Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
Ημερομηνία : 1 Σεπ 2018
2
Ημερομηνία : 2 Σεπ 2018
3
4
5
7
9
Ημερομηνία : 9 Σεπ 2018
10
11
13
14
16
Ημερομηνία : 16 Σεπ 2018
17
18
19
20
21
23
Ημερομηνία : 23 Σεπ 2018
26
27
28
30
Ημερομηνία : 30 Σεπ 2018

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

5ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου Λακωνίας - 23/12/2017

21 χιλιόμετρα

Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km
1 Α30-39 Male 145 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ 1978 SALOMON HELLAS 1:29:21
2 Α30-39 Male 360 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1987 ADIDAS-COMPRESSPORT 1:30:35
3 Α17-29 Male 34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:32:43
4 Α17-29 Male 381 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1995 WAKE UP STREET 1:35:30
5 Α40-49 Male 263 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΟΠΥΡΗΣ 1970 MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE 1:38:40
6 Α17-29 Male 305 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:59
7 Α40-49 Male 114 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 SPARTAN RUNNERS/DIMOPOULOS COACHING 1:39:04
8 Α30-39 Male 171 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / JOHN DIMOPOULOS' TEAM 1:40:29
9 Α30-39 Male 293 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1981 MAVRIDIS TRAINING 1:40:50
10 Α30-39 Male 210 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ 1984 1:41:16
11 Α40-49 Male 392 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΠΑΣ 1972 REAL MADRIT 1:41:17
12 Α30-39 Male 472 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1981 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1:42:12
13 Α30-39 Male 94 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ 1985 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:42:44
14 Α30-39 Male 492 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:42:47
15 Α30-39 Male 32 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ 1984 ARKALOS TRT 1:44:13
16 ALL Male 545 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ - 1:44:14
17 Α40-49 Male 138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:45:29
18 ALL Male 553 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΟΜΓ 1:46:08
19 Α17-29 Male 479 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ 1995 1:46:09
20 ALL Male 543 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΙΝΗΣ - 1:48:13
21 Α30-39 Male 40 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ LOPP.GR 1:51:29
22 Α50-59 Male 380 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:52:00
23 Α40-49 Male 422 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΤΙΛΑΣ 1976 DYNAFIT/ΤΡΑΧΙΝΑ/ΛΥΚΟΙ 1:52:22
24 Α17-29 Male 519 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1991 1:52:40
25 Α30-39 Male 435 ΗΛΙΑΣ ΡΟΥΛΙΑΣ 1979 FREE RUNNERS 1:52:46
26 Α30-39 Male 216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ 1987 ALLTERRAINRUNNERS/ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:53:04
27 Α40-49 Male 224 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ 1976 1:54:00
28 Α17-29 Male 198 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ 1996 SPORTIFS.GR 1:54:35
29 Α17-29 Male 248 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ 1988 SPORTIFS TRAIL RUNNERS 1:54:35
30 Α40-49 Male 399 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΝΕΛΗΣ 1972 1:56:28
31 Α17-29 Male 333 ΓΙΑΝΝΗΣ/GIANNIS ΜΠΟΥΖΑΣ/BOUZAS 1990 1:57:13
32 Α50-59 Male 150 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 1967 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:57:15
33 Α17-29 Male 306 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1995 KRI KRI RUNNING TEAM 1:57:32
34 Α40-49 Male 109 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 1:57:36
35 Α50-59 Male 439 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 1966 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:57:38
36 Α40-49 Male 298 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ 1975 ΟΜΑΔΑ ´ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:57:52
37 Α>60 Male 379 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1956 ΣΔΥΜ 1:58:44
38 Α30-39 Male 79 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΟΣ 1986 CHIOSRUNNING 1:58:47
39 Α17-29 Male 340 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1997 1:59:04
40 Α40-49 Male 460 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΠΟΣ 1976 XAMOS 1:59:12
41 Α30-39 Male 415 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:24
42 Α17-29 Male 304 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 KRI KRI RUNNING TEAM 1:59:48
43 Α40-49 Male 44 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1969 KOPANAKI RUNNERS 1:59:55
44 Α40-49 Male 215 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ 1971 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:59:56
45 Α40-49 Male 466 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 KALAMATA TRAIL RUNNERS SDYM 2:00:06
46 Α50-59 Male 117 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:27
47 Α40-49 Male 291 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1977 MTDT 2:01:28
48 Α17-29 Male 384 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1991 TOP GYM`S RUNNING CLUB 2:01:48
49 Α40-49 Male 54 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 1968 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:02:18
50 Α40-49 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 SCIENCETRAINING 2:02:27
51 Γ40-59 Female 122 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ 1976 MATZUL 2:02:27
52 Α40-49 Male 194 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ ΑΠΣ 2:02:49
53 Α40-49 Male 134 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 2:03:01
54 Α17-29 Male 110 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΕΡΜΑΤΗΣ 1993 ΣΑΦΑΝΣ 2:03:07
55 Α40-49 Male 23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 AEM AMEINIAS 2:03:12
56 Α40-49 Male 267 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1971 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2:03:13
57 Α>60 Male 530 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1951 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:03:22
58 Α40-49 Male 203 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1975 ΣΑΦΑΝΣ 2:03:35
59 Γ17-39 Female 332 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ 1997 THE RUNNERS PROJECT 2:03:44
60 Α40-49 Male 200 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1969 ALLTERRAINRUNNERS 2:03:49
61 Γ17-39 Female 369 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ 1980 2:03:51
62 Γ40-59 Female 91 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ 1972 2:03:59
63 Α40-49 Male 521 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:00
64 Α40-49 Male 346 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ 1976 ΑΠΟΛΟΝ ΔΙΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:04
65 Α40-49 Male 491 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΔΗΣ 1974 ALLTERRAINRUNNERS 2:05:01
66 Α30-39 Male 313 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1982 2:05:04
67 Α50-59 Male 20 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1960 APOLLON DYTIKHS ATTIKHS 2:05:27
68 Α17-29 Male 487 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 1991 2:05:39
69 Α30-39 Male 8 MARVIN ISUFI 1987 PANATHINAIKOS 2:05:44
70 Α40-49 Male 341 ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1975 2:06:11
71 Α>60 Male 318 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1957 ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:06:42
72 Α50-59 Male 394 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:07:34
73 Α17-29 Male 488 ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΖΙΜΑΣ 1989 2:08:37
74 Α40-49 Male 239 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 2:08:42
75 Γ40-59 Female 4 DRAGANA CEJOVIC 1967 2:08:48
76 Α40-49 Male 199 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΛΙΠΦΕΛ 1971 ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 2:08:55
77 Α>60 Male 176 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 2:08:57
78 Α40-49 Male 501 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974 SMART RUN 2:09:08
79 Α17-29 Male 272 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟΣ 1991 2:09:10
80 Α30-39 Male 453 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ 1979 HΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ/SMARTRUN 2:09:14
81 Α50-59 Male 356 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1966 YMITTOS RUNNERS 2:09:17
82 Α30-39 Male 490 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:42
83 Α30-39 Male 132 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΖΑΡΚΙΝΟΣ 1981 AΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:59
84 ALL Male 547 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΙΜΩΤΑΣ - 2:10:53
85 Α17-29 Male 69 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 1993 2:10:55
86 Α30-39 Male 259 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 1978 FGRT 2:10:55
87 Α30-39 Male 489 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:01
88 Α40-49 Male 500 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:08
89 Α17-29 Male 456 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΚΥΛΑΚΗΣ 1988 MAVRIDIS TRAINING 2:11:43
90 ALL Male 544 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΤΣΑΡΑ - 2:11:56
91 Α30-39 Male 148 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1980 2:12:36
92 Γ40-59 Female 482 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:12:39
93 Α40-49 Male 77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ 1969 SKORDO TEAM 2:13:19
94 Α>60 Male 273 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1956 2:13:23
95 Α30-39 Male 400 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1984 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:13:51
96 ALL Male 546 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΡΓΑΣ - 2:14:05
97 Α40-49 Male 234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ 1977 2:14:27
98 Α17-29 Male 61 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΕΡΓΗΣ 1988 2:14:46
99 Α30-39 Male 280 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 BALIOTIS.NATURE TRAIL 2:15:11
100 Α40-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977 2:15:24
101 Α30-39 Male 275 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 2:15:34
102 Α40-49 Male 462 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1972 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:16:04
103 Γ17-39 Female 116 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 1995 - 2:16:20
104 Α40-49 Male 29 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1974 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ 2:16:29
105 Α40-49 Male 383 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1973 IBM CLUB 2:16:36
106 Α50-59 Male 128 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 2:17:27
107 Α40-49 Male 512 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1977 2:17:36
108 ALL Male 550 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ - 2:18:03
109 Γ40-59 Female 362 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:18:07
110 Α40-49 Male 103 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 2:18:14
111 Α40-49 Male 137 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:25
112 Α17-29 Male 178 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 1995 2:18:28
113 Α50-59 Male 404 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΕΙΝΟΣ 1964 MYATHLETE 2:19:15
114 Γ40-59 Female 126 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 ADIDAS/SNAILS TEAM 2:19:25
115 Α50-59 Male 484 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 2:19:29
116 Α30-39 Male 393 ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1983 2:20:33
117 Α30-39 Male 139 ΣΠΥΡΟΣ ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ 1983 2:20:33
118 Α30-39 Male 158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ 1987 NS COACHING 2:20:34
119 Α50-59 Male 98 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1963 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:20:42
120 Α30-39 Male 56 ΠΑΝΟΣ ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ 1978 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΑΠΣ 2:21:04
121 Α40-49 Male 240 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ 1973 IRUN MAGAZINE 2:21:43
122 Α30-39 Male 143 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΟΣ 1982 2:21:54
123 Α30-39 Male 39 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΞΙΩΤΗΣ 1984 2:22:03
124 Α30-39 Male 173 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:49
125 Α30-39 Male 260 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1979 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:22:49
126 Γ17-39 Female 535 ΜΑΡΙΓΩ ΧΟΡΜΟΒΙΤΗ 1979 2:22:58
127 Α50-59 Male 428 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 2:23:30
128 Α40-49 Male 407 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ 1975 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:30
129 Α50-59 Male 135 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:02
130 Α30-39 Male 96 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:24:49
131 Α17-29 Male 417 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1999 2:25:47
132 Α50-59 Male 418 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1967 2:26:01
133 Α17-29 Male 409 ΝΙΚΟΣ ΠΗΤΤΑΣ 1994 2:26:42
134 Α>60 Male 5 SCHÖNFELDER FALK 1957 2:26:52
135 Α17-29 Male 286 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟ 2001 KΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 2:27:08
136 Α40-49 Male 255 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ 1968 KALAMATA CITY CYCLING CLUB-SDYM 2:27:13
137 Γ40-59 Female 432 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 KALAMATA CITY CYCLING CLUB-SDYM 2:27:13
138 Α30-39 Male 204 CHRISTOPHER ΚΟΚΚΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 1979 2:27:20
139 Α30-39 Male 355 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1980 2:27:20
140 Α17-29 Male 154 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ 1988 2:27:51
141 Α40-49 Male 327 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1976 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:27:53
142 Γ17-39 Female 24 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 1982 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:28:22
143 Α30-39 Male 250 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 2:28:35
144 Α17-29 Male 292 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1994 2:28:46
145 Γ40-59 Female 372 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΖΑΛΗ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:29:49
146 Α40-49 Male 354 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1977 2:29:53
147 Α17-29 Male 118 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:29:53
148 Α40-49 Male 287 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ 1975 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:30:16
149 Α40-49 Male 301 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1973 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:30:22
150 Α40-49 Male 401 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:30:23
151 Α30-39 Male 25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΣΔΥΜ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 2:30:37
152 Α50-59 Male 73 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:30:54
153 Γ40-59 Female 33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΔΡΕΟΥ 1977 2:30:54
154 Α>60 Male 434 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1945 ΣΑΦΑΝΣ 2:31:11
155 Α40-49 Male 433 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ - TOP CYCLES 2:31:11
156 ALL Male 548 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΡΟΣ - 2:31:26
157 Α17-29 Male 206 ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΕΡΟΣ 1988 2:31:27
158 Γ40-59 Female 257 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 1977 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 2:31:59
159 Α40-49 Male 506 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 1969 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:32:20
160 Α30-39 Male 243 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE 2:32:59
161 Γ17-39 Female 499 ΑΔΕΛΙΝΑ ΤΣΑΓΚΑΡΗ 1994 2:33:17
162 Α50-59 Male 68 ΓΙΩΡΓΟΣ GIORGOS ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ VOUDOYRIS 1964 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:33:19
163 Α30-39 Male 486 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 1985 2:33:37
164 Α40-49 Male 274 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ 1975 VO2MAX EXERCISE CENTER 2:33:48
165 Α30-39 Male 284 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ 1978 2:34:59
166 Α40-49 Male 230 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ 1969 ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 2:35:13
167 Γ17-39 Female 225 ΕΛΕΝΗ ΚΟΤΙΟΥ 1992 2:35:14
168 Α40-49 Male 458 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977 2:35:32
169 Α30-39 Male 483 ΚΩΣΤΗΣ ΤΕΣΦΑΕ 1981 ΣΑΦΑΝΣ 2:36:32
170 Α30-39 Male 375 ΕΡΙΟΝ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 1982 2:36:32
171 Γ17-39 Female 2 ROXANE BAULUCK 1983 2:37:03
172 Α40-49 Male 113 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ 1969 2:37:23
173 Α30-39 Male 366 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:37:24
174 Α40-49 Male 111 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΑΣ 1973 2:37:24
175 Α50-59 Male 167 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:52
176 Α30-39 Male 28 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1982 2:38:01
177 Α40-49 Male 319 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:38:24
178 Γ40-59 Female 99 ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΗ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:38:41
179 Α30-39 Male 520 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 1978 2:38:54
180 Γ17-39 Female 382 ΝΙΚΗ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1980 2:39:41
181 ALL Male 449 KΩΣΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ - 2:39:41
182 Α30-39 Male 76 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΓΕΡΟΜΗΤΣΟΣ 1982 SANDWICH 2:40:48
183 Α17-29 Male 262 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΟΝΤΗΣ 1993 2:40:55
184 Α50-59 Male 352 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ.Μ 2:41:37
185 Α40-49 Male 189 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ 1968 EXTR 2:42:34
186 Γ40-59 Male 238 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ - SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:42:47
187 Γ40-59 Female 525 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΩΚΑ 1971 VO2MAX EXERCISE CENTER 2:44:21
188 Α40-49 Male 353 AΝΤΩΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1974 2:44:28
189 Γ40-59 Female 454 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΚΕΝΤΖΟΥ 1977 SMART RUN/ ΣΔΥ.ΠΑΤΡΑΣ 2:44:55
190 Γ17-39 Female 391 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΟΥΤΣΗ 1978 2:45:18
191 ALL Male 549 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ - 2:46:55
192 Α50-59 Male 508 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΦΗΣ 1962 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:48:22
193 Γ17-39 Female 523 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ 1984 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ 2:48:22
194 Γ40-59 Female 469 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 VEGAN RUNNERS GREECE 2:48:41
195 Α30-39 Male 16 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΟΣ 1981 2:50:02
196 Α40-49 Male 529 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2:50:02
197 Α30-39 Male 265 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:50:39
198 Α>60 Male 368 ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 2:51:58
199 Α50-59 Male 87 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:52:00
200 Α>60 Male 57 ΔΗΜOΣΘΕΝΗΣ ΒΕΚΙΛΗΣ 1956 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:52:18
201 Α50-59 Male 282 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 1958 2:54:05
202 Α40-49 Male 323 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ 1969 2:54:28
203 Α30-39 Male 442 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:54:48
204 Α50-59 Male 539 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1964 Σ.Δ.Υ.Μ. 2:55:13
205 Α50-59 Male 478 ΦΩΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1966 2:56:05
206 ALL Male 552 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ - 2:56:35
207 ALL Male 551 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΛΑΣ - 2:56:36
208 Γ40-59 Female 513 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 1966 3:03:20
209 Α17-29 Male 152 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1994 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:08:34
210 Α17-29 Male 390 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ 1991 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:08:35
211 Α40-49 Male 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1973 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 3:11:06
212 Γ17-39 Female 367 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1979 - 3:11:55
213 Α30-39 Male 376 ΝΤΟΡΙΑΝ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 1985 3:13:25
214 Α50-59 Male 481 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1958 ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:13:30
215 Γ40-59 Female 244 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΖΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1968 SKY WOMEN RUNNING TEAM- ΣΔΥΕ 3:15:31
216 Α30-39 Male 153 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ 1981 KALAMATA RUNNING PROJECT 3:24:30
217 Γ>60 Female 193 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΣΟΥ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 1956 ΣΔΥΜ 3:24:30


5 χιλιόμετρα


 Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km
1 Male 624 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1986 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:24:05
2 Male 707 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:25:50
3 Male 767 ΑΝΔΡΙΑΝΟ ΠΙΡΙΟΥ - 0:25:52
4 Male 685 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 2003 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:26:15
5 Male 712 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1990 ADIDAS 0:26:43
6 Male 755 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 0:26:44
7 Male 616 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΒ 2001 0:28:02
8 Male 777 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΗΣ - 0:29:05
9 Female 759 ΕΛΕΝΗ ΧΑΖΗΡΑΚΗ 1986 ARKALOS TRT 0:29:23
10 Male 651 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ 1978 0:30:21
11 Female 756 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 0:31:48
12 Male 766 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - 0:32:16
13 Female 653 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ 1977 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:05
14 Male 741 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΦΡΟΝΑΣ 1964 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:35:22
15 Male 743 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ 1973 ΣΔΥΜ 0:36:45
16 Male 740 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985 0:37:12
17 Male 758 ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΜ 0:37:34
18 Female 675 ΚΑΝΕΛΛΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1985 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:42
19 Male 705 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΟΥΜΑΣ 1987 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:37:44
20 Male 699 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:37:49
21 Female 702 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ 2002 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:38:20
22 Male 710 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1972 KALAMATA RUNNING PROJECT - ΣΔΥΜ 0:38:31
23 Female 681 ΜΑΙΡΛΙΝΑ ΜΕΓΡΕΜΗ 1984 ADIDAS RUNNERS ATHNES 0:39:05
24 Male 648 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ 1964 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:39:32
25 Male 697 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ 1966 ΣΔΥΜ 0:39:34
26 Male 778 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΣ - 0:39:53
27 Male 643 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ 1995 0:39:54
28 Male 663 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 2000 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:17
29 Male 770 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΪΤΣΗΣ - 0:40:22
30 Male 732 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ 1965 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:40:36
31 Male 686 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:41:25
32 Male 728 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΩΠΟΤΑΣ 1977 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:41:35
33 Female 729 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΔΑ 1986 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:42:23
34 Male 690 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ 1954 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:39
35 Male 714 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1991 0:43:09
36 Male 656 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΑΚΗΣ 1991 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:43:24
37 Male 763 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ - 0:43:33
38 Female 603 AKI TSUZICHATZIDAKI 1964 --- 0:44:11
39 Male 760 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1957 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:44:11
40 Male 773 ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ - 0:44:43
41 Male 772 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ - 0:44:45
42 Male 752 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ 1985 0:45:09
43 Male 654 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ 1965 0:45:18
44 Male 776 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ - 0:45:33
45 Female 605 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1971 0:45:35
46 Male 769 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - 0:46:10
47 Male 634 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ 1955 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:46:31
48 Male 701 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ 1975 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:46:55
49 Female 672 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:06
50 Male 771 JAMES GRACEY - 0:47:07
51 Male 775 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ - 0:47:09
52 Female 736 ΡΑΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 1962 APOLLON DYTIKHS ATTIKHS 0:48:32
53 Male 765 ΧΡΥΣΗ ΔΗΜΑ - 0:49:15
54 Male 715 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 1967 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:49:25
55 Male 747 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1976 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:49:34
56 Male 632 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1981 SDYM 0:49:45
57 Male 764 ΕΛΕΝΑ ΔΗΜΑ - 0:50:00
58 Female 670 ΜΑΡΙΑ ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑ 1985 0:50:01
59 Male 748 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 1957 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:51:28
60 Male 725 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ 1962 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:51:29
61 Male 774 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ - 0:52:38
62 Female 717 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ 1974 0:58:13
63 Female 646 ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1975 0:58:13
64 Female 641 MENIA ΖΕΥΚΙΛΗ 1964 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:58:16
65 Female 733 ΜΑΡΙΝΑ ΣΚΟΡΔΗ 1962 2O ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 0:58:41
66 Female 623 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ 1961 1:00:18
67 Female 617 ΕΛΙΝΑ ΒΑΣΣΙΛΑΚΗ 1972 1:00:20
68 Male 768 ΕΥΗ ΜΑΚΡΑΝΗ - 1:02:47
69 Female 601 MARTHA GRACEY 1946 1:02:49
70 Female 657 ΕΦΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ 1967 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:04:36
71 Female 626 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 1976 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:04:37
72 Female 635 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ 1962 1:28:41
73 Female 607 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΣΔΥΕ 1:41:43
74 Female 724 ΕΥΑ ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ 1970 2:27:55


360 trocaderoclub


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr