006 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:36:34
757 574 79 5443 ΒΟΛΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 Α - 00:36:35
758 575 80 5196 ΜΠΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 Α - 00:36:36
759 576 81 5507 Κωνσταντακόπουλος Σταύρος 1982 Α SANTA RUNNING TEAM 00:36:37
760 577 88 5883 ΝΤΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1976 Α CORPUS GYM 00:36:37
761 578 161 6327 ΜΠΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1992 Α - 00:36:42
762 579 162 5617 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1991 Α - 00:36:44
763 184 27 6321 ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1978 Γ - 00:36:44
764 185 78 6320 ΜΠΑΛΉ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ 1988 Γ - 00:36:45
765 186 21 6309 ΠΟΔΗΜΑΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1984 Γ - 00:36:49
766 580 51 6471 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2007 Α 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:36:49
767 581 82 5470 ΡΟΥΣΤΕΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1980 Α (S)MILES MAKERS 00:36:50
768 187 13 5421 ΚΑΡΤΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1972 Γ - 00:36:51
769 188 79 5273 ΖΑΡΚΟΥ ΗΛΙΑ 1990 Γ - 00:36:51
770 189 8 5631 ΜΟΥΤΣΑΙ ΕΛΙΝΑ 1964 Γ - 00:36:54
771 582 89 5707 ΓΙΕΤΙΜΙΑΝ ΣΕΡΚΟ 1979 Α ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 00:36:55
772 583 52 5708 ΚΑΡΕΝΙΑΝ ΣΤΕΠΑΝ 2010 Α ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 00:36:56
773 190 17 5367 ΔΥΟΙΛΗ ΤΕΡΕΖΑ 2005 Γ - 00:37:01
774 584 3 6316 ΣΚΑΜΠΑΒΙΡΙΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 1933 Α - 00:37:04
775 585 163 5838 ΖΩΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 Α - 00:37:05
776 586 53 6406 ΚΟΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2007 Α - 00:37:06
777 587 54 6445 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2006 Α 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:37:13
778 588 90 6460 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 Α - 00:37:13
779 191 80 6349 ΠΑΛΑΙΟΞΑΡΗ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1988 Γ - 00:37:14
780 589 11 6318 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1959 Α - 00:37:17
781 590 55 5623 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 Α - 00:37:18
782 591 91 5281 ΜΠΡΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1978 Α ANGRY RUNNERS 00:37:21
783 592 164 6451 ΡΩΜΑΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΗΣ 1990 Α - 00:37:21
784 192 28 5914 Σταυρόπουλου Μαρία 1976 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:37:21
785 193 81 5889 ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΕΛΛΗ 1985 Γ CROSS TRAINING CLUB 00:37:23
786 194 29 5482 ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΞΕΝΙΑ 1976 Γ CROSS TRAINING CLUB 00:37:23
787 195 82 5316 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1988 Γ - 00:37:26
788 593 80 6388 TEILLE ANDREAS 1970 Α - 00:37:26
789 594 59 6140 Γεράσιμος Παγιάτης 2004 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:37:27
790 595 165 5370 ΚΑΨΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 Α - 00:37:32
791 596 166 5679 ΠΑΛΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Α - 00:37:33
792 597 167 5626 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 Α - 00:37:34
793 196 9 6414 ΦΕΡΛΕΜΗ ΖΩΡΖΕΤΑ 1964 Γ - 00:37:34
794 197 83 5625 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 Γ - 00:37:34
795 598 83 6405 ΤΣΑΓΓΑΡΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 Α - 00:37:35
796 198 14 5251 ΚΡΙΚΑ ΝΤΌΡΑ 1974 Γ - 00:37:35
797 199 84 5769 BAIMPA DIMOPOULOU NEFELI 1988 Γ - 00:37:36
798 599 33 6206 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ 1966 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:37:36
799 200 85 5342 ΒΑΛΜΑ ΗΡΩ 1991 Γ - 00:37:38
800 201 86 5641 ΜΠΑΦΙΤΗ ΒΙΚΥ 1995 Γ - 00:37:40
801 202 87 5498 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1994 Γ KAZANAKIA 00:37:40
802 203 88 5483 ΠΑΠΑΜΕΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΣΙΑ 1996 Γ CROSS TRAINING CLUB 00:37:40
803 204 89 5475 ΔΑΜΑΛΑ ΑΝΝΑ 1996 Γ CROSS TRAINING CLUB 00:37:40
804 205 90 5081 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1985 Γ - 00:37:43
805 206 91 5464 ΜΑΓΚΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1992 Γ (S)MILES MAKERS 00:37:44
806 207 22 5473 ΣΤΟΪΤΣΗ ΕΛΕΝΑ 1984 Γ (S)MILES MAKERS 00:37:45
807 600 168 5555 ΓΡΑΦΙΑΔΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1987 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:37:47
808 208 30 5097 ΜΠΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976 Γ - 00:37:48
809 601 169 5802 ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 Α - 00:37:52
810 602 170 5431 ΖΑΧΑΡΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 Α - 00:37:53
811 603 171 6345 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 Α - 00:37:55
812 209 92 5305 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1986 Γ - 00:37:55
813 604 84 5829 ΤΡΑΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1983 Α - 00:37:55
814 605 172 5387 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1991 Α BRIT BARBER 00:37:57
815 606 81 5957 ΓΟΥΡΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1974 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:38:00
816 210 31 5987 ΣΙΓΑΛΑ ΖΑΦΕΙΡΑ 1978 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:38:00
817 211 93 6418 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1988 Γ ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM 00:38:01
818 607 173 5740 ΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1987 Α - 00:38:02
819 608 56 5445 ΣΟΥΣΗΣ ΔΑΒΙΔ 2007 Α - 00:38:02
820 609 34 5866 ΜΠΙΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1967 Α ALTERLIFE 00:38:03
821 212 32 6499 ΜΟΣΧΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1979 Γ - 00:38:03
822 610 35 5868 ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 1967 Α ALTERLIFE 00:38:04
823 611 174 5722 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 Α - 00:38:06
824 213 94 5712 ΜΟΒΣΕΣΙΑΝ ΝΑΤΑΛΙ 1994 Γ ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:38:06
825 612 13 5446 ΣΟΥΣΗΣ ΙΣΑΑΚ 1962 Α - 00:38:08
826 613 82 5034 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1973 Α - 00:38:12
827 214 33 5033 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 1976 Γ - 00:38:12
828 215 34 5511 ΧΑΛΑΒΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 1978 Γ SANTA RUNNING TEAM 00:38:12
829 216 11 5569 ΣΙΜΙΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1966 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:38:15
830 217 95 5110 ΜΑΝΤΖΙΑΓΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1990 Γ ELENI’S TZIKA TEAM 00:38:16
831 614 92 5179 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 Α - 00:38:18
832 615 85 5369 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1982 Α - 00:38:18
833 218 14 6187 Στέλλα Γιανναρά 2004 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:38:19
834 616 86 5697 ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 Α ΚΑΛΟΥΜΠΕΣ RUNNING TEAM 00:38:19
835 219 23 5371 ΠΙΠΕΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1982 Γ - 00:38:19
836 220 15 6057 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Γ 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:38:19
837 221 12 5525 ΣΑΜΟΥΕΛΙΑΝ ΑΡΣΑ 1965 Γ ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:38:20
838 222 18 5313 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 Γ - 00:38:24
839 223 19 5314 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2008 Γ - 00:38:24
840 617 60 6183 Προκόπιος Σταρόγιαννης 2002 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:38:25
841 224 96 5254 ΖΕΝΤΕΛΗ ΕΛΕΝΑ 1991 Γ - 00:38:28
842 225 35 5336 ΤΣΙΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1978 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:38:28
843 226 20 6006 Καραντάκη Ελένη 2007 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:38:28
844 227 15 5299 ΤΖΑΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 1972 Γ - 00:38:32
845 228 24 5774 ΦΡΑΓΚΊΔΗ ΜΑΡΊΝΑ 1984 Γ - 00:38:33
846 618 36 5588 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1965 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:38:34
847 619 57 6427 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2009 Α - 00:38:34
848 620 93 5586 ΡΟΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1979 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:38:34
849 229 97 5593 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1986 Γ - 00:38:34
850 621 83 6428 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1970 Α - 00:38:35
851 230 13 5845 ΤΡΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1969 Γ - 00:38:35
852 622 58 6261 ΜΕΣΣΙΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 Α ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:38:36
853 231 21 6259 ΜΑΜΦΡΕΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:38:36
854 232 25 5228 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΙΑ 1983 Γ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:38:39
855 233 22 6240 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:38:41
856 623 12 5607 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 1957 Α - 00:38:41
857 234 23 6084 ΤΟΡΟΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Γ 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:38:42
858 624 87 5792 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 Α - 00:38:44
859 625 61 5568 ΠΟΥΛΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:38:47
860 626 59 5571 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 2006 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:38:47
861 627 94 5303 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1979 Α - 00:38:47
862 235 98 5472 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1988 Γ (S)MILES MAKERS 00:38:49
863 628 13 6002 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1957 Α 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:38:52
864 236 16 5748 ΜΑΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1971 Γ - 00:38:57
865 237 99 5027 ΤΣΙΜΤΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 Γ - 00:38:57
866 629 62 6051 ΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:38:58
867 630 175 5146 ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 Α - 00:39:00
868 238 100 5145 ΜΠΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1989 Γ - 00:39:00
869 239 14 5041 ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1965 Γ ΣΔΥΑ 00:39:02
870 631 95 6332 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 Α - 00:39:07
871 632 14 5584 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1964 Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:39:08
872 240 36 5700 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1979 Γ - 00:39:12
873 241 37 5743 STEFANAKI MARIA 1975 Γ - 00:39:14
874 242 24 6011 Μαλιάρη Ιωάννα 2005 Γ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:39:15
875 633 88 5879 ΚΟΚΚΑΛΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1982 Α CORPUS GYM 00:39:17
876 634 63 6179 Παναγιώτης Διονύσης Παναγιωτίδης 2004 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:39:18
877 635 64 5701 ΣΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 Α - 00:39:18
878 636 60 6101 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 Α 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:39:18
879 243 101 5798 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΗ 1988 Γ - 00:39:18
880 637 61 6097 ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2006 Α 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:39:19
881 244 26 5204 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1982 Γ - 00:39:24
882 638 84 5479 ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1972 Α CROSS TRAINING CLUB 00:39:28
883 639 37 5062 ΑΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1966 Α - 00:39:31
884 640 62 5063 ΑΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΘΑΛΗΣ 2008 Α - 00:39:31
885 245 17 5064 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΑΝΩ 1970 Γ - 00:39:31
886 246 102 5736 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1992 Γ - 00:39:33
887 641 176 5268 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 1990 Α - 00:39:33
888 642 177 5382 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1985 Α - 00:39:35
889 643 63 5283 ΣΙΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 Α - 00:39:40
890 247 25 5282 ΤΣΟΛΙΑΚΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2005 Γ - 00:39:40
891 248 103 5758 PAPADOPOULOU EMMANOUELA 1995 Γ - 00:39:45
892 249 18 5608 ΑΚΡΙΒΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1972 Γ - 00:39:45
893 250 27 5666 SMIRNOVA ELPIDA 1981 Γ - 00:39:46
894 251 38 5665 VASINA LIUBOVBASINa 1977 Γ - 00:39:46
895 644 38 5520 ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ ΑΡΜΕΝ 1966 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:39:47
896 645 14 5522 ΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΚΕΒΟΡΚ 1959 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:39:47
897 252 104 5887 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 Γ CORPUS GYM 00:39:48
898 253 105 5886 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1996 Γ CORPUS GYM 00:39:48
899 646 64 5855 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2007 Α - 00:39:49
900 647 65 6139 Βίκτωρ Στυλιανός Ζανιάς 2003 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:39:56
901 254 39 5833 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 1976 Γ - 00:40:00
902 648 65 6274 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 Α ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:40:03
903 255 19 5587 ΣΙΓΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1970 Γ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:40:05
904 649 178 5383 ΚΑΨΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 Α - 00:40:10
905 256 106 5938 Σπυροπουλου Χρυσά 1989 Γ REBORN TRAINING TEAM 00:40:11
906 650 66 6232 ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:40:13
907 651 15 6184 Σεραφείμ Καραπατής 1960 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:40:14
908 652 66 5010 ΚΟΥΝΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2002 Α - 00:40:23
909 257 107 5816 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΘΕΜΙΣ 1997 Γ - 00:40:26
910 653 4 5504 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1951 Α RUNNING TEAM NEA SMYRNI 00:40:30
911 258 16 5735 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 Γ - 00:40:34
912 654 39 5563 ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1965 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:40:35
913 259 26 6102 ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΕΛΕΝΑ 2005 Γ 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:40:37
914 260 27 6104 ΛΙΓΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2005 Γ 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:40:37
915 655 16 5333 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1961 Α - 00:40:37
916 261 108 5223 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1991 Γ - 00:40:38
917 262 28 6218 ΛΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:40:39
918 263 29 6196 ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:40:40
919 656 179 5813 ΑΛΙ ΣΙΑΜ ΟΜΝΙΑ 1996 Α - 00:40:41
920 264 17 5005 ΤΣΑΓΚΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 Γ - 00:40:43
921 657 89 5699 ΛΑΜΠΙΔΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1980 Α ΚΑΛΟΥΜΠΕΣ RUNNING TEAM 00:40:48
922 265 18 5009 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2002 Γ - 00:40:49
923 266 20 5467 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1973 Γ (S)MILES MAKERS 00:40:52
924 267 109 5261 ΤΡΑΧΑΝΑ ΔΩΡΑ 1987 Γ - 00:41:03
925 268 19 6043 ΝΙΚΟΛΑΕΒΑ ΝΤΕΪΑΝΑ 2001 Γ 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:41:04
926 658 67 6034 ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 Α 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:41:05
927 659 67 5356 ΠΗΧΑΣ ΗΛΙΑΣ 2011 Α - 00:41:10
928 660 96 5968 ΚΟΣΜΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1979 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:41:11
929 661 85 5355 ΠΗΧΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1974 Α - 00:41:13
930 662 40 5975 ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1969 Α ΣΑΦΑΝΣ 00:41:14
931 663 41 5375 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 Α - 00:41:16
932 269 40 6282 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 1977 Γ ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:41:17
933 270 30 6273 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 Γ ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:41:17
934 664 5 6481 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1953 Α - 00:41:18
935 271 31 6091 ΒΑΦΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 Γ 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:41:19
936 272 110 5157 CHARALAMPOPOULOU VASILIKI 1991 Γ - 00:41:19
937 665 97 5183 ΠΩΠΟΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1976 Α - 00:41:19
938 273 32 6094 ΓΚΑΓΚΑΝΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Γ 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:41:19
939 274 21 5304 ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ 1973 Γ - 00:41:19
940 275 28 5692 ΤΣΙΩΛΟΥ ΓΙΩΤΑ 1984 Γ - 00:41:22
941 276 111 6495 ΠΕΤΣΑΒΑ ΝΑΝΤΙΑ 1989 Γ - 00:41:28
942 666 180 6494 ΤΣΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1989 Α - 00:41:28
943 277 20 5397 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 Γ - 00:41:35
944 278 41 5654 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1975 Γ - 00:41:36
945 279 21 5399 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Γ - 00:41:38
946 667 86 6407 ΚΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α - 00:41:42
947 668 15 5108 ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1959 Α - 00:41:43
948 280 10 5053 KONDILI EMILIA 1960 Γ - 00:41:45
949 281 112 5054 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1995 Γ - 00:41:45
950 282 29 6396 ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ ΒΑΣΩ 1982 Γ - 00:41:47
951 283 113 5893 ΑΛΟΥΣΗ ΣΟΝΙΕΛΑ 1990 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:41:47
952 284 30 5897 Γακη Φωτεινη 1983 Γ NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:41:47
953 669 42 5647 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Α - 00:41:48
954 670 181 5229 STAVROULAKIS ANTONIOS 1985 Α - 00:41:52
955 671 90 5548 ΚΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1982 Α ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ TEAM 00:41:53
956 672 6 5659 CHOUMAS ΙΟΑΝNIS 1954 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 00:41:57
957 673 68 5999 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 Α 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:41:58
958 285 42 5131 ΔΙΚΑΙΑΚΟΥ ΒΕΝΙΑ 1979 Γ - 00:42:00
959 286 33 6372 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2005 Γ - 00:42:02
960 287 114 5937 Σπυροπουλου Δεσποινα 1989 Γ REBORN TRAINING TEAM 00:42:07
961 288 34 6262 ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΘΑΛΕΙΑ 2006 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:42:08
962 674 182 5307 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 Α - 00:42:09
963 675 7 5379 ΚΑΣΙΜΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 1954 Α - 00:42:09
964 289 43 5308 ΣΙΟΥΡΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1978 Γ - 00:42:09
965 290 44 5724 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ 1979 Γ - 00:42:13
966 291 115 5932 Παπαδοπουλου Μαρια 1989 Γ REBORN TRAINING TEAM 00:42:14
967 292 35 6203 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:42:16
968 293 22 6181 Πηνελόπη Γώγου 2004 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:42:17
969 676 183 5759 CHRISTAKOPOULOS PETROS 1996 Α - 00:42:18
970 294 23 5433 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 Γ - 00:42:25
971 295 11 6123 Αικατερίνη Καρασούλα 1961 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:42:27
972 677 184 5818 ΜΠΑΡΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992 Α - 00:42:31
973 678 185 5814 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 Α - 00:42:32
974 296 24 5432 ΑΦΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 Γ - 00:42:33
975 297 22 5734 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1973 Γ - 00:42:41
976 679 16 5290 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1955 Α - 00:42:42
977 298 36 6216 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:42:43
978 299 45 5853 ΧΑΒΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1976 Γ - 00:42:43
979 300 37 6231 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:42:48
980 301 116 5653 ΚΑΤΣΙΜΠΟΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1985 Γ - 00:42:50
981 680 98 5688 ΧΑΝΔΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1977 Α - 00:42:52
982 302 46 5687 ΖΩΡΗ ΑΝΤΑ 1976 Γ - 00:42:52
983 681 91 5780 ΤΣΙΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 Α - 00:42:59
984 303 31 5779 ΜΑΜΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1981 Γ - 00:43:00
985 304 117 5580 ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1993 Γ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:43:02
986 305 118 5579 ΜΠΕΘΑΝΗ ΠΕΝΥ 1999 Γ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:43:02
987 306 119 5141 TARKASI ALEXANDRA 1991 Γ - 00:43:04
988 307 38 5147 ΠΕΝΤΕΣΠΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ - 00:43:04
989 308 39 6269 ΤΣΑΓΚΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:43:09
990 682 87 5372 ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1970 Α - 00:43:14
991 309 32 6360 ΚΑΡΠΕΝΗΣΗ ΕΛΕΝΗ 1984 Γ - 00:43:14
992 683 186 6359 ΠΑΤΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1989 Α - 00:43:15
993 310 40 5495 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 2007 Γ KAZANAKIA 00:43:16
994 684 17 5490 ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1962 Α KAZANAKIA 00:43:18
995 685 18 5499 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1962 Α KAZANAKIA 00:43:19
996 311 47 5116 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 1978 Γ - 00:43:22
997 312 33 5560 ΚΩΣΤΑ ΧΑΡΟΥΛΑ 1980 Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ 00:43:24
998 313 120 5632 ΜΗΤΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 1988 Γ - 00:43:25
999 314 23 5512 ΧΑΛΑΒΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1971 Γ SANTA RUNNING TEAM 00:43:29
1000 686 69 6071 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 Α 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:43:29
1001 315 34 5848 ΜΑΡΣΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1984 Γ - 00:43:37
1002 316 48 6365 ΔΗΜΗΤΡΑΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 1977 Γ - 00:43:38
1003 687 92 5457 ΚΑΡΓΙΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1980 Α (S)MILES MAKERS 00:43:41
1004 317 121 5531 ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 Γ ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 00:43:42
1005 318 122 5537 ΠΑΠΠΑ ΜΑΝΙΑ 1998 Γ ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 00:43:42
1006 688 19 5630 ΜΠΛΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1964 Α - 00:43:44
1007 689 20 5904 Κατσογιάννης Γρηγόρης 1962 Α NOVASPORTS RUNNING TEAM 00:43:44
1008 690 99 5454 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 1979 Α (S)MILES MAKERS 00:43:45
1009 319 1 5176 ΛΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1944 Γ - 00:43:45
1010 691 17 5368 ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1955 Α - 00:43:45
1011 692 187 5133 ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 00:43:46
1012 320 41 6498 ΤΙΛΚΕΡΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 2008 Γ 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:43:57
1013 321 25 6125 Αικατερίνη Μπλατζή 2002 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:43:58
1014 693 18 5038 ΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 Α LEPANTO RUNNERS 00:44:03
1015 694 188 5105 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 Α - 00:44:03
1016 322 123 5104 ΒΑΚΑΛΙΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 1991 Γ - 00:44:04
1017 323 124 5702 GALANAKI VANESSA 1992 Γ - 00:44:09
1018 695 93 5604 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1982 Α - 00:44:13
1019 324 125 5605 ΓΚΙΣΤΟ ΜΠΡΙΚΕΝΑ 1992 Γ - 00:44:13
1020 696 43 5136 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 Α ΠΟΚΕΑΤΕ 00:44:14
1021 697 70 6265 ΠΟΛΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2006 Α ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:44:14
1022 698 189 5252 ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 Α - 00:44:15
1023 325 26 5485 ΡΟΤΖΙΩΚΟΥ ΑΛΙΚΗ 2003 Γ CROSS TRAINING CLUB 00:44:27
1024 699 100 5224 ΦΤΟΥΛΗΣ ΜΑΝΟΣ 1975 Α - 00:44:33
1025 326 126 5243 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗ ΝΙΟΒΗ 1990 Γ - 00:44:34
1026 700 21 5244 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1960 Α - 00:44:34
1027 327 12 6186 Σοφία Μπούρα 1962 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:44:36
1028 701 22 5226 ΒΑΘΗΣ ΝΑΣΟΣ 1961 Α - 00:44:37
1029 328 49 5227 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1979 Γ - 00:44:38
1030 702 23 6465 ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1964 Α - 00:44:38
1031 329 35 5402 ΠΑΡΙΣΗ ΘΑΛΕΙΑ 1983 Γ - 00:44:43
1032 330 27 5008 ΜΑΡΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 2002 Γ - 00:44:43
1033 331 50 5643 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΝΑΝΣΥ 1977 Γ - 00:44:44
1034 332 13 5981 ΠΑΠΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1963 Γ ΣΑΦΑΝΣ 00:44:51
1035 333 24 5492 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 1972 Γ KAZANAKIA 00:44:57
1036 334 127 5351 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1992 Γ - 00:44:57
1037 335 42 5839 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΔΑΝΑΗ 2007 Γ - 00:45:18
1038 336 43 6086 ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Γ 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:45:19
1039 337 128 6419 ΠΑΛΥΜΕΝΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1987 Γ ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM 00:45:20
1040 338 129 5408 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 1999 Γ - 00:45:21
1041 339 44 5718 ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 Γ - 00:45:22
1042 703 88 5178 ΛΟΥΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 Α - 00:45:22
1043 340 130 5592 ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΘΕΝΙΑ 1988 Γ - 00:45:22
1044 341 28 6114 ΜΠΟΓΔΑΝΙΤΣ ΑΡΤΕΜΙΣ 2003 Γ 4 ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:45:23
1045 342 131 6209 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΡΚΑΚΗ 1997 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:45:23
1046 343 132 5738 ΒΕΣΤΑΡΧΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1988 Γ - 00:45:28
1047 704 8 5775 ΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1951 Α - 00:45:32
1048 705 24 6473 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ 1962 Α - 00:45:36
1049 706 71 6474 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2012 Α - 00:45:37
1050 707 72 6277 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 Α ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:45:38
1051 344 45 6234 ΠΡΙΚΟΠ ΚΟΡΙΝΑ-ΝΤΙΑΝΑ 2007 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:45:40
1052 345 29 6131 Άντζελα Σκαμπάι 2004 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:45:47
1053 346 46 6211 ΚΑΚΑΡΗ ΝΤΑΡΓΙΑΝΑ 2007 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:45:48
1054 708 94 5163 ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1981 Α - 00:45:50
1055 709 73 6285 ΤΑΛΟΥΜΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2006 Α ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:45:50
1056 347 51 5013 ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1979 Γ - 00:45:51
1057 348 25 5366 ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑΝΑ 1972 Γ - 00:45:53
1058 710 74 6284 ΤΑΛΟΥΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 Α ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:45:57
1059 349 133 5801 ΑΡΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1985 Γ - 00:45:59
1060 350 52 5132 ΜΠΟΡΟΥΚΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1979 Γ - 00:46:01
1061 351 26 5278 ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1971 Γ - 00:46:05
1062 352 15 6124 Αικατερίνη Κότσιαλου 1966 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:46:08
1063 353 36 5656 ΠΑΤΟ ΜΟΝΙΚΑ 1980 Γ - 00:46:10
1064 354 47 5655 ΚΟΛΩΝΙΑ ΑΝΔΡΕΑΝΑ 2011 Γ - 00:46:10
1065 711 25 5332 ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 Α - 00:46:17
1066 712 75 6222 ΜΟΥΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:46:29
1067 355 48 6268 ΤΡΙΚΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:46:47
1068 356 30 6157 Θεοδώρα Κιτσούλη 2002 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:46:54
1069 357 49 5440 ΑΤΑΜ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2005 Γ - 00:46:54
1070 358 16 5524 ΟΝΝΙΚΙΑΝ ΑΝΙ 1966 Γ ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:46:57
1071 359 31 6120 Αγγελική Παπαδοπούλου 2002 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:46:58
1072 360 50 6346 ΣΙΑΡΑΜΠΑΛΟΥ ΟΛΓΑ 2005 Γ - 00:47:07
1073 361 51 6260 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:47:16
1074 713 89 5628 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1970 Α - 00:47:24
1075 362 134 5784 ΠΑΝΟΛΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 Γ - 00:47:26
1076 714 190 5783 ΚΑΝΑΤΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 1996 Α - 00:47:26
1077 363 17 5284 ΑΤΣΑΛΗ ΛΙΛΙΑΝ 1968 Γ - 00:47:33
1078 364 52 6096 ΔΕΜΙΡΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006 Γ 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:47:34
1079 365 53 6253 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:47:34
1080 366 54 6237 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ 2005 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:47:34
1081 367 55 6235 ΡΙΣΒΑ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΤΩΝΙΑ - ΝΕΦΕΛΗ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:47:36
1082 368 32 6054 ΤΣΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 2004 Γ 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:47:38
1083 369 56 6207 ΔΡΙΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:47:38
1084 370 135 6287 Νικολέτα Μπλατζή 1997 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:47:39
1085 371 57 6243 ΣΜΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:47:40
1086 372 58 6279 ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ 2006 Γ ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:47:51
1087 373 59 6275 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΧΡΥΣΑ 2006 Γ ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:47:54
1088 715 76 6110 ΤΖΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 Α 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:47:55
1089 374 60 6283 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2006 Γ ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:47:55
1090 716 77 6233 ΠΡΕΦΟΥΜΟ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:48:02
1091 375 61 6241 ΣΚΕΝΤΕΡΙ ΑΝΙΣΑ 2007 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:48:05
1092 376 27 5627 ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1972 Γ - 00:48:20
1093 377 53 5629 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΦΛΩΡΑ 1975 Γ - 00:48:33
1094 717 191 6352 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1996 Α - 00:48:36
1095 378 136 6337 ΝΤΟΥΝΕΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 1989 Γ - 00:48:38
1096 379 2 5450 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1957 Γ - 00:48:44
1097 718 4 5359 ΚΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1939 Α - 00:48:48
1098 380 62 6264 ΝΤΟΛΕΝΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:49:07
1099 381 63 6258 ΚΟΡΩΝΑΚΟΥ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2005 Γ ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 00:49:07
1100 382 28 5493 ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1974 Γ KAZANAKIA 00:49:15
1101 383 29 5357 ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΒΙΚΥ 1972 Γ - 00:49:50
1102 719 192 5635 ΑΛΑΧΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 Α - 00:49:52
1103 384 137 5634 ΚΑΤΕΧΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1987 Γ - 00:49:55
1104 385 138 6294 Ευστρατία Σταυρινού 1994 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:50:05
1105 386 33 6185 Σοφία Μπέκα 2004 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:50:06
1106 387 34 6138 Βασιλική Αριστέα Κολοβού 2004 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:50:06
1107 388 64 6085 ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Γ 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΟ 00:50:16
1108 389 35 6149 Ελένη΄Αθανασία Κολοβού 2004 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:50:19
1109 390 36 6146 Ελένη Κωνσταντινίδη 2004 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:50:20
1110 391 139 5658 ΑΦΑΝΤΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 1992 Γ - 00:50:21
1111 392 3 5657 ΑΦΑΝΤΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1959 Γ - 00:50:21
1112 393 37 6194 Χρυσούλα Παρασκευή Ασβεστοπούλου Σοφιαδέλη 2004 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:50:30
1113 394 65 6112 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΝΑΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 2005 Γ 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 00:50:36
1114 720 68 6180 Παντελεήμων Κολλύρης 2003 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:50:42
1115 721 44 6293 Παναγιώτης Σταυρινός 1965 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:50:42
1116 722 19 5521 ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝ 1959 Α ΑΡΜΕΝΙΚΗ 00:51:06
1117 723 193 5221 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1986 Α - 00:51:15
1118 724 69 6165 Λάζαρος Μερεντίτης 2003 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:51:16
1119 725 20 6210 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΒΕΛΟΣ 1958 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:51:29
1120 726 3 5545 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1945 Α ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ TEAM 00:51:35
1121 395 14 5352 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1961 Γ - 00:51:39
1122 727 78 6197 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 Α 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:51:40
1123 396 38 6137 Βασιλική Θεοδωράκη 2004 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:51:46
1124 397 66 6195 HAJDINI ΧΑΪΝΤΙΝΗ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 2007 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:51:55
1125 728 90 5494 ΠΑΞΙΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 1970 Α KAZANAKIA 00:52:00
1126 398 67 6252 ΧΑΪΝΤΙΝΗ ΦΑΜΠΙΑΝΑ 2005 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:52:11
1127 399 39 6172 Νέλι Αμπντ Ελ Μοατί 2004 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:52:29
1128 400 15 6190 Φωτεινή Αθανασούλη 1964 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:52:46
1129 729 26 6295 Βασίλειος Κατσιμάρδος 1964 Α 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:52:46
1130 401 40 6193 Χριστίνα Σουλιώτη 2002 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:52:47
1131 402 30 6132 Αρετή Φωτοπούλου 1974 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:52:47
1132 403 41 6122 Αθηνά Λιάκου 2003 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:52:49
1133 404 42 6153 Εριάνα Μπάιλας 2003 Γ 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:52:53
1134 405 68 6198 ΒΑΙΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 00:53:33
1135 730 21 6353 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 Α - 00:54:27
1136 731 101 5854 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1976 Α - 00:54:38
1137 406 140 6343 ΧΑΪΔΟΥΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1994 Γ - 00:55:35
1138 732 91 5860 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1971 Α - 00:55:36

 
 

All Dates

  • 06 Oct 2019 08:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
5
Date : 05 Oct 2019
6
Date : 06 Oct 2019
7
8
9
13
Date : 13 Oct 2019
14
15
16
17
19
Date : 19 Oct 2019
20
Date : 20 Oct 2019
21
22
23
24
25
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr